Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Crna Gora

    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4321
    Join date : 2016-09-29

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by nalog sa ženinog laptopa Sun Jan 19, 2020 8:10 pm

    Gargantua wrote:


    јер с тобом очигледно неће моћи другачије.

    mozda da sacekas jos desetak dana za konacan sud?


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Sun Jan 19, 2020 8:11 pm

    ne valja ništa preko kolena
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4321
    Join date : 2016-09-29

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by nalog sa ženinog laptopa Sun Jan 19, 2020 8:12 pm

    slazem se!


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Sun Jan 19, 2020 8:12 pm

    što je brzo to je i kuso
    паће

    Posts : 40080
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by паће Sun Jan 19, 2020 8:28 pm

    Не бије се шут са корнером.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Sun Jan 19, 2020 8:30 pm

    Dajmo, nemojmo...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40080
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by паће Sun Jan 19, 2020 8:34 pm

    Па не може о ЦГ а да се не зађе мало у епске ширине, словеначке антитезе и слично зеље. Шта би хтео, "виђе Ловћена, дај пичке"? Мора и мало около.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    No Country

    Posts : 11084
    Join date : 2015-05-16

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by No Country Sun Jan 19, 2020 8:56 pm

    KinderLad wrote:Zato sto je potpuno nebitno odakle analiziramo situaciju. Imputiranjem da je bitno ti u stvari pretpostavljas da znas sta neko misli ili oseca bez obzira na to sta pise. Kad bi samo to razumeo sve bi bilo daleko lakse.
    Немам појма шта ко мисли, расуђујем само на основу написаног. Не мислим да сам видовит.

    Ово око угла посматрања, т.ј. стране тарабе је много пута опричано, осећам се помало блесаво што морам да понављам. Ал ајде. Дакле, када неко на каквом хрватском форуму крене да образлаже да су Бујанец, Хасанбеговић, итд. усташе, онда је то сасвим нормалан антифашистички и генерално хуманистички став, а то што ће га окупљено грађанство нахранити говнима, то је зато што се живи у дотичним торовима. А када се прича о усташама у контексту “расрбљавања”, отимања светиња, и свеопште антисрпске завере - онда је у питању један сасвим другачији и у највећој мери потпуно супротан наратив. Дакле, врло је битно одакле се “анализира ситуација”, на Балкану увек било и нажалост биће још дуго.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    No Country

    Posts : 11084
    Join date : 2015-05-16

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by No Country Sun Jan 19, 2020 8:57 pm

    Gargantua wrote:
    No Country wrote:
    У остатку текста, доста убедљиво документује хистерисање српских строго алкохолисаних медија, навијача, Дачића, итд. Како Вучић може да се избаци из целе те приче, и поготово: којом то заумном логиком Вучић, који је утвара 90-тих, може да се сматра “невидљивим потписником” тзв. Апела 88?

    Иначе си у праву: да, мене врло мало занима Црна Гора, СПЦ и поготово тзв. “верници”, а јако ме занима када се рецедиви србовања забатргају и на овом забаченом месту, а онда неки људи за које држим да су све то давно и добро изпроцесирали - жмуре из све снаге, и страшно се љуте када им укажеш да свакодневно плаћају пуну цену те жмурке.

    и мене занима када се рецидиви неоусташоидне и дрљевићевске политике укључују у јавност а и на форум. 

    мираши, бујанеци, месићи и нокантрији на истој линији, па не можемо дозволити да се та зла повампирују.
     

    how do you like them apples?

    јер с тобом очигледно неће моћи другачије.
    Ти си говно четничко. И на жалост си загадио овај форум.
    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by ficfiric Sun Jan 19, 2020 9:05 pm




    Crna Gora - Page 30 Ezgif_10


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18350
    Join date : 2014-12-12

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by beatakeshi Sun Jan 19, 2020 9:14 pm

    Čede - mračna lica studprotesta devedesetih.
    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by ficfiric Sun Jan 19, 2020 9:15 pm

    No Country wrote:Ово око угла посматрања, т.ј. стране тарабе је много пута опричано, осећам се помало блесаво што морам да понављам. Ал ајде. Дакле, када неко на каквом хрватском форуму крене да образлаже да су Бујанец, Хасанбеговић, итд. усташе, онда је то сасвим нормалан антифашистички и генерално хуманистички став, а то што ће га окупљено грађанство нахранити говнима, то је зато што се живи у дотичним торовима. А када се прича о усташама у контексту “расрбљавања”, отимања светиња, и свеопште антисрпске завере - онда је у питању један сасвим другачији и у највећој мери потпуно супротан наратив. Дакле, врло је битно одакле се “анализира ситуација”, на Балкану увек било и нажалост биће још дуго.


    Znaci, moramo da odemo na drugu stranu tarabe da bismo za ovu dvojicu rekli da su ustase?

    Crna Gora - Page 30 Slider_bujanec_velika

    Crna Gora - Page 30 Zlatko-hasanbegovic%2C-novosti-februar-2016-2


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Sun Jan 19, 2020 9:18 pm

    но кантри није на балкану, он кад анализира то је чисто и мудро ко беседа на гори.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by kondo Sun Jan 19, 2020 9:22 pm

    No Country wrote:
    KinderLad wrote:Zato sto je potpuno nebitno odakle analiziramo situaciju. Imputiranjem da je bitno ti u stvari pretpostavljas da znas sta neko misli ili oseca bez obzira na to sta pise. Kad bi samo to razumeo sve bi bilo daleko lakse.
    Немам појма шта ко мисли, расуђујем само на основу написаног. Не мислим да сам видовит.

    Ово око угла посматрања, т.ј. стране тарабе је много пута опричано, осећам се помало блесаво што морам да понављам. Ал ајде. Дакле, када неко на каквом хрватском форуму крене да образлаже да су Бујанец, Хасанбеговић, итд. усташе, онда је то сасвим нормалан антифашистички и генерално хуманистички став, а то што ће га окупљено грађанство нахранити говнима, то је зато што се живи у дотичним торовима. А када се прича о усташама у контексту “расрбљавања”, отимања светиња, и свеопште антисрпске завере - онда је у питању један сасвим другачији и у највећој мери потпуно супротан наратив. Дакле, врло је битно одакле се “анализира ситуација”, на Балкану увек било и нажалост биће још дуго.

    Crna Gora - Page 30 Tenor10


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    No Country

    Posts : 11084
    Join date : 2015-05-16

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by No Country Sun Jan 19, 2020 9:32 pm

    ficfiric wrote:
    No Country wrote:Ово око угла посматрања, т.ј. стране тарабе је много пута опричано, осећам се помало блесаво што морам да понављам. Ал ајде. Дакле, када неко на каквом хрватском форуму крене да образлаже да су Бујанец, Хасанбеговић, итд. усташе, онда је то сасвим нормалан антифашистички и генерално хуманистички став, а то што ће га окупљено грађанство нахранити говнима, то је зато што се живи у дотичним торовима. А када се прича о усташама у контексту “расрбљавања”, отимања светиња, и свеопште антисрпске завере - онда је у питању један сасвим другачији и у највећој мери потпуно супротан наратив. Дакле, врло је битно одакле се “анализира ситуација”, на Балкану увек било и нажалост биће још дуго.


    Znaci, moramo da odemo na drugu stranu tarabe da bismo za ovu dvojicu rekli da su ustase?

    Crna Gora - Page 30 Slider_bujanec_velika

    Crna Gora - Page 30 Zlatko-hasanbegovic%2C-novosti-februar-2016-2
    Добро, бре Фићо, што ме зајебаваш? Јел ти као није јасно да ова мала расправа креће од Утвариног “доказа”, приложеног by Kondo, да су иза читаве ујдурме о црквама, имовини и Црној Гори - усташе? Је ли то наратив на који ћеш да пристанеш?
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Sun Jan 19, 2020 9:33 pm

    Ma ko gura taj "narativ"?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    No Country

    Posts : 11084
    Join date : 2015-05-16

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by No Country Sun Jan 19, 2020 9:34 pm

    Кондо, теби не требају сличице. Сам твој ник је довољан. Лик и дело.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    No Country

    Posts : 11084
    Join date : 2015-05-16

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by No Country Sun Jan 19, 2020 9:35 pm

    William Murderface wrote:Ma ko gura taj "narativ"?
    Ма да, са’ ће се правимо блесави. Чувени заговорник интелектуалног поштења.
    Solus_Rex

    Posts : 3503
    Join date : 2018-07-03

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by Solus_Rex Sun Jan 19, 2020 9:43 pm

    Crna Gora - Page 30 3579118792 Crna Gora - Page 30 3579118792 Crna Gora - Page 30 3579118792
    Fićfiriću Goldmineru!


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by kondo Sun Jan 19, 2020 9:44 pm

    Sad skinite gaće, isklistirajte se pa neka vas jebe Kenjada. 

    Lepo ste ga uzgojili.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Jan 19, 2020 10:10 pm

    No Country wrote:
    KinderLad wrote:Zato sto je potpuno nebitno odakle analiziramo situaciju. Imputiranjem da je bitno ti u stvari pretpostavljas da znas sta neko misli ili oseca bez obzira na to sta pise. Kad bi samo to razumeo sve bi bilo daleko lakse.
    Немам појма шта ко мисли, расуђујем само на основу написаног. Не мислим да сам видовит.

    Ово око угла посматрања, т.ј. стране тарабе је много пута опричано, осећам се помало блесаво што морам да понављам. Ал ајде. Дакле, када неко на каквом хрватском форуму крене да образлаже да су Бујанец, Хасанбеговић, итд. усташе, онда је то сасвим нормалан антифашистички и генерално хуманистички став, а то што ће га окупљено грађанство нахранити говнима, то је зато што се живи у дотичним торовима. А када се прича о усташама у контексту “расрбљавања”, отимања светиња, и свеопште антисрпске завере - онда је у питању један сасвим другачији и у највећој мери потпуно супротан наратив. Дакле, врло је битно одакле се “анализира ситуација”, на Балкану увек било и нажалост биће још дуго.

    E super. Aj sad, a u skladu sa izjavom da rasudjujes samo na osnovu napisanog, nadji mi gde ja o tome pisem u kontekstu "rasrbljavanja", otimanja svetinja i sveopste antisrpske zavere.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4321
    Join date : 2016-09-29

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by nalog sa ženinog laptopa Sun Jan 19, 2020 11:25 pm

    Crna Gora - Page 30 Scree136


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4321
    Join date : 2016-09-29

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by nalog sa ženinog laptopa Sun Jan 19, 2020 11:26 pm

    Crna Gora - Page 30 Scree137


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Mon Jan 20, 2020 12:04 am

    ficfiric wrote:


    Crna Gora - Page 30 Ezgif_10

    jel se secata kad je na protestu lose citirao de mestra pa se drao "nasa kontra-revolucija mora biti strasnija od njihove revolucije"?


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Mon Jan 20, 2020 12:05 am

    boze kakve sve frikove i zle zamlate mi prezivljavamo.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started

    Crna Gora - Page 30 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 7:37 pm