Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Pukovnik

    ficfiric

    Posts : 34185
    Join date : 2012-02-10

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by ficfiric Tue Mar 16, 2021 11:25 pm

    I Informer se oglasio


    OVO JE NEČUVENO! Đilasovski mediji pokušavaju da sakriju aferu "Mauricijus" pričom o smrti advokata Vladimira Cvijana!

    Gotovo svi đilasovski mediji danas, ničim izazvani, obajvili su priču o smrti advokata Vladimira Cvijana, bivšeg savetnika Borisa Tadića i poslanika SNS, koji se utopio u Dunavu 2018. godine i od toga prave misteriju
    Umesto da nađu adekvatno rešenje kojim bi odgovorili na činjenicu da Dragan Đilas poseduje račune na Mauricijusu, u Švajcarskoj i u 15 država širom sveta, oni kopaju po prošlosti.

    U prvi plan čitav dan stavljaju priču o smrti advokata iako je Tužilaštvo jasno napominje da je nakon dostavljanja izveštaja policije i obdukcionog zapisnika sa toksikološkim analizama utvrđeno da je Vladimir Cvijan preminuo "usled utopljavanja".

    Podsetimo ( Pukovnik - Page 10 3137070404 ), povodom zainteresovanosti medija za informacije o smrti nekadašnjeg savetnika Borisa Tadića i poslanika SNS-a Vladimira Cvijana, Više javno tužilaštvo u Beogradu je saopštilo da je njegovo telo pronađeno 5. januara 2018. godine na desnoj obali Dunava.

    "U konkretnom slučaju, dežurni tužilac je obavešten da je 5. januara 2018. godine na 1.164 kilometru desne obale Dunava, u vodi, na rastojanju od oko sedam metara od obale, zatečen, u tom trenutku NN muški leš", navodi se u saopštenju dostavljenom Tanjugu.

    Navodi se i da je nakon toga naložena obdukcija, zajedno sa toksikološkom analizom, kako bi se utvrdio identitet preminulog i uzrok smrti.

    Tužilaštvo napominje da je nakon dostavljanja izveštaja policije i obdukcionog zapisnika sa toksikološkim analizama utvrđeno da je u pitanju Vladimir Cvijan, rođen 1976. godine, koji je preminuo "usled utopljavanja".

    "Na telu pokojnog nisu pronađeni tragovi koji bi ukazivali na mehaničke povrede, a iz rezultata toksikoloških analiza moglo se zaključiti da ne postoje osnovi sumnje da je izvršeno krivično delo. Кako nije postojala bilo kakva indicija koja bi ukazivala na izvršenje nekog krivičnog dela, predmet je arhiviran 2018. godine", precizira tužilaštvo.

    Takođe, u saopštenju se navodi da to tužilaštvo, u proseku, naloži mesečno između 50 i 60 obdukcija u sličnim situacijama, radi utvrđivanja uzroka smrti i identiteta preminulih lica.

    Takvi predmeti se nakon dostavljanja izveštaja i obdukcionog nalaza arhiviraju, kažu u tužilaštvu.

    Tužilaštvo je pojasnilo i svoja ovlašćenja u skladu sa Zakonikom o krivičnom postupku, odnosno da nalaže obdukcije u svakom slučaju kada okolnosti pod kojima je smrt nastupila ne isključuju mogućnost da je povezana sa eventualnim izvršenjem krivičnog dela, a obdukcija je obavezna ukoliko je identitet leša nepoznat.

    "U praksi su to situacije kada policija obavesti dežurnog zamenika javnog tužioca da je preminulo lice srednje/mlađe životne dobi, a čije telo je pronađeno van njegovog prebivališta ili zdravstvene ustanove, pri čemu poznate činjenice u pogledu zdravstvenog stanja lica ne ukazuju jasno da je smrt posledica njegovog narušenog zdravstvenog stanja ili se radi o događaju koji je posledica pada sa visine, samoubistva, utopljavanja i slično", navodi tužilaštvo.

    Pojedini mediji su spekulisali o smrti Cvijana, ukazujući da nikada nije zvanično saopšteno da je on preminuo.

    Predsednik Advokatske komore Srbije Viktor Gostiljac je potvrdio da je Cvijan izbrisan iz imenika komore jer je preminuo, ali nije mogao da precizira kada.


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50094
    Join date : 2017-11-16

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Mar 16, 2021 11:29 pm

    Takoreći smrt u prisustvu vode
    avatar

    Posts : 7494
    Join date : 2017-03-14

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by MNE Tue Mar 16, 2021 11:29 pm

    U prvi plan čitav dan stavljaju priču o smrti advokata iako je Tužilaštvo jasno napominje da je nakon dostavljanja izveštaja policije i obdukcionog zapisnika sa toksikološkim analizama utvrđeno da je Vladimir Cvijan preminuo "usled utopljavanja".


    pa dobro je kad utopljavanje nije smrt, 4 god. se ništa nije znalo o njemu i onda se iznenada utopio - nothing to see here eto vidite da nije umro samo se utopio
    Летећи Полип

    Posts : 11115
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by Летећи Полип Tue Mar 16, 2021 11:31 pm

    Očekivano je bilo da će ovako da se brane. I ferceralo bi kad bi manijak mogao da se suzdrži.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    ficfiric

    Posts : 34185
    Join date : 2012-02-10

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by ficfiric Tue Mar 16, 2021 11:36 pm

    MNE wrote:Vladimir Cvijan preminuo "usled utopljavanja"

    Pa vi slusajte i dalje Nadu Macuru i utopljavajte se kad izlazite


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50094
    Join date : 2017-11-16

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Mar 16, 2021 11:39 pm

    Pukovnik - Page 10 3579118792

    slojevito  Pukovnik - Page 10 2304934895
    ćaća

    Posts : 3386
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by ćaća Tue Mar 16, 2021 11:49 pm

    Šanse da patolog i zamenik tužioca napišu da je umro usled utopljavanja teže nuli.

    Anonymous
    Guest

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by Guest Wed Mar 17, 2021 12:16 am

    sada bi bilo interesantno videti one instrukcije za botove
    Erős Pista

    Posts : 81464
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Wed Mar 17, 2021 12:22 am

    Bas se vidi da kasne instrukcije, nema ih nigde. Ali sutra ce da krene ovo za Mauricijus pretpoatavljam.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ćaća

    Posts : 3386
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by ćaća Wed Mar 17, 2021 12:29 am

    Vrh ili ne zna šta se događa ili ne zna kako da reaguje.
    Erős Pista

    Posts : 81464
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Wed Mar 17, 2021 12:30 am

    Ovo drugo, rekao bih.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15055
    Join date : 2016-03-28

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by disident Wed Mar 17, 2021 12:32 am

    Mojih pet para je da ih vise brine sta ce da budu sledeci potezi u tom sukobu,  javnost je tu sporedna


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    ćaća

    Posts : 3386
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by ćaća Wed Mar 17, 2021 12:41 am

    Neka fotka ili video.
    Летећи Полип

    Posts : 11115
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by Летећи Полип Wed Mar 17, 2021 12:58 am

    Neće ovo ići daleko. Efektno je, ali u suštini neupotrebljivo za opoziciju. Brka može da izađe i da optužu Vučića za likvidaciju Cvijana, ali njemu se to može jer je Brka - pedler bljuvotina i nadrealnih paškvila. Sa druge strane, neko ozbiljan iz opozicione javnosti treba da istupi i ozbiljno optuži režim za? Na osnovu kojih dokaza?

    Ovo je Neša baš onako fino odradio. Da zaboli, ali da može odmah da se zatvori priča. Sa druge strane, Pusi je najebao ako pusti ovog da preživi. Baroni će pre ili kasnije početi da razmišljaju o Neši kao o dogovornijoj i uračunljivijoj opciji.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    disident

    Posts : 15055
    Join date : 2016-03-28

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by disident Wed Mar 17, 2021 1:02 am

    Летећи Полип wrote:Neće ovo ići daleko. Efektno je, ali u suštini neupotrebljivo za opoziciju. Brka može da izađe i da optužu Vučića za likvidaciju Cvijana, ali njemu se to može jer je Brka - pedler bljuvotina i nadrealnih paškvila. Sa druge strane, neko ozbiljan iz opozicione javnosti treba da istupi i ozbiljno optuži režim za? Na osnovu kojih dokaza?

    Ovo je Neša baš onako fino odradio. Da zaboli, ali da može odmah da se zatvori priča. Sa druge strane, Pusi je najebao ako pusti ovog da preživi. Baroni će pre ili kasnije početi da razmišljaju o Neši kao o dogovornijoj i uračunljivijoj opciji.
    Slazem se sa svim osim sa prvom recenicom, moze ovo da ide daleko,jer po svemu sudeći za sada ne staje, i prevazišlo je okvire svega sto smo videli za ovih devet godina. 
    Kako se vec pominjalo ovde, Toma je klecnuo za jedan vikend


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    plachkica

    Posts : 16187
    Join date : 2014-11-06

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by plachkica Wed Mar 17, 2021 1:02 am

    samo da primetim da je počela humanizacija nebojše stefanovića, od sline je napredovao do neše Pukovnik - Page 10 3579118792


    jezivo je sve ovo
    meni je stvarno neverovatno da nijedna redakkcija (ne računajući mišu brkića) nije objavila
    za 3 godine da je čovek umro. nemoguće je da je svima to promaklo.
    Летећи Полип

    Posts : 11115
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by Летећи Полип Wed Mar 17, 2021 1:09 am

    plachkica wrote:samo da primetim da je počela humanizacija nebojše stefanovića, od sline je napredovao do neše Pukovnik - Page 10 3579118792



    Nemoj mi ga, dobar je sad.  Pukovnik - Page 10 1861198401



    Mislim, lako može da se ispostavi da sve ovo vodi ka onom ključnom momentu koji smo svi čekali - da Pusi pokaže slabost.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by Guest Wed Mar 17, 2021 1:14 am

    meni deluje da je već pokazao, u sukobu sa tomom je delovao svemoćno

    sada situacija izgleda drugačije
    Anonymous
    Guest

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by Guest Wed Mar 17, 2021 2:08 am

    u principu, mislim da je fantastično vreme za trolovanje
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by kapetanm Wed Mar 17, 2021 5:20 am

    Sad ce 5 uzastopnih KZŠ
    avatar

    Posts : 7494
    Join date : 2017-03-14

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by MNE Wed Mar 17, 2021 9:29 am

    njima je prošlo rušenje pola ulice u centru grada uz asistenciju policije i sklanjanje stražara koji je "umro od srca"(baš te noći, šta ćeš desilo se), što se naroda tiče proći će im i ovo bez problema
    Anonymous
    Guest

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by Guest Wed Mar 17, 2021 9:32 am

    ma kakav narod, niko ga i ne pominje ovde
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by kapetanm Wed Mar 17, 2021 9:36 am

    davno smo komentarisali šta će biti kad se ovaj u jednom trenutku raspadne. Mislim da se to dešava i da je okruženje užasnuto onim što vidi, javno se solidarišu ali bog te pita kako se pripremaju za dan posle.
    Mislim da se on i ne bavi državnim poslovima ni 0% sada.
    Erős Pista

    Posts : 81464
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Wed Mar 17, 2021 10:12 am

    Promaklo nam ovo

    https://www.danas.rs/drustvo/sandulovic-ne-verujem-da-je-cvijan-mrtav/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by Guest Wed Mar 17, 2021 10:27 am

    piše po tviteru da je blaženopočivši otac jednog od aktera ove teme sada na boljem mestu

    tvrde da je viđen u budimpešti

    nije mi nešto bitno, ali bio bi fazon da je tačno, da ih je mrzelo da se iscimaju da odu makar do poljske

    Pukovnik - Page 10 Empty Re: Pukovnik

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 06, 2024 2:18 pm