Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vučićeva Srbija

    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Mr.Pink Tue Jul 30, 2019 8:55 pm

    ciju rudu? i koji su to zahtevi?


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Jul 30, 2019 8:57 pm

    Nema ciju, prosto se tako sklopilo. Treba im ucesce opozicije na izborima, a slutim da ce im trebati i oko Kosova.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40199
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by паће Tue Jul 30, 2019 8:59 pm

    Да не буду сами криви, да боље изгледају према напоље. Мало ли је.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    ficfiric

    Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Tue Jul 30, 2019 9:14 pm

    Informaciju o skupu je prvi preneo Solakov N1, ako se ne varam


    _____


    Uprava napolje!

    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Mr.Pink Tue Jul 30, 2019 9:20 pm

    o ne, jos jedni izbori. po meni je to najgora varijanta

    pa zar nisu prosli izbori bili raspisani da se resi to kosovo? mada moguce da ce sad to da razvlace onako bregzitovski


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Jul 30, 2019 9:38 pm

    Vučiću se isplati da očisti spisak od umrlih, taman da se malo smanji broj glasača a time i efekat eventualnog bojkota. Sama krađa na dan izbora verovatno nije ni velika, tj tema formalne regularnosti je bezvezna. Tu može dosta da se popušta kako bi se učinio plezir opoziciji.

    Ako im se obeća i mrva vremena na RTSu možda ovaj zahvat na liniji brata Palmera upali plodom i opozicija nađe snage da bude konstruktivni deo neusahle nade da će vođa da odradi što se očekuje.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Jul 30, 2019 10:46 pm

    William Murderface wrote:Nema ciju, prosto se tako sklopilo. Treba im ucesce opozicije na izborima, a slutim da ce im trebati i oko Kosova.


    Nije tvoj stav apartan ovde. Ja jednostavno mislim da je rezim odigrao i jos poneku dodatnu kartu u ovom sastanku i da je namerno i dosta iskusno ponizio Djilasa.

    No nebitno. Verujem da im treba ucesce opozicije na izborima, ali tebi i meni ne treba ucesce opozicije na izborima, nama treba da sve ode u picku materinu i da se ova banda skloni vilama i toljagama. Valjda je jasno da ce docilna opozicija, bez moci odlucivanja, biti dovoljna da odrzi privid demokratije i da je veoma los scenario onaj u kome rezim da neke kozmeticke "ustupke" ovoj ekipi koja se saplice o svoje pertle i svakako to nece umeti da ih iskoristi.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Jul 30, 2019 10:51 pm

    Gargantua wrote:Ako im se obeća i mrva vremena na RTSu možda ovaj zahvat na liniji brata Palmera upali plodom i opozicija nađe snage da bude konstruktivni deo neusahle nade da će vođa da odradi što se očekuje.
    Jeej  Vučićeva Srbija - Page 30 1861198401
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Jul 30, 2019 10:52 pm

    Mr.Pink wrote:o ne, jos jedni izbori. po meni je to najgora varijanta

    izbori 2020. su redovni.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Mr.Pink Tue Jul 30, 2019 10:53 pm

    kako da ti kazem...sa ovakvom opozicijom ja ne vidim uopste svrhu ni za redovne


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Zuper Tue Jul 30, 2019 10:55 pm

    Vučićeva Srbija - Page 30 EAY7j9KXUAE69lE
    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Jul 30, 2019 11:01 pm

    Creepy Uncle wrote:
    William Murderface wrote:Nema ciju, prosto se tako sklopilo. Treba im ucesce opozicije na izborima, a slutim da ce im trebati i oko Kosova.


    Nije tvoj stav apartan ovde. Ja jednostavno mislim da je rezim odigrao i jos poneku dodatnu kartu u ovom sastanku i da je namerno i dosta iskusno ponizio Djilasa.

    No nebitno. Verujem da im treba ucesce opozicije na izborima, ali tebi i meni ne treba ucesce opozicije na izborima, nama treba da sve ode u picku materinu i da se ova banda skloni vilama i toljagama. Valjda je jasno da ce docilna opozicija, bez moci odlucivanja, biti dovoljna da odrzi privid demokratije i da je veoma los scenario onaj u kome rezim da neke kozmeticke "ustupke" ovoj ekipi koja se saplice o svoje pertle i svakako to nece umeti da ih iskoristi.


    Pa to je uvek rizik. Naravno da rezim igra na taj scenario, ali zapravo nece moci da kontrolise ishod. 

    Ne mislim ni da su narocito iskusno ponizili Djilasa, pre da tim ponasanjem pokusavaju da prekriju cinjenicu da su zapravo poceli da ispunjavaju zahteve opozicije.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50232
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 30, 2019 11:06 pm

    William Murderface wrote:
    Creepy Uncle wrote:


    Nije tvoj stav apartan ovde. Ja jednostavno mislim da je rezim odigrao i jos poneku dodatnu kartu u ovom sastanku i da je namerno i dosta iskusno ponizio Djilasa.

    No nebitno. Verujem da im treba ucesce opozicije na izborima, ali tebi i meni ne treba ucesce opozicije na izborima, nama treba da sve ode u picku materinu i da se ova banda skloni vilama i toljagama. Valjda je jasno da ce docilna opozicija, bez moci odlucivanja, biti dovoljna da odrzi privid demokratije i da je veoma los scenario onaj u kome rezim da neke kozmeticke "ustupke" ovoj ekipi koja se saplice o svoje pertle i svakako to nece umeti da ih iskoristi.


    Pa to je uvek rizik. Naravno da rezim igra na taj scenario, ali zapravo nece moci da kontrolise ishod. 

    Ne mislim ni da su narocito iskusno ponizili Djilasa, pre da tim ponasanjem pokusavaju da prekriju cinjenicu da su zapravo poceli da ispunjavaju zahteve opozicije.

    +1

    Svi se busaju u 5. oktobar i 96, jedino sto se to desilo posle nekakvih izbora. Posle bojkota 97 nije se desilo - nista. Mislim, nista, osim totalnog zaostravanja stanja na Kosovu.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Jul 30, 2019 11:07 pm

    @william

    Bez ironije - jako volim tvoj "čaša jeste poluprazna ali vidi kolika je, ima osam deci" optimizam. Aj videćemo.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Mr.Pink Tue Jul 30, 2019 11:09 pm

    ponizavaju jebote sve kada na fakultetu uz mezetluk ugovaraju stogod

    meni je to na toliko nivoa perverzno da ja prosto ne uspevam da vidim ikakav pozitivan ishod. ovi na vlasti sve i da izgube parlamentarne, imace vucica kao preCednika koji ce sav teret svoje zlocinacke politike istovariti na dabome "narodni dom"

    doslovno bregzit svinjarija

    najbolje je u tome ne ucestvovati. kakvi sad ustupci? kome, cemu? obecavao kule i gradove i izlaz iz tog kosovskog cvora - isporuci


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Jul 30, 2019 11:13 pm

    Vučićeva Srbija - Page 30 1233199462

    Ma nije neki optimizam. Opozicija fakat jeste raspad. Kad smo bili na onom cuvenom mitingu, kad bese 13 aprila, kad su pricali Sinisa Kovacevic i mama Bake Praseta, kaze drugar - jel ti kapiras da im Vucic cini uslugu sto ih ne pusta na tv?

    Et Creepy


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Mr.Pink Tue Jul 30, 2019 11:15 pm

    sta je kurac radio tolike godine? obrnuo kinticu za ortake pet puta, podigao te kule kriminalne i ispraznio srbiju, i sad hoce da pregovara? o cemu bre?


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    ficfiric

    Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Tue Jul 30, 2019 11:36 pm

    Koliko kuzim, ovaj sastanak nisu inicirali ni vlast ni opozicija, nego ih je priveo neko sa strane. Mozda se stvarno resava Kosovo u narednih par meseci a ovo treba da obezbedi da se to ne radi u toku haosa u Srbiji


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81526
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Jul 30, 2019 11:55 pm

    Pa to svakako (Soroš, ko drugi), ali opozicija sve vreme i igra na kartu nekoga sa strane.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 7511
    Join date : 2017-03-14

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by MNE Wed Jul 31, 2019 8:56 am

    William Murderface wrote: 

     mama Bake Praseta, 

    = prasetova prababa?  Vučićeva Srbija - Page 30 2952840586
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by kondo Wed Jul 31, 2019 9:05 am

    ko je mama baka praseta? Vučićeva Srbija - Page 30 3579118792


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Wed Jul 31, 2019 9:07 am

    Anastasija-Vesna Ilić, pravoslavni publicista, glumica, pisac, Prabaka Prase
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ontheotherhand Wed Jul 31, 2019 9:20 am

    to je meni bizaran fenomen, na kakvim sadržajima ljudi kao on prave milione pregleda. debilana
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Wed Jul 31, 2019 12:14 pm

    I ovaj je, znači, pregovarao?! Advokat koj ise hvali da prisluškuje ("zato što je bio prisluškivan")
    Jovana Gligorijević wrote:Drugi slučaj je poslanik, advokat dr Vladimir Đukanović, koji je na Tviteru izvoleo bubnuti: "Ne kapiram pritužbe KRIK-a kako nije dopušteno unapred da saznamo o čemu će oni da pišu. Valjda je po njima pametno da mi ćutke čekamo njihove laži? Naravno da ćemo se uvek truditi unapred sve da saznamo kako bismo njihove bolesne konstrukcije dezavuisali." Ne, Đuko, nije dopušteno. A vi ste, mili Đuko, priznali ono što svi odavno sumnjamo: da su novinari KRIK-a praćeni i prisluškivani. Iskreno, od nekog ko je noću upadao u Lutriju Srbije da tajno postavi opremu za nadzor, nisam očekivala bolje. Problem je što je ko-autorki KRIK-ovog teksta Dragani Pećo svojevremeno isprevrtan stan, a da ništa iz njega nije odneto. Saberite dva i dva, pa, za razliku od Đuke, nećete imati problem da ukapirate.

    Ovaj slučaj s bebom Predraga Malog je prebrzo zaboravljen. Umesto da se ide u pravcu razotkrivanja kriminala, slučaj je iskoričćen a se da prilika za pranje svojih fleka.

    Sada su ovi pregovosi još jadniji.

    Inače setih se sada, povodom ovog Jovaninog komentara, kako je onaj attorney at law Đuka napravio "analizu žena" koje se žale na napade pa je redom navatavao njihove neprimerene izraze. 
    kada je umro Dejan Anastasijevi, Jovana je bila toliko potresena da je na tviteru napisala da bi igrala na grobu Vjekoslava Šešelja. 

    Samo nas kolce može razvedriti. Ne kolac, kao što bi 'teo Vjekoslav, već kolce.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Mr.Pink Wed Jul 31, 2019 12:19 pm

    kud_genijalci wrote:

    kako je onaj attorney at law Đuka napravio "analizu žena" 


    legis_peritus Djuka molicu


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk

    Vučićeva Srbija - Page 30 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 1:23 pm