Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Niš kao takav

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Filipenko Thu Apr 05, 2018 9:22 am

    Hoce li moci da ne placaju aerodromu u Nisu kao sto su - tj. nisu - i aerodromu u Beogradu?  Niš kao takav - Page 23 2952840586
    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by ficfiric Thu Apr 05, 2018 9:53 am

    Ako bude tako, verujem da ce gradonacelnik imati spreman odgovor



    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Thu Apr 05, 2018 7:47 pm

    radikalska logika raspolaganja glasovima sa izbora i posledicno svega ostalog sto im padne saka





    Kada građani Srbije, ovaj put Nišlije, polažu pravo na to da utiču na raspolaganje javnom imovinom i javnim novcem, Vučić to doživljava upravo obrnuto: po njemu, postavivši takav zahtev, Nišlije su se zapravo odrekli svoje imovine i svog novca. Šta smo još saznali od Vučića? Kada građani plaćaju porez, misli Vučić, oni se tog novca koji su dali državi zauvek odriču i sva prava na raspolaganje tim novcem prenose upravo na njega – Vučića. 

    https://pescanik.net/idiot/
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Thu Apr 05, 2018 9:59 pm

    evo konjice
    Niš kao takav - Page 23 4101451878



    Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj sugerisao je je odbornicima SRS u Skupštini grada Niša, koji inače pripadaju vladajućoj većini, da ne glasaju za odluku da se državi besplatno prenese vlasništvo nad Niškim aerodromom, saopštili su nezvanični izvori Danasa.
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Fri Apr 06, 2018 8:03 am

    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by ficfiric Fri Apr 06, 2018 11:19 am

    Sprema se kontramiting?

    Sednica o aerodromu odložena – Vučić dolazi da se lično obrati Nišlijama

    http://www.gradjanin.rs/sednica-o-aerodromu-odlozena-vucic-dolazi-da-se-licno-obrati-nislijama/

    Sednica Skupštine grada Niša na kojoj bi trebalo da se odlučuje o sudbini aerodroma „Konstantin Veliki“ biće odložena, a predsednik Srbije Aleksandar Vučić će se lično obratiti Nišlijama po ovom pitanju. Ovo je za „Građanin“ izjavio Zvezdan Milovanović, poverenik Srpske napredne stranke u Nišu demantujući da je smenjen sa tog mesta što se juče i jutros govorkalo po Nišu kao i da je vrh stranke na ovo mesto postavio člana Izvršnog odbora Branka Malovića.

    Sednica Skupštine grada je odložena samo zato što je Aleksandar Vučić izrazi želju da se lično obrati Nišlijama o prenosu vlasništva aerodroma. Kada će to biti, ja zaista ne znam jer to zavisi od obaveza i rasporeda predsednika. O mojoj smeni su glasine širili zlonamerni ljudi. Jedino što je tačno je da će u Niš doći Glišić, predsednik izvršnog odbora stranke, a sa njim možda i Branko Malović (na slici), a kako bi zajedno rešili neke nesuglasice u stranci. Naprotiv, dobio sam punu podršku za ono što radim, a Glišić će mi samo pomoći- rekao je Milovanović za naš portal.

    Ime Branka Malovića iz Pančeva se u Nišu spominjalo po tome što se prepričavalo da će on zameniti Milovanovića na mestu poverenika, a na internetu se mogu naći tekstovi o tome kako je i na koji način sređivao nesuglasice u stranci u Banatu i još nekim mestima.

    Mi iz gradskog budžeta ne možemo sami da finansiramo razvoj aerodroma, to je jasno. Odluka Gradskog veća i Zorane Mihajlović(ministarka saobraćaja i građevinarstva) je bila ishitreno izrečena i zato se dogodilo šta se dogodilo. Po internetu su se proširile te vesti koje nisu tačne i u njih ne bi trebalo verovati – zaključuje Milovanović.

    On dodaje da će uskoro biti objavljeno zvanično saopštenje o odlaganju sednice Skupštine grada Niša koja je zakazana za 10. april.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Fri Apr 06, 2018 11:24 am

    Ekstremno se plaše uličnih protesta, za sve ostalo im šišti paja ali na to su beskrajno osetljivi.
    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by ficfiric Fri Apr 06, 2018 11:30 am

    Istina. Bilo bi dobro napraviti pregled Vucicevih izjava pred NDB proteste. Pred jedan protest je izjavio ono o kompletnim idiotima, par meseci kasnije je pred jos jedan protest rekao kako Sinisa Mali sigurno nece ostati gradonacelnik...

    Inace, cenim da nece biti manje od 200 autobusa u Nisu. Valjalo bi slikati ih


    _____


    Uprava napolje!

    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Летећи Полип Fri Apr 06, 2018 12:00 pm

    Vasilij wrote:Ekstremno se plaše uličnih protesta, za sve ostalo im šišti paja ali na to su beskrajno osetljivi.

    Traume od petog oktobra + svest da oni ne umeju da iskontrolišu nasilje osim silom, što je no no za zapadne gazde + pitanje je koliko je represivni aparat spreman da zalegne za njih, čak i u relativno slabim ispadima nasilja.
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Fri Apr 06, 2018 12:06 pm

    pa sa "protestnom zurkom" i slicnim gedo gluperdo da svako ponese.svoj pikavac da baci u kantu manifestacijama, tesko da ce biti ispada koji bi ih zadrmali.
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Fri Apr 06, 2018 12:06 pm

    Летећи Полип wrote:
    Vasilij wrote:Ekstremno se plaše uličnih protesta, za sve ostalo im šišti paja ali na to su beskrajno osetljivi.

    Traume od petog oktobra + svest da oni ne umeju da iskontrolišu nasilje osim silom, što je no no za zapadne gazde + pitanje je koliko je represivni aparat spreman da zalegne za njih, čak i u relativno slabim ispadima nasilja.
    Sve tačno.
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Fri Apr 06, 2018 12:07 pm

    okupljanjem bezubih sendvicara koje dovode iz cele zemlje samo zele da pokazu da ih je vise i da vise ljudi zeli govnarije koje rade
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by паће Fri Apr 06, 2018 12:08 pm

    Чему аутобуси кад већ имају аеродром?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Fri Apr 06, 2018 12:14 pm

    sve što dovodi do veće mržnje u društvu je blagotvorno

    srbi se moraju podeliti, najveća istorijska laž je potreba za slogom
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Fri Apr 06, 2018 12:16 pm

    naravno, krv i noz su neophodni za bilo kakvo rasciscavanje ovog stanja
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Erős Pista Fri Apr 06, 2018 12:18 pm

    +1000


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Fri Apr 06, 2018 12:20 pm

    nisam baš za krv i nož, dovoljno je da mržnja natera bar nekoga da uključi mozak

    i tako par miliona puta
    Ferenz

    Posts : 1404
    Join date : 2012-02-12

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Ferenz Fri Apr 06, 2018 12:36 pm

    "Nezanično, sednica grada Niša zakazana za 10.04.- odložena. U NIš dolazi glavni operativac sns-a. Sprema se teren za "veličanstveni" miting podrške AV sa botovima iz cele Srbije, koji bi valjda trebao da pokaže da su Nišlije uz AV. Džabe Glišiću, pravih Nišlija je ipak više."
    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by ficfiric Fri Apr 06, 2018 1:12 pm

    Летећи Полип wrote:Traume od petog oktobra + svest da oni ne umeju da iskontrolišu nasilje osim silom, što je no no za zapadne gazde + pitanje je koliko je represivni aparat spreman da zalegne za njih, čak i u relativno slabim ispadima nasilja.

    Slazem se sa trecim sabirkom. Za njih bi se tukle samo Delije a u slucaju sranja bi i pukotine u njihovoj organizaciji bile vidljivije.

    Sa drugim sabirkom se ne slazem. Sto bi sila bila no-no? Milu niko nista ne zamera kada pocne da koristi silu. Inace, oni su pokusavali i da izazovu nasilje na mitinzima NDB, bilo je provokatora

    паће wrote:Чему аутобуси кад већ имају аеродром?

    Zeza ih ono ogranicenje od milion putnika. Ne bi mogli dva kontramitinga organizovati.


    _____


    Uprava napolje!

    disident

    Posts : 15028
    Join date : 2016-03-28

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by disident Fri Apr 06, 2018 1:21 pm

    I upravu ste i niste.
    Iz prve ruke znam da kada su se desili oni spontani protesti protiv diktature(posle predsednickih), nastao je pravi haos u bezbednosom aparatu, svakom njegovom delu. Znaci maksimalna paznja je posvecena tome, i cackalo se po svakoj rupi i stvarnoj i virtuelnoj da se iskopa ko,sta,zasto. Tako da , ulicnih protesta se plasi, i to mnogo, a razlozi su brojni . Sa druge strane vucic(ili ko ga savetuje,ili se bavi tim pitanjem) je naucio da ne ponavalja slobine i greske svakog diktatora, pa izbegava da primenjuje silu. Protesti posle predsednickih nicu cak bili ni prijavljeni, mogao je legitimno da ih rasturi, medjutim on je uradio potpuno suprotno, sklonio je policiju, sklonio i svoje patriotske pudlice i navijace, i pustio ih da se izduvaju. Isto je bilo i sa ndbg protestima, na svakoj setnji je bilo upadljivo pojavljivanje policije u minimalnom broju.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Erős Pista Sat Apr 07, 2018 12:28 am



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Erős Pista Sat Apr 07, 2018 1:33 am

    Kratki apdejt. AV izgleda ipak ne dolazi u Niš desetog, jerbo mora da se sprema za posetu Angeli 13.-og.

    Pretpostavljam da će sednicu odlagati do daljnjeg (pominje se 24. april kao D-day), da bi mu se dalo vremena da ipak dođe ovde za nedelju-dve i ispegla stvari. Ali sasvim moguće da će do tada biti kasno. Lokalni kadrovi su apsolutno nesposobni ovo da hendluju, protesti u potpunosti oblikuju narativ o aerodromu, ljudi su svakim danom sve bešnji. Ukratko, čini mi se da su im ovi konci ispali iz ruku. Dok on bude došao da pegla, biće kasno.

    S druge strane, nije nemoguće da će smeniti gradonačelnika, pa čak ni da će zavesti prinudnu upravu i raspisati nove lokalne izbore sa novim, "neukaljanim" kandidatima. Svejedno, mislim da su se strašno zajebali sa ovim i da će tek shvatiti koliko.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by ficfiric Sat Apr 07, 2018 11:13 am

    On svaki problem resava laznim obecanjima i otezanjem. Pretpostavljam da ce najaviti smenu gradonacelnika (kao sto je najavljivao odlazak Malog pred NDB proteste) pa da ce pokusati da skrene pricu na kadrovsku politiku SNS i da svi pocnu da se bave time da li ce gradonacelnik biti Aja Jung™️, Dusan Kovacevic™️ ili mozda Radojicic™️ i kad ljudi zaborave sto su bili nezadovoljni, da tera dalje po starom... U principu, sve probleme do sada je resavao na slican nacin


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Sat Apr 07, 2018 11:15 am

    Mene plaši da će da odlože odluku na mesec-dva-tri, i onda na leto na kvarno zakažu sednicu, izglasaju i gotovo.
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Erős Pista Sat Apr 07, 2018 11:20 am

    Sasvim su moguca oba scenarija.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Niš kao takav - Page 23 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 8:21 am