Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Novak - četnik sa reketom

    rumbeando

    Posts : 13790
    Join date : 2016-02-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by rumbeando Fri Jan 07, 2022 12:11 am

    lalinea wrote:dakle, u Novembru, Djokovic i još nekoliko nevakcinisanih igrača dobija vizu jer nema razloga da je ne dobije (vakcinacija je uslov za ulazak, ne za vizu. btw, Aus zvanicno uvodi pravilo o fully vakcinisanim strancima 15. Dec).
    Djokovic i još nekoliko nevakcinisanih igrača ima izmedju Nov i Januara onoliko vremena da se vakcinise.
    Pohlepni organizatori AO su na vreme obavesteni da ovaj nece uci u zemlju sa "exemption" na osnovu prelezanog kovida
    Djokovic i još nekoliko nevakcinisanih igrača se i dalje ne vakcinise
    Pohlepni organizatori AO u poslednji cas pokusavaju da proguraju nekakvu exemption.
    Djokovicevom i još nekoliko nevakcinisanih igrača egu i bahatosti to pada kao kec na 10
    U medjuvremenu nagazi debila Morisona i here we are... Samo Đoković izduvava za ulaz u zemlju.

    Sto bi rekao Rafa, his decisions.

    FTFY.

    Tennis Australia sources claim several Australian Open players have been let into the country on vaccine exemptions in recent weeks on the basis that they had been infected in the past six months.
    https://www.theage.com.au/politics/federal/why-novak-djokovic-s-visa-was-rejected-20220106-p59m9a.html
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50167
    Join date : 2017-11-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jan 07, 2022 12:18 am

    Sad bi bilo interesantno videti kojih su to tacno jos nekoliko igraca
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by kondo Fri Jan 07, 2022 12:23 am

    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    kondo wrote:nikakve veze tvoja drugarica maco nema sa problemom. bilo je x mesta da ga zaustave ako nije dobrodošao kao anti-vaxx, da mu prvo ne daju vizu a konačno kao što je napisao ovaj lik iz ex/migracijskog, na boardingu u dubaiu uvek ima australijski (fwiw američki itd) pandur koji vrši proveru vize kome je mogla biti poslata instrukcija. ako su AUS političari još tokom leta davali izjave da neće ući u zemlju a to se potom dogodilo, onda je neko hteo da zagrmi jako i pošalje najjaču poruku. meni to nije bolji svet i izvinite me na drugačijem mišljenju od vašeg.

    isto bi ovo pisao da je na novaxovom mestu boško obradović, varg vikernes ili ne znam već ko.
    kondo, mala ispravka. Američki granični službenici postoje samo na kanadskim i meksičkim aerodromima. Na svim ostalim aerodromima nema nikakvih američkih pandura, lokalno osoblje proverava američke vize.


    guess what, ortaka su mi vratili sa hitroua pre par nedelje bukvalno sa bordinga. ameri su promenili pravila oko ulaska (ne znam tačno, vezano je za to koji se test traži ili valjda neki karantin u presedanju), on to nije ispratio do kraja, zaustavila ga je šalteruša BA kod ulaska na let koja je pozvala lika koji se ovome predstavio kao US border officer koji mu je rekao nalevo krug.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50167
    Join date : 2017-11-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jan 07, 2022 12:23 am

    Ono sto je super je da su se sad na pricu nakacili advokati i aktivisti kojima je australijska imigraciona politika posao godinama ili decenijama i kojima je ovo odlicna prilika da skrenu paznju javnosti (i medjunarodne) na uslove u kojima zive ljudi koji su u takvom smestaju godinama.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50167
    Join date : 2017-11-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jan 07, 2022 12:26 am

    A ovo sa Covidom je generalno ludilo. Jasno je da vakcine ne sprecavaju vise zarazavanje i sad je jedino ispravno traziti od ljudi da plate posebno zdravstveno osiguranje za Covid. A osiguravajuce kuce ce vec izracunati koliko mora da plati vakcinisani, a koliko nevakcinisani.
    rumbeando

    Posts : 13790
    Join date : 2016-02-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by rumbeando Fri Jan 07, 2022 12:29 am

    "Principijelni" premijer ("pravila su pravila") juče:


    Taj isti "principijelni" premijer prekjuče:



    Ako nekom treba transkript:


    Novak - četnik sa reketom - Page 30 FIXv9vDVcAAPTCp?format=jpg&name=large
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50167
    Join date : 2017-11-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jan 07, 2022 12:33 am

    Ok, znaci na celu vlade im je covek koji ne zna koji je delokrug rada vlade tj o cemu vlada tacno odlucuje. Jbg, ja da hocu da idem u neku zemlju i da se pojavi premijer te zemlje na televiziji i kaze da mogu da udjem u zemlju, verujem da bi mi to bilo dovoljno da sednem u avion
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50167
    Join date : 2017-11-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jan 07, 2022 12:48 am

    Da ne pricam koja je ovo glupost (doduse dobrodosla) sa stanovista politike. Imas ljude koje godinama drzis kao zivotinje i onda odlucis da stavis u taj kavez jednu od najpoznatijih licnosti i selebritija na svetu. Covek koji je to odlucio je politicki moron. Jer Djokovic kad izadje sigurno nece pricati "jadan ja, sta su mi uradili", nego ce, ako ima gram mozga, pricati - ma nije bitno ovih mojih par dana, nego da vam kazem sta sam tamo video...
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by lalinea Fri Jan 07, 2022 12:48 am

    rumbeando wrote:
    lalinea wrote:dakle, u Novembru, Djokovic i još nekoliko nevakcinisanih igrača dobija vizu jer nema razloga da je ne dobije (vakcinacija je uslov za ulazak, ne za vizu. btw, Aus zvanicno uvodi pravilo o fully vakcinisanim strancima 15. Dec).
    Djokovic i još nekoliko nevakcinisanih igrača ima izmedju Nov i Januara onoliko vremena da se vakcinise.
    Pohlepni organizatori AO su na vreme obavesteni da ovaj nece uci u zemlju sa "exemption" na osnovu prelezanog kovida
    Djokovic i još nekoliko nevakcinisanih igrača se i dalje ne vakcinise
    Pohlepni organizatori AO u poslednji cas pokusavaju da proguraju nekakvu exemption.
    Djokovicevom i još nekoliko nevakcinisanih igrača egu i bahatosti to pada kao kec na 10
    U medjuvremenu nagazi debila Morisona i here we are... Samo Đoković izduvava za ulaz u zemlju.

    Sto bi rekao Rafa, his decisions.

    FTFY.

    Tennis Australia sources claim several Australian Open players have been let into the country on vaccine exemptions in recent weeks on the basis that they had been infected in the past six months.
    https://www.theage.com.au/politics/federal/why-novak-djokovic-s-visa-was-rejected-20220106-p59m9a.html
    tih nekoliko se sad svelo na tri a sve vreme baratamo glasinama (jel ista viza? jel ista exmption?). i mene zivo zanima sta ce se desiti sa njima, ali to i dalje ne znaci da je Dj imao sve po propisu ali eto nasli na njemu da se izivljavaju*.
    (dodatak u pretposlednjem redu ti ne stoji. ko se jos hvalio po tviteru da je zesci antivakser i da je dobio exmption?)

    *ali se slazem da sto ovo duze traje sve je vise i vise obicna politicka farsa.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by lalinea Fri Jan 07, 2022 12:51 am

    Mór Thököly wrote:Ok, znaci na celu vlade im je covek koji ne zna koji je delokrug rada vlade tj o cemu vlada tacno odlucuje. Jbg, ja da hocu da idem u neku zemlju i da se pojavi premijer te zemlje na televiziji i kaze da mogu da udjem u zemlju, verujem da bi mi to bilo dovoljno da sednem u avion
    mmm, ne. samo ono sto pise na zvanicnom sajtu imigracionog ili neka direktna dokumentovana komunikacija sa imigracionim. dakle samo ono sto mozes da izvuces i pokazes "na vasem zvanicnom sajtu pise ovo".


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50167
    Join date : 2017-11-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jan 07, 2022 12:55 am

    lalinea wrote:
    Mór Thököly wrote:Ok, znaci na celu vlade im je covek koji ne zna koji je delokrug rada vlade tj o cemu vlada tacno odlucuje. Jbg, ja da hocu da idem u neku zemlju i da se pojavi premijer te zemlje na televiziji i kaze da mogu da udjem u zemlju, verujem da bi mi to bilo dovoljno da sednem u avion
    mmm, ne. samo ono sto pise na zvanicnom sajtu imigracionog ili neka direktna dokumentovana komunikacija sa imigracionim. dakle samo ono sto mozes da izvuces i pokazes "na vasem zvanicnom sajtu pise ovo".

    ok, ovo je besmislena rasprava. Izadje Dzo Bajden na TV-u i kaze: situacija je takva kakva je, xy moze da udje u US. I xy k tomu u pasosu ima americku vizu. 99,99% ljudi bi komotno sela u avion. Jer je to jedini logican zakljucak. Nisu svi na svetu advokati.
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by lalinea Fri Jan 07, 2022 12:56 am

    Mór Thököly wrote:Da ne pricam koja je ovo glupost (doduse dobrodosla) sa stanovista politike. Imas ljude koje godinama drzis kao zivotinje i onda odlucis da stavis u taj kavez jednu od najpoznatijih licnosti i selebritija na svetu. Covek koji je to odlucio je politicki moron. Jer Djokovic kad izadje sigurno nece pricati "jadan ja, sta su mi uradili", nego ce, ako ima gram mozga, pricati - ma nije bitno ovih mojih par dana, nego da vam kazem sta sam tamo video...
    politicki moron je onaj ko je odlucio da bilo koga stavi u taj "hotel".

    ali ovo je samo nastavak te nemoguce politicke situacije u koju se ovo pretvorilo: zamisli da mu sad dozvole da se karantinise u iznajmljenoj kuci - pa tek onda ce krenuti o duplim standardima. show totalni, a njemu ocigledno stalo da igra na AO jer u suprotnom ne vidim zasto se ne bi vratio ASAP.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Fri Jan 07, 2022 12:57 am

    da, zato su neki nevakcinisani uški bez ikakve medijske buke, dok su neki drugi pogodni za zajebanciju

    eh, kad je čovek žrtva svog uspeha
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50167
    Join date : 2017-11-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jan 07, 2022 12:58 am

    lalinea wrote:
    Mór Thököly wrote:Da ne pricam koja je ovo glupost (doduse dobrodosla) sa stanovista politike. Imas ljude koje godinama drzis kao zivotinje i onda odlucis da stavis u taj kavez jednu od najpoznatijih licnosti i selebritija na svetu. Covek koji je to odlucio je politicki moron. Jer Djokovic kad izadje sigurno nece pricati "jadan ja, sta su mi uradili", nego ce, ako ima gram mozga, pricati - ma nije bitno ovih mojih par dana, nego da vam kazem sta sam tamo video...
    politicki moron je onaj ko je odlucio da bilo koga stavi u taj "hotel".

    ali ovo je samo nastavak te nemoguce politicke situacije u koju se ovo pretvorilo: zamisli da mu sad dozvole da se karantinise u iznajmljenoj kuci - pa tek onda ce krenuti o duplim standardima. show totalni, a njemu ocigledno stalo da igra na AO jer u suprotnom ne vidim zasto se ne bi vratio ASAP.

    Ne, ne treba. Treba do kraja da pokusaju glupost koju su napravili.
    ficfiric

    Posts : 34265
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Fri Jan 07, 2022 1:00 am

    Na Indexu ima snimak govora SRKYJA DJOKOVICA - NE RADIM ZA UDBU

    VIDEO Evo kakve je sve gluposti danas izgovorio Đokovićev otac

    https://www.index.hr/sport/clanak/video-evo-kakve-je-sve-gluposti-danas-izgovorio-djokovicev-otac/2330643.aspx?index_ref=rubrika_sport_najcitanije_d

    ĐOKOVIĆEV otac Srđan danas je ispred srpske narodne skupštine u Beogradu održao bizaran monolog u kojem je Novaka uspoređivao s Isusom, svjetlom na kraju tunela i borcem za čitav svijet.

    Srđan Đoković pred zgradu skupštine došao je sa suprugom i drugim sinom, a nakon što se izgrlio s prosvjednicima popeo se na stepenice i u ruku uzeo megafon te krenuo.

    O "majkama" Srbiji, Rusiji, Kini, Indiji, Africi...
    "Srbi, svi ostali slobodarski narodu na svijetu… Kucnuo je čas da prestanemo biti ugnjetavani. Mi smo dio slobodarskog svijeta, ima nas preko sedam milijardi. Ne možemo više biti zatočenici ovih…Ne znam kako da ih nazovem više. Samo mu ime govori. Taj njihov premijer…Scott…Morrison. Ali, mi nismo ovdje da blatimo bilo koga, nego da damo podršku našem Noletu. Nole je srce Srbije, Nole je naš ponos i naša dika. Oni hoće da ga bace na koljena. E, ne može! Nisu bacili ni Srbiju nikada. Mi nikada nismo ništa otimali niti ikoga napadali. Samo smo se branili. I Novak se sad brani, braćo i sestre. Ponosni Novak! Naše srce, naša duša, naša krv. Ovo je samo početak agonije. Oni hoće da ga drže, ne u pritvoru, nego u zatvoru...", urlao je Srđan kojeg je prekinulo malo više od stotinu prosvjednika koji su vikali "Uaaaaaa!".

    Nakon što su se urlici stišali, Đoković je nastavio.

    "Do ponedjeljka! Zamislite, do ponedjeljka da najboljeg sportaša na svijetu drže u zatvoru! Svi smo uz njega. Cijeli Balkan, cijeli Bliski istok, Daleki istok, naša majka Srbija, naša majka Rusija, Kina, Indija, čitava Afrika. Svi smo uz našeg Noleta. Svakog dana će nas ovdje biti sve više. Mi ne osjećamo hladnoću, nego osjećamo pripadnost srpskom narodu, slobodarskom narodu čitavog svijeta. Novak je naša providnost. On pokazuje da ništa nije nemoguće kad se stvarno želi. Ljudi, Novak je Srbin iz Srbije, odavde, iz glavnoga grada Srbije. Hvala vam svima što ste došli", govorio je Srđan kojeg je masa potom opet prekinula.

    "Nole! Nole!" orilo se ispred skupštine.

    O budistima, katolicima, muslimanima
    "Danas je za nas pravoslavce Badnjak, a sutra najsvetiji dan našeg naroda i naše pravoslavne vjere. Držimo se naše vjere i našeg naroda. Ne podcjenjujemo nikoga drugoga. I budisti i muslimani i katolici su naša braća i sve ostale vjere na svijetu. A Novak je providnost svih nas. Danas je hladno, je l'? Ma nije hladno! Novaku je hladno oko srca, ali ga okružuje toplina svih nas i to mu pomaže da izdrži, ali ne na koljenima. On ponosno stoji na braniku obrane svih slobodarskih naroda na svijetu. Ovo je samo početak, sutra u isto vrijeme ovdje s mnogo više ljudi! Vama neizmjerno hvala što ste ovdje i što ste pokazali ne mržnju, nego ljubav za našeg Noleta. Jer, ljubav je ono što pokreće svijet”, rekao je Srđan, a iz mase je krenulo skandiranje "Ne damo Novaka! Ne damo Novaka!".

    Đokovićev otac na glavi je imao crvenu kapu s inicijalima ND baš kao i ostali članovi njegove obitelji.

    "Ne damo, ne damo našeg Noleta jer ako damo njega, onda smo dali sebe. Želite li biti na koljenima!?" zaurlao je Srđan.

    "Neeee", odgovorili su prosvjednici.

    "Želite li biti potlačeni?" upitao je Đoković pa odgovorio sam sebi:

    "Ma, ne želite! Ne bunimo se protiv nikoga, nego dajemo podršku našem suncu, našem Noletu i našoj providnosti. Našem humanistu. Koliko puta je pomagao kad su bile poplave i požari? Ljudi, taj svijet koji živi u Australiji… Ima puno naših ljudi tamo i ljudi s Balkana. Oni nisu ništa krivi. Ovo je politička igra, političko ugnjetavanje Novaka. Nemojmo da sudimo narodu, narod je uz Noleta. I tamo i ovdje. A taj premijer… Na našem jeziku to njegovo ime znači to što znači… Skotina! Molim vas, dajmo podršku mirno našem suncu da nas ugrije. Jer, iako ga nema sad, on je s nama ovdje. On se bori za sve nas", rekao je euforični Srđan Đoković.

    O ubijanju, bombardiranju i sankcijama
    “Ovo je naša skupština, naša zemlja, naša Srbija. Narodna skupština, mi smo narod! Mi ne zovemo na nasilje, nego samo na podršku našem Noletu. Mi ovdje radimo ono što smo radili čitavu povijest, borimo se za sebe. Nas je prije sto i nešto godina bilo šest i nešto milijuna. Isto nas je danas toliko. Zašto? Zato što su nas ubijali, bombardirali, sankcionirali i tjerali iz naše zemlje, iz ove najljepše zemlje na svijetu. Ali, ne mogu nam ništa. Ne mogu nas baciti na koljena. Zapamtite. Još jednom vam hvala, oduševili ste me. Tu nas je iz raznih generacija, ali svi mislimo isto - da je Novak naš i da nema davanja Novaka nikome. Svakog dana ćemo u ovo vrijeme dati podršku Noletu, našem Kristu. Molim vas, zapalite svijeću u crkvama za Novaka, za Srbiju, za cijeli slobodarski svijet i da svi izdržimo ovo odvratno ponašanje političara. Ovo nije politika, ovo je narodni skup za našeg Novaka, naše sunce", zaključio je Đokovićev otac.


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50167
    Join date : 2017-11-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jan 07, 2022 1:01 am

    Ma ok, on covek nije ni za komentar. Ludak.
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Fri Jan 07, 2022 1:01 am

    uzimajući u obzir šta se trenutno dešava u australiji, poprilično je verovatno da najebu vakcinisani igrači i da ceo AO poprimi interesantan tok
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by lalinea Fri Jan 07, 2022 1:02 am

    Mór Thököly wrote:
    lalinea wrote:
    mmm, ne. samo ono sto pise na zvanicnom sajtu imigracionog ili neka direktna dokumentovana komunikacija sa imigracionim. dakle samo ono sto mozes da izvuces i pokazes "na vasem zvanicnom sajtu pise ovo".

    ok, ovo je besmislena rasprava. Izadje Dzo Bajden na TV-u i kaze: situacija je takva kakva je, xy moze da udje u US. I xy k tomu u pasosu ima americku vizu. 99,99% ljudi bi komotno sela u avion. Jer je to jedini logican zakljucak. Nisu svi na svetu advokati.
    osim sto to uopste nije receno. (ne moras da budes advokat i ne, ne bi 99.99% ljudi selo u avion, ne znam odakle ti to. narocito u slucaju Dj, gde bi advokati trebalo da znaju bolje.)
    mislim, Morison je kreten, jos jedna dobra stana ovoga je to sto je jos malo to javno pokazao.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50167
    Join date : 2017-11-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jan 07, 2022 1:04 am

    lalinea wrote:
    Mór Thököly wrote:

    ok, ovo je besmislena rasprava. Izadje Dzo Bajden na TV-u i kaze: situacija je takva kakva je, xy moze da udje u US. I xy k tomu u pasosu ima americku vizu. 99,99% ljudi bi komotno sela u avion. Jer je to jedini logican zakljucak. Nisu svi na svetu advokati.
    osim sto to uopste nije receno. (ne moras da budes advokat i ne, ne bi 99.99% ljudi selo u avion, ne znam odakle ti to. narocito u slucaju Dj, gde bi advokati trebalo da znaju bolje.)
    mislim, Morison je kreten, jos jedna dobra stana ovoga je to sto je jos malo to javno pokazao.

    kako nije receno kad je rekao - oni su to odlucili i mi postupamo u skladu sa tim. onda su mu vrv javili da to ipak spada u delokrug vlade i umesto da pojede govno, odlucio je po svemu sudeci da pojede jos vece
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by lalinea Fri Jan 07, 2022 1:10 am

    Mór Thököly wrote:
    lalinea wrote:
    osim sto to uopste nije receno. (ne moras da budes advokat i ne, ne bi 99.99% ljudi selo u avion, ne znam odakle ti to. narocito u slucaju Dj, gde bi advokati trebalo da znaju bolje.)
    mislim, Morison je kreten, jos jedna dobra stana ovoga je to sto je jos malo to javno pokazao.

    kako nije receno kad je rekao - oni su to odlucili i mi postupamo u skladu sa tim. onda su mu vrv javili da to ipak spada u delokrug vlade i umesto da pojede govno, odlucio je po svemu sudeci da pojede jos vece
    pa nije receno "da, da, garantujemo mu ulazak" nego eto, kako oni odluce. a i da je receno ne znaci nista ako nemas zvanican papir - zar je stvarno toliko nepojmljivo da kod ulaska u zemlju mozes da se oslanjas samo na zvanicne izvore/papire?


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50167
    Join date : 2017-11-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jan 07, 2022 1:13 am

    lalinea wrote:
    Mór Thököly wrote:

    kako nije receno kad je rekao - oni su to odlucili i mi postupamo u skladu sa tim. onda su mu vrv javili da to ipak spada u delokrug vlade i umesto da pojede govno, odlucio je po svemu sudeci da pojede jos vece
    pa nije receno "da, da, garantujemo mu ulazak" nego eto, kako oni odluce. a i da je receno ne znaci nista ako nemas zvanican papir  - zar je stvarno toliko nepojmljivo da kod ulaska u zemlju mozes da se oslanjas samo na zvanicne izvore/papire?

    Ne "kako oni odluce", nego "they made their decision"

    Sto se tice papira tek cemo da vidimo sta je imao, a sta nije.

    Plus, last time I checked - predsednik vlade actually jeste "zvanicni izvor"
    ficfiric

    Posts : 34265
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Fri Jan 07, 2022 1:14 am

    Bare je sve odavno predvideo (3:55)



    _____


    Uprava napolje!

    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by lalinea Fri Jan 07, 2022 1:19 am

    Mór Thököly wrote:
    lalinea wrote:
    pa nije receno "da, da, garantujemo mu ulazak" nego eto, kako oni odluce. a i da je receno ne znaci nista ako nemas zvanican papir  - zar je stvarno toliko nepojmljivo da kod ulaska u zemlju mozes da se oslanjas samo na zvanicne izvore/papire?

    Ne "kako oni odluce", nego "they made their decision"

    Sto se tice papira tek cemo da vidimo sta je imao, a sta nije.

    Plus, last time I checked - predsednik vlade actually jeste "zvanicni izvor"
    zajebavas me sad? premijer moze da izjavi u intervjuu sta hoce - dok to nije zvanicna uredba/odluka/nardba, nije nista.

    cek, posto ovo ne ide nikuda: da li ti mislis da je Dj ovde nepravedna zrtva?
    (zbog privatnosti, mozda nikad ne saznamo ko je kakve papire imao)


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7174
    Join date : 2020-03-05

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Vilmos Tehenészfiú Fri Jan 07, 2022 1:23 am

    kondo wrote:
    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    kondo, mala ispravka. Američki granični službenici postoje samo na kanadskim i meksičkim aerodromima. Na svim ostalim aerodromima nema nikakvih američkih pandura, lokalno osoblje proverava američke vize.


    guess what, ortaka su mi vratili sa hitroua pre par nedelje bukvalno sa bordinga. ameri su promenili pravila oko ulaska (ne znam tačno, vezano je za to koji se test traži ili valjda neki karantin u presedanju), on to nije ispratio do kraja, zaustavila ga je šalteruša BA kod ulaska na let koja je pozvala lika koji se ovome predstavio kao US border officer koji mu je rekao nalevo krug.
    Došao po pozivu šalteruše, ok. Pretpostavljam da je pre toga sedeo pasivno u ćošku i gledao svoja posla?  Nije svakome gledao pasoš, pitao ga kojim dobrom (ove sa vizama) i gde su bili (ove sa GC i pasošima)? 

    U suštini nije preterano važno, kanadski i meksički aerodromi su napravljeni tako da udješ u Ameriku pre nego udješ u avion. Zato avioni sa tih destinacija sleću na domaće terminale, i po izlasku ideš odmah da pokupiš prtljag. Niks emigracija.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Fri Jan 07, 2022 1:28 am

    lalinea wrote:
    Mór Thököly wrote:

    Ne "kako oni odluce", nego "they made their decision"

    Sto se tice papira tek cemo da vidimo sta je imao, a sta nije.

    Plus, last time I checked - predsednik vlade actually jeste "zvanicni izvor"
    zajebavas me sad? premijer moze da izjavi u intervjuu sta hoce - dok to nije zvanicna uredba/odluka/nardba, nije nista.

    cek, posto ovo ne ide nikuda: da li ti mislis da je Dj ovde nepravedna zrtva?
    (zbog privatnosti, mozda nikad ne saznamo ko je kakve papire imao)

    jeste nepravedna žrtva, po istom pravilu o izuzeću su već ušli razni u australiju

    može da se nađe, par minuta pretrage

    Novak - četnik sa reketom - Page 30 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 13, 2024 7:22 am