Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Daško & Mlađa

    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by Erős Pista Fri Apr 16, 2021 8:51 pm

    Mali denuncijant


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by kondo Fri Apr 16, 2021 9:13 pm

    Libek meets Levijatan

    Daško & Mlađa - Page 12 EzHe7j9WYAIVqTV?format=jpg&name=medium


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    disident

    Posts : 15036
    Join date : 2016-03-28

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by disident Fri Apr 16, 2021 9:29 pm

    Daško & Mlađa - Page 12 3984128386
    Daško & Mlađa - Page 12 174477409_745820826118285_28240507830816461_n.png?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_eui2=AeHxoUPklI9h85B4HV9ctU0h0v95TPo-WirS_3lM-j5aKlKjZxmDghR726Koen1FZeq_eeBbjkdbSLOSG2DBduoY&_nc_ohc=VP-4-WrOA7sAX9HonQg&_nc_ht=scontent-vie1-1


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50055
    Join date : 2017-11-16

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Apr 16, 2021 11:10 pm

    Nju ejdž crni četnici
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by kondo Fri Apr 16, 2021 11:17 pm

    plachkica wrote:a parun neposredno pre toga tviteru obznanio ko je iza nika zapad todorović
    (vlast bi ga našla i bez toga, ali ove naci budale ne bi, jer su glupi ko kurac)

    ne bilo ti zapoveđeno daj neki link ako ti nije teško, ne uspevam da nađem.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    plachkica

    Posts : 16179
    Join date : 2014-11-06

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by plachkica Fri Apr 16, 2021 11:25 pm

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by kondo Fri Apr 16, 2021 11:43 pm

    Koje govno.

    EDIT - Čekaj ovo je 2016?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    disident

    Posts : 15036
    Join date : 2016-03-28

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by disident Sun Apr 18, 2021 12:46 pm

    Pred Osnovnim javnim tužilaštvom u Novom Sadu vodi se postupak protiv tri osobe osumnjičene za napad na voditelja Daška Milinovića, saopštilo je tužilaštvo.

    Kako se navodi u saopštenju dostavljenom, M.E. (31), iz Beograda, osumnjičen je za podstrekivanje na nasilničko ponašanje, a U.S. (25) i N.K. (24) iz Surčina za krivično delo nasilničko ponašanje u saizvršilaštvu za koje je zaprećena kazna zatvora od šest meseci do pet godina, prenosi portal "021.rs".
    "Osumnjičenima U.S. i N.K. stavlja se na teret da su u petak 16. aprila, u Novom Sadu, u jutarnjim časovima, ispred Osnovne škole "Vasa Stajić" prišli novinaru i voditelju Dašku Milinoviću, te ga je U.S. poprskao biber-sprejom u lice, dok mu je N.K. zadao tri udarca metalnom palicom u levu podlakticu, usled čega je Milinović lakše povređen. Na to ih je podstrekao M.E, ponudivši im novčanu nagradu za napad i povređivanje Milinovića", navode u tužilaštvu.

    U.S. i M.E. su uhapšeni u petak, te im je, po odobrenju tužioca, određeno zadržavanje do 48 časova, a u subotu su saslušani u tužilaštvu.

    Nakon saslušanja, na osnovu predloga tužioca, Osnovni sud u Novom Sadu im je odredio pritvor. U.S. je pritvor određen zbog bojazni da bi ostankom na slobodi mogao da nastavi sa vršenjem krivičnih dela, a M.E. zbog mogućeg uticaja na svedoke i saizvršioce, kao i zbog bojazni da bi mogao da nastavi sa vršenjem krivičnih dela.

    N.K. je u bekstvu i za istim se intenzivno traga.
    "Osnovno javno tužilaštvo u Novom Sadu će u daljem toku postupka prikupiti sve dokaze i preduzeti sve potrebne dokazne radnje radi donošenja javnotužilačke odluke, o čemu će javnost biti blagovremeno obaveštena", navode iz tužilaštva.
    Podsećamo da je za ponedeljak najavljen protest "Novi Sad protiv fašizma". Mada se u pozivu ne navodi, može se pretpostaviti da je povod za protest napad na Daška Milinovića.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by ficfiric Sun Apr 18, 2021 1:09 pm

    Daško & Mlađa - Page 12 EzP4oVPVEAQ78R6?format=jpg&name=900x900

    Daško & Mlađa - Page 12 EzP4plNVIAIzwbB?format=jpg&name=large


    _____


    Uprava napolje!

    plachkica

    Posts : 16179
    Join date : 2014-11-06

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by plachkica Sun Apr 18, 2021 1:11 pm

    18:154?
    паће

    Posts : 40106
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by паће Sun Apr 18, 2021 1:23 pm

    plachkica wrote:18:154?

    Госн Марић је ту из Титела, он је први рекао "све је релативно, мој Алберте", а овај после то применио на време.

    То је локална ствар, има дана кад сат има и по двеста минута.
    Solus_Rex

    Posts : 3508
    Join date : 2018-07-03

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by Solus_Rex Sun May 30, 2021 10:24 pm



    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Bleeding Blitva

    Posts : 3743
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by Bleeding Blitva Sun May 30, 2021 10:47 pm

    Meni su njih dvojica presimpatični Daško & Mlađa - Page 12 3137070404 A one figurice što Galeb ima na policama su jako kul, malo sam i zavidna Daško & Mlađa - Page 12 1861198401


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Solus_Rex

    Posts : 3508
    Join date : 2018-07-03

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by Solus_Rex Sun May 30, 2021 11:05 pm

    Ja ne mogu izdržati duže od pola minute ni Galeba ni Mlađu ali znajući da imaju publike u ovim krajevima reko' da podelimo.


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    disident

    Posts : 15036
    Join date : 2016-03-28

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by disident Sun May 30, 2021 11:07 pm

    Solus_Rex wrote:Ja ne mogu izdržati duže od pola minute ni Galeba ni Mlađu ali znajući da imaju publike u ovim krajevima reko' da podelimo.
    Ja kad cujem Galuba tri dana srece nemam, svaki od desetak gostiju koji su me zanimali su zahtetevali veliki napor da istrpim njegov deo


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Јанош Винету

    Posts : 5214
    Join date : 2016-01-26

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by Јанош Винету Sun May 30, 2021 11:37 pm

    Solus_Rex wrote:Ja ne mogu izdržati duže od pola minute ni Galeba ni Mlađu ali znajući da imaju publike u ovim krajevima reko' da podelimo.

    disident wrote:
    Solus_Rex wrote:Ja ne mogu izdržati duže od pola minute ni Galeba ni Mlađu ali znajući da imaju publike u ovim krajevima reko' da podelimo.
    Ja kad cujem Galuba tri dana srece nemam, svaki od desetak gostiju koji su me zanimali su zahtetevali veliki napor da istrpim njegov deo

    +милион
    Галеба некако и сварим, али само ако су добри гости, али Дашка и Млађу ни секунду.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    fikret selimbašić

    Posts : 9545
    Join date : 2020-06-19

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by fikret selimbašić Mon May 31, 2021 8:42 am

    Dobra je čitava emisija, naročito dio kad Galeb priča o problemima koje je kao klinac imao sa skinsima i sličnom bagrom zbog svoje garavosti. Kako je morao da se izviješti pa da on uoči njih prije nego oni njega, ono nije ni gluma ni pretjerivanje već isitinski proživljeno. Posebno zajebano je zbog toga jer je to vakat kad je ubijen onaj mali Rom te nešto kasnije i glumac Dragan Maksimović. Daško i Mlađa su super, čak mi se i dopada što je Mlađa malo sporiji dio dvojca.

    Galeb je u ovoj epizodi prilično OK. meni je bio težak za slušanje u emisiji sa Rambom.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by Notxor Mon May 31, 2021 9:40 am

    Galeb je živeo na dnu Vitanovačke, a gore kod solitera (pravi primer beogradskog brutalizma) su se nekada skupljali radovci, ako se ne varam - ne sećam se kad se on odselio i kada je stoka počela da se tu okuplja.
    Uz rizik da zvučim kao Milomir Marić, dok su bili živi Giška, Goran Vuković i slični bio je to pristojan kraj dok si zaobilazio njihova mesta (Luv, itd.)


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Anonymous
    Guest

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by Guest Mon May 31, 2021 9:47 am

    vitanovačka lep kraj, tu se moj bigl rodio
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by Notxor Mon May 31, 2021 9:57 am

    Sad sam se setio... pre nekoliko nedelja bila je gošća Hristina Popović koja je živela u jednom od solitera i ispričala kako je njena majka - Sonja Vukićević prestala da ide na roditeljske sastanke, tj. kako je ona promenila školu.
    Otprilike, majka nekog problematičnog klinca je na roditeljski donela ručnu bombu i zapretila profesorki, što je Sonju toliko šokiralo da je Hristinu prebacila u drugu školu, a ona je prestala da ide na roditeljske.

    E ta emisija je bila odlična.

    edit: mislim da je škola Masleša, tu u kraju


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  

    Daško & Mlađa - Page 12 Empty Re: Daško & Mlađa

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 02, 2024 2:02 am