Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Sergej Trifunović - Legijatan

    avatar

    Posts : 18349
    Join date : 2014-12-12

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by beatakeshi Wed Feb 14, 2024 11:27 pm

    roksi wrote:
    beatakeshi wrote:Koliko sam čuo Mrđan Bajić nije u dobrim odnosima sa vlašću.

    ali biki jeste  Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 1233199462
    Mislim da on neće više sa njima.
    roksi

    Posts : 263
    Join date : 2023-09-09

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by roksi Wed Feb 14, 2024 11:33 pm

    beatakeshi wrote:
    roksi wrote:

    ali biki jeste  Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 1233199462
    Mislim da on neće više sa njima.

    aaa! e svaka cast mrdjanu, nek je shvatio s kim ima posla.
    ficfiric

    Posts : 34121
    Join date : 2012-02-10

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by ficfiric Wed Feb 14, 2024 11:40 pm

    Taj spomenik ce na kraju biti spomenik Djindjicevom spomeniku. Sad smo u fazi prekida a neka buduca buduca gradska vlast, koja ce spomenik izvuci iz podruma, bice predstavljena onim nastavkom. Sa zvucnika ce ici snimci Biljaninih nastupa gde prica o spomeniku. Za to vreme manje buduca vlast ce na studentskom trgu postaviti onog limenog robota sto ga je Zoki Zivkovic drzao u kancelariji. Bice postavljen na postament od zida na kom je nacrtan onaj mural sto ga stalno svrljaju


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Erős Pista Wed Feb 14, 2024 11:44 pm

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34121
    Join date : 2012-02-10

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by ficfiric Mon Feb 19, 2024 2:52 pm

    Nedeljnik saznaje: Odloženo emitovanje serije „Sablja“
    https://www.nedeljnik.rs/serija-sablja-rts-odlozeno-emitovanje-nedeljnik/

    Serija „Sablja“, čije je emitovanje na RTS-u gromoglasno najavljivano, i koja je imala čak i pretpremijeru u MTS dvorani prošle nedelje, neće biti prikazana u subotu, 24. februara, saznaje Nedeljnik.

    Iako je ceo Beograd oblepljen bilbordima, glumci davali intervjue i izjave, a sajt RTS-a nedeljama obaveštavao javnost o datumu premijerne epizode – subota, 24. februar 2024, tačno u 20.05 – „Sablja“ je naprasno skinuta iz programske šeme.

    Sada u tom terminu stoji epizoda treće sezone serije „Tajna vinove loze“.

    Zasad nije poznato koji su tačno razlozi zbog kojih je „Sablja“ odložena.

    RTS je u zvaničnom saopštenju naveo da je razlog to što „jedan od najprestižnijih festivala filmskih i serijskih sadržaja razmatra mogućnost da ‘Sablju’ uvrsti u svoj program.“

    U saopštenju nije navedeno kada bi serija mogla da se emituje.

    Ipak, kako su za Nedeljnik ispričali ljudi upućeni u problematiku, nacionalna premijera nije u sukobu interesa sa eventualnom međunarodnom premijerom na nekom festivalu. Bilo je slučajeva da su domaće serije, već emitovane, dobijale i priznanja na značajnim festivalima kao što je Canneseries u Kanu.

    Na sajtu RTS-a i dalje stoji vest o premijeri prve dve epizode u MTS dvorani koje su, kako je navedeno, „izazvale snažne emocije kod publike“.

    „Dugo čekana serija ‘Sablja’, politički triler od osam epizoda u čijem središtu je ubistvo premijera Zorana Đinđića, večeras je predstavljen novinarima u MTS dvorani u Beogradu. Serija će biti emitovana na Prvom programu RTS-a, vikendom, od 24. februara“, piše u vesti objavljenoj 14. februara.

    Prvi zvanični trejler za seriju objavljen je u petak, 9. februara, a dosad ga je videlo više od 135.000 ljudi. I na tom trejleru stoji datum – 24. februar.


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Feb 19, 2024 3:25 pm

    Lol
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by MNE Thu Apr 18, 2024 10:25 pm

    https://www.kurir.rs/crna-hronika/4380776/uhapsen-sergej-trifunovic

    avatar

    Posts : 18349
    Join date : 2014-12-12

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by beatakeshi Thu Apr 18, 2024 10:37 pm

    Bogami, ozbiljna akcija, 70 grama marihuane.
    One Eyed Bob

    Posts : 1336
    Join date : 2015-08-13

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by One Eyed Bob Thu Apr 18, 2024 10:38 pm

    Kakvi su to paketići jbt, za liliputance


    _____
    Ja sam ja a ti si kriminal
    avatar

    Posts : 18349
    Join date : 2014-12-12

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by beatakeshi Thu Apr 18, 2024 10:40 pm

    Dečji paketići.
    Thomas Sankara

    Posts : 222
    Join date : 2016-07-06
    Location : Belgrade

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Thomas Sankara Fri Apr 19, 2024 3:22 am

    MNE wrote:https://www.kurir.rs/crna-hronika/4380776/uhapsen-sergej-trifunovic


    Sta nam rade
    ficfiric

    Posts : 34121
    Join date : 2012-02-10

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by ficfiric Sun Apr 21, 2024 3:25 pm

    Čedomir Jovanović@Ceda_Jovanovic

    prejadna je hladnoca sa kojom nase drustvo odgovara na “zlocin i kaznu” Sergeja Trifunovica. Ta tupa tisina koja prati njegov marihuana greh i zadrzavanje u pritvoru nije izraz nase cistote nego mera nase neljudskosti i gluposti. Dugo mi nije vazno zasto smo postali hulje.Vazno mi je da ja na takvo drustvo ne pristajem. I da do kraja sveta "pisa po mom grobu" Sergeja zelim slobodnog da srcem misli, govori i radi. Samo tako i on i ja ali i svi koji su nocas za razliku od nas dvojice gutali, duvali i smrkali mozemo opet pronaci svoj mir i mir medju svima nama. Zato molim tuzilastvo ali i AV-a koji u ovoj zemlji "pusta kisu" da me razumeju dok javno trazim slobodu za Sergeja Trifunovica. I tako odbrane nasu ljudskost #moradrugacije


    _____


    Uprava napolje!

    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Vilmos Tehenészfiú Sun Apr 21, 2024 6:53 pm

    Ko nije nikad šmrknuo, nek prvi baci kamen.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by fikret selimbašić Sun Apr 21, 2024 7:05 pm

    One Eyed Bob wrote:Kakvi su to paketići jbt, za liliputance

    Pošteniji i od:




    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 4964660


    Suprotno od:

    Nemam sliku ali vrtila se prije deceniju, naslov je otprilike: Uhapšen diler, pronađeno pedeset paketića sa zeljastom materijom koja asocira na marihuanu ukupne težine 38 grama (FOTO)

    Komentar: E nek si pao kad zakidaš, mater ti nepoštenu


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    паће

    Posts : 40077
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by паће Sun Apr 21, 2024 7:13 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:Ko nije nikad šmrknuo, nek prvi baci kamen.

    Понестало камења, чекам свог човека.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    One Eyed Bob

    Posts : 1336
    Join date : 2015-08-13

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by One Eyed Bob Sun Apr 21, 2024 7:16 pm

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 8146597456_63363b9e9e_z


    _____
    Ja sam ja a ti si kriminal
    avatar

    Posts : 18349
    Join date : 2014-12-12

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by beatakeshi Sun Apr 21, 2024 7:35 pm

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 3137070404
     White boy...

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 19 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 4:25 pm