Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Rusija i sve vezano za nju

    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Erős Pista 17.01.19 23:25

    Inače, jel može neko da mi objasni ovo Zuperovo luđenje? Kapiram da pokušava da troluje, ali mi nije jasno koga, kako ni zašto.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34208
    Join date : 2012-02-10

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by ficfiric 17.01.19 23:25

    Dos'o Putin


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Erős Pista 17.01.19 23:26

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 286371741


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34208
    Join date : 2012-02-10

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by ficfiric 17.01.19 23:30

    Kao kad se negde pojavi tinejdz zvezda pa klinci vriste, tako i on poskakuje u stolici i euforicno bode po tastaturi. Ne vidim drugo objasnjenje


    _____


    Uprava napolje!

    plachkica

    Posts : 16193
    Join date : 2014-11-06

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by plachkica 17.01.19 23:31

    ja se nadam da mu ljudi neće oprostiti ovo poniženje, bilo je prilično pritisaka da se
    ide organizovano, celo popodne su dreždili u onom parku, gde su ih lokalne kolovođe
    maltretirali i da bi na kraju dobili 'hvala na prijateljstvu, spasiba na družbi', a i to je
    bilo isprošeno.

    imam utisak da je ovo početak kraja.
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Летећи Полип 17.01.19 23:36

    Plačkice, ti ljudi zlostavljanje shvataju kao normalan ljudski odnos. Ako ih ne zlostavljaš, osećaju da je na njima da zlostavljaju tebe. To je kod njih tako, i nema smisla apelovati niti računati na dostojanstvo.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by kondo 17.01.19 23:46

    neopevana grobarska debilčina, vlada đorđević

    ja sam ceo dan bio u gradu, tj peške sam se spustio na šljaku a to je blizu bus stanice što je bio jedan od logističkih punktova.

    rekao bih da su doveli jedno 45-50k, u gradu je bila slična vreva kao kada se igra velika utakmica.

    međutoa, dosta naroda je ispalo pamentno jer je pokupilo kintu i sendvič, malo se promuvalo na tim mestima obaveznog okupljanja naročito početak na terazijama i ona zapalilo, uglavnom kad se stiglo do slavije pa niz nemanjinu - neki do bilo kakvog bifea ili bircuza koji odgovara njihovoj socijalnoj nomenklaturi, drugi se šetali po knezu ili po gradu generalno. moja procena je da je na mitingu bilo kao na najpopunjenijem mitingu opozicije, par % +-, znaci tu oko 25-30k. ja sam u 17.20 išao oko ž. stanice i baš se mnogo sveta, uglavnom pripitog kretalo tu u potrazi za busevima ili birtijom. ovo je tipična slika, bife na autobuskoj, zastave odložene u ćošak, zabole ih za sve a kod hrama još nije ni počelo. svaki iole socijalniji lokal u tom reonu je isto izgledao.

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 49271210

    iz neke moje vizure ovo je bio mozda najveci vucicev fejl ikada otkako je na vlasti. nista velicanstveno ni u naznakama, sve jadnost do jadnosti, miting kopija opozicije ni po čemu nadmašen, ovaj grli svinjče, vučić mu daje mučenog cuka koji bi da pobegne, putin odbio da participira cirkusa i ovaj ostaje bez njegovog govora pred hramom (videli ste onaj video gde vučić najjadnije pita irineja da zamoli putina da nešto kaže), jezivo tupavo, nepripremljeno, haos sve vreme, totalno poniženje. verujem da je između ostalog to posledica toga što im je putin rekao iza leđa - da ga boli kurac za srbiju isto onoliko koliko vučića boli. 

    car haradinaj na sve to zavlači kurčinu do bubrega izjavom da je kosovo nepokolebivo na EU putu. zapravo posle ovoga vučić ubrzava priznanje kosova, nema izbora, i počinje kraj i trajniji haos u srbiji.

    putin simpatičan, barem meni. smeškanje i kurcobolja. utisak dana pored mučenih krezubih baba koje među četvorke levo i desno slažu pomfrit iz meka uglavnom građani kojima je sevala kara da slušaju muriju da se tu ne može. svuda gde je bilo barem 5 građana na 1-2 pandura nisu jebali 2 posto.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by boomer crook 17.01.19 23:55

    meni su ovi ljudi danas delovali ko neke najgore jedinice iz total war serijala. ono kao bilo ih ali nema entuzijazma. mislim mozda ga ima za putina ali ga nema za aleka. cudno.

    danas nosim idu na krke i cekam da se preparkiraju u nemanjinoj autobusi i soferima se nacelno hebe zato sto otac zenskog deteta koje mu visi s glave ne moze preko i onda murkan krikne na njih stoko stani ide covek sa detetom i oni stadose.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by kondo 17.01.19 23:56

    murkani su uglavnom bili strava danas. shvatili su da se za ove ne vredi ni drati na ljude.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Erős Pista 17.01.19 23:57

    plachkica wrote:ja se nadam da mu ljudi neće oprostiti ovo poniženje, bilo je prilično pritisaka da se
    ide organizovano, celo popodne su dreždili u onom parku, gde su ih lokalne kolovođe
    maltretirali i da bi na kraju dobili 'hvala na prijateljstvu, spasiba na družbi', a i to je
    bilo isprošeno.

    imam utisak da je ovo početak kraja.

    Летећи Полип wrote:Plačkice, ti ljudi zlostavljanje shvataju kao normalan ljudski odnos. Ako ih ne zlostavljaš, osećaju da je na njima da zlostavljaju tebe. To je kod njih tako, i nema smisla apelovati niti računati na dostojanstvo.


    Ja mislim da je njima prosto potpuno svejedno da li se Putin obratio ili ne. Nisu zato došli, niti ih je briga. Naprednjački miting k'o naprednjački miting.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15063
    Join date : 2016-03-28

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by disident 17.01.19 23:58

    Kondo wrote:murkani su uglavnom bili strava danas. shvatili su da se za ove ne vredi ni drati na ljude.
    Ispljuva danas kod mene i murkan matori sa cvarcima sve na pasja usta, saobracajac. I semdvicare, i autobuse, i sns i aleka. Ko sto rekoh, bas su bili pljuvacki raspolozeni ljudi


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50110
    Join date : 2017-11-16

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Nektivni Ugnelj 17.01.19 23:58

    stadoše

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 1861198401
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Erős Pista 17.01.19 23:59

    bruno sulak wrote:meni su ovi ljudi danas delovali ko neke najgore jedinice iz total war serijala. ono kao bilo ih ali nema entuzijazma. mislim mozda ga ima za putina ali ga nema za aleka. cudno.

    danas nosim idu na krke i cekam da se preparkiraju u nemanjinoj autobusi i soferima se nacelno hebe zato sto otac zenskog deteta koje mu visi s glave ne moze preko i onda murkan krikne na njih stoko stani ide covek sa detetom i oni stadose.

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34208
    Join date : 2012-02-10

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by ficfiric 17.01.19 23:59

    William Murderface wrote:Ja mislim da je njima prosto potpuno svejedno da li se Putin obratio ili ne. Nisu zato došli, niti ih je briga. Naprednjački miting k'o naprednjački miting.

    +1
    Kao da su ih jednom vozali busevima da bi stajali ispred hale


    _____


    Uprava napolje!

    disident

    Posts : 15063
    Join date : 2016-03-28

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by disident 18.01.19 0:01

    Isto trivia , otpisujem upravo novine, i otisle su sve osim danasa naravno. Ne pamtim kad se to zadnji put desilo


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Erős Pista 18.01.19 0:03

    disident wrote:
    Kondo wrote:murkani su uglavnom bili strava danas. shvatili su da se za ove ne vredi ni drati na ljude.
    Ispljuva danas kod mene i murkan matori sa cvarcima sve na pasja usta, saobracajac. I semdvicare, i autobuse, i sns i aleka. Ko sto rekoh, bas su bili pljuvacki raspolozeni ljudi


    Vozim se taksijem pre dve nedelje, i taksista iz čista mira počinje da mi se žali na "ove", i počne da prepričava kako mu je par dana pre toga neki naprednjački par pravio sranje (ona mu se drala - jel znaš bre ti ko sam ja?!? ja sam opštinska sekretarka za blabla!).

    Nešto se kuva.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Erős Pista 18.01.19 0:03

    ficfiric wrote:
    William Murderface wrote:Ja mislim da je njima prosto potpuno svejedno da li se Putin obratio ili ne. Nisu zato došli, niti ih je briga. Naprednjački miting k'o naprednjački miting.

    +1
    Kao da su ih jednom vozali busevima da bi stajali ispred hale

    Pa da.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15063
    Join date : 2016-03-28

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by disident 18.01.19 0:06

    Dobro, ja sam vec tri puta ovih dana slusao vrlo eksplicitne stvari oko sns i vucica, al necemo da privlacimo paznju onih cije se ime ne pominje, a nije ni relevantno, osim za taj , kuva nezadovoljstvo utisak


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Erős Pista 18.01.19 0:08

    Ovaj ih baš napsova na pasja kola.

    Nije stvar samo u tome što je besan, nego što je spreman da to kaže javno, pred nepoznatom mušterijom.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15063
    Join date : 2016-03-28

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by disident 18.01.19 0:12

    Jbg ovaj moj komso se usro kad je video kameru, pa joj se izvinjavao i govorio joj da nije mislio to sto je rekao, kao da je kamera direktno od mupa a ne od  radnje lololo
    Skinucu sutra ako ima dobar ugao tog 1984 moemnta pa saljem na pm  Rusija i sve vezano za nju - Page 3 3579118792


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Erős Pista 18.01.19 0:14

    Joj, jbt, ne znam da li da se smejem ili da plačem.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Mr.Pink 18.01.19 0:20

    izduvo se alek, msm ako putin + jk nisu dovoljni ja ne znam sta dalje

    ja bi voleo da ga dacic preko svojih veza sjebo, reko brt putine nemo se blamiras tamo pred marvom


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Guest 18.01.19 0:21

    William Murderface wrote:Joj, jbt, ne znam da li da se smejem ili da plačem.
    To je ono što pričam a ljudi misle da lupetam - masa ljudi glasa za režim jer su uvereni da vlast putem sredstava nadzora kontroliše za koga su glasali.


    Last edited by Creepy Uncle on 18.01.19 0:22; edited 1 time in total
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Erős Pista 18.01.19 0:22

    Ma znam, u pravu si potpuno. Švedski TV detektor fenomen.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Летећи Полип 18.01.19 0:23

    Dominantna tema koju slušam već neko vreme je bežanje iz zemlje. Nema okupljanja iole mladih ljudi na kome sam bio - sedeljke, svadbe, užina na poslu - a da se makar za kratko ne pomene ta tema. Nekim ljudima to ide do granice opsesije.


    A i kako se ne bi pljuvao režim. Ništa ne ide nabolje. Jebi ga, nisam neki ostrašćeni drkoš koji odbija da prizna da je neko nešto dobro uradio. Ali ovi stvarno ama baš ništa ne rade. I sve ono što na prvi pogled deluje kao ok, ispostavi se da je neka prevara.


    Last edited by Летећи Полип on 18.01.19 0:25; edited 1 time in total


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!

    Rusija i sve vezano za nju - Page 3 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 08.05.24 22:46