Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Sergej Trifunović - Legijatan

    disident

    Posts : 15038
    Join date : 2016-03-28

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by disident Tue Mar 12, 2019 1:13 am

    Jedan deo domaćih aktivistkinja jeste otišao u taj ful antiman mod, i to do nivoa patologije #justsaying


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81444
    Join date : 2012-06-10

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Erős Pista Tue Mar 12, 2019 1:16 am

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 3579118792

    Ali njegov mozak je zapravo samo ostava za kafanska opsta mesta - oce da otcepe Vojvodinu, feministkinje mrze muskarce, a vitezovi sa beogradskog asfalta vole decu i male kuce. Esencija malogradjanske tuposti, Buvar i Pekise u jednom tviter nalogu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by kondo Tue Mar 12, 2019 1:24 am

    disident wrote:Jedan deo domaćih aktivistkinja jeste otišao u taj ful antiman mod, i to do nivoa patologije #justsaying

    jeste mada to oduvek postoji, to je isto bilo i sa prvim 80s femi lezbejkama tipa lepe i drugarica no mislim to je sve nebitno, da ne rasuđujemo po ekstremima, većina tih žena je skroz OK i tu oko nas izlazimo na ista mesta družimo se nema toga u svakodnevnom životu.

    inače danas sam video post marije ratković u kome su #boysclub batice sve je to isto - sergej, đorđe miketić, dobrica i srećko horvat. počinjem da ne razumem.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    disident

    Posts : 15038
    Join date : 2016-03-28

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by disident Tue Mar 12, 2019 1:30 am

    Dobro, dobar deo tih osoba ima i ozbiljnih psihičkih problema i svoj zatvoreni babl kao petrijevu solju, tako da uopšte nije čudno kad krenu prskavanja of i online.
    Mada jeste malo ironično kada isplivaju horor priče i kada se ispostavi da su dotične prema svojim partnerkama iste poput najgorih muškarca zlostavljaca, sa istim obrascima . I gori predatori


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Filipenko Tue Mar 12, 2019 1:52 am

    Sergej Trifunovic je pravi naslednik Borislava Pekica. Nadam se da ce u nekom trenutku predvoditi i Demokratsku Stranku, ona to zasluzuje.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Tue Mar 12, 2019 7:15 am

    Znam da Sergej ima mgtow stavove ali nisam očekivao da će mu to biti linija odbrane.
    rumbeando

    Posts : 13714
    Join date : 2016-02-01

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by rumbeando Tue Mar 12, 2019 7:24 am













    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Tue Mar 12, 2019 7:41 am

    dosta je jako sto je Ksenija Radovanovic za njega "riba koju ne zna". predsednik stranke.
    rumbeando

    Posts : 13714
    Join date : 2016-02-01

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by rumbeando Tue Mar 12, 2019 7:50 am

    Takođe je jako što predsednik građanske stranke zapali kad čuje da je pozvana policija zbog napada na jednu ženu baš na 8. mart pri čemu je u stanju da opiše aktera, ako već ne zna njegovo ime. Plus, ako je već video da su zapalili kad je za njima izašao napolje, može da posvedoči kako - kojim kolima ili peške na koju stranu i pomogne istrazi.

    Dakle, kad sad kaže "Devojku dakle, zaista ne poznajem i jezivo mi je žao što joj se to svakako desilo. Ružno je i odvratno do zla boga." (link), to baš ne pije vodu.
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by kapetanm Tue Mar 12, 2019 8:02 am

    rumbeando wrote:Takođe je jako što predsednik građanske stranke zapali kad čuje da je pozvana policija zbog napada na jednu ženu baš na 8. mart pri čemu je u stanju da opiše aktera, ako već ne zna njegovo ime. Plus, ako je već video da su zapalili kad je za njima izašao napolje, može da posvedoči kako - kojim kolima ili peške na koju stranu i pomogne istrazi.

    Dakle, kad sad kaže "Devojku dakle, zaista ne poznajem i jezivo mi je žao što joj se to svakako desilo. Ružno je i odvratno do zla boga." (link), to baš ne pije vodu.
    Cime se vi bavite..
    rumbeando

    Posts : 13714
    Join date : 2016-02-01

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by rumbeando Tue Mar 12, 2019 8:08 am

    Dostojnošću neke osobe da bude vođa građanski orijentisane stranke.

    A ti?
    паће

    Posts : 40109
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by паће Tue Mar 12, 2019 8:26 am

    disident wrote:Dobro, dobar deo tih osoba ima i ozbiljnih psihičkih problema i svoj zatvoreni babl kao petrijevu solju, tako da uopšte nije čudno kad krenu

    ...да им се размножавају којекаква гамад у тој шољи. А нема ни уграђен водокотлић.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Tue Mar 12, 2019 8:32 am

    rumbeando wrote:Dostojnošću neke osobe da bude vođa građanski orijentisane stranke.

    A ti?

    nije stranka

    a i nije ništa drugo. glasalo se za jankaru, na ime, ajd i da je psg nešto zaživeo, ali teško je govoriti o funkcionalnoj grupi ljudi, kamoli organizovanoj stranci.

    sergej je one man show.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Mr.Pink Tue Mar 12, 2019 8:39 am

    ne drzi vodu

    ja sam sad ustao, bila mi dr, hehe. meni smesno sto se ko erdogan javlja preko vibera iz picke materine dok je u toku zenski puc

    a zasto bi podijum prastao, ovo je sin city fazon, i to je dzungla, he he


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    паће

    Posts : 40109
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by паће Tue Mar 12, 2019 8:41 am

    Mr.Pink wrote:
    a zasto bi podijum prastao, ovo je sin city fazon, i to je dzungla, he he

    Шта фали, нека прашти, и треба да прашти.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Tue Mar 12, 2019 8:44 am

    @Gargantua

    pa pazi, bilo je ovih dana po tabloidima pumpanja rejtinga PSG-a, priče o tome da ih je Sergej doterao do 5% ili tako nešto... sad kad zahvati u rezervoar glasova glasača koji misle da žene i ostale NVO imaju više prava od Srba u Srbiji, sky's the limit. mislim, samo se delimično šalim. Sergej kao Williamova ostava opštih mesta može, sve se saplićući i preturajući, da dođe i do neke ozbiljnije podrške. nije tu zanemarljiv ni rad u hum. fondaciji, selebriti 1 omiljenog srpskog glumca itd.

    edit. a, oćeš reći nema tu organizacije... jbg ja uzeo da pišem šta mi se pisalo, pažljivo čitanje je precenjeno Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 1233199462


    Last edited by Djamolidine Abdoujaparov on Tue Mar 12, 2019 8:48 am; edited 1 time in total
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Mr.Pink Tue Mar 12, 2019 8:46 am

    i sns se tako postavio prema dogadjaju: sergej nije tukao zenu no aktivistkinju


    mislim jeste to mala pobeda zuperovska


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    rumbeando

    Posts : 13714
    Join date : 2016-02-01

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by rumbeando Tue Mar 12, 2019 8:58 am

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 WYngjkp
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by ficfiric Tue Mar 12, 2019 9:04 am

    Mr.Pink wrote:ko erdogan javlja preko vibera

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 1233199462


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by kondo Tue Mar 12, 2019 10:50 am

    Ovo je Serž već dobio politički jer njegov kurčeviti stav ide niz dlaku biraču. Ispalo je da su žene lude, da su ga lažno optužile i da mu nisu dale da popije pivo na miru. Iako to niko nije napisao ni rekao, fokus kampanje je bio na Sergeju a ne na napadaču, a pritom se i sekvenca - polivanje vodom pa šamar kao odgovor - tumači kao nasilje na nasilje. Oni koji ga hrane govnima su ionako van njegovog glasačkog i fan tela.

    Tačno se desilo ono zašto NDB nije hteo da pravi dramu 2 dana.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    plachkica

    Posts : 16180
    Join date : 2014-11-06

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by plachkica Tue Mar 12, 2019 10:53 am

    idemo dalje, ajde da radimo zajedno

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by kondo Tue Mar 12, 2019 11:08 am

    Tjago u zamci za kapitalce:



    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Tue Mar 12, 2019 11:16 am

    haha, lov na veštice. jel misli na sebe, kog ndmbgd vrlo jasno nije hteo ni da pominje ni da optužuje ili na nepoznatog poznanika kom ne zna ime a koji je onda valjda potpuno nevin?
    kakav toksičan lik jbt.
    tviter treba ukinuti
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Xexoxical Endarchy Tue Mar 12, 2019 12:06 pm

    Creepy Uncle wrote:dosta je jako sto je Ksenija Radovanovic za njega "riba koju ne zna". predsednik stranke.
    meni je jace kad pasivno-agresivno podseca k kovac na njihovu esnafsko-interesnu povezanost i kaze 'kiki, nemoj tako snimo sam ti spot'


    _____
    Spomen-naplatna rampa "Zoran Babić"
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Nino Quincampoix Tue Mar 12, 2019 12:22 pm

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:
    tviter treba ukinuti

    au contraire, treba znati uživati u njemu

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 18 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 02, 2024 8:56 pm