Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vlada Srbije kad AV pobedi

    ficfiric

    Posts : 34170
    Join date : 2012-02-10

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by ficfiric Mon 17 Sep 2018 - 20:41

    Cim je tako mala cifra u ptanju, verovatno je vlada uzela ucesce u nekoj siroj humanitarnoj akciji


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81439
    Join date : 2012-06-10

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Erős Pista Fri 28 Sep 2018 - 19:53



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Јанош Винету

    Posts : 5214
    Join date : 2016-01-26

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Јанош Винету Sat 29 Sep 2018 - 13:10

    William Murderface wrote:

    Nalog suspendovan.
    Erős Pista

    Posts : 81439
    Join date : 2012-06-10

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Erős Pista Sat 29 Sep 2018 - 13:24

    Ako niste videli, u pitanju su dva naslova, jedan od 21.-og, drugi od 28. ovog meseca. U prvom minkul kaže "Ne razmišljm o ostavci", u drugom - "Stalno razmišljam o ostavci".


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81439
    Join date : 2012-06-10

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Erős Pista Sat 29 Sep 2018 - 13:27

    Bez brige, sve je pod kontrolom!

    Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović naložio je direktoru policije da sve specijalne i posebne jedinice policije stavi u stanje najviše pripravnosti, saopštio je MUP.
    "Povodom napada Albanaca na sever Kosova i Metohije i hapšenja Srba koji nisu počinili bilo kakvo krivično delo, naložio sam direktoru policije da sve specijalne i posebne jedinice policije stavi u stanje najviše pripravnosti", ističe se u saopštenju.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18369
    Join date : 2014-12-12

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by beatakeshi Fri 2 Nov 2018 - 22:51

    https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2018&mm=11&dd=02&nav_id=1464276

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 1931448533
    avatar

    Posts : 7490
    Join date : 2017-03-14

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by MNE Fri 2 Nov 2018 - 22:57

    "Zasad nema objašnjenja za to zašto se odlaže primena ovih zakona. "

    paće reaguj
    паће

    Posts : 40106
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by паће Fri 2 Nov 2018 - 23:14

    MNE wrote:"Zasad nema objašnjenja za to zašto se odlaže primena ovih zakona. "

    paće reaguj

    Нисам хирург.

    А овде треба мењати главу, не реченицу.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    ♏

    Posts : 4538
    Join date : 2016-06-09

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by ♏ Tue 6 Nov 2018 - 21:15



    Ljajara wrote:Deo smo vladajuće većine, ne možemo da budemo pola riba - pola devojka. Mora da se poštuje neki red i disciplina, ako ste manjinski partner. Principijelno mislim da Šešelj ne može da bude poslanik, ali ništa više od toga mi ne možemo da uradimo. Uvek sam to mislio... ali iz poštovanja reda jer smo manjinski partner u koaliciji, ne želimo da soliramo, ako smo deo vladajuće koalicije, posebno ako smo birani na toj listi.

    Ljajara wrote:Ovo će biti deo ukupne ponude Telekoma kroz jačanje multimedijalnih servisa, prema tome poveća će se udeo u tržitu mislim od nekih 7% sa kupovinom ovog kablovskog operatera i ja verujem da će to biti dobar potez za sam Telekom. Sve telekomumikacijske kompanije to rade, i namera je da se ovim potezom povećava ponudu prema potrošačima, inače one ne mogu da opstanu na trižištu. Realno je tržište telekomuinikacija ugroženo svugde u svetu.

    Riba? Devojka? Totalno se pogubio, servilni ljigavi mutavac... Kurcem u čelo.
    Anonymous
    Guest

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Guest Tue 6 Nov 2018 - 21:47

    siroma prof karapandza misli da ovo ima bar malo veze sa desavanjem iznad povrsine septicke jame






    meni je vrh sto je za ovo telekom uzo kredit, dakle vracace se iz budzeta a placeno na racun clanu sns
    ficfiric

    Posts : 34170
    Join date : 2012-02-10

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by ficfiric Tue 6 Nov 2018 - 21:58

    Za koliko je ono bese prodat PKB?


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Guest Tue 6 Nov 2018 - 22:23

    skoro sam pitao filipa zasto je ibm platio za red hat visestruko vecu cenu od trenutne vrednosti, ali za to postoji valjano objasnjenje. ovo je govno smrti od drzave.
    ficfiric

    Posts : 34170
    Join date : 2012-02-10

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by ficfiric Mon 3 Dec 2018 - 10:19

    Ljajić: Neću više biti ministar, javnost se od mene umorila

    Ministar trgovine, turizma i telekomunikacija Rasim Ljajić izjavio je da bez obzira na to da li će biti parlamentarnih izbora ili rekonstrukcije Vlade, on u oba slučaja neće biti više ministar i to je njegova definitivna odluka, preneo je Blic u izdanju od ponedeljka, 3. decembra.

    Ljajić je u intervjuu za Blic kazao da misli da se umorio od "operativne dnevne politike", da se javnost umorila od njega i dodao da je jako dugo u politici.

    "Naravno, dodatni razlog je i ova kampanja koju protiv mene vode Zukorlić i Šešelj, a koja je nezabeležena u parlamentu", rekao je on.

    Prema njegovim rečima u Srbiji je laž postala legitimno oružje političke borbe i ocenio je da "politika više nije takmičenje ni ideja niti koncept, već buvlja pijaca gde za pare možete bez ikakvih posledica da napadate političke protivnike".

    "Ali sasvim sigurno posvetiću se daljem jačanju stranke i da Šešelj i Zukorlić ostanu na marginama, gde im je i mesto", poručio je Ljajić.

    On je u intervjuu kazao da o svojoj odluci da u narednoj Vladi ne bude ministar nije obavestio predsednika Srbije Aleksandra Vučića, ni premijerku Anu Brnabić.

    "Davno sam ovo najavio kao mogućnost, a sve što se sada dešava u parlamentu samo je ubrzalo tu odluku. I prošli put sam bio u ozbiljnoj dilemi da li da uđem u Vladu ili ne", pojasnio je Ljajić.

    Svoju odluku Ljajić je objasnio rečima da mora "negde da podvuče crtu i prekine", te da ne želi da izgubi "čist obraz".

    Ljajić, koji je lider Socijaldemokratske partije Srbije, najavio je da će ta stranka, ako dođe do izbora, biti na listi sa Srpskom naprednom strankom.

    "Naravno, sa njima smo bili na listi i sa njima ćemo prvo dalje razgovarati o sledećim koracima", kazao je Ljajić.


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81439
    Join date : 2012-06-10

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Erős Pista Mon 3 Dec 2018 - 10:39

    Čim je Šešelju i novopazarskom Šešelju dozvoljeno da ga onako gaze u parlamentu, bilo je jasno da će da leti. A možda i pre toga - još kada se rasplakao govoreći o Oliveru Ivanoviću.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34170
    Join date : 2012-02-10

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by ficfiric Mon 3 Dec 2018 - 11:51

    William Murderface wrote:Čim je Šešelju i novopazarskom Šešelju dozvoljeno da ga onako gaze u parlamentu

    To je, cenim, uobicajeni cirkus. Tako i Branabara, Maja i Djuka napadaju Zoranu


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81439
    Join date : 2012-06-10

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Erős Pista Mon 3 Dec 2018 - 11:52

    Zorana ipak ima malo jača leđa od Rasima.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16179
    Join date : 2014-11-06

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by plachkica Mon 3 Dec 2018 - 11:57

    ljajić ima istoriju ovakvih izjava, 2012. je bila poslednja.
    i ja mislim da je uobičajen folklor, ili malo prestrojavanje pred izbore.
    Erős Pista

    Posts : 81439
    Join date : 2012-06-10

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Erős Pista Mon 3 Dec 2018 - 12:00

    Ma verovatno je bio pritisak vezan za neki konkretan ustupak, možemo samo da nagađamo oko čega, jer se sve dešava iza kulisa. I sad ovom izjavom objavljuje da je leg'o na rudu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Guest Mon 3 Dec 2018 - 12:45

    Šešelju vlasti znaju sve o njegovoj bolesti. Verovatno je bio i telefonski poziv "Slušaj 'vamo".

    Puste ga da priča o tajanstvenom leku iz Sibira koji ga je navodno izlečio. To bi i Lazanski odobrio.

    Kakav je da je, mislim da je ucenjen. I zna da mu sadašnje vlasti mogu isključiti aparate i da ga puste da umre.

    Bio bih srećan da on nikada nije postojao. Bio bi i Vučić (koga je Šešelj slao po burek) kada je raspisao (nepotrebne) izbore ne očekujući da će Šešelj biti oslobođen a on mu uzeo 17 poslaničkih mesta.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Zuper Mon 3 Dec 2018 - 14:47

    William Murderface wrote:Zorana ipak ima malo jača leđa od Rasima.

    Rasim se toliko ispoveda u ambasadi SAD da bi neko pomislio da je katolicki kaurin.
    Jedan od najvaznih njihovih ljudi u Srbiji i zato je u svakoj vlasti tako dugo.
    To je toliko rasireno da se on, Nenad Canak, i jos neki, poimnju u onim vikiliks dokumentima iz SAD ambasade u Beogradu.

    A to da je njegova rodbina duboko umesana u sverc gudre preko NP je prilicno rasirena prica u NP i okolini.
    Pa ti sada povezuj.
    Anonymous
    Guest

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Guest Mon 3 Dec 2018 - 14:52

    Ma sviranje raciki. Rasim je tu da bude dekor kako Srbija nije antimuslimanska a jeste, kao što tvoj post pokazuje.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Zuper Mon 3 Dec 2018 - 15:01

    Perverznjaku, ne iskljucuje jedno drugo.
    Stalno mi zabagujes u kasnim japanskim satima.
    Anonymous
    Guest

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Guest Mon 3 Dec 2018 - 15:11

    Zuper wrote:Perverznjaku, ne iskljucuje jedno drugo.
    Stalno mi zabagujes u kasnim japanskim satima.

    Ne znam te, mi smo generacijama bili učeni, kroz škole, da mrzimo sve tursko i islamsko. Ni trunke razumevanja nije bilo.

    Ako smo mi, stariji, bili takvi, tako školovani, što vi danas niste bolji od nas? Ili su škole iste?
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Zuper Mon 3 Dec 2018 - 15:12

    Indija?
    Anonymous
    Guest

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Guest Mon 3 Dec 2018 - 15:13

    Šta "Indija"?

    Vlada Srbije kad AV pobedi - Page 4 Empty Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed 1 May 2024 - 23:47