Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vučićeva Srbija

    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Mon Oct 28, 2019 4:39 pm







    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50151
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Oct 28, 2019 4:54 pm

    Nevezani sa svim, kako je moguće da "u disertaciji" egzistira "ponašanje" Pa valjda se onda kaže "prilikom nastanka disertacije" ili nešto slično...
    паће

    Posts : 40158
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by паће Mon Oct 28, 2019 5:02 pm

    Плагијат скоро да му опросте, ал' он запео да се понаша па не уме да стане...


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Mon Oct 28, 2019 5:17 pm

    ovaj Aleksendrić je u pravu, ja bih rekao, džaba Grupi za nadzor cela ta priča šta kažu pravilnici o tome šta se dešava kad se za nešto utvrdi da je plagijat, komisija jednostavno to nije utvrdila.

    javnu opomenu su predložili pozivajući se na čl. 16 pravilnika o radu etičkih komisija, koji predviđa ovu meru kada se prekrši Kodeks profesionalne etike, i to u delu koji se tiče akademske čestitosti (čl. 11). znači etička komisija FONa je utvrdila "elemente neakademskog ponašanja," a to su sveli na neadekvatno citiranje, dakle nešto manje od plagiranja, oprali ruke time što nemaju softver(tm), i to prosledili NN veću FONa. ne vidim da to može da se nazove prećutnim priznavanjem da je plagijat. mislim, problemi i propusti u vezi sa citiranjem mogu da se dese i bez ikakve zle namere (zato etička komisija i piše o tome da nemaju nikakve dokaze o nameri--šta god oni zamišljali da bi ti dokazi mogli da budu).

    i dalje ne znam šta da mislim o ovoj odluci NN veća FONa. u sv. sl. dobar je znak što su odabrali najtežu meru od onih koje su im bile na raspolaganju, i težu od preporučene, ali nisam baš ubeđenu ova tumačenja da to sad upućuje na preporuku da se poništi doktorat... malo mi svuči kao da oni hoće da kažu eto, uradili smo sve što je do nas, nemoj da bi posle neko nama nešto zamerao za to kako smo se držali ovih 5 godina.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Mon Oct 28, 2019 6:20 pm

    davnih dana sam išao na engleski u jovanovoj, kao i danilo

    sretnem ga pre par meseci u urgentnom i nisam ga prepoznao

    a ja i dalje lep, lep, lep
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Mon Oct 28, 2019 6:26 pm

    meni je do jaja ovo "srbija ceka dobrog patrijarha" 


    Vučićeva Srbija - Page 30 1931448533
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Mon Oct 28, 2019 6:39 pm

    jos dobrog vulina da nadje i opravdano "najvece poverenje nacije u crkvu i vojsku"
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Mon Oct 28, 2019 9:46 pm

    Ministar finansija Siniša Mali izjavio je kako mu je najvažnije da je Nastavno-naučno veće Fakulteta organizacionih nauka (FON) ponovo potvrdilo da njegov doktorat nije plagijat, a optužio je opoziciju da je celu stvar politizovala.

    "Ja ću snositi posledice i prihvatiti njihovo mišljenje da je propust što u doktoratu nisu citirani svi izvori", rekao je Mali u intervjuu televiziji O2.

    Ističući kako sad ne zna "šta će oni na Univerzitetu ponovo da urade", Mali je naglasio kako je za njega bitno ono što je FON rekao i da je FON "treći put potvrdio istu odluku" da doktorat nije plagijat.

    "Drago mi je što su potvrdili ponovo da moj doktorat nije plagijat, jer znam da sam ga ja pisao, siguran sam u svoje znanje, siguran sam u ono što sam radio. Ali, evo, za neke greške koje su bile prihvatiću odgovornost i idemo dalje", rekao je Mali.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Mon Oct 28, 2019 9:53 pm

    Vučićeva Srbija - Page 30 286371741

    znam da sam ga ja pisao, siguran sam u svoje znanje, siguran sam u ono što sam radio
    sve kopmatibilno sa plagiranjem Vučićeva Srbija - Page 30 2304934895

    "idemo dalje" će da bude i reakcija ako se desi da BU proglasi da je plagijat i oduzme mu zvanje dr. već debelo patentirani "pa šta" uz par dobro poznatih fraza o odnarođenoj eliti itd.
    avatar

    Posts : 18430
    Join date : 2014-12-12

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by beatakeshi Mon Oct 28, 2019 9:54 pm

    Pa dobro, kao i za mlaćenje žene, dečju školarinu, Hercegovačku, bugarske apartmane... što bi rekao bivši presednik T. Nikolić - "Pa šta?"
    edit -brži DJ Vučićeva Srbija - Page 30 1233199462
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Oct 29, 2019 1:04 am

    Mala razlika je u tome sto ce nadlezni organ sada po prvi put konstatovati prestup.



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Oct 29, 2019 1:09 pm

    Siniši Malom orden Velikomučenika Kragujevačkih prvog stepena
    Ministar finansija u Vladi Republike Srbije Siniša Mali prisustvovao je danas osvećenju krstova i zvona u novom Hramu Silaska Svetog Duha na apostole u selu Barzilovica kod Lazarevca.
    0Piše: Danas Online29. oktobra 2019. 12.34 Izmenjeno: 12.37
      Vučićeva Srbija - Page 30 Istinomer  
    Vučićeva Srbija - Page 30 Tan2019-10-29_122144480_4-e1572348642318-678x381[size=11]Vladika Jovan uručuje orden Siniši Malom Foto: Ministarstvo finansija/Odsek za odnose sa javnošću/Tanja Valić

    Vučićeva Srbija - Page 30 Tan2019-10-29_12214834_5-300x165
    Vladika Jovan i Siniša Mali Foto: Ministarstvo finansija/Odsek za odnose sa javnošću/Tanja Valić


    Kako se navodi u saopštenju Ministarstva finansija, ministru je tom prilikom uručen orden Velikomučenika Kragujevačkih prvog stepena, uz blagoslov Patrijarha srpskog Irineja. Orden je uručio Vladika Šumadijski Jovan, koji je prethodno u Hramu služio liturgiju.

    Ministar Mali je prošle godine, kao gradonačelnik Beograda, izdvojio sredstva koja su bila neophodna kako bi se posle 10 godina završio Hram. Na njemu su danas postavljeni osvećeni krstovi i zvona. Ovom prilikom, ministar Mali je Crkvi uručio predoltarsko kandilo.[/size]
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Oct 29, 2019 1:13 pm

    Sramno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Filipenko Tue Oct 29, 2019 1:33 pm

    Baš me zanima da li je "izdvojio sredstva" iz svog džepa ili iz našeg. No, lepo je videti crkvu kako zauzima jasnu poziciju.


    Vučićeva Srbija - Page 30 Mali4-1024x563.jpg.pagespeed.ce.NzLr9Tp--e
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Oct 29, 2019 2:36 pm



    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Oct 29, 2019 2:47 pm

    u gradzanskoj javnosti i na PPP konsenzus da je rezim zapalio Staru Planinu iz osvete.

    to sto tamo nije pala kisa 5 meseci i sto bi im trebao NASA kompjuter da zapale vatru na 1.700 metara visine i sracunaju da ce stici tacno do Toplog Dola - nikom nista.

    pa jebote nije svet video igrica, da se kao u Skyrimu popnes na vrh divovske planine za pola sata, iznerviras frost trolla i spustis ga u selo da pobije bandite.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Oct 29, 2019 2:56 pm

    Руски авион Ил-76 ће гасити пожар на Старој планини
    уторак, 29.10.2019. у 11:11


    Србија је затражила помоћ Русије у гашењу пожара на Старој планини, у којем за сада нису угрожени људски животи и имовина, рекао је начелник Сектора за ванредне ситуације Предраг Марић и додао да се очекује да ће руски авион „иљушин” Ил-76 стићи у Србију у наредних дана, преноси Спутњик.

    Марић је за ТВ „Пинк” рекао и да је упућен званични допис Министарству за ванредне ситуације Русије за ангажовање највећег авиона за гашење шумских пожара „Иљушина 76”.

    „То је њихов, али можда и у свету, најбољи авион за гашење пожара. Реч је о летелици која носи 42 тоне воде, има 10 чланова посаде. Очекујемо у наредних дан или два да тај авион дође у Србију и да се укључи у акцију гашења из ваздуха, што ćе нашим људима знатно олакшати посао”, рекао је Марић.

    Марић је рекао да у пожару нису угрожени људски животи и имовина и да ће се данас покушати гашење из ваздуха, јер то јуче није било могуће због густог дима.

    Он је нагласио да је од јутрос на терену око 200 људи ангажовано на четири сектора и то 90 ватрогасаца, 50 припадника жандармерије, радници „Србија шума” и мештани.

    Објашњава да је пожар на великој висини и да се до места где гори шума и растиње не може доћи возилима, већ мора да се пешачи око два сата.

    „Покушаћемо данас гашење из ваздуха. Јуче нисмо могли због густог дима. Два хеликоптера МУП-а Србије данас ће око поднева обавити извиђање и ако буде услова вршиће гашења”, навео је он.

    Појашњава да руски авион у таквим условима може да лети, али да хеликоптери не могу. Пожар који букти на Старој планини прешао је на српску територију из Бугарске. Марић наводи да је једна десетина пожара на српској стране, а девет десетина је на бугарској.
    Solus_Rex

    Posts : 3513
    Join date : 2018-07-03

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Solus_Rex Tue Oct 29, 2019 2:58 pm

    William Murderface wrote:Sramno.
    Šta tačno? Vekovna simfonija dve vlasti?

    Vučićeva Srbija - Page 30 Mali-(3)


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-10

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by 1088 Tue Oct 29, 2019 3:20 pm

    ima spc sad već tradiciju brige za dušu sinišinu. o prvom spasovdanu po savamali popa se molio za spas gradonačelnika i njegovih saradnika.
    avatar

    Posts : 7502
    Join date : 2017-03-14

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by MNE Tue Oct 29, 2019 3:42 pm

    velikomučenik jer se baš namučio oko doktorskog rada?
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Oct 29, 2019 4:08 pm

    Nemam ništa protiv da jedni drugima podrkavaju piše i da dele ordenje, ali bih za ovo podsmevanje kragujevačkim žrtvama prepisao kraći boravak (dabome, turističke prirode, gospodine cinkarošu) na Kočevskom rogu i jednima i drugima.


    Last edited by Papa Lazarou on Tue Oct 29, 2019 4:29 pm; edited 1 time in total
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Oct 29, 2019 4:15 pm

    +1

    Zato i jeste sramno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50151
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Oct 29, 2019 4:23 pm

    Gargantua wrote:
    Руски авион Ил-76 ће гасити пожар на Старој планини
    уторак, 29.10.2019. у 11:11


    Србија је затражила помоћ Русије у гашењу пожара на Старој планини, у којем за сада нису угрожени људски животи и имовина, рекао је начелник Сектора за ванредне ситуације Предраг Марић и додао да се очекује да ће руски авион „иљушин” Ил-76 стићи у Србију у наредних дана, преноси Спутњик.

    Марић је за ТВ „Пинк” рекао и да је упућен званични допис Министарству за ванредне ситуације Русије за ангажовање највећег авиона за гашење шумских пожара „Иљушина 76”.

    „То је њихов, али можда и у свету, најбољи авион за гашење пожара. Реч је о летелици која носи 42 тоне воде, има 10 чланова посаде. Очекујемо у наредних дан или два да тај авион дође у Србију и да се укључи у акцију гашења из ваздуха, што ćе нашим људима знатно олакшати посао”, рекао је Марић.

    Марић је рекао да у пожару нису угрожени људски животи и имовина и да ће се данас покушати гашење из ваздуха, јер то јуче није било могуће због густог дима.

    Он је нагласио да је од јутрос на терену око 200 људи ангажовано на четири сектора и то 90 ватрогасаца, 50 припадника жандармерије, радници „Србија шума” и мештани.

    Објашњава да је пожар на великој висини и да се до места где гори шума и растиње не може доћи возилима, већ мора да се пешачи око два сата.

    „Покушаћемо данас гашење из ваздуха. Јуче нисмо могли због густог дима. Два хеликоптера МУП-а Србије данас ће око поднева обавити извиђање и ако буде услова вршиће гашења”, навео је он.

    Појашњава да руски авион у таквим условима може да лети, али да хеликоптери не могу. Пожар који букти на Старој планини прешао је на српску територију из Бугарске. Марић наводи да је једна десетина пожара на српској стране, а девет десетина је на бугарској.

    ma bre...
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Wed Oct 30, 2019 12:22 am

    Danas čuh novu kovanicu - plagijarh.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50151
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Oct 30, 2019 12:49 am

    Vučićeva Srbija - Page 30 1233199462

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 12, 2024 3:04 am