Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Sergej Trifunović - Legijatan

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50094
    Join date : 2017-11-16

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jul 04, 2019 12:31 pm

    pa kažem, nije nemoguće
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Thu Jul 04, 2019 12:39 pm

    Ja očekivao da će ispričati kako mu je jedan od najmračnijih ljudi u Srbiji spasao fondaciju.
    disident

    Posts : 15058
    Join date : 2016-03-28

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by disident Thu Jul 04, 2019 12:54 pm

    Creepy Uncle wrote:Ja očekivao da će ispričati kako mu je jedan od najmračnijih ljudi u Srbiji spasao fondaciju.
    bolje da nije


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Mr.Pink Thu Jul 04, 2019 3:22 pm

    e

    ja to necu gledati. on je mozda na tragu onog lika sto na RTS prica kako Vesic hoce da preotme onaj bazen na kosutnjaku

    tj. on je na tragu one trampisticke prakse da odjebava ono sto mu se ne svidja

    i ja to podrzavam, jer ako mogu novinari da u sred ukljucenja kazu "nemojte tako", sto onda ne bih i ja postrojavao 100 DM burek novinare


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Mr.Pink Thu Jul 04, 2019 3:23 pm

    pravo je pitanje danas sta je jebeno novinarstvo


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    avatar

    Posts : 18405
    Join date : 2014-12-12

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by beatakeshi Thu Jul 04, 2019 4:08 pm

    Ako ju je verbalno maltretirao - podržavam.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Fri Jul 05, 2019 10:53 am

    Verbalno ju je maltretirao onako kako to često radi sa ženama i NIKAD sa muškarcma, on ima jedan osobiti registar pasivne agresije koji je rezervisan ekskluzivno za žene. Obični ljudi tako razgovaraju, recimo, nedelju dana pred raskid emotivne veze, kada se dezintegriše bazna komunikacija među ljudima i nastanu divergentne, nepomirljive slike sveta. "Pitaš me kako izgleda...otkud ja znam kako drugima izgleda? Reci mi kako tebi izgleda. Kako ja mogu da znam kako tebi to izgleda? Šta sam rekao? Kad sam rekao? Hajde seti se šta sam još rekao. E nisam tako rekao. Da sam to tad tako rekao, ti sad ne bi ni imala šta da kažeš...."

    A supstanca sukoba je ovo sa Panom. Nije problem u tome što se on druži sa Panom i od njega dobija usluge o kojima se ne može govoriti u javnosti - dakle ilegalne su - i ždere sa Vesićem, već u tome što ne razume pojam tabua u politici, da se ne može baš svime hvaliti, kao što se za trpezom čovek stariji od tri godine ne hvali kako je lepo kakio. Nema neke posebne štete od ovakvog Sergeja, ali  ovakvim nastupima on daje još jedan malen doprinos kretenizaciji političke scene.
    Летећи Полип

    Posts : 11115
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Летећи Полип Fri Jul 05, 2019 11:01 am

    Creepy Uncle wrote:
    A supstanca sukoba je ovo sa Panom. Nije problem u tome što se on druži sa Panom i od njega dobija usluge o kojima se ne može govoriti u javnosti - dakle ilegalne su - i ždere sa Vesićem, već u tome što ne razume pojam tabua u politici, da se ne može baš svime hvaliti, kao što se za trpezom čovek stariji od tri godine ne hvali kako je lepo kakio. Nema neke posebne štete od ovakvog Sergeja, ali  ovakvim nastupima on daje još jedan malen doprinos kretenizaciji političke scene.

    A van trpeze je ok?  Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 2304934895


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by kondo Fri Jul 05, 2019 11:06 am

    zdere sa vesicem? zajebavas?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Fri Jul 05, 2019 11:08 am

    Pana pravio nekakav gulaš, pa mu je Sergej doneo dve boce vina da se zahvali na tome što mu je ovaj spasao fondaciju, tu je došao i Vesić....
    ficfiric

    Posts : 34186
    Join date : 2012-02-10

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by ficfiric Fri Jul 05, 2019 11:08 am

    Zajebava. Nije zderao sa njim, Vesic je odbio da se pridruzi


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Fri Jul 05, 2019 11:10 am

    E kul onda, ždrao je samo sa kriminalcem-teškašem koji je u GO SNS i koji ide okolo i spasava fondacije na neki poseban način o kome se ne sme govoriti u javnosti.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by kondo Fri Jul 05, 2019 11:17 am

    Mogu misliti Panin gulas, sigurno od belih bubrega i dodatno se išorao da pojača umami


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Fri Jul 05, 2019 11:20 am

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 3579118792
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Filipenko Fri Jul 05, 2019 9:46 pm

    ficfiric wrote:Zajebava. Nije zderao sa njim, Vesic je odbio da se pridruzi


    Tako je, Vesić je odbio da sedne za sto za kojim je bio Sergej  Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 2348298330


    Inače, zeznuo se Sergej kad ju pinkušu prozivao za dugogodišnju ljubav, njen SNS kauboj se nije zvao Nebojša, već Branislav Prostran. No, pošto su ga ispalili za kafu koju je tražio u 5. minutu intervjua, verovatno mu mozak ne radi tako rano oko 10 ujutru...
    plachkica

    Posts : 16187
    Join date : 2014-11-06

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by plachkica Fri Jul 05, 2019 11:06 pm

    i milošević je počeo celivanjem moštiju (je l se tako menjaju mošti po padežima?

    Solus_Rex

    Posts : 3508
    Join date : 2018-07-03

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Solus_Rex Fri Jul 05, 2019 11:32 pm

    Behu li ono mošti od staroslovenskog: mošć kao moć, energetski učinak izuzetnih ličnosti, čije kosti odbijaju da propadnu od njihove izuzetnosti, ili kako?


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    паће

    Posts : 40131
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by паће Fri Jul 05, 2019 11:45 pm

    Па или их редовно замењују другим костима. Раја још н'уме д'уради деенка на лицу места.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Fri Jul 05, 2019 11:45 pm

    ja sam to uvek kapirao kao sveci nemaju košti nego mošti
    паће

    Posts : 40131
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by паће Fri Jul 05, 2019 11:46 pm

    И немају мошнице него кошнице?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Solus_Rex

    Posts : 3508
    Join date : 2018-07-03

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Solus_Rex Fri Jul 05, 2019 11:48 pm

    Zamisli samo taj zločin protiv čovečnosti da kremiraš sveca.  Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 3579118792


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Sat Jul 06, 2019 1:04 am

    plachkica wrote:i milošević je počeo celivanjem moštiju (je l se tako menjaju mošti po padežima?

    Celivanje moštIJU. Ako celivaš mošt, ti ljubiš sok grožđa namenjen za fermentaciju.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Sat Jul 06, 2019 1:08 am

    Solus_Rex wrote:Behu li ono mošti od staroslovenskog: mošć kao moć, energetski učinak izuzetnih ličnosti, čije kosti odbijaju da propadnu od njihove izuzetnosti, ili kako?
    Baš tako. To su moći.

    Kao u pesmi "A šta da radim kad odu prijatelji moji, kad ode devojka na konju - baca moći!"
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50094
    Join date : 2017-11-16

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Jul 06, 2019 1:34 am

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 1233199462
    Solus_Rex

    Posts : 3508
    Join date : 2018-07-03

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Solus_Rex Sat Jul 06, 2019 1:59 am

    мощи 
    Etymology:
    From Proto-Slavic *moťi, from Proto-Indo-European *mogʰ-[ˈmoɕːɪ] (“be able, capable”). Cognate with Sanskrit मघ (magha, “power”), Old Irish mega (“be able”), Old High German magan (“be able”).

    Ako je devojka iz pesme Slovenka, po smrti bi se kremirala zajedno sa konjem.
    A Vi hrišĆANI, kako te?


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 35 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 06, 2024 8:38 pm