Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Nogoloptaška svaštara

    Anonymous
    Guest

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Guest Mon Feb 25, 2019 6:18 pm

    Santino wrote:za pocetak, ti po inerciji mislis da ce stvari nastaviti da budu kakve su bile u dvadesetom veku. vidimo ogromne promene u svim sferama zabave, ali vama nije palo na pamet da bi fudbal mogao da izgubi gledanost sredinom 21 veka, to vam zvuci neverovatno.

    neki od razloga imaju veze sa onim sto mladi ljudi i deca danas nalaze zabavnim i sa nacinom na koji provode slobodno vreme, dok drugi razlozi imaju veze sa samom igrom i nacinom na koji se ona promenila (na gore). treci razlozi imaju veze sa promenjenom strukturom fudbalskih takmicenja u odnosu na 20 vek. cetvrti razlozi se ticu talent pool-a i proizilaze iz prvih (kako klinci provode slobodno vreme).

    ali cim me uopste pitate da vam navedem makar jedan razlog znaci da vam ovo ni na pamet nije palo u zivotu. zato me mrzi da se raspisujem.

    isuviše para konstantno ulažu da bi dozvolili efemerizaciju nogometa
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Sergen Yalçın Mon Feb 25, 2019 6:36 pm

    Mr. Moonlight wrote:
    Santino wrote:za pocetak, ti po inerciji mislis da ce stvari nastaviti da budu kakve su bile u dvadesetom veku. vidimo ogromne promene u svim sferama zabave, ali vama nije palo na pamet da bi fudbal mogao da izgubi gledanost sredinom 21 veka, to vam zvuci neverovatno.

    neki od razloga imaju veze sa onim sto mladi ljudi i deca danas nalaze zabavnim i sa nacinom na koji provode slobodno vreme, dok drugi razlozi imaju veze sa samom igrom i nacinom na koji se ona promenila (na gore). treci razlozi imaju veze sa promenjenom strukturom fudbalskih takmicenja u odnosu na 20 vek. cetvrti razlozi se ticu talent pool-a i proizilaze iz prvih (kako klinci provode slobodno vreme).

    ali cim me uopste pitate da vam navedem makar jedan razlog znaci da vam ovo ni na pamet nije palo u zivotu. zato me mrzi da se raspisujem.

    isuviše para konstantno ulažu da bi dozvolili efemerizaciju nogometa

    koji je to centar moci sto ima toliku vlast nad svakodnevnim zivotom ljudi?


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Sergen Yalçın Mon Feb 25, 2019 6:38 pm

    otto katz wrote:Peti razlog je da ni ti ni mi nemamo kristalnu kuglu, pa da znamo šta će biti za 20 godina. Šesti razlog je što se empirijske tvrdnje mogu samo empirijski potvrditi ili opovrgnuti, te valja pričekati tih 20 godina. Pošto ti to nije palo na um, onda nema raspisivanja.
    Al dobro to, nego šta će biti danas u Opavi, hoće li se Plzeň oporaviti od zagrebačkog šoka? Kvota 2, ja metno. 2 za 2, pošteno.

    pricekajmo pet godina i pricacemo o tendencijama koje ce biti jasnije.


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Sergen Yalçın Mon Feb 25, 2019 6:44 pm

    Kondo wrote:ja jedini issue vidim u tom raslojavanju na vrhu gde ostaju 3-4 tima sa snagom da kupe sve ali sve
    ispod njih jedno 12-16 onih koji ne mogu da im uđu u 16 sem slučajno i realno su u domenu vrhunskog mediokritetstva, kao što je današnji MUFC ili liverpool sa sve salahom
    ako se potrefi 1-2 generacije da nema ronaldo i mesi, onda ce da bude zaebano. za sada ne izgleda tako, sa mbapeom, vinciusom jrom i slicnim pojavama li nije iskljuceno da nece moci da odrze ciklus
    ja u ovom sto pise santini vidim problem za top top nivo, kompjuterske igrice i slicno a fudbala ce biti naravno, meni je danas mnogo zabavnije da gledam kristal palas i milivojevica protiv fulama sa mitrom nego ovaj preusrani derbi od juce. takve tekme ce odrzati fudbal.

    ja nisam ni mislio da fudbala nece biti, kao sto sad postoji boks.


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by ontheotherhand Mon Feb 25, 2019 7:08 pm

    Kao što je zabavnije i Fener-Bajern nego GSW-Hjuston.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11564
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Ferenc Puskás Mon Feb 25, 2019 7:19 pm

    Santino wrote:
    otto katz wrote:Peti razlog je da ni ti ni mi nemamo kristalnu kuglu, pa da znamo šta će biti za 20 godina. Šesti razlog je što se empirijske tvrdnje mogu samo empirijski potvrditi ili opovrgnuti, te valja pričekati tih 20 godina. Pošto ti to nije palo na um, onda nema raspisivanja.
    Al dobro to, nego šta će biti danas u Opavi, hoće li se Plzeň oporaviti od zagrebačkog šoka? Kvota 2, ja metno. 2 za 2, pošteno.

    pricekajmo pet godina i pricacemo o tendencijama koje ce biti jasnije.
    Dogovoreno! Nećeš zajebat?


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Sergen Yalçın Mon Feb 25, 2019 7:42 pm

    ako ostavis isti nick i avatar.


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    ficfiric

    Posts : 34117
    Join date : 2012-02-10

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by ficfiric Mon Feb 25, 2019 7:55 pm

    otto katz wrote:Dogovoreno! Nećeš zajebat?

    Ja sam vec arhivirao link ka postu i vadim quote za pet godina


    _____


    Uprava napolje!

    Ferenc Puskás

    Posts : 11564
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Ferenc Puskás Mon Feb 25, 2019 7:58 pm

    Santino wrote:ako ostavis isti nick i avatar.
    Eto kakvi ste vi mladi. U moje vrijeme se odgovaralo, zajebo te otac što te napravio.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11564
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Ferenc Puskás Mon Feb 25, 2019 8:00 pm

    otto katz wrote:Šta veli kristalna kugla? Hoćemo li se opariti?
    Hoćemo! Nogoloptaška svaštara - Page 3 278364249


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Anonymous
    Guest

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Guest Mon Feb 25, 2019 8:02 pm

    koliko li ćemo samo da budemo stariji za 5 godina, to niko ne zna
    Ferenc Puskás

    Posts : 11564
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Ferenc Puskás Mon Feb 25, 2019 8:08 pm

    Mr. Moonlight wrote:koliko li ćemo samo da budemo stariji za 5 godina, to niko ne zna
    Ovo je najzloslutnije što si dosad na forumu napisao. I to u vlastitoj konkurenciji. Brao!


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by kondo Thu Feb 28, 2019 6:23 pm

    nocas sam sanjao derbi, da me do jaja sve nervira, mi igramo kurtonski a grobari mega nalozeni, repriza poslednjeg derbija, tako da odustajem od gledanja i odlazim u susednu sobu da nesto poradim sa ukljucenim tonom.... i onda dajemo go u 93. minutu. Nogoloptaška svaštara - Page 3 3579118792


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Guest Thu Feb 28, 2019 8:39 pm

    UEFA je kaznila srpski i francuski klub zbog incidenata na poslednjem meču grupne faze Lige šampiona odigranom u Beogradu, gde je PSŽ slavio sa 4:1.
    Crveno-beli su kažnjeni sa 64.000 evra, zbog uvredljivih navijačkih pesama i zakrčenih prolaza na stadionu "Rajko Mitić", prema članu 38 bezbednosnih regulativa.

    Parižani će zbog svojih grešaka morati da plate nešto manje, 25.000 evra. Oni su kažnjeni zbog neprikladnog ophođenja prema sudijima i kašnjenja na početak same utakmice.

    Takođe, trener ekipe Tomas Tuhel kažnjen je sa jednim mečom suspenzije za utakmice pod okriljem UEFA, a biće podvrgnut i jednogodišnjoj uslovnoj suspenziji.


    Nešto manje Nogoloptaška svaštara - Page 3 3579118792

    Mada je ovo prije za neki od topickća na medijima.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Nino Quincampoix Fri Mar 01, 2019 11:39 am

    Kondo wrote:nocas sam sanjao derbi, da me do jaja sve nervira, mi igramo kurtonski a grobari mega nalozeni, repriza poslednjeg derbija, tako da odustajem od gledanja i odlazim u susednu sobu da nesto poradim sa ukljucenim tonom.... i onda dajemo go u 93. minutu. Nogoloptaška svaštara - Page 3 3579118792

    Podsetio si me, juce je bilo tacno deset godina od ovoga



    uh, kakva je to bila radost, pao sam u guzvi, skoro me izgazise
    Ferenc Puskás

    Posts : 11564
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Ferenc Puskás Sun Mar 10, 2019 9:24 pm

    Dinamo delje HNL s drugim timom. Možda je to na kraju krajeva dobar model, liga s jednim klubom. Cijelu sezonu trenira sa sparing partnerima i priprema se za evropsko natjecanje. Kao repka, ali s prednostima klupskog režima. Hajduk mora ili naći jači kapital, pa postati kalif umjesto kalifa, ili se boriti za Jugoslaviju, nema treće.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50032
    Join date : 2017-11-16

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Mar 10, 2019 10:00 pm

    Nema od te jugo/regio/itsl. lige ništa, svi su preveliki debili. Spasa nam nema. Propasti nećemo, ali ko nas pita.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Nino Quincampoix Thu Mar 21, 2019 4:06 pm

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Il_794xN.1778949376_ph03
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Nino Quincampoix Fri Mar 22, 2019 11:38 pm

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Tweet2

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Englands-declan-rice-sings-the-national-anthem-prior-to-the-uefa-euro-picture-id1132014120

    arkward
    Anonymous
    Guest

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Guest Mon Mar 25, 2019 9:43 pm

    full trojni pakt i u sportu, samo 4 dana pre 27. marta


    http://www.reprezentacija.rs/109-jugoslavija-madjarska-1-1/
    Anonymous
    Guest

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Guest Fri Mar 29, 2019 8:49 pm

    u kadetima francuske igra zijin sin 

    kazu da deluju 10 godina starije od nasih i 5 klasa bolje fizicki i tehnicki 


    Nogoloptaška svaštara - Page 3 55769999_10157022500321904_4118795545768624128_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fbeg4-1
    Anonymous
    Guest

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Guest Fri Mar 29, 2019 9:18 pm

    https://stickerpedia10.blogspot.com/
    ficfiric

    Posts : 34117
    Join date : 2012-02-10

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by ficfiric Wed Apr 17, 2019 12:09 pm

    Нови скандал у фудбалској Србији: Претучена дама арбитар, Мима Станковић у Ургентном центру!

    Лекари у Нишу констатовали нагњечење десног зглоба арбитру Мими Станковић

    Нови скандал на домаћим теренима! Премијерно, у фудбалској Србији, физички је нападнута судијска тројка, састављена од дама.

    Прва међу њима, главни судија Мима Станковић, памтиће до краја каријере прволигашки дуел у Тополи, између Карађорђа и ТСЦ-а (0:1).

    Уз званичан медицински документ о повредама нанетим после завршетка меча у Тополи, у меморији даме с пиштаљком, остаће и сијасет, као рафал сасутих, увреда домаћих играчица на терену стадиона „Радослав Шиља Тадић”.

    Конкретан и валидан доказ о повредама, јуче је у канцеларију Дисциплинске комисије ФСС прослеђен у виду извештаја доктора из нишког Ургентног центра.

    Између осталог, констатовано је нагњечење десног зглоба гђице Станковић, као највиљдљивији траг линча у покушају, на трави терена у срцу Шумадије.

    А, све је почело, према извештајима с лица места, одмах пошто је Мима Станковић одсвирала крај утакмице одигране у необично запаљивој атмосфери...

    Na YT nisam nasao tucu ali ima utakmica - gol je na 1:37:45, publika je vrh Nogoloptaška svaštara - Page 3 1233199462



    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Guest Wed Apr 17, 2019 3:00 pm

    lol! Nogoloptaška svaštara - Page 3 1213434707
    ficfiric

    Posts : 34117
    Join date : 2012-02-10

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by ficfiric Fri May 10, 2019 8:47 pm

    Спартак повлачи дрес са бројем 8

    Суботичани 22. маја испраћају капитена Владимира Торбицу у играчку пензију, председник Драган Симовић најавио богат програм

    После 12 година у клубу, капитен Спартак Ждрепчеве крви Владимир Торбица окачиће копачке о клин.

    У част дугогодишњег капитена дрес са бројем осам биће повучен из употребе.

    – После ревијалне утакмице 22. маја, опроштајне за нашег капитена, дрес са бројем осам се повлаши из оптицаја и више се неће носити из захвалности Владимиру Торбици за године проведене у клубу – јасан је председник Суботичана Драган Симовић. - Направићемо опроштај какав доликује играчу и капитену као што је Владимир Торбица. Велики дан за Спартак биће 22. мај. Одржаће се Скупштина клуба, одиграти ревијална утакмица у његово име, а потом приредити и свечана вечера у ресторану „Спартак”.

    Капитен се опрашта од траке и играчке каријере, али не и Спартака. Уз договор са председником, Торбица ће остати у клубу у некој другој улози.

    – Пре две године смо мислили да је крај, али је Торбица и тада показао велику вољу и доказао да још може много на терену. Договор је био на годину дана сарадње, потом још једну и сада је дошао тренутак да ипак каже збогом играчкој каријери. Владимир ће остати и даље у клубу. Видећемо да ли ће бити тренер, скаут или ће обављати спортско-директорске послове, али видимо га, бар, још 12 година како сарађујемо и када добије другу улогу – најавио је Симовић.


    _____


    Uprava napolje!

    Nogoloptaška svaštara - Page 3 Empty Re: Nogoloptaška svaštara

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 4:56 am