Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Povratak Šešelja, pbp

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by kondo Wed Apr 11, 2018 10:35 pm

    mislim jebeni haški tribunal, severnoj koreji ako se omakne neka balistička raketa neka je sruče tamo. ovaj ustaški cirkuzant je uspeo da izfejkuje ovakvu dijagnozu.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Guest Wed Apr 11, 2018 10:39 pm

    Njega Hag nije ni pregledao nego su prihvatili dijagnozu Bojića  i sličnih Mengelea.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by kondo Wed Apr 11, 2018 11:14 pm

    e onda 2 balističke na ševeningen, priti pliz


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ♏

    Posts : 4538
    Join date : 2016-06-09

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by ♏ Wed Apr 11, 2018 11:41 pm

    Bojić je izdanak ekipe koja je imala stabilne tarife i uhodane kanale za kupovinu terminalnih dijagnoza, nadobijali se onomad ljudi stanova i invalidskih penzija, pa ozdravili tri do šest meseci kasnije, ihaj. Šta mu je još jednom za staru ekipu...
    Anonymous
    Guest

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Guest Wed Apr 11, 2018 11:47 pm

    btw, umro je zoran krasić

    https://www.blic.rs/vesti/politika/preminuo-zoran-krasic/pzlgfrk
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by ficfiric Thu Apr 12, 2018 12:21 am

    Daj sta das


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Erős Pista Thu Apr 12, 2018 12:32 am

    Seseljuga ce nadziveti celu stranku.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by uskok i ajduk Fri Apr 13, 2018 1:36 am

    xie saike wrote:
    ovim se sticu i zvanicni uslovi da se sa foruma banuje smrdljiva nakaza koja se divi zlikovcima seselju i vucicu.

    Изгледа да ниси свестан да би по истом критеријуму за сопствене јавне политичке изјаве баш ти био осуђен на једно 310 година. И то само ако би Теодор Мерон узео као олакшавајућу околност да показујеш изразиту хуманост према животињама.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Anonymous
    Guest

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Guest Fri Apr 13, 2018 4:25 am

    govno koje podrzava zlocince i ubice treba trajno banovati.
    паће

    Posts : 40106
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by паће Fri Apr 13, 2018 4:32 am

    xie saike wrote:govno koje podrzava zlocince i ubice treba trajno banovati.

    Ако досад није ставио прст на чело и замислио се над срамотом коју су нам ти нанели, време му је да оде и тихује неколико година. Ако су све то радили у његово име, у моје нису.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Guest Fri Apr 13, 2018 4:37 am

    umobolnik nikada  toga nece biti svestan, da je svestan ne bi se divio ubicama
    bela maca

    Posts : 11025
    Join date : 2014-10-28

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by bela maca Wed Apr 18, 2018 6:24 am



    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by kapetanm Wed Apr 18, 2018 6:45 am

    https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=04&dd=18&nav_category=167&nav_id=1382809
    Anonymous
    Guest

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Guest Wed Apr 18, 2018 7:21 am

    15:48  Predstavnici političkih stranaka iz redova opozicije najavili su bojkot parlamentarnih sednica do konstatovanja prekida mandata lideru SRS Vojislavu Šešelju. Lider Pokreta slobodnih građana Saša Janković rekao je da će skupštinske klupe napustiti predstavnici PSG, DS, pokreta Dosta je bilo, a očekuje se i da će drugi opozicioni poslanici početi sa bojkotom parlamentarnih sednica koje se, kako je ocenio, odvijaju u atmosferi nasilja.

    - Vojislav Šešelj više ne ispunjava zakonske uslove za predstavljanje građana u parlamentu, a njegovo ponašanje uvodi u ovo telo do sada neviđen nivo primitivizma i bahatosti - ocenio je Janković.


    Last edited by Vasilij on Wed Apr 18, 2018 7:44 am; edited 1 time in total
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Erős Pista Wed Apr 18, 2018 7:22 am

    Aj nek nadjose neki razlog...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Guest Wed Apr 18, 2018 7:34 am

    hehe ne bi oni napustili skupstinicu svoju ni za sta na svetu, salim se ja malo.
    napisao sam vest kakva je morala da se objavi, umesto ovih koje sada citamo.
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Erős Pista Wed Apr 18, 2018 7:43 am

    Hahaha, znavi opet nista? Carevi.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18369
    Join date : 2014-12-12

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by beatakeshi Wed Apr 18, 2018 7:49 am

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 1233199462 
    A več sam hteo da primetim kako je sluzavo izbegao da pomene da je Vjekoslav Šešelj osvedočeni ratni zločinac.
    Predlažem da predsednicu skupštinu oslovljavaju sa "bivša bliska saradnica ratnog zločinca", što se može proširiti i na Predsenika Države itd.
    Anonymous
    Guest

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Guest Wed Apr 18, 2018 8:05 am

    nego sta se bitno treba progurati kroz skupstinu na mala vrata ovih dana sad kad je opet pojacan divljacki cirkus ovih zlocinackih govana
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by kapetanm Wed Apr 18, 2018 8:45 am

    xie saike wrote:nego sta se bitno treba progurati kroz skupstinu na mala vrata ovih dana sad kad je opet pojacan divljacki cirkus ovih zlocinackih govana
    Kosovo.
    Anonymous
    Guest

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Guest Wed Apr 18, 2018 8:50 am

    ma i to je nebitno, mislio sam da nije nesto od zakonskih regulativa novih, ono sto radikali ubace po 400 amandmana pa dodatno obesmisle i sprece svaku smislenu raspravu i primedbe i predloge. iz oblasti koje ostaju i nakon sto se prizna kosovo.
    Anonymous
    Guest

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Guest Wed Apr 18, 2018 8:52 am

    Beograd -- Srpska radikalna stranka saopštila je da je lider SRS Vojislav Šešelj ispred Skupštine Srbije "izgazio hrvatsku zastavu" i psovao delegaciju Sabora Hrvatske.

    U saopštenju se navodi da je Šešelj oko 12.00 ušao u zgradu Skupštine Srbije i da je sa njim bio narodni poslanik SRS-a Filip Stojanović.

    "Kada je na ulazu u Skupštinu ugledao hrvatsku zastavu, pritrčao je, oborio steg na beton, pokušao da iscepa zastavu, a onda su je on i Filip Stojanović gazili nogama. Pet članova obezbeđenja nisu bili u stanju da im otmu zastavu i steg", piše u saopštenju.

    Dodaje se da su Šešelj i Stojanović potom ušli u skupštinsko predvorje, gde se nalazila delegacija Sabora, kojoj je Vojislav Šešelj uputio niz psovki.

    Beograd -- Predsednik hrvatskog Sabora Gordan Jandroković izjavio je da je Šešeljv postupak nešto preko čega nisu mogli da pređu, zbog čega je poseta prekinuta.

    “Dobro je krenulo, sa željom da popravimo odnose između Srbije i Hrvatske, imali smo i dva dobra sastanka, ali se onda dogodio incident sa Šešeljem“, kaže Jandroković.
    Kako kaže, Šešeljev postupak je nešto preko čega nisu mogli da pređu, zbog čega je doneta odluka da napuste Beograd.

    “Nismo to videli, znamo samo prema informacijama iz saopštenja Šešeljeve stranke da je gazio po hrvatskoj zastavi. To je gnusno i neprihvatljivo“, kaže Jandroković.

    Osim toga, on je istakao da će delegacija imati obraćanje novinara kada se vrati u hrvatski Sabor.

    Srpska radikalna stranka je nešto ranije saopštila da je Šešelj u Skupštini Srbije psovao hrvatsku delegaciju i gazio hrvatsku zastavu.
    Anonymous
    Guest

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Guest Wed Apr 18, 2018 8:54 am

    Beograd -- Srpska radikalna stranka najavila je da će 6. maja održati miting u Hrtkovcima, mestu u Vojvodini u kojem je, prema presudi Haga, Šešelj počinio ratni zločin.

    "Na Đurđevdan, 6. maja u 11 časova Srpska radikalna stranka održaće veliki narodni miting u centru Hrtkovaca. Na mitingu će govoriti predsednik srpskih radikala dr Vojislav Šešelj. Vidimo se", napisala je na Tviteru funkcionerka i poslanica SRS Vjerica Radeta.

    Ipak, predsednik Skupštine opštine Ruma Slađan Mančić (SNS) izjavio je da opština nije dobila nikakvu potvrdu, niti najavu da će radikali održati miting u Hrtkovcima, koji pripadaju opštini Ruma.

    Kako je naveo, “građani mogu da budu spokojni“.

    Mančić je za Betu rekao da ne zna ništa o tim najavama, da nema potvrdu tih namera, niti je dobio informaciju o tome.

    "Mislim da nema razloga za paniku, nije to više kao što je nekada bilo, ali ne mogu da komentarišem poteze dok ne vidimo tačno o čemu se radi", rekao je Mančić.

    Prema njegovim rečima, opština Ruma i Hrtkovci više nisu "ničije uporište", pa građani opštine, a pre svega Hrtkovaca, "mogu da budu mirni i spokojni".
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Erős Pista Wed Apr 18, 2018 8:59 am

    Kome je namenjen ovaj šou? Mislim, stranoj ili domaćoj publici?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by kapetanm Wed Apr 18, 2018 9:06 am

    William Murderface wrote:Kome je namenjen ovaj šou? Mislim, stranoj ili domaćoj publici?
    Pa stranoj da se vidi koje muke Alek savladava i opet ima uspeha

    Povratak Šešelja, pbp - Page 4 Empty Re: Povratak Šešelja, pbp

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed May 01, 2024 11:46 pm