Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vučićeva Srbija

    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Jan 21, 2020 8:44 pm

    jbg treba sad prepakovati ikebanu, a 3<5
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Tue Jan 21, 2020 8:45 pm

    Gargantua wrote:

    plachkica wrote:sad došla da okačim

    http://www.parlament.gov.rs/upload/archive/files/cir/pdf/predlozi_zakona/2020/100-20f.pdf

    iz nekog razloga sam mislila da neće to uraditi

    Samo da prebacim na novu stranu da ne gledam onog magarca


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Jan 21, 2020 8:46 pm

    ok ljudi aj da se suočimo sa time da je bojkot pokojan. bila je dobra ideja ali ovako se bojkot neće ni primetiti, osim u dosta uzanom krugu ljudi koji veruju da je SzS jedini legitimni predstavnik srpske demokratske opcije.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by kondo Tue Jan 21, 2020 8:50 pm

    samo da iznesem ono sto mislim od prvog trenutka kada sam cuo za 3%

    nikakve veze 3% nema sa navlacenjem nekoga iz kruga bojkotasa da izadje na izbore i razbije blok

    zabole vucica za ovo, sve dok je kosovski kljuc u njegovim rukama nikoga ne zanima nikakva regularnost, slobodni mediji, skupstinski saziv i slicne trice

    ovo je pre svega njegov ustupak seselju na cije se misljenje uveliko oslanja u vodjenju politike i to mora da plati a iza njega i raznim drugim vacicima, bihaljima i slicnima. verovatno i toj nekoj liberalnoj rezimskoj koaliciji sa cedom i cankom.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Jan 21, 2020 8:54 pm

    bojkot će uspeti u smislu da sem sns, sps, možda radikala ali teško, par manjinskih lista, niko više neće preći cenzus.

    verovatno će izaći oko 2,5 miliona, sad se vrte spinovi sa "realnim biračima", vlast će jako paziti da prema javnosti zabašuri priču, i tu će biti tek glavolomki.

    ono što će biti najbitnije je koliko će ukupno birača izvući sns, sps i srs.

    a szs treba da se raspadne posle bojkota. ovako služi "disciplinovanju" opozicione scene, što je verovatno korak bez koga se ne može s obzirom na taktiku av.
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Jan 21, 2020 8:56 pm

    Papa Lazarou wrote:ok ljudi aj da se suočimo sa time da je bojkot pokojan. bila je dobra ideja ali ovako se bojkot neće ni primetiti, osim u dosta uzanom krugu ljudi koji veruju da je SzS jedini legitimni predstavnik srpske demokratske opcije.

    Ja bih rekao da se ideja bojkota tek sada cementira sa PSGovom odlukom. Pritom cenzus od 3 posto pokazuje da je vlasti frka od bojkota. Ovo Micunovo iskakanje isto tako.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Jan 21, 2020 8:58 pm

    aj videćemo. nisam optmista
    Solus_Rex

    Posts : 3508
    Join date : 2018-07-03

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Solus_Rex Tue Jan 21, 2020 9:00 pm

    Zašto da se raspadne SzS posle bojkota, da se prelije u 1#5milki ili kako?

    @Gargantua


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by kondo Tue Jan 21, 2020 9:01 pm

    ne volim sto bosko pominje jahanje popa ali stvarno neko ko zivi aktuelnu politiku treba da jednom za sva vremena kaze 90-godisnjoj mumiji koja nista pametno nije uradila za svojih 80 godina bavljenja politikom da zaveze, da se tera u kurac i konacno penzionise. 

    ako bas nema ko drugi, onda neka to bude i bosko.

    daleko su izbori za ovako loose canon formiranu opoziciju, moze tu jos more incidenata i afera da razjebe bojkot. ali ako djilas, sergej, bosko, DS i ta ekipa izdrze a da ne fasuju ko zna kakav bajbok zbog ko zna cega, bice bojkot i bice strava skupstina, jedva cekam.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Jan 21, 2020 9:12 pm

    jedini način da neka "treća" lista pređe je brzo prepakivanje/brendiranje (za šta je umnogome kasno) ali i dirigovanje snsovih glasača jer nema šanse da skupe 80-90k glasača.

    koliko čujem i dss je blizu odluke o bojkotu. šapić izlazi, a sns mu nije dao da sa sobom povuče i dss, nemaju šanse da sami pređu naravno.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Zuper Tue Jan 21, 2020 9:15 pm

    Sapic prolazi sa Stamatovicem.
    Prolazi i neka Ceda, Canak prica jer ce SNS glasati za njih.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Jan 21, 2020 9:16 pm

    pa kažem, samo ako ih sns usmeri tamo.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Jan 21, 2020 9:19 pm

    ne vidim kako je bojkot propao

    ništa se ne dobija izlaskom na izbore
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by kondo Tue Jan 21, 2020 9:35 pm

    ne racunajuci na retose tipa izlapelog strica alberta srpske demokratije, bojkot 2020 zaista jeste linija podele izmedju vuciceve srbije i one koja to nije. ma sta to znacilo, sa pomesanim kartama u ovim spilovima i likovima na (mozda) pogresnim stranama (bosko, lider jovanovic) ali tako je kako je. 

    kako se nekad govorilo: da se prebrojimo. ne zbog rezultata kao takvog, koji ce biti katastrofalan, nego da tacno znamo ko je gde.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Somlói Galuska Tue Jan 21, 2020 9:42 pm

    Kondo wrote:ne racunajuci na retose tipa izlapelog strica alberta srpske demokratije, bojkot 2020 zaista jeste linija podele izmedju vuciceve srbije i one koja to nije. ma sta to znacilo, sa pomesanim kartama u ovim spilovima i likovima na (mozda) pogresnim stranama (bosko, lider jovanovic) ali tako je kako je. 

    kako se nekad govorilo: da se prebrojimo. ne zbog rezultata kao takvog, koji ce biti katastrofalan, nego da tacno znamo ko je gde.

    Tako je. Ja još mogu da dodam da sam za bojkot, ali ako bojkota ne bude, svejedno neću izaći na izbore. Mićun da me izvine.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by kondo Tue Jan 21, 2020 9:46 pm

    Stric Albert da me izvine. Isto tako i ja. Ne izlazim, nemam za koga da glasam od ovih koji ce izaci. 

    (A ni od ovih u bojkotu ali to nije tema sada  Vučićeva Srbija - Page 16 3579118792)


    Jedini sumljivac mi je Zivkovic koga ujedno i najvise gotivim od cele opozicije, oprostio sam mu svinjac sa vinogradom, ali cenim sto je seljober, sto nosi koznu jašu i veruje da je cool, što je stariji to više liči na Kebu, što kenja neopevano u svakom fajtu i naravno što je iz Niša a ne sa severa. Smorio bi se da izađe mada sumnjam da je toliko glup jer mu je politički bolje da bude u bojkot bloku, pa i da izađe nema s kim da pređe 3%.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nino Quincampoix Tue Jan 21, 2020 9:53 pm

    Tebi je naravno jasno da je Uki u GO Živkovićeve stranke?
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by kondo Tue Jan 21, 2020 9:54 pm

    Ko je Uki? Onaj mentol sa foruma od pre nekih 20 godina?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nino Quincampoix Tue Jan 21, 2020 9:56 pm

    U stvari nije u redu zbog rl, da se obriše.
    avatar

    Posts : 18369
    Join date : 2014-12-12

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by beatakeshi Tue Jan 21, 2020 9:58 pm

    Bojkot, glede Mićuna +1 na Konda.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by kondo Tue Jan 21, 2020 9:59 pm

    Apropo Uroša. Pa ne znam kakve veze to sad ima, sem što je lud, dečko nije toksičan. Ne smeta mi da sedi na nekoj stolici UO i popunjava kvorum.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Jan 21, 2020 10:08 pm

    beatakeshi wrote:Bojkot, glede Mićuna +1 na Konda.

    u fazonu

    vreme je da se prebrojimo
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Wed Jan 22, 2020 2:42 pm

    Poziv dobio i spaljivac zastave



    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Wed Jan 22, 2020 2:48 pm

    Au jbt


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50056
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jan 22, 2020 2:55 pm

    Neko je u Leskovcu bio previse revnosan...

    Vučićeva Srbija - Page 16 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 02, 2024 12:47 pm