Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    DJB - Nrdule

    ficfiric

    Posts : 34119
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 40 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Wed Jul 10, 2019 4:48 am

    Herbert Marcuse wrote:
    ficfiric wrote:Neki su na vreme upozoravali da postoji opasnost da se sa liste DJB otcepi grupa poslanika i preleti (vrati) kod naprednjaka DJB - Nrdule - Page 40 1844795956

    Неки од нас су упозоравали да ако ДОС естаблишмент плагијатима и саботажама уништи ДЈБ и одгурне га са политичког центра на маргине сцене - ми патриотски мислиоци ћемо онда са великим и нескривеним задовољством помоћи Луцидном и Софистицираној да сахране остатке ДОС естаблишмента. DJB - Nrdule - Page 40 2304934895

    Neki od nas su govorili da je isti kurac da li podrzavas trojanskog konja ili onog ko je dovukao trojanskog konja DJB - Nrdule - Page 40 2304934895


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34119
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 40 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Fri Jul 12, 2019 2:38 pm

    O bezgresnom Sasi Radulovicu na 28:45  DJB - Nrdule - Page 40 3579118792
    Kakav je cirkus Krugolina, nemam reci. Stvarno je steta sto se ne pojavljuje cesce  DJB - Nrdule - Page 40 286371741




    e: "Ja sam predsednica ali cu nagovoriti Radulovica da se vrati na mesto predsednika (cega vec) i u tome cu uspeti zato sto imam nadnaravne sposobnosti"

    Teso. molim te, zovi je i nek traje bar cetiri sata DJB - Nrdule - Page 40 3137070404


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 40 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Fri Jul 12, 2019 2:57 pm

    SNS botovi govna da jedu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34119
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 40 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Fri Jul 12, 2019 3:00 pm

    Ceo nastup je spektakl. Trebala je prvo da bude u duelu sa Macurom ali je odbila da sedi zajedno sa njom u studiju pa su nastupali jedna za drugom.


    Inace,

    DJB - Nrdule - Page 40 Anti10


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 40 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Fri Jul 12, 2019 3:04 pm

    CIA televizija.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34119
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 40 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Fri Jul 12, 2019 3:11 pm

    A najlepse je nakon Krugolininog nastupa otvoriti random stranu na bivsoj fokus grupi. DJB - Nrdule - Page 40 1233199462


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-15

    DJB - Nrdule - Page 40 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jul 12, 2019 3:23 pm

    A pa cekajte, ona je zavrsila studijski program Kosmologija u kulturi. 

    Kosmologija u kulturi.

    Doduse, vidjao sam i ludje ovih dana...
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 40 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Fri Jul 12, 2019 3:41 pm

    Zar nije astrologija.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    DJB - Nrdule - Page 40 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Filipenko Fri Jul 12, 2019 5:50 pm

    ficfiric wrote:O bezgresnom Sasi Radulovicu na 28:45  DJB - Nrdule - Page 40 3579118792
    Kakav je cirkus Krugolina, nemam reci. Stvarno je steta sto se ne pojavljuje cesce  DJB - Nrdule - Page 40 286371741




    e: "Ja sam predsednica ali cu nagovoriti Radulovica da se vrati na mesto predsednika (cega vec) i u tome cu uspeti zato sto imam nadnaravne sposobnosti"

    Teso. molim te, zovi je i nek traje bar cetiri sata DJB - Nrdule - Page 40 3137070404


    DJB - Nrdule - Page 40 1336943286
    ficfiric

    Posts : 34119
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 40 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Sat Jul 13, 2019 1:01 am

    KinderLad wrote:A pa cekajte, ona je zavrsila studijski program Kosmologija u kulturi. 

    Kosmologija u kulturi.

    Doduse, vidjao sam i ludje ovih dana...


    Branko Klanšček @BrankoKlanscek

    Da li smo principijelni u borbi protiv lažnih diploma ili one smetaju samo kod političkih protivnika?
    Koje je osnovne studije završila Branka Stamenković, predsednica DJB i narodna poslanica? @duteodor1 @karapandza @BoskoObradovic @pixi2828 @WhistlerDick


    karapandza @karapandza

    Ne znam koje osnovne studije je završila ali piše “постдипломске академске студије из културолошке астрономије и астрологије” - da li je ovo neko zezanje? Ahahahahahaha. Sa guvernerskom u kafu da gleda. Pa lol lol lol.


    Saša Radulović @SasaRadulovich

    Branka je završila srednju školu i nikada ništa drugačije nije ni tvrdila. Ima i dve godine više škole koju nije završila.

    Sa srednjom školom, Branka je među najpoštenijim, najvrednijim, najpametnijim i najsposobnijim poslanicima u Skupštini.Saša Radulović added,

    Branka se takođe godinama bavila astrologijom i u svetu je priznata među astrolozima. Tako su je i bez završenog fakulteta (to je tamo moguće) pozvali na master iz uticaja astrologije na kulturu i platili joj stipendiju. To se u Velikoj Britaniji tako radi.

    To što je nekome astrologija smešna, to je zaista lična stvar. Ona nije ni za mene, ali je dno kada neko sa visine gleda na ljude i ismejava ih.

    Astrolozi će vam reći da mnoge ribe vole da glume žrtve i da se prenemažu. Vučić je riba. I Đilas je. Pa vi vidite

    I za kraj, ova kampanja preletača i SNS-ovih "opozicionih" parazita protiv Branke je presmešna. Tužno je što se na nju kače i neki ozbiljni ljudi. Draga gospodo Branka nikada nije tvrdila da ima išta više od srednje škole. I ponosna je što se bavila astrologijom. I mi na nju

    Hm... sta li je navela na konkursu za poslanike? Mozda bi je softver rangirao nize da je navela pravo obrazovanje DJB - Nrdule - Page 40 702517148


    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    DJB - Nrdule - Page 40 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by boomer crook Sat Jul 13, 2019 1:52 am

    na stranu software ali nrdule je ovde u pravu. i astrolozi mogu da se kandiduju za parlament


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    DJB - Nrdule - Page 40 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Guest Sat Jul 13, 2019 2:08 am

    posebno je smešno kada ekonomista ismeva astrologiju
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    DJB - Nrdule - Page 40 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Sotir Sat Jul 13, 2019 2:22 am

    Mr. Moonlight wrote:posebno je smešno kada ekonomista ismeva astrologiju

    DJB - Nrdule - Page 40 3579118792
    ficfiric

    Posts : 34119
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 40 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Sat Jul 13, 2019 10:42 am

    Carevi su. Kad ih neko i pozove u emisiju, ceo DJB narednih nekoliko dana posveti hajkanju na tu televiziju





    DJB - Nrdule - Page 40 D_XgbmaX4AAHufv


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34119
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 40 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Sat Jul 13, 2019 11:07 am

    Saša Radulović @SasaRadulovich

    More Saša Radulović Retweeted Branka Stamenkovic
    Da rezimiramo, Branka je kriva što je "zavela" javnost i napisala u svojoj biografiji tačno ono što piše na njenoj diplomi
    A trebala je da se stidi što je baš astrologija interesujue i što je završila baš ovaj master, iako to sa javnim sektorom u Srbiji nema nikakve veze?


    Znači, Branka ništa pogrešno ili netačno nije napisala, ali se drugoj Srbiji ne sviđa da nekoga interesuje astrologija i to ismejavaju. Isto tako se odnose i prema vernicima.
    I onda se pitaju što ih ljudi ne podnose.
    https://www.uwtsd.ac.uk/ma-cultural-astronomy-astrology/ …


    Druga Srbija je dno. Tolika količina snobizma, samoljublja, zlobe, netrpeljivosti prema ljudima za koje misle da su ispod njih, se retko sreće bilo gde u svetu. Živeo sam i radio u Nemačkoj i u Kanadi i u SAD-u i ovo NIGDE nisam video.


    DJB je sa jadnom, drugosrbijanskom, podaničkom, nadmenom malagrađaništinom završio. Sa drugosrbijanskim medijima, kolonijalnim nvo, omiljenim opozicionarima, EU naglabanjima, autošovinizmom, Ako se pitate šta je rak Srbije, rak ste vi.


    A ako vas draga gospodo sa kompleksima više vrednosti jer ste završili fakultet interesuje šta jedna žena koja se bavi astrologijom može da uradi za društvo, pročitajte o Krugolini i Majci Hrabrost. Sram vas bilo.


    Branku do sada nisu napadali. Ignorisali su DJB potpuno i mislili da ćemo da nestanemo. Došla Branka jednom na TV i odmah krenula kampanja. Jedni na srednju školu, drugi na astrologiju Tako izgleda drugosrbijansko blato. O preletačima niko.

    Džaba vam posao. DJB ne odustaje


    A zašto je napad sada? Jedna grupa preletača iz DJB se prodala SNS-u, druga se prodala Đilasu. Od DJB i borbe protiv partokratija do udomljenja kod bivše i sadašnje vlasti ne postoji put. Postoji samo lični interes za uhlebljenje i da te zovu "Poslanik" na slavama.






    DJB je sa jadnom, drugosrbijanskom, podaničkom, nadmenom malagrađaništinom završio. Sa drugosrbijanskim medijima, kolonijalnim nvo, omiljenim opozicionarima, EU naglabanjima, autošovinizmom,



    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34119
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 40 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Sun Jul 14, 2019 10:47 pm

    MrMe? DJB - Nrdule - Page 40 4159171962

    Saša Radulović@SasaRadulovich
    9h9 hours ago
    More
    U društvenim naukama, stvari stoje mnogo, da kažem, labavije 😀 Tako ćete mnogo češće sresti dva astrologa koji će za istog čoveka pročitati slične osobine iz natalne karte, nego dva ekonomista koji će dati slične predikcije 😀A o političkim naukama da ne govorim 😀

    Saša Radulović@SasaRadulovich
    9h9 hours ago
    More
    Pa kada se neki ekonomista ili nedajbože politikolog šepuri i sa visine gleda na recimo astrologe, ta je u najmanju ruku neumesno. Ili kada agresivni ateisti krenu da vređaju ljude koji veruju u boga zasnivajući tu svoju agresiju i vređanje na nauci.


    https://twitter.com/SasaRadulovich/status/1150503419960070146

    -------

    https://vasudeva.forumburundi.com/viewtopic.forum?t=1547


    _____


    Uprava napolje!

    DJB - Nrdule - Page 40 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 2:02 am