Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Krletina

    Anonymous
    Guest

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by Guest Wed Sep 05, 2018 4:10 pm

    Redosled kandidata za predsednika države se bira na kraju žrebom, Vučić je bio #6 prošle godine.
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by Erős Pista Wed Sep 05, 2018 4:15 pm

    Ali priznaćeš da je to što nam je u kampanji broj 6 bio utucavan u glavu sa svih nacionalnih tv kanala, uključujući i rts pokazatelj dobre organizacije stranke.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by Guest Wed Sep 05, 2018 7:28 pm

    Krletina - Page 5 3579118792
    boomer crook

    Posts : 36862
    Join date : 2014-10-27

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by boomer crook Wed Sep 05, 2018 8:23 pm

    Quincy Endicott wrote:
    bruno sulak wrote:krle uvek za nemce protiv londona. jos da mu vladika nikolaj ocita opelo i zivot mu je imao smisla.

    Nikolaj je engleski covek bio

    pre sam hteo reci da je krle sledbenik mite ljotica.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by No Country Wed Sep 05, 2018 8:34 pm

    Како оно би, с ким бисте на вечеру? Истина то је био један други Идол.

    Све је то шминкерај, не треба узимати за озбиљно. Добро је да не лечи људе, значи све ово је чист ћар.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by Erős Pista Wed Sep 05, 2018 8:43 pm

    Ja razumem da je Krle glup ko stup, a siguran sam i da ima racunicu zasto ovo radi, ali nisam siguran da bas razume sve posledice toga sto radi. On je napravio neprijatelje od celog drustvenog kruga u kom se kretao. To je social suicide iz zasede.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by No Country Wed Sep 05, 2018 8:49 pm

    Ма јок бре, у тим круговима се одувек и једино рачунало “да си фаца”. То ти је као да си рекао да се Трампара отуђио од свог круга људи. Дабоме да није. Шта, да неће можда Бобић-Мојсиловић да крене да га презире?


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by uskok i ajduk Wed Sep 05, 2018 11:00 pm

    No Country wrote:То ти је као да си рекао да се Трампара отуђио од свог круга људи.

    Од вас се отуђио јер каже да сте ратни злочинци који су 1814. спалили Белу кућу.  Krletina - Page 5 2304934895


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by No Country Wed Sep 05, 2018 11:04 pm

    Ако не престанеш да лупеташ завршићеш на листи.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by uskok i ajduk Wed Sep 05, 2018 11:08 pm

    Ај донт гив а фак, духовни фашисти и листе, позната појава.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Anonymous
    Guest

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by Guest Wed Sep 05, 2018 11:34 pm

    William Murderface wrote:Ja razumem da je Krle glup ko stup, a siguran sam i da ima racunicu zasto ovo radi, ali nisam siguran da bas razume sve posledice toga sto radi. On je napravio neprijatelje od celog drustvenog kruga u kom se kretao. To je social suicide iz zasede.

    Pa pitanje je da li će pre izumreti taj i takav njegov kružok (ako postoji kao takav iz opisa) ili socijalna i vlastodržna struktura koja omogućava postojanje AV i dubokog Krla.
    boomer crook

    Posts : 36862
    Join date : 2014-10-27

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by boomer crook Wed Sep 05, 2018 11:37 pm

    i da ne zuperujem ali ima jos ljudi iz tog kruzoka oko njega sada uvucenih u tu pricu u nekoj meri: boban nakarada, aja jung, mrdjan, biki...


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by Guest Wed Sep 05, 2018 11:39 pm

    Evo, ko kaže da nije bilo 6. oktobra Krletina - Page 5 2304934895



    Krletina - Page 5 Dy1fN4c
    Krletina - Page 5 BXVmyvg
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by Erős Pista Wed Sep 05, 2018 11:45 pm

    Slažem se da to jeste pitanje, pa u tom smislu i Krlova opklada, ali ne mislim da je baš toliko prosto. To je prosto njegov habitus, Vučićević i Dejan Miš Govno Stanković prosto nisu. Hoću da kažem, bio Vučić na vlasti ili ne, on svejedno spaljuje sve mostove. Neka dobija lovu i angažmane, ali prilično sam siguran da već plaća i da će tek plaćati neku društvenu cenu. Nek je hiljadu puta oportunista i budala, opet je neko društveno biće i teško da može bez ikakvih posledica da prođe kroz totalni prezir koji sad dobija od ljudi u čijem se društvu formirao kao osopa. Otišao bih i korak dalje u spekulaciji pa rekao da ovo luđenje koje sad od njega gledamo (a koje prilično prevazilazi ono od pre recimo dve-tri godine, upravo glede ličnih napada), više nije samo naručeno, nego da predstavlja i neki njegov acting out prema ljudima koji su mu bili relativno bliski, a koji su ga u međuvremenu prezreli. Sad već vodi i neki svoj rat protiv svih.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40076
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by паће Wed Sep 05, 2018 11:52 pm

    Почиње да личи већ и на рат против себе.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by Erős Pista Wed Sep 05, 2018 11:54 pm

    bruno sulak wrote:i da ne zuperujem ali ima jos ljudi iz tog kruzoka oko njega sada uvucenih u tu pricu u nekoj meri: boban nakarada, aja jung, mrdjan, biki...

    Pa nije to njegova ekipa, niti njegova generacija (dobro, možda Mrđan). Njegova ekipa su (bili) upravo Olja B, Goran Marković, Srđan Dragojević. žuti Bujke, itd. A evo sad Dragojević o njemu ovako:



    A Bujketa proziva da šuruje sa Stamatovićem.

    Mislim da je Biki znatno manje usamljena, pošto je sa svojom LDP ekipicom. Krletu ostao (možda) samo Šaper.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by Guest Wed Sep 05, 2018 11:59 pm

    Krletina - Page 5 DmT0H7VX4AA1SSs
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by Erős Pista Thu Sep 06, 2018 12:36 am

    A be, ima sve to u onom tvitu što sam okačio Krletina - Page 5 1143415371


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by Filipenko Thu Sep 06, 2018 12:36 am

    Lepo je znati da se dosledno borio protiv Broza već neku deceniju nakon njegove smrti.
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by Erős Pista Thu Sep 06, 2018 12:39 am



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by uskok i ajduk Thu Sep 06, 2018 9:44 am

    bruno sulak wrote:i da ne zuperujem ali ima jos ljudi iz tog kruzoka oko njega sada uvucenih u tu pricu u nekoj meri: boban nakarada, aja jung, mrdjan, biki...

    А што је соросевски кружок за политичку индоктринацију у уметности нешто бољи од вучићевског кружока. Krletina - Page 5 2304934895  Сваки покровитељ, логично, жели да регрутује интелектуалце и уметнике за своје циљеве, ако је сада држава покровитељ уметности, то је знатно боље него за време досманлија када су анти-државни фондови радили то исто.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50032
    Join date : 2017-11-16

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Sep 06, 2018 10:22 am

    Samo što pod tzv 6. oktobrom niko nije podrazumevao to što on kaže da se pod tim podrazumevalo
    boomer crook

    Posts : 36862
    Join date : 2014-10-27

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by boomer crook Thu Sep 06, 2018 10:27 am

    problem sa krlom je taj da mu je gotovo nemoguce idgovoriti bez bavljenja njime samim.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    паће

    Posts : 40076
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by паће Thu Sep 06, 2018 11:01 am

    А то онда испада ад хоминем, што је нижи облик напада, уместо да се бави оним што је рекао, што је безвезно.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11564
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by Ferenc Puskás Thu Sep 06, 2018 11:23 am

    William Murderface wrote:ČITATE LI BRE VI OVAJ TOPIK?!?!?

    https://vasudeva.forumburundi.com/t1261p75-krletina#334708
    Ja sam pročitao Ti si sve reko, ovi samo ponavljaju i ništa ne čitaju. Takvo ti je danas vrijeme, takvi ljudi, moj Williame. 

    Ali GM se borio protiv Broza. Krletina - Page 5 1861198401


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.

    Krletina - Page 5 Empty Re: Krletina

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 3:04 am