Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Kosovo*

    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest 2019-10-09, 09:01

    Aljbin Kurti, kandidat za premijera Pokreta Samoopredeljenje, ponovio je da se zalaže za nacionalno ujedinjenje Albanaca u okviru federacije, nikako u okviru EU

    Kurti je, prema prvim preliminarnim rezultatima CIK, dobio najveću podršku građana KiM na proteklim vanrednim izborima.

    "U okviru Evropske unije ne može se dogoditi nacionalno ujedinjenje Albanaca", rekao je Kurti u intervjuu za KTV, prvom od proglašenja izborne pobede.

    "Ne mogu reći da se nacionalno jedinstvo dešava u EU. Tu se pridružujemo Dancima, Austrijancima i Špancima. Naš savez se mora dogoditi ovde", kazao je Kurti.

    Lider Pokreta Samoopredeljenje ističe da je nacionalno ujedinjenje "istorijski interes Albanaca", a citirajući pokojnog bivšeg lidera makedonske albanske partije DPA, Arbena Džaferija, kaže: "Mi ne biramo (albansku) uniju, ali on bira nas".

    Ne spori ni tezu Ukšina Hotija, koji kaže da nacionalno ujedinjenje isto što i ujedinjenje u okviru EU, te da to ne iskjučuje jedno drugo, ali smatra da "Kosovo i Albanija treba da se integrišu u okviru federacije", a kao primer navodi Nemačku, sa decentralizovanim insitucijama.

    Prema njegovim rečima, ideja kosovskog predsednika Hašima Tačija o korekciji granice sa Srbijom podrazumevala je takođe pridruživanje Kosova Albaniji, ali kada, kako je rekao, "država propadne".

    "Ne verujem u uniju kroz neuspeh, već kroz uspeh", rekao je Kurti i dodao da suprotno Tačiju smatra da "uspeh Kosova ujedinjuje Albance, ne neuspeh".

    Rekao je i da će poštovati kosovske simbole, ali da prilikom susreta sa državnim vrhom Albanije neće gledati na čijoj strani stoji zastava.

    Sa Albanijom će kaže raditi na postizanju sporazuma, ali ne za kameru, već za njihovu primenu.

    "Zajedničko tržište, zajednički civilni registar, preduzeća, zajednički vladini odbori za spoljne poslove, su teme kojima ću se pored ose Đakovica - Skadar baviti u razgovorima sa premijerom (Edi) Ramom", kazao je Kurti.


    Govoreći o Specijalnom sudu formiranom za utvrđivanje zločina koje su počinili pripadici tzv. OVK nad Srbima i prpadnicima drugih manjina, kao i nad lojalnim Albancima, Kurti je rekao da taj sud ne može biti ukinut, ali je dodao da će ga njegova vlada učiniti nepotrebnim.

    Podsetivši da je Samoopredejenje bilo protiv formianja Specijalnog suda, Kurti je rekao da će tu pravosudnu instituciju učiniti nepotrebnom jačanjem lokalnih sudova.

    "Šteta je što imamo Specijalni sud. Ne može se ukinuti jer za to treba više od 80 poslanika, uključujući i Srbe. Bilo je poziva na razgovor, sada vlada nekakva tišina, verovatno zbog izbora", primetio je Kurti, koji je obećao adekvatnu zaštitu svedocima na tom sudu.

    Ne veruje, kaže, da je OVK počinila ratne zločine i zločine protiv čovečnosti, ali je dodao da je ratne zločine mogao počiniti bilo koji pojedinac.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by kondo 2019-10-09, 09:06

    umereno


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 18431
    Join date : 2014-12-12

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by beatakeshi 2019-10-09, 09:52

    Solidan naci-govnar.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by Zuper 2019-10-09, 10:06

    Levicar revolucionar.
    Podrzali ga brojni levicari od Slavuja Zizeka...
    Vi se drugovi druzite u okviru Internacionale sa Albinom?
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50155
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj 2019-10-09, 10:20

    Covek govori kao da sam ima 61 poslanika. Jos jedan kome je mandat = period izmedju dva glasanja
    Anduril

    Posts : 713
    Join date : 2015-08-30

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by Anduril 2019-10-09, 10:48

    Pa levicarenje ocigledno ne iskljucuje nacionalizam - na Balkanu gotovo da nije bilo nikakve druge forme levicara. Socijalizam u jednoj drzavi.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by kondo 2019-10-09, 11:06

    zapravo da se nije ukljucivao u vucicevu vlast, naslicniji lik kurtiju bio bio vulin


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by Filipenko 2019-10-09, 13:12

    Danas su ga izgleda odjebali razni ambasadori kada je hteo da se sa njima slika u svom kabinetu ispred zastave Albanije. Tražili su isključivo zastavu tzv. Kosova.
    rumbeando

    Posts : 13782
    Join date : 2016-02-01

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by rumbeando 2019-10-09, 13:23

    Nisu tražili drugu zastavu već su se slikali ispred zgrade umesto u kancelariji u kojoj je jedina zastava albanska.



    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest 2019-10-09, 15:33

    Fudbalerima Zvezde zabranjen ulazak na Kosovo

    Fudbaleri Crvene zvezde nisu danas pušteni na Kosovo gde je trebalo da odigraju meč šesnaestine finala Kupa Srbije protiv Trepče.


    Ekipa šampiona Srbije je na prelaz Jarinje stigla oko 11.30, ali nije ušla na Kosovo već se uputila nazad ka Beogradu.

    Na Jarinje je stigla kolona predvođena policijom, sledio je potom automobil u kojem je bio Zvezdin generalni direktor Zvezdan Terzić, pa onda autobus sa fudbalerima.

    Delegacija Zvezde, predvođena Terzićem, potom je krenula ka samom prelazu Jarinje. Generalni direktor Zvezde je u neformalnom razgovoru kazao da je Vlada Kosova zabranila meč.

    Na prelazu Jarinje bile su stacionirane pojačane policijske snage kao i veliki broj medija, dok su na kosovskoj strani bili raspoređeni pripadnici ROSU.

    Iz pravca Kosova je na prelaz stiglo nekoliko desetina navijača, a iz pravca Raške njih više desetina.

    Kada se autobus sa igračima okrenuo, fudbaleri su na kratko izašli i pozdravili se sa navijačima koji su ih dočekali aplauzima i skandiranjem.

    Utakmica Trepča – Zvezda trebalo je da se igra od 14.00 u Žitkovcu kod Zvečana.

    Direktor kancelarije za Kosovu i Metohiju je nakon zabrane izjavio da Kosovo treba „naglavačke da leti iz Uefa i Fifa“.


    Vulin je novinarima u Beogradu kazao da su Albanci, kada su tražili da budu članovi raznih međunarodnih sportskih organizacija, govorili da to nema veze s politikom, da je to samo sport, da treba ostaviti priliku njihovoj djeci, omladini da se bave sportom i takmiče sa drugima.

    "To igleda važi samo kada su Šiptari u pitanju, kada Srbi hoće da igraju fudbal, da se takmiče, onda je Srbima to zabranjeno i zabranjeno im je policijom, nasiljem. Crvena zvezda je jedan od simbola srpstva i ovo što su Šiptari uradili je dokaz koliko se boje Srba, koliko mrze Srbiju i samim tim koliko mrze Crvenu zvezdu kao jedan od simbola srpstva", istakao je Vulin.

    Dodao je da Albanci teško da će ikada moći da imaju jednu Crvenu zvezdu i sportski duh kakav imaju Srbi i istakao da je ovo još jedan dokaz da je laž da Šiptari imaju besu - riječ koje se drže bezuslovno.

    "Dali su reči da će sve biti sportski, da je ulaženje u UEFU zbog njihove dece i omladine i sporta, ovim su pokazali da lažu, još jednom su slagali i pokazali su da nemaju besu", zaključio je Vulin.
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest 2019-10-09, 16:19

    BREAKING: LDK candidate for PM Vjosa Osmani confirms that LDK will join a @LVetevendosje-led government.

    This is the first time in Kosovo's history that all heretofore opposition parties come to power and vice versa.

    #zgjedhjet2019
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4335
    Join date : 2016-09-29

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by nalog sa ženinog laptopa 2019-10-09, 17:03

    ja reko yveyda krenula u tenku na kosovo...  Kosovo* - Page 25 3363120308


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by kondo 2019-10-09, 17:05

    mene više zanima ova žižekova ekipa po kosovima, u čemu je trik sa preteranim loženjem na kurtija? lenjinizam to the bone, or wat? gledao sam šta piše npr agon hamza i bio sam u fazonu pliz objasni.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest 2019-10-09, 20:55

    Gargantua wrote:




    "To igleda važi samo kada su Šiptari u pitanju, kada Srbi hoće da igraju fudbal, da se takmiče, onda je Srbima to zabranjeno i zabranjeno im je policijom, nasiljem. Crvena zvezda je jedan od simbola srpstva i ovo što su Šiptari uradili je dokaz koliko se boje Srba, koliko mrze Srbiju i samim tim koliko mrze Crvenu zvezdu kao jedan od simbola srpstva", istakao je Vulin.

    Dodao je da Albanci teško da će ikada moći da imaju jednu Crvenu zvezdu i sportski duh kakav imaju Srbi i istakao da je ovo još jedan dokaz da je laž da Šiptari imaju besu - riječ koje se drže bezuslovno.


    ovakav kretenizam od reci ne bi srocio ni razvaljeni nepismeni navijac cz ispred prodavnice  Kosovo* - Page 25 3579118792 

    inace neka mu javi neko da je redovna praksa da se drzavna takmicenja odnosno utakmice odrzavaju u susednim drzavama, hahahaha, kao celzi i mancester kad igraju superkup u sangaju
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest 2019-10-09, 21:16

    dogodine u prizrenu u praksi 

    dobro, stigli su dalje od onog kapela voza 


    dogodine u pazovi

    krivo mi je samo sto ce kako priznavanje bude sve blize i jace, vojvodina fasovati izivljavanje degenerika

    Kosovo* - Page 25 EGcaz87XkAEGutC?format=jpg&name=large



    Kosovo* - Page 25 EGca0jHXUAA4JmC?format=jpg&name=large
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50155
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj 2019-10-09, 21:42

    Šiptari, Šiptari, Šiptari
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest 2019-10-09, 21:49

    jedva cekam to srbovanje po vojvodini, pa da konacno i zvanicnici srbije normalizuju i madjaroustase  govor
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest 2019-10-09, 21:54

    lončar dočekao helikopter s bebom
    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by Esterházy Márton 2019-10-10, 13:23

    Лидер Покрета Самоопредељења (ЛВВ) и кандидат ове странке за косовског премијера, изјавио је у среду увече у "Мишљењу" да је Демократски савез Косова у принципу прихватио коалицију са њима за формирање нове владе.

    „У принципу су се сложили да имају коалицију са нама. Договорили су се да имају коалицију с нама, а сутра ћемо имати састанак на коме смо ја и потпредседник покрета Самоопредјељење, проф. Вјерни Бислими, у међувремену из ДСК-а, биће проф. Иса Мустафа и кандидат ДСК Вјоса Османи. "

    Курти је рекао да ЛВВ и ЛДК немају другог избора осим да се заједно придруже коалицији.

    „Дакле, немамо избора. Осуђени смо на сарадњу. Обоје смо били опозиција, промена значи да опозиција постаје влада и то је оно што је народ желео са огромним одазивом на изборима 6. октобра. “

    Курти је рекао да место премијера није на преговарачком столу, јер су га људи ставили у гласачке кутије када су као прву странку изабрали ЛВВ.

    Вођу Покрета Самоопредељења и кандидата ове странке за косовског премијера, новинар Бленди Февзиу упитао је да ли ће тражити смену председника Хашима Тачија.
    Бленди Февзиу: Речено је да можете тражити смену председника Косова, господина Хасхима Тхација. Да ли је то истина?

    Албин Курти: Одувек смо то желели.

    Бленди Февзиу: Да ли ћете предузети било какву акцију у вези с тим, да данас имате гласове?

    Албин Курти: Немамо већину посланика у Скупштини за то.

    Бленди Февзиу: Шта ћете урадити са сменом, да и ово захтева аргумент?

    Албин Курти: Највећи проблем са председником, сада када видимо после наше владе и победе на изборима, јесте однос са Србијом, јер је у последње две године био веома проблематичан.

    Бленди Февзиу: У ком смислу?

    Албин Курти: Он је за нас урадио нешто незамисливо пре 3 године, јер је с једне стране пристао да уради неку врсту територијалне размене са Србијом. Поправку границе назвао је болним компромисом, где је север наводно био Ранковићев поклон.

    Албин Курти не искључује могућност да ће убудуће место председника Косова Иса Мустафа преузети, међутим, каже да је тренутно приоритет формирање владиног кабинета. У интервјуу са новинарком Бленди Февзиу, у емисији "Мишљење", Курти је изразио уверење да би управљање Вјошом Османом било добро. Упитана о његовој визији положаја који би она могла да заузима у новој влади, госпођа Османи, лидерка ЛВВ-а, рекла је да ће то учинити и министар спољних послова или председавајући парламента.

    Бленди Февзиу: Да ли бисте склопили споразум са ДСК-ом, на пример тако што бисте преузели дужност премијера да у будућности, у року потребном, пусти господина Мустафу на место следећег председника Републике Косово?

    Албин Курти: Не искључујем могућност да о томе можемо разговарати у будућности. Али понављам да тренутно имамо други приоритет, формирање владиног кабинета што је пре могуће.

    Бленди Февзиу: Ако вас питам, иако је преурањено, где бисте лично видели госпођу Османи у вашој влади, шта бисте одговорили?

    Албин Курти: Верујем да је сада на госпођи Османи да говори. Желела је да постане премијер Републике Косово, сад морамо да видимо шта је план Б. Не знам шта је план Б, али о томе ћемо разговарати сутра.

    Бленди Февзиу: То је њен план, али у ствари, која је ваша визија?

    Албин Курти: Сваки пут сам имао добру сарадњу са госпођом Османи, као колеге које смо били заменици. Чак и у четвртом, петом и шестом законодавству, верујем да ћемо заједно владати добро. Протекли мандат је била председавајућа Одбором за спољне послове, Парламентарним одбором.

    Бленди Февзиу: Тим више што дијалог са Србијом у овом тренутку захтева консензус мимо Ветевендосје…

    Албин Курти: Нема сумње, али ако погледате став госпође Османи о питањима са Србијом, они се скоро 100% подударају са Ветевендосјем. Госпођа Османи се чак успротивила споразуму Тачи-Дачић од 19. априла 2013. године, пре шест и по година. Дакле, ми имамо веома добре шансе са њим и верујем да би и министар спољних послова или председник Парламента могао веома добро. То је уједно и њен позив из посланичког искуства које имамо заједно.

    Лидер Покрета самоопредељења Албин Курти каже да неће бити арогантан премијер према опозицији и да ће заједно основати преговарачки тим за дијалог са Србијом. Каже да ће водити овај дијалог, док сматра да је погрешно водити дијалог као до сада.

    Бленди Февзиу: Ако кренете у дијалог са Србијом, чини се да су САД овај дијалог схватиле врло озбиљно, док је председник Трумп именовао специјалног изасланика

    Албин Курти: Биће веома укључен, имамо и писмо председника Трумпа из децембра прошле године. Али председник Трумп каже да на Косову треба да разговарамо јединственим ставом, што није случај у последње две године.[/size]

    Бленди Февзиу: А мислите ли да ћете имати јединствени став као премијер?

    Албин Курти: Ја као нови премијер Републике Косово нећу бити арогантан према опозицији, створићу преговарачки тим са опозицијом и нећу дозволити да Србија уђе на косовску политичку сцену као клин, да нас подели.

    Бленди Февзиу: Ко ће водити дијалог са Србијом?

    Албин Курти: Ја.

    Бленди Февзиу: Ко вам даје мандат за ово?

    Албин Курти: Као Премијер Републике Косово, у независној држави која је парламентарна и демократска република, зависи од мене.

    Бленди Февзиу: До сада се председник Републике бавио овим питањем.

    Албин Курти: Па погрешно, па није успјело.

    Бленди Февзиу: Председник ће бити потпуно искључен или чак укључен у дијалог?

    Албин Курти: Не, ја ћу водити преговоре. Председник Републике Косово је представник спољне политике, а не творац спољне политике. Он треба да делује сада као спољнополитички "извођач", он више не може бити креатор спољне политике.

    Лидер Покрета Самоопредељења, странке која је у недељу победила на општим изборима на Косову, рекао је да је председнику Србије неугодно због његовог доласка на власт.

    Курти је такође одговорио на Вучићеве наводе да је вођа ЛВВ-а увредио малолетну девојку, његову ћерку.

    Бленди Февзиу: Вучић у интервјуу за Тв Клан, који ће бити емитован сутра, каже да „да ли ће бити теже или не, не знам, али за мене је теже што немамо компромисно решење. А ја говорим о озбиљним стварима, а не о личним стварима, попут онога што је Албин Курти увредио моју малолетну ћерку, укључујући у политичким процесима. Јер поштени људи то не раде, али оставимо то на страну ".

    Албин Курти: Оставимо то на страну, али ја га спомињем.

    Бленди Февзиу: Вучић каже „што се тиче Београда и Приштине, могу да кажем да ако не желите компромисе, нема проблема људи, само нас обавестите и реците ми да не желимо компромисе и да ћемо бити у реду. Наставићемо да живимо овако, мало смо бољи од вас и са већим ауторитетом у међународној заједници, због чега ми је жао, али очигледно је то ваше решење. " Па каже, ако немате ништа против, можемо наставити, односно стагнацију или статус кво.

    Албин Курти: Има велику непријатност јер се мојим доласком на место премијера открива његова оригинална истина. Откако сам почео да се бавим политиком као студент вођа, он је био министар за информисање у Милошевићевој влади.

    Бленди Февзиу: Јесте ли га упознали?

    Албин Курти: Не, нисам се срео, никад је нисам упознао. Али протестовао сам на Универзитету у Приштини, дајући интервјуе у хотелу Гранд, где су били Арканови Тигрови. Тако да он дубоко разуме шта значи ЛВВ-а у влади и ја као премијер. Тако је и ово срамота.

    Бленди Февзиу: У међувремену, поменули сте његову ћерку?

    Албин Курти: Када је долазио на Косово у септембру, нисам ни знао да има ћерку и да Тачи има сина. У принципу сам рекао да су се њих двоје зближили и желе да склапају уговоре као средњовековни монархи, само да се њихова деца венчају. Нисам имао појма шта ти људи имају између себе.

    У среду увече у "Мишљењу", лидер Покрета Ветевендосје и кандидат за косовског премијера, Албин Курти, такође је објаснио разлоге због којих се његов однос са албанским премијером Едијем Рамом "охладио".

    Међутим, рекао је да жели да има добре односе са албанским колегом и да ће се ускоро састати.

    Бленди Февзиу: Какви су ваши односи са премијером Албаније?

    Албин Курти: Имали смо веома добре односе, сада не могу рећи да имамо много добрих, али желим их побољшати, јер нисмо посебне особе, већ шефови држава.

    Бленди Февзиу: Зашто сте раскинули односе са Едијем Рамом?

    Албин Курти: Верујем да је то због прекомерне близине премијера са председником Косова Тачијем, у време када се одржао највећи протест на послератном Косову против председника. Био је то протест 29. септембра прошле године, под слоганом "народ не подлеже човеку". Потом је подржао председника Косова.

    Бленди Февзиу: Јесте ли разговарали о по овом питању са Рамом?

    Албин Курти: Срео сам се с њим у владиној резиденцији, разговарали смо о многим стварима, договорили смо толико ствари, јер смо заједно на међународним форумима сестринских странака. Али за мене остаје помало загонетка како ће се он одвојити од авантуре председника, од његове опасне акробације територијалне размене.

    Бленди Февзиу: Да ли се хлади због вашег мешања у албанску политику? Од гласина о успостављању ЛВВ-а у Албанији.

    Албин Курти: Не ради се о томе, не о томе уопште.

    Бленди Февзиу: Ускоро ћете се упознати са Рамом?

    Албин Курти: Да.

    Бленди Февзиу: Имате ли добре односе са председником Метом?

    Албин Курти: Да, имамо добре односе одавно.

    Google prevod sa albanskog

    https://tvklan.al/opinion-albin-kurti/
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest 2019-10-10, 19:14

    "Usvajanje novih principa na Balkanu, koje zagovara Aljbin Kurti u pokušaju stvaranja 'velike Albanije' bi važilo i za druge narode na Balkanu, pre svega Srbe."

    "Na Balkanu se ne mogu sprovoditi dvostruki standardi - da ono što je dozvoljeno jednom narodu, drugom nije, kako to misli Aljbin Kurti. Za to srpski narod nema razumevanja niti će ga ikad imati, jer ako je nešto dozvoljeno drugima, kako to za Šiptare odnosno Albance zagovara provokator Kurti, zašto onda i Srbima ne bi to isto bilo dozvoljeno", rekao je Dodik za Srnu komentarišući izjavu lidera "Samoopređeljenja" Aljbina Kurtija da takozvano Kosovo i Albanija treba da se približe jedno drugom, da se integrišu u federaciju, kao Nemačka.
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest 2019-10-10, 19:26

    kako je glupa bizgovcina dodikovska
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by kondo 2019-10-10, 23:48

    zamisli da je obrazovani socijal demokrata i da prica to isto samo malo lepse


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50155
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj 2019-10-10, 23:52

    Na Balkanu se ne mogu sprovoditi dvostruki standardi

    Mogu. Sprovode se na x mesta na planeti.

    Za to srpski narod nema razumevanja niti će ga ikad imati

    Usrali su se

    Muka mi je više od ovog non-stop kukanja
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest 2019-10-11, 02:04

    Kondo wrote:zamisli da je obrazovani socijal demokrata i da prica to isto samo malo lepse


    pa to je kao kad bi nemci posle drugog svetskog rata kenjali kako principi treba da vaze isto za sve. prosto prejadno je i smesno da predstavnik agresora, zlocinaca, i na kraju ratnih gubitnika tako sere.
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest 2019-10-11, 08:48

    Kosovo* - Page 25 Gyqk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTUdVN01EQV8vNjlmNjdjODg4MmZhNDIyYTZjZjJiNWUyNTcyMzBjNTcuanBlZ5GTAs0C5ACBAAE

    Kosovo* - Page 25 Empty Re: Kosovo*

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is 2024-05-12, 13:10