Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Bluberi Tue Apr 16, 2019 2:54 am

    Ubrzanje matori, ubrzanje.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by kondo Tue Apr 16, 2019 9:13 am

    Noćas mi se javilo zašto je Koštunica prodao NIS Rusima. Zapravo je odgovor banalan i jednostavan i upućuje da bi to isto uradila bilo koja druga zemlja.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Zuper Tue Apr 16, 2019 9:27 am

    Otkrovenje po Kondu.
    паће

    Posts : 40075
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by паће Tue Apr 16, 2019 10:27 am

    Bluberi wrote:Pretera ga. Plus što mi je apolitičnost maglovit pojam, jer se može meriti samo kroz odsustvo politike.

    Па не, аполитичност је јасан политички став: мени је добро овако како је, нећу да се мешам, нећу да таласам, није битно шта нам раде, нек раде шта хоће, ја ћу да штрикам/пијем/сапуњам/...


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by kondo Tue Apr 16, 2019 12:44 pm

    Zuper wrote:Otkrovenje po Kondu.

    Jebiga nemam tvoj proruski mozak. 

    Sa druge strane mislim da, mozda samo sa par promila manje verovatnoce, mogu da zamislim i sankcije Rusije isto kao kao i zapadne. U sustini - politika, ali eto barem neka logika iz Kostuničine odluke.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Zuper Tue Apr 16, 2019 12:56 pm

    Tu je tvoj problem.

    A je l znas da su Rusi nudili da preuzmu potpuno JAT kroz Aeroflot umesto ovoga danas ludila sa Air Serbia (naravno, trebalo je vratiti ime "Aeroput" kao sto je preduzece za let i osnovano medju prvima u Jevropi, ali imas posla sa iskompleksiranim seljacinama koje moraju da turaju Srbija svuda jer tako misle da postizu nesto)i subvencija ali da su odredjene grupe na vlasti to blokirale.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by kondo Tue Apr 16, 2019 1:05 pm

    Hvala im na tome, bolje da budemo prcija Emirata nego Aeroflota.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Zuper Tue Apr 16, 2019 1:12 pm

    Ti si stara garda,

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by kondo Tue Apr 16, 2019 1:32 pm

    nego


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Tue Apr 16, 2019 2:33 pm

    Kondo wrote:Hvala im na tome, bolje da budemo prcija Emirata nego Aeroflota.

    Ova tvrdnja je strašno porazna i lično me pogađa.

    Prvi noćni let, pre radara, u istoriji komercijalne avijacije je bio Aeroput, Temišvar - Beograd, 1932.
    Prvi Lockheed Electra je bio Aeroput.

    Aeroput i kasnije JAT su bile respektabilne firme. U JAT sam bio aviomehaničar pre faksa. Danas, kao Arapi nam prave avijaciju. Ne, to su kriminalci, Englezi, koji koji koriste bezzakonje arapskih mikimaus država da bez poreza nešto ukamče.

    Koji qrac to nismo mogli sami?

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by kondo Tue Apr 16, 2019 2:35 pm

    S obzirom da je za bilo kakvo vađenje JAT, čak i ovakav pokušaj, bio potreban ozbiljan živuljak (cash), mislim da je bespredmetno da uvodimo argumente kao što je engleska stoka.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Tue Apr 16, 2019 2:48 pm

    Kondo wrote:S obzirom da je za bilo kakvo vađenje JAT, čak i ovakav pokušaj, bio potreban ozbiljan živuljak (cash), mislim da je bespredmetno da uvodimo argumente kao što je engleska stoka.

    Engleska stoka su oni koji su uvideli da ima posla i profita u arapskom bezzakonju, u tih nekoliko mikimaus državica.
    Avio kompanije, najgore upravljan od svih biznisa na planeti. Tu su rejects našli svoje mesto.

    Pa im se i Vučić divi.
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Tue Apr 16, 2019 4:30 pm

    Prodaju NIS-a je potpisao Tadić i to u trenutku (decembar 2008) kada Koštunica više nije bio ništa u vlasti (od jula 2008).
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Thu Apr 18, 2019 7:43 pm

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 D4a6FyEWsAA36kX
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Thu Apr 18, 2019 8:23 pm

    btw usrećio sam se prošle nedelje sa er srbijom, neće me skoro videti

    turkiš je za njih drugi svemir

    25 grama ribica  Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 3579118792
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Fri Apr 19, 2019 10:21 pm

    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Fri Apr 19, 2019 10:33 pm

    kako mi se kenja od te saobraćajne kamere
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Fri Apr 19, 2019 10:35 pm

    sto pa ovo je bas lep primer u rangu kad radikali idu da lepe plakate po stubovima na autoputu
    ♏

    Posts : 4537
    Join date : 2016-06-09

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by ♏ Sat May 04, 2019 9:13 pm

    Nešto su kao menjali oko ekskurzija i kaže...

    danas.rs wrote:Jedna od najvažnijih novina je da će u inostranstvo ubuduće putovati samo maturanti srednjih škola, dok je do sada to bilo dozvoljeno i učenicima trećeg razreda. Što se tiče osnovaca, pravilnik propisuje da se za njih ekskurzija izvodi isključivo na teritoriji Srbije, a učenici sedmog i osmog razreda mogu posetiti i Republiku Srpsku. Preko Drine će moći i srednjoškolci, jednom u toku školovanja.

    – Srbija i Republika Srpska imaju sporazum o specijalnim vezama, te za nas Republika Srpska nije inostranstvo. Ova izmena značajna je iz praktičnih razloga, jer učenici svake godine putuju na Taru, obilaze Šargan, i sasvim bi logično bilo da odu i do Višegrada, ali za to do sada nisu imali dozvolu. I nije to jedina znamenitost, prirodna i kulturno-istorijska, koja može da se vidi u Podrinju i drugim delovima Republike Srpske – pojasnila je ranije pomoćnica ministra prosvete Vesna Nedeljković ovu novinu u pravilniku.

    Kustin kičeraj dobija visitor count bump, rejoice!
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by disident Sat May 04, 2019 9:16 pm

    Nikako da okacim na temu vest o 20tak poginulih na putevima srbije za sedam dana, jedan par strahova koje imam je to da me neka pijana debilcina za volanom ubije, ili pavijan koji zivi za preticanje


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Sotir Sat May 04, 2019 10:30 pm

    Волео бих сад да видим оне дебиле који су говорили да ће нови закон да учини путеве безбеднијим. Можда се досете да ипак није био проблем у слову закона, него у његовом спровођењу.
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by ontheotherhand Sun May 05, 2019 9:02 am

    disident wrote:Nikako da okacim na temu vest o 20tak poginulih na putevima srbije za sedam dana, jedan par strahova koje imam je to da me neka pijana debilcina za volanom ubije, ili pavijan koji zivi za preticanje

    1 throwback post:

    Crveno i ograničenje brzine kao nepotrebne formalnosti - evo kako jedan Beograđanin vozi ceo život (zabeležili Dušan Čavić i Dušan Šaponja)
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Zuper Sun May 19, 2019 7:24 pm

    Posle kradje, koje ce se ispitati kada dodje vreme, posle obrusavanja, posle probijanja rokova nekoliko puta mozete stici do helenskih zemalja i njihovih antickih plaza i ostrva za pola sata u punom profilu...


    Sisaj ga Milo i Kolinda...


    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by kapetanm Sun May 19, 2019 7:34 pm

    Meni bilo slatko i po starom, volim kad he dinamika u voznji da me rastrese uvek mi se na autoputu pridrema posle par sati. Inace stara Grdelica je aerodrom za Ibarsku.
    Nego jel tacno da je svud limit 100km/h i manje unesto autoputskih 130?
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Zuper Sun May 19, 2019 7:47 pm

    Na slatkom se izgubi glava i sa 60km/h.
    Koliko sam video ogranicenje je 100km/h osim tunela gde je 80 km/h.
    Mislim da je zbog krivudavosti na 100km/h stavljeno.

    Ovo ce osim komfora i znacajno smanjenja vremena do Helena da spasi dosta zivota.


    Last edited by Zuper on Sun May 19, 2019 7:48 pm; edited 1 time in total

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 24 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 3:57 pm