Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    24 sata Vučić

    Anonymous
    Guest

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Guest Wed Feb 20, 2019 11:01 pm

    Naravno da je objavio, oni misle da je to demiđ kontrol.
    Anonymous
    Guest

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Guest Thu Feb 21, 2019 12:05 am

    čekaj, jel su to oni opet otišli u bolnicu ili su pustili neki materijal od juče?
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Erős Pista Thu Feb 21, 2019 12:13 am

    Opet, naravno. Tačno odgovor na reakcije od juče.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Guest Thu Feb 21, 2019 12:17 am

    24 sata Vučić - Page 5 2729202060  24 sata Vučić - Page 5 3274312807
    Anonymous
    Guest

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Guest Thu Feb 21, 2019 12:32 am

    au jbt sad sam video, pa ono je...
    ne znam šta da kažem, ovo je takav jedinstven spoj gluposti, ulizištva, neodgovornosti i još koječega pregoreo mi je mozak od ovoga
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50032
    Join date : 2017-11-16

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Feb 21, 2019 1:25 am

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:au jbt sad sam video, pa ono je...
    ne znam šta da kažem, ovo je takav jedinstven spoj gluposti, ulizištva, neodgovornosti i još koječega pregoreo mi je mozak od ovoga
    24 sata Vučić - Page 5 1844795956 
    24 sata Vučić - Page 5 Grandma-is-combing-the-hair-X0JMTF
    ♏

    Posts : 4537
    Join date : 2016-06-09

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by ♏ Thu Feb 21, 2019 9:08 am

    Brate, koji sumrak razuma.
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Erős Pista Thu Feb 21, 2019 9:10 am

    Jezivo je sve.

    Ali meni je sad najzanimljivije kako im bukvalno svaki propagandni potez spektakularno eksplodira u lice.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34117
    Join date : 2012-02-10

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by ficfiric Thu Feb 21, 2019 9:14 am

    Kako je krenulo, terace dete na trcanje sa Djuricem ili u teretanu sa Malim, da pokazu da mu nije nista


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by kondo Thu Feb 21, 2019 12:03 pm

    stvarno mnogo radi

    24 sata Vučić - Page 5 Dz30ScKWwAAOAsM


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Летећи Полип Thu Feb 21, 2019 12:11 pm

    Polako počinje da mi ide na kurac ovo da se mi, kao javnost, iscimamo da nekog zaštitimo, a onda taj izađe i kaže svaka čast Vučiću.  Majka ovog deteta, i malinari, i Ivanovićwva žena, i otac one devojke što je zgažena... Nek se tera u kurac više i ovakav narod. Od sad bi najbolje bilo da oni koji se osete ugroženim, da prvo pošalju žalbu u neki opozicioni biro, pa da jelte mi onda puštamo glasa. A ne da nas popišavaju ovako svaki put.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Guest Thu Feb 21, 2019 12:33 pm

    Ne umem da napišem ništa više osim banalnog "to ti je tako jbg". Hrabrih žrtvi sistema koje su spremne da teraju stvar do kraja ima izuzetno malo izvan filma i književnosti. Među roditeljima bolesne dece ih nećeš naći nikad i nigde.  A ove ljude ti braniš zbog principa i,  na kraju, zbog sebe i svojih.
    паће

    Posts : 40076
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by паће Thu Feb 21, 2019 12:58 pm

    Kondo wrote:stvarno mnogo radi

    Има нечег болесног у лику којег мораш да ухватиш са оваквим тиком да би најзад изгледао нормално.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Guest Thu Feb 21, 2019 1:43 pm

    U intervjuu za televiziju Prva, Vučić je rekao da je u okviru posete toj bolnici prolazio pored sobe i mahnuo "divnom dečaku Zlatanu".
    "U tom trenutku njegova divna majka izlazi i zamoli me da se slikam sa njenim sinom. Ona nema masku, a ja imam na sebi sve što je potrebno. A kako sam mogao da odbijem majku? Zamislite kako bi izgledale društvene mreže i šta bi mi rekli da sam rekao da neću da se slikam sa detetom", rekao je on i ocenio da bi mu rekli da je "đubre ili bezosećajni skot", ili da je to učinio zbog imena dečaka i njegove majke.

    Vučić je tako odgovorio na kritike u javnosti zbog toga što je, u pratnji medija, posetio odeljenje sa teško bolesnom decom u jeku sezone gripa.

    Predsednik je negirao da je javnost podeljena po tom pitanja već je rekao da napadi na njega stižu iz "jedne vrste socijalnog okruženja u kojoj se nalazi lažna elita, a u stvari društveni talog".
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Mr.Pink Thu Feb 21, 2019 1:44 pm

    video krla ispred CZ daje intervju na sred ulice u fazon nekim papucama, ja bio do tempa


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Mr.Pink Thu Feb 21, 2019 1:45 pm

    aktivirali su se


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Erős Pista Thu Feb 21, 2019 3:28 pm

    Creepy Uncle wrote:
    U intervjuu za televiziju Prva, Vučić je rekao da je u okviru posete toj bolnici prolazio pored sobe i mahnuo "divnom dečaku Zlatanu".
    "U tom trenutku njegova divna majka izlazi i zamoli me da se slikam sa njenim sinom. Ona nema masku, a ja imam na sebi sve što je potrebno. A kako sam mogao da odbijem majku? Zamislite kako bi izgledale društvene mreže i šta bi mi rekli da sam rekao da neću da se slikam sa detetom", rekao je on i ocenio da bi mu rekli da je "đubre ili bezosećajni skot", ili da je to učinio zbog imena dečaka i njegove majke.

    Vučić je tako odgovorio na kritike u javnosti zbog toga što je, u pratnji medija, posetio odeljenje sa teško bolesnom decom u jeku sezone gripa.

    Predsednik je negirao da je javnost podeljena po tom pitanja već je rekao da napadi na njega stižu iz "jedne vrste socijalnog okruženja u kojoj se nalazi lažna elita, a u stvari društveni talog".


    Ne bi mi ni palo na pamet da je bosnjacka porodica pitanju, da ih predsednik nije ovako ljupko doksovao...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    rumbeando

    Posts : 13656
    Join date : 2016-02-01

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by rumbeando Thu Feb 21, 2019 3:53 pm

    Ona nema masku, a ja imam na sebi sve što je potrebno.

    24 sata Vučić - Page 5 1bP97IH
    avatar

    Posts : 18348
    Join date : 2014-12-12

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by beatakeshi Thu Feb 21, 2019 4:00 pm

    Fotografija uverljivo govori u prilog tome da su u pitanju umno poremećeni ljudi.
    rumbeando

    Posts : 13656
    Join date : 2016-02-01

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by rumbeando Thu Feb 21, 2019 4:07 pm


    avatar

    Posts : 18348
    Join date : 2014-12-12

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by beatakeshi Thu Feb 21, 2019 4:41 pm

    24 sata Vučić - Page 5 3137070404
    Bog na nebu, Vučić na zemlji!
    Anonymous
    Guest

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Guest Thu Feb 21, 2019 5:57 pm

    Kako Kurir saznaje, u toku je sastanak predsjednika Srbije Aleksandra Vučića i predsedavajućeg Predsjedništva BiH Milorada Dodika.

    Dvojica sagovornika razgovaraju, piše Kurir, "o svim strateškim pitanjima vezanim za opstanak srpskog naroda".
    Kako je poznato, ovo je još jedan u nizu sastanaka ove dvojice političara u posljednjih nekoliko mjeseci. Podsjećamo, Dodik je nedavno uputio zvanični poziv Vučiću za službenu posjetu BiH.
    Oslobođenje PORTAL



    Ovo je nešto hitno, Dodik se juče sreo sa novim USA ambasadorom u BiH i ovaj mu je rekao da će USA nastaviti da podržava put BiH u NATO i EU. Kasnije su nastavili bez novinara. Valjda bude kzš poslije sastanka, slutim da ovaj nenajavljeni sastanak ima veze sa ovim od juče i prekjuče.
    plachkica

    Posts : 16170
    Join date : 2014-11-06

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by plachkica Thu Feb 21, 2019 6:42 pm

    Vučić o platama: U Srbiji više gojaznih nego gladnih!
    Autor: mondo.rs

    Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponosan ne ekonomske rezultate koje je Vlada postigla. Najavljuje nova povećanja plata, ali kaže da po tom pitanju ljudi nikada nisu zadovoljni...
    Prirodno je ljudsko nezadovoljstvo i želja da želimo više i bolje i da nikada nismo zadovoljni - to je ono što pokreće civilizaciju...Promenile su se potrebe, nekad su ljudi želeli da imaju hrane, a danas u svetu nema mnogo gladnih, a tri milijarde nas ima problem sa gojaznošu. Niko na izborima neće da kaže - imamo veći problem s gojaznošću nego što imamo gladne", rekao je Vučić i dodao:

    "Moj cilj je da se vidi konstantan, stabilan napredak. Nismo prezadužena zemlja, Srbija nema opasnost sa zaduženoću", rekao je Vučić.

    "Promašio sam za godinu dana, ali plata će ove godine biti 500 evra", rekao je Vučić u gostovanju na TV Prva i dodao da medicinske setre i tehničari već imaju 20 odsto veće plate, a da će s novim povećanjem njihove plate biti veće i za 30 odsto.
    Anonymous
    Guest

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Guest Thu Feb 21, 2019 7:21 pm

    Creepy Uncle wrote:
    U intervjuu za televiziju Prva, Vučić je rekao da je u okviru posete toj bolnici prolazio pored sobe i mahnuo "divnom dečaku Zlatanu".
    "U tom trenutku njegova divna majka izlazi i zamoli me da se slikam sa njenim sinom. Ona nema masku, a ja imam na sebi sve što je potrebno. A kako sam mogao da odbijem majku? Zamislite kako bi izgledale društvene mreže i šta bi mi rekli da sam rekao da neću da se slikam sa detetom", rekao je on i ocenio da bi mu rekli da je "đubre ili bezosećajni skot", ili da je to učinio zbog imena dečaka i njegove majke.

    Vučić je tako odgovorio na kritike u javnosti zbog toga što je, u pratnji medija, posetio odeljenje sa teško bolesnom decom u jeku sezone gripa.

    Predsednik je negirao da je javnost podeljena po tom pitanja već je rekao da napadi na njega stižu iz "jedne vrste socijalnog okruženja u kojoj se nalazi lažna elita, a u stvari društveni talog".
    jebote ni ovo vađenje ne ume da uradi kako treba. zašto nije mogao da odbije slikanje sa bolesnim detetom? da neko ne bi ružno pričao o njemu  24 sata Vučić - Page 5 3274312807
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by kondo Thu Feb 21, 2019 7:24 pm

    fikret selimbašić wrote:
    Kako Kurir saznaje, u toku je sastanak predsjednika Srbije Aleksandra Vučića i predsedavajućeg Predsjedništva BiH Milorada Dodika.

    Dvojica sagovornika razgovaraju, piše Kurir, "o svim strateškim pitanjima vezanim za opstanak srpskog naroda".
    Kako je poznato, ovo je još jedan u nizu sastanaka ove dvojice političara u posljednjih nekoliko mjeseci. Podsjećamo, Dodik je nedavno uputio zvanični poziv Vučiću za službenu posjetu BiH.
    Oslobođenje PORTAL



    Ovo je nešto hitno, Dodik se juče sreo sa novim USA ambasadorom u BiH i ovaj mu je rekao da će USA nastaviti da podržava put BiH u NATO i EU. Kasnije su nastavili bez novinara. Valjda bude kzš poslije sastanka, slutim da ovaj nenajavljeni sastanak ima veze sa ovim od juče i prekjuče.

    komisija za srebrenicu, moraće da povuku vodu za njom


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    24 sata Vučić - Page 5 Empty Re: 24 sata Vučić

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 3:42 am