Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Severna Makedonija

    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by boomer crook 22.10.18 0:34

    Bungee jump wrote:
    Zuper wrote:Jamnaco neka ti drug Filipenko objasni kako je krsio zakone i ustav u Sobranju.

    Јеси ти прочитао македонски Устав...?  Severna Makedonija - Page 18 3669857247

    ma nije ni srbije. samo nomokanon sa boskicem u keliji.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Zuper 22.10.18 0:37

    Tebi svakako isposnicki zivot nije privlacan posle sinekura.

    Ono sto je bitno za ovu pricu je da ti nemas pojma nista o makedoniji a jos manje o bezbednosnim strukturama.
    Mada si trebao da ubacis i po koju eneglsku rec.
    Tako se vise dobije novca...
    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by boomer crook 22.10.18 0:40

    istina da ne znam nista o bezbednosnim strukturama. ti sa druge strane si bezbedonosna struktura sama.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Zuper 22.10.18 0:42

    Sto se onda pravis pametan a ispadnes glupav po sopstvenom priznanju?!
    Nije to cudno za vas drugosrbijanske grantovce, nego ti dajem dobronamernis savet.
    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by boomer crook 22.10.18 0:48

    pa ja to ko grantovac znam o NATO, EU, bilderberg grupi ali ne znam o tim tvojim bezbedonosnim strukturama koje eto coravokokasto nabadaju po forumu ko je ko. 

    mislim ti si ocigledno one man bezbedonosna struktura. neko ko nije bazicno u stanju da raspravlja sa napisanim bez histerisanja i pokusaja da se neko nabedi za nesto nagadjajuci o njegovom RL identitetu. tako da ovo nije pitanje pameti ili gluposti vec dusevnog zdravlja i osnovne pristojnosti.


    Last edited by bruno sulak on 22.10.18 0:53; edited 1 time in total


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by boomer crook 22.10.18 0:49

    dakle, upasi se, vrati tu brlju u flasu i odgovori coveku da li si citao ustav makedonije dok jos imam dobre volje da tolerisem ovu birtijsku prisnost.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Esterházy Márton 22.10.18 0:50

    Zuper wrote:Sto se onda pravis pametan a ispadnes glupav po sopstvenom priznanju?!
    Nije to cudno za vas drugosrbijanske grantovce, nego ti dajem dobronamernis savet.

    Ајмо још један круг - где пише у Уставу Македоније да је референдум био обавезан? Да ли су се уставни амандмани од 1992. доносили на основу референдума? И да ли је теби уопште јасан политички разлог расписивања овог референдума?


    Last edited by Bungee jump on 22.10.18 0:52; edited 1 time in total
    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by boomer crook 22.10.18 0:51

    Bungee jump wrote:
    Zuper wrote:Sto se onda pravis pametan a ispadnes glupav po sopstvenom priznanju?!
    Nije to cudno za vas drugosrbijanske grantovce, nego ti dajem dobronamernis savet.

    Ајмо још један круг - где пише у Уставу Македоније да је референдум био обавезан? Да ли су се уставни амандмани од 1992. донопсили на основу референдума? И да ли је теби уопште јасан политички разлог расписивања овог референдума?

    konfederalizacija spanije!


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Filipenko 22.10.18 1:02

    Nije mi baš najjasnije ovo seirenje kako je Makedonija ovo ili ono naspram Srbije. Vama kao da bi valjalo da Vučić dođe i kaže "sutra idemo u EU i Nato" i da lažira referendum o pristupanju istom, kontam da biste to podržali zdušno? Mislim, sve to će škoditi samo Makedoniji. Što i nije tako loše, u suštini, ali valjda ilustruje ka kakvom se društvu krećemo, jer nisu sami Makedonci došli na ideju da naprave takvo sranje, već stranci, Amerika, EU, Nato, ko god. Mislim, makedonski parlamentarizam, Zaevovo obavljanje posla, referendumsko izjašnjavanje, skupštinsko glasanje. Povraća mi se od svega toga. Nije mi jasno ko to normalan može da podržava, i kako je ikome u glavi da takvo postupanje može imati srećan ishod.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50255
    Join date : 2017-11-16

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Nektivni Ugnelj 22.10.18 1:08

    Slozicemo se ida cemo videti dal ce izaci na dobro il na lose. A na sledecim izborima cemo videti i da li ce glasac "kazniti" Zaeva za to (ako prodje).  I mi se ne "krecemo" ka nicemu, mi smo vec mnogo gori od Makedonije.
    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by boomer crook 22.10.18 1:09

    Filipenko wrote:Nije mi baš najjasnije ovo seirenje kako je Makedonija ovo ili ono naspram Srbije. Vama kao da bi valjalo da Vučić dođe i kaže "sutra idemo u EU i Nato" i da lažira referendum o pristupanju istom, kontam da biste to podržali zdušno? Mislim, sve to će škoditi samo Makedoniji. Što i nije tako loše, u suštini, ali valjda ilustruje ka kakvom se društvu krećemo, jer nisu sami Makedonci došli na ideju da naprave takvo sranje, već stranci, Amerika, EU, Nato, ko god. Mislim, makedonski parlamentarizam, Zaevovo obavljanje posla, referendumsko izjašnjavanje, skupštinsko glasanje. Povraća mi se od svega toga. Nije mi jasno ko to normalan može da podržava, i kako je ikome u glavi da takvo postupanje može imati srećan ishod.

    pa ne znam da li ce imati srecan ishod ali nemaju izbora. btw, srbija nije makedonija. ona svoju politiku moze da vodi i izvan nekih supranacionalnih struktura. makedonija je doslovce okruzena sa 4 drzave koje imaju istorijski teritorijalne pretenzije spram nje.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by boomer crook 22.10.18 1:12

    mislim ne spram nekih delova njene teritorije vec spram nje. samo postojanje makedonske drzavnosti je posledica istorijske pobede partizanskog pokreta.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50255
    Join date : 2017-11-16

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Nektivni Ugnelj 22.10.18 1:19

    Kao i Bregalnice, jer u suprotnom partizani prosto ne bi imali na kojoj teritoriji da stvore tu drzavnost Severna Makedonija - Page 18 1399639816 Posto ne mislite valjda da bi Staljin cepao Bugarsku  Severna Makedonija - Page 18 2304934895
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Bluberi 22.10.18 2:09

    Filipenko wrote:Nije mi baš najjasnije ovo seirenje kako je Makedonija ovo ili ono naspram Srbije. Vama kao da bi valjalo da Vučić dođe i kaže "sutra idemo u EU i Nato" i da lažira referendum o pristupanju istom, kontam da biste to podržali zdušno? Mislim, sve to će škoditi samo Makedoniji. Što i nije tako loše, u suštini, ali valjda ilustruje ka kakvom se društvu krećemo, jer nisu sami Makedonci došli na ideju da naprave takvo sranje, već stranci, Amerika, EU, Nato, ko god. Mislim, makedonski parlamentarizam, Zaevovo obavljanje posla, referendumsko izjašnjavanje, skupštinsko glasanje. Povraća mi se od svega toga. Nije mi jasno ko to normalan može da podržava, i kako je ikome u glavi da takvo postupanje može imati srećan ishod.
    Druže Filipe, centrala je duboko zabrinuta tvojom izraženom brigom glede demokratije.
    паће

    Posts : 40220
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by паће 22.10.18 2:43

    Bungee jump wrote:
    Zuper wrote:Jamnaco neka ti drug Filipenko objasni kako je krsio zakone i ustav u Sobranju.

    Јеси ти прочитао македонски Устав...?  Severna Makedonija - Page 18 3669857247

    Не, чека филм.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50255
    Join date : 2017-11-16

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Nektivni Ugnelj 22.10.18 21:58

    Severna Makedonija - Page 18 1861198401

    Како изгледају људи без части (фото)
    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Esterházy Márton 22.10.18 22:20

    Palmer: Namerno se nisam sastao s Mickoskim i Ivanovim
    Skoplje -- Zamenik pomoćnika državnog sekretara SAD Metju Palmer boravio je u Skoplju

    Palmer je rekao da se, zbog različitih pogleda na aktuelno stanje u Makedoniji, namero nije sastao sa predsednikom države Đorđem Ivanovim i liderom opozicione VMRO-DPMNE Hristijanom Mickoskim.
    "Mi imamo različite poglede sa Mickoskim. Danas se nisam sreo s njim, ali sam imao susret sa poslanicima koji su prošlog petka glasali 'za'. Odluka poslanika iz opozicije bila je zaista hrabra, iako su im posledice bile poznati. Ja sam razočaran sa VMRO-DPMNE zato što nisu podržali Prespanski sporazum. Biće mi drago ako na narednom glasanju bude više glasova opozicije koji su 'za'", rekao je Palmer za makedonsku televiziju TV 21.

    Palmer kaže da namerno nije ostvario susrete sa Ivanovim i Mickoskim zato što imaju različite poglede na aktuelno stanje u Makedoniji.

    Zamenik pomoćnika državnog sekretara SAD Metju Palmer je u zvaničnoj poseti Makedoniji i danas se sastao sa premijerom Zoranom Zaevim i ministrom spoljnih poslova Nikolom Dimitrovim.

    Palmer je posetio Makedoniju pre tri meseca, kada je boravio tri dana kako bi izrazio američku podršku Dogovor iz Prespe o imenu i evro-atlantskim integacijama Makedonije.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50255
    Join date : 2017-11-16

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Nektivni Ugnelj 22.10.18 22:57

    Anonymous
    Guest

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Guest 12.11.18 20:04

    Kazneni sud u Skoplju naredio je raspisivanje potjernice za bivšim makedonskim premijerom Nikolom Gruevskim jer se nije javio na odsluženje dvogodišnje zatvorske kazne, pišu makedonski mediji.
    https://avaz.ba/globus/region/430774/raspisana-potjernica-za-bivsim-premijerom-makedonije-nikolom-gruevskim
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by kondo 12.11.18 20:14

    stavljam 6 denara na to da će zatražiti i dobiti azil u srbiji. kao ovi nedavni bugarin i rumun.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50255
    Join date : 2017-11-16

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Nektivni Ugnelj 12.11.18 20:17

    ne bi me čudilo
    паће

    Posts : 40220
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by паће 12.11.18 23:12

    Уругвај је дуго и истрајно неговао ту врсту туризма, и шта им је фалило.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    ficfiric

    Posts : 34316
    Join date : 2012-02-10

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by ficfiric 13.11.18 14:26

    Stigli migranti i kod Orbana

    Severna Makedonija - Page 18 Dr4lwd7XgAAFqWw


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by kondo 13.11.18 14:42

    odlično, orban će da ga odbije a onda će naši da mu daju. humanost first!


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50255
    Join date : 2017-11-16

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Nektivni Ugnelj 13.11.18 15:02

    https://www.euractiv.com/section/eu-elections-2019/news/hungarys-orban-thanks-greek-far-right-golden-dawn-for-its-support/

    Severna Makedonija - Page 18 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 20.05.24 1:26