Crvena zvezda by dr Čo - Page 19 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

U trenutku kada se petorka na terenu na 2 min pre kraja okupila da se dogovori, pomislio sam na Radeta Bogdanovica. Posto su na TV ekranu bila 4 crnca i Bili Beron.

Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

Post by ficfiric Sun Dec 08, 2019 6:38 pm

beatakeshi wrote:Zvezda izgubila u Ljubljani, dosta nezgodna pozicija na tabeli. Sledeće kolo veoma važna utakmica sa FMP-om. Strepim.

Post by Esterházy Márton Mon Dec 09, 2019 9:45 am

Kakva magijska završnica. Na 59:69 citava ekipa FMP pretvara se u porodicu Freda Kremenka. Usledio je petomunitni festival razbijanja tabli, nicim izazvanih turnovera iz pionirskih tekmi i Čoov Stub SrBstva lagano finisira sa +3, ali Turcinu iz limenki niko nije javio o kakvoj se tekmi radi, pa se uslo u produzetak.

Post by ficfiric Mon Dec 09, 2019 10:41 am

Ovaj klip je ozbiljan bezobrazluk i samo pokazuje koliko u Srbiji ljudi vole teorije zavere vise nego leba da jedu, a utakmice bas i ne bi gledali da im se ne kvari ugodjaj. FMP je pao sa snagom, isto kao i na utakmici protiv Partizana kojeg sigurno nisu namerno pustili, ali su posteno i hrabro odigrali utakmicu do kraja. Vise su nas sudije pogurale tako sto su pustile "rukometnu" odbranu u kojoj klinci FMP-a nemaju sta da traze, bukvalno smo ih na silu dobili. Na stranu to sto je poslednja stvar koja nam je u ovom trenutku bila potrebna utakmica s produzecima u kojoj su nosioci tukli po 30 minuta i vise, da je FMP hteo da nas pusti to bi sve bilo zavrseno jos u prvih 20 minuta. Kapiram da su ovakve stvari neophodne u patkometrijskim dvobojima ali nije fer prema ovim klincima iz FMP-a i njihovom treneru koji su nas drzali za gusu 45 minuta.

Sto je najgore, svi smo postali zrtve ovakvih navijackih budalesanja, uhvatio sam sebe dok smo stizali razliku da vise gledam sta trener FMP-a radi i kako reaguje nego sto sam gledao kosarku. I da, reagovao je kao sto bi svaki drugi trener, izmenama, tajm-autima, pokusajima da promeni odbranu nakon sto su poceli da nam prolaze neki dva na dva napadi sa Lorenzom i Gistom i nakon sto je neko vreme Lorenzo u par napada probio do kosa.

_____

Post by Esterházy Márton Mon Dec 09, 2019 11:10 am

ficfiric wrote:Inace, nisam gledao tekmu ali nadjoh na netu komentar nekoga ko jeste, i on misli da je umor u pitanju

Toliko truda da se objasni da tekma nije stelovana. pa jbt, samo treba pogledati sve te "guste" zavrsnice poslednjih deset utakmice tzv. CZ i tzv. FMP u kojima Stub uvek dobija u "neizvesnom" finisu.

Bilo bi lepo da neko izbaci poslednjih pet minuta juceranjeg "derbija" pa da piskimo od urnebesa.
    boomer crook

Posts : 36969
    Join date : 2014-10-27

Post by boomer crook Mon Dec 09, 2019 11:20 am

da je utakmica najregularnija pa nije normalno da porodica covic igra derbi protiv sebe.

_____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

Post by kondo Mon Dec 09, 2019 11:21 am

moze, a isto tako i neke milojeve protiv partizana, cisto da uporedimo

_____
    #FreeFacu

Post by Esterházy Márton Mon Dec 09, 2019 11:26 am

Kondo wrote:moze, a isto tako i neke milojeve protiv partizana, cisto da uporedimo

Joj, evo krenulo je...Dobri Kondo, Zalizani nije dao tekmu Partizanu sest godina.

A veliki grobar Miloje umalo nije pobio decu u 4/4 kad su krenula kola nizbrdo. S druge strane, FMP je juce morao da "odmara" najboljeg igraca Rita, jer izgleda nije bilo zgodno da mu se objasnjava kako treba d se povuce rucna u poslednjih 5 minuta.

Ono juce je takav cirkus koji ne mogu da skapiraju samo oni koji nisu sutnuli loptu na kos u zivotu. Ili nisu zaljubljenici u KK Legenda.

Post by Esterházy Márton Mon Dec 09, 2019 11:43 am

Pa naravno da ce trener da menja igrace, zove TO.... I sta se desilo?  Igraci FMP pojacano se sklanjali  u defanzivi, pustali suteve i skokove CZ, bacali bombe o tablu i  brdo TO iz cista mira sa par laganih kontri.

jesi ti gledao utakmicu uopste?  Crvena zvezda by dr Čo - Page 19 1233199462
    Somlói Galuska

Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

Post by Somlói Galuska Mon Dec 09, 2019 11:45 am

Suđenje je bilo diskutabilno, to se mora priznati, dopustili su Zvezdi svašta na kraju, ali to je tretman kakav i inače ima velika četvorka u ABA ligi.

Post by Esterházy Márton Mon Dec 09, 2019 11:47 am

Anđe'o wrote:Bio sam na utakmici, bila je skroz regularna, a do drame je došlo jer tri četvrtine nismo igrali ni približnu odbranu kao u Euroligi. FMP je simpa ekipa, ali ne može realno da se nosi sa Zvezdom koja je mnogo jača.

Angelcicu, reci mi, molim te, kakva je bila utakmica do 59:69 i nakon toga?  Crvena zvezda by dr Čo - Page 19 3579118792 Daj objasni mi sve ove momente koje sam naveo u poslednjih pet minuta?

Last edited by Bungee jump on Mon Dec 09, 2019 11:49 am; edited 1 time in total
    kondo

Post by kondo Mon Dec 09, 2019 11:48 am

ma sigurno nisi dobro video, ovi sto su navikli na meginu regularnost protiv grobara znaju najbolje

_____
    #FreeFacu

avatar

Post by beatakeshi Mon Dec 09, 2019 11:49 am

Ovde se ozbiljno razgovara o porodičnom derbiju?

Post by Esterházy Márton Mon Dec 09, 2019 11:51 am

beatakeshi wrote:Ovde se ozbiljno razgovara o porodičnom derbiju?

Ne, naravno. Otvorio sam ovo o derbiju, jer je Co pokazao novi nivo kreativnosti kad je porodicni fajtu pitanju.

Post by Somlói Galuska Mon Dec 09, 2019 11:52 am

et Bandža

Počela je zvezda da igra ozbiljnu odbranu, a i da bije bogami (uz pomoć sudija). Potpuno je sumanuto tvrditi da je FMP pustio, borili su se iz petnih žila do kraja. E, da i usput, Rit nije najbolji igrač FMP-a, već Radanov, ako ne gledaš utakmice FMP-a, pogledaj bar statistiku.

Post by Esterházy Márton Mon Dec 09, 2019 11:57 am

Anđe'o wrote:et Bandža

Crvena zvezda by dr Čo - Page 19 1233199462

Takoe, trudili se iz petnih zila da razbijaju table po Pioniru.

Ne drzi mali Radanov odbranu FMP-a, nego Rit, ume skoro svakog da preuzme, to neces da vidis u statistici. Plus ima odlican sut sa svih pozicija.

Post by Somlói Galuska Mon Dec 09, 2019 12:40 pm

Bungee jump wrote:

Juče im je sasvim dobra bila odbrana i bez njega. I Radanov je prilično dobar odbrambeni igrač, a i MVP je Abe so far. I ima bolji šut od Rita.

Post by boomer crook Mon Dec 09, 2019 12:55 pm

i meni neverovatno.

takodje je sumanuto porediti miloja i megu sa ovim. ne zbog namestanja vec zbog cinjenice da covic ima dva tima s kojima frikombinuje po volji u istoj ligi. FMP kao razvojni, drugi i zvezda kao prvi tim. to je sumanuto.

takodje nemojte da sumnjate da se igra utakmica koja zvezdi odlucuje plasman u EL sta bi se desilo. mislim sumanuto je sve sto se desava s tim.

_____

Post by Esterházy Márton Mon Dec 09, 2019 1:01 pm

Anđe'o wrote:

Uh, uh, MVP ABA-e...Mora za tako nesto da sutne vise od 3-4 puta kao juce, recimo, protiv starijeg brata...U odbrani su neuporedivi, Radanov ne moze da preuzme nikog sa 4 ili 5.

Nego, kako navijaci CZ tumace ovo...

[size=36]ZAŠTO BIVŠI IGRAČ PARTIZANA NIJE IGRAO PROTIV ZVEZDE? Trener FMP-a objasnio zbog čega najraspoloženiji igrač nije bio u ključnim trenucima utakmice[/size]

Začuđujuća je bila odluka da Marko Pecarski, do tada odličan na terenu, ne bude u završnici.

"Pecarski je odigrao fenomenalno prvo i drugo poluvreme i kada podelim mislim da je više igrao u drugom nego u prvom, ako mene matematika nije izdala. U završnici nije igrao, igrali su neki drugi igrači. Odluka je bila takva, zdrav je", odgovorio je na pitanje o Pecarskom, drugom najefikasnijem igraču FMP-a.

Post by Somlói Galuska Mon Dec 09, 2019 1:01 pm

bruno sulak wrote:

To, ŠBKBB batali. Reč je o tome šta se dešavalo juče.

I da, neregularno je da jedan gazda ima dva tima. Neregularno je i da postoje menadžerski timovi u ligi. I još je neregularno da postoje privatni timovi i timovi iza kojih stoji država. Tako da je mnogo štošta neregularno, pre svega samo postojanje Zvezde, Partizana, Budućnosti....

Post by Somlói Galuska Mon Dec 09, 2019 1:03 pm

Pecarski nema šanse da bilo šta uradi kada se na njemu odigra ozbiljna odbrana, to što je dao 15 poena je čista posledica kurcobolje u Zvezdinoj odbrani.