Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    opozicija

    No Country

    Posts : 11129
    Join date : 2015-05-16

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by No Country Wed Jul 24, 2019 5:16 pm

    И тебе ћу да прислушкујем, када будеш опозиција...


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50229
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jul 26, 2019 10:53 am

    https://www.glas-voice.org/  opozicija - Page 32 2304934895


    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Fri Jul 26, 2019 9:42 pm

    Khm, imam pitanje.
    Ima li neko od prisutnih fotku arhitetke Dragoljuba Bakića iz npr. 1996-1998?
    Ili pre?
    Nešto ne verujem da je uvek imao brkove.

    Bio je jedan arhitekta iz vremena Depos-a, "onaj drugi arhitekta" pored Peđe Ristića, i nešto mi ovaj današnji Bakić liči na tog. 
    Imao je masnu kožu, kosu je prebacivao kao testo za lazanje preko glave, nosio je bele košulje, nije ni zvučao naročito pismeno, ali je bio antikomunista do koske.
    Koliko se sećam trebalo b ida bude niži od Bakića.

    Ako su njih dvojica ista osoba, onda je Samoodbrana u čabru. 

    Hvala unapred:

    ♏

    Posts : 4554
    Join date : 2016-06-09

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by ♏ Sat Jul 27, 2019 10:30 pm

    Lako je izgooglati slike iz sedamdesetih na kojima nosi brkove, opet si žestoko istripovao.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Fri Aug 02, 2019 9:34 pm

    opozicija - Page 32 Image26.
    No Country

    Posts : 11129
    Join date : 2015-05-16

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by No Country Fri Aug 02, 2019 9:50 pm

    Одличан слоган, годоовски.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Fri Aug 02, 2019 10:09 pm

    kud_genijalci wrote:opozicija - Page 32 Image26.

    ovo kao da je bilo pre 20 godina, toliko davno se čini.
    паће

    Posts : 40195
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by паће Sat Aug 03, 2019 7:58 am

    Бешмисве, мени делује као нешто што је Ђинђић рекао и користио тада у кампањи, па и плакат делује бајато. Тек кад сам прочитао име, сконтам откад је.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50229
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Aug 06, 2019 9:00 am

    Jeremić je ocenio da je Srbiji potrebna "daleko promišljenija i odgovornija državna politika" kako se u budućnosti srpskom narodu ne bi dogodio "neki novi Jasenovac - na Cetinju ili u okolini Prištine".

    I tako...

    Mislim, dečko - skloni se iz politike. Idi u neke savetnike, neku južnu ameriku, uzmi neke pare, ovo što radiš je čisto štetočinstvo.
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Tue Aug 06, 2019 12:18 pm

    Razumem i nacionalizam i sve, ali prizivanje Jasenovca u svakodnevnom političkom natezanju je odvratnost za koju zaista nemam nikakvog razumevanja.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Tue Aug 06, 2019 5:11 pm

    Jeremic ide po pamet kod Branka Miljusa i Veljka Lalica. najobicniji krembil i pajac koga stare udbaske ekipe vozaju kako zele.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by Filipenko Tue Aug 06, 2019 6:38 pm

    KinderLad wrote:
    Jeremić je ocenio da je Srbiji potrebna "daleko promišljenija i odgovornija državna politika" kako se u budućnosti srpskom narodu ne bi dogodio "neki novi Jasenovac - na Cetinju ili u okolini Prištine".

    I tako...

    Mislim, dečko - skloni se iz politike. Idi u neke savetnike, neku južnu ameriku, uzmi neke pare, ovo što radiš je čisto štetočinstvo.


    Jes, Juzna Amerika vapi za savetnicima njegovog kalibra, nemaju svoje stotine hiljada takvih...
    ♏

    Posts : 4554
    Join date : 2016-06-09

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by ♏ Wed Aug 07, 2019 10:38 pm

    Jučer wrote:Ovakvi sastanci služe tome da razmenimo i argumentujemo stavove, kada je već javni prostor prilično negostoljubiv za društvenu debatu. Mislim da „zajedničko saopštenje“ ne bi trebalo da samo po sebi bude proizvod takvih razgovora. Do zajedničkog stava nije ni moglo da se dođe, jer su na sastanku učestvovale i opozicione partije koje su za, ali i protiv bojkota – kaže za Danas Predrag Voštinić, lider kraljevačkog Lokalnog fronta, jedan od učesnika okruglog stola opozicije, koji je iza zatvorenih vrata održan u sali opštine Stari grad u ponedeljak.
    ...
    Prema njegovom mišljenju, jedan od razloga zbog koga opozicija već duže vreme tapka u mestu jeste taj što se insistira na objedinjavanju politike.
    ...
    Na pitanje da li se neko od učesnika sastanka opozicije usprotivio dijalogu sa vlašću, on odgovara odrično. Voštinić kaže da je stekao utisak da se veštački insistiralo na nekakvom zajedništvu koje mora da se postigne.
    – Više puta je pominjano da bi bilo dobro da izađemo sa zajedničkim saopštenjem i stavom. Bilo bi to nekako nametnuto da svi moramo da potpišemo zajedničko saopštenje kako bismo pokazali da smo stali iza iste stvari, a u stvari, sem nezadovoljstva uslovima, drugo nismo usaglašavali.

    https://www.danas.rs/politika/vostinic-niko-se-nije-usprotivio-razgovorima-vlasti-i-opozicije/

    anica

    Posts : 4
    Join date : 2019-08-07

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by anica Wed Aug 07, 2019 10:52 pm

    ♏ wrote:
    ...
    a u stvari, sem nezadovoljstva uslovima, drugo nismo usaglašavali.


    Незадовољни су јер све примају к срцу. А може се посматрати ведрије, из лепшег угла.

    Као неформална лустрација. opozicija - Page 32 1143415371
    Лустрација љотићеваца и духовних љотићеваца.

    Па која то кул и просперитетна земља би пуштала на мејнстрим медије зуперовско-ноукантријевске наративе сваки дан.

    opozicija - Page 32 2304934895
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Aug 07, 2019 10:55 pm

    Solus_Rex

    Posts : 3516
    Join date : 2018-07-03

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by Solus_Rex Wed Aug 07, 2019 11:02 pm

    anica wrote:

    Незадовољни су јер све примају к срцу. А може се посматрати ведрије, из лепшег угла.

    Jao, vidi Anči - ispalo ti nešto...

    opozicija - Page 32 Anci11
    anica

    Posts : 4
    Join date : 2019-08-07

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by anica Wed Aug 07, 2019 11:03 pm

    Не стварно, ови квислиншки 5. октобарци у 2019-тој ме подсећају на љотићевце у мају 1945., кад су писали да рат тек почиње јер ће сад Хитлер са милион Немаца да започне снажан герилски отпор. opozicija - Page 32 3579118792
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by Somlói Galuska Wed Aug 07, 2019 11:35 pm

    Anči, nije još prošlo 25 godina.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Fri Aug 09, 2019 10:18 am

    Počeo još jedan super duper tajni okrugli sto vlasti i opozicije, tu su Zelenović iz Šapca, LSV, Đorđo Žujović, Lutovac, predstavnici PSG...Đilas iskulirao. 
    Mislio sam da su posredi neke ogavne mućke vlasti ali sad, kada znam da je razlog za diskreciju primena Chatham House pravila, znatno sam umiren. Nadam se da će opozicija izdejstvovati da se primeni bar 30% izbornih pravila, a zauzvrat će prestati prostački napadi na Vučićevu porodicu i na investicije koje podižu celu Srbiju. Podrazumeva se da se neće gaziti trava ispred javnih zdanja.
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Fri Aug 09, 2019 11:40 am

    Da, ovo je sad vec jasno i pritom odvrazno. Djiki pametan.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Fri Aug 09, 2019 11:46 am

    Da, jedini se snašao. Da ne ulazim u motive ostalih, ali vide valjda da je opoziciona javnost plebiscitarno protiv tajnih razgovora (jesu tajni razgovori, džabe svi sofizmi). Ovi simuliraju demokratiju a vi se prljate bez preke potrebe.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Fri Aug 09, 2019 11:48 am

    Mislim ovo je bukvalno štikliranje tačke u agendi nekog diplomate, i ništa drugo.
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Fri Aug 09, 2019 11:49 am

    Ovo je sad bukvalno izbor za "konstruktivnu" opoziciju. Ko ostane, dobice prostor na medijima, kakav takav, i naravno, kritika moze, ali primitivno vredjanje, zaboravite gospodo...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Fri Aug 09, 2019 11:51 am

    https://pescanik.net/mazohisti/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15078
    Join date : 2016-03-28

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by disident Fri Aug 09, 2019 12:00 pm

    William Murderface wrote:Ovo je sad bukvalno izbor za "konstruktivnu" opoziciju. Ko ostane, dobice prostor na medijima, kakav takav, i naravno, kritika moze, ali primitivno vredjanje, zaboravite gospodo...
    a neki su prosto glupi ko tocilo 
    http://rs.n1info.com/Vesti/a506370/Jovana-Gligorijevic-Razgovori-o-izbornim-uslovima-jedini-put.html
    "Najbitnija je poruka ta da jedan susret ne može da uspostavi dijalog u Srbiji, a čitava motivacija je bila ponovno uspostavljanje dijaloga", rekla je novinrka "Vremena" u Novom danu, govoreći o intervjuu sa Antonijevićem koji je, kako je dodala, saglasan sa ocenom da dijalog u Srbiji ne postoji, i da Skupština više nije mesto u kojem je razgovor moguć.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete

    opozicija - Page 32 Empty Re: opozicija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri May 17, 2024 5:15 am