Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    ficfiric

    Posts : 34117
    Join date : 2012-02-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by ficfiric Tue Jan 30, 2018 3:12 pm

    Ja okacio na vakcine


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18348
    Join date : 2014-12-12

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by beatakeshi Tue Jan 30, 2018 4:21 pm

    Filipenko wrote:
    Grobarcina Moma Jakovljevic u akciji.
    Hteo si da kažeš odbornik SNS-a u skupštini tzv. grada Beograda?
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Filipenko Tue Jan 30, 2018 4:44 pm

    Pa SNS upravlja Partizanom.
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Somlói Galuska Tue Jan 30, 2018 6:46 pm

    Ja baš ne verujem puno u alternativne metode, ali Moma nije apsolutno ništa tu dokazao, već je samo tukao po ovome, u maniru bilo kog SNS-ovca.

    Usput, u Kini postoje domovi zdravlja, lekari i sve što treba iz tkz. tradicionalne medicine, i to država u potpunosti priznaje. Da li su u pravu ne znam, međutim ne može se ništa odbacivati tek tako, zdravo za gotovo.
    ficfiric

    Posts : 34117
    Join date : 2012-02-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by ficfiric Tue Jan 30, 2018 6:57 pm

    Ovaj Azaric bi trebao da robija. Bivsi fudbaler, bio je na robiji zbog ne znam cega pa se skolovao kod Miroljuba. Od tada leci rak.

    Na robiju treba da idu i oni koji ga promovisu - Pink i Milomir Maric


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by kondo Tue Jan 30, 2018 6:59 pm

    Filipenko wrote:Pa SNS upravlja Partizanom.

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 1090578128

    odakle ti taj info


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by disident Tue Jan 30, 2018 7:00 pm

    Ovde nije upitanju to da se nesto odbacuje zdravo za gotovo, cak suprotno doktor u emisiji nespretno prica o homeoterapiji kao necemu sto jeste deo zdravstvenog sistema srbije. Sa druge strane , pravi predstavnik domacih sarlatana, alen azric je cisti kriminalac i hostapler , koji vara tesko bolesne ljude i njihove porodice, i tu nema mesta nikakvoj diskusiji, osim mozda kolika zatvorska kazna treba da bude za ta krivicna dela


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Erős Pista Tue Jan 30, 2018 7:01 pm

    +1


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Tue Jan 30, 2018 7:02 pm

    disident wrote:Ovde nije upitanju to da se nesto odbacuje zdravo za gotovo, cak suprotno doktor u emisiji nespretno prica o homeoterapiji kao necemu sto jeste deo zdravstvenog sistema srbije. Sa druge strane , pravi predstavnik domacih sarlatana, alen azric je cisti kriminalac i hostapler , koji vara tesko bolesne ljude i njihove porodice, i tu nema mesta nikakvoj diskusiji, osim mozda kolika zatvorska kazna treba da bude za ta krivicna dela
    +1

    Lešinar običan. Gotovo svi koji su u kući imali rak u dužem periodu susreli su se sa tom felom.


    Last edited by Blind Lime Pie on Tue Jan 30, 2018 7:04 pm; edited 1 time in total
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Somlói Galuska Tue Jan 30, 2018 7:02 pm

    Ja uopšte ne sumnjam da je to neki prevarant, međutim mora da postoji način da se to nekako objasni gledaocu.

    Kod kog Miroljuba? et ficfiric
    ficfiric

    Posts : 34117
    Join date : 2012-02-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by ficfiric Tue Jan 30, 2018 7:04 pm

    Anđe'o wrote:Ja uopšte ne sumnjam da je to neki prevarant, međutim mora da postoji način da se to nekako objasni gledaocu.

    Kod kog Miroljuba? et ficfiric

    Miroljuba Petrovica

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Maxresdefault


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Tue Jan 30, 2018 7:04 pm

    Petrovića, dabome
    ficfiric

    Posts : 34117
    Join date : 2012-02-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by ficfiric Tue Jan 30, 2018 7:07 pm

    Mada se i on ogradjuje od njega. Kod Tese je rekao nesto u fazonu "jeste diplomirao kod mene ali nisam bas upoznat sta sad radi"


    _____


    Uprava napolje!

    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by disident Tue Jan 30, 2018 7:07 pm

    ficfiric wrote:Ovaj Azaric bi trebao da robija. Bivsi fudbaler, bio je na robiji zbog ne znam cega pa se skolovao kod Miroljuba. Od tada leci rak.

    Na robiju treba da idu i oni koji ga promovisu - Pink i Milomir Maric
    On je i robijao u nemackoj, po njemu ga je zatvorio farmako lobi jer je lecio ljude uljem od kanabisa. Po mom prijatelju, koji ga je poznavao i sa kojim se druzio neko vreme, azric se svo vreme razmisljao i pricao o semi kako se obogatiti, dok mu nije sinula ova prevara. Isto kao doduse oprezniji uzor miroljub petrovic, koji privatno prica samo o tome kako da se zaradi, kako da se obrnu pare. Ne samo da ovakve spodobe varaju tesko bolesne ljude na samrti, oni su direktno krivi za smrt mnogih ljudi koji su po okrivanju raka u ranoj fazi odlucili da pokusaju "sigurna prirodna" lecenja kojima se pune novine i tv, a onda kod doktora otisli kada je za sve bilo prekasno


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Somlói Galuska Tue Jan 30, 2018 7:07 pm

    et Miroljub

    Au jbt.

    Ali i tom moronu je su došle nekakve stotine ljudi na neko predavanje, nedavno, zar ne?
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Erős Pista Tue Jan 30, 2018 7:08 pm

    Apsolutno nema nacina da se u jednoj emisiji objasni gledaocu zasto je sve sto ovaj prica sarlatanstvo. Ovaj zatrpava lazima, izmisljotinama, bulsitom. Jedina ispravna strategija je reci - ovaj covek je opasan sarlatan, ne slusajte ga.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Somlói Galuska Tue Jan 30, 2018 7:11 pm

    Moralo bi onda da se ide zakonski, da postoji sistem izdavanja dozvola i da on kažnjava "iscelitelja" ako na bilo koji način "isceljuje", bez dozvole. Ne znam zašto se to ne radi.
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by disident Tue Jan 30, 2018 7:12 pm

    ficfiric wrote:Mada se i on ogradjuje od njega. Kod Tese je rekao nesto u fazonu "jeste diplomirao kod mene ali nisam bas upoznat sta sad radi"
    Ogradio se jer je miroljub long shot igrac, jako oprezan i namazan , dok je ovaj alav i zeljan i para i promocije. Zato se miroljub i bavi raznim drugim stvarima, a ne lecenjem jer zna da bi tu brze isplivalo kako stoje stvari


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    ficfiric

    Posts : 34117
    Join date : 2012-02-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by ficfiric Tue Jan 30, 2018 7:13 pm

    Iskopao sam https://youtu.be/dMlXLCQWJsE?t=1h8m35s


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34117
    Join date : 2012-02-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by ficfiric Tue Jan 30, 2018 7:16 pm

    Anđe'o wrote:Moralo bi onda da se ide zakonski, da postoji sistem izdavanja dozvola i da on kažnjava "iscelitelja" ako na bilo koji način "isceljuje", bez dozvole. Ne znam zašto se to ne radi.


    Ukucaj Alen Azaric u Youtube pa vidi ko ga promovise. Ova ga vlast nece hapsiti


    _____


    Uprava napolje!

    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by disident Tue Jan 30, 2018 7:17 pm

    Ne bi moralo da se objasnjava gledaocima da drzava i njene nesposobne institucije nisu dopustile da razni sarlatani godinimana, ako ne i decenijama, unazad nesmetano promovisu svoje kriminalne seme. Moguce je i izaci na kraj uzivo sa njima, ali za to treba imati zeludac od gvozdja, neutralan teren i spremnost(uz dozu bahatosti) da se olos raskrinka do kraja, sto je opet nedovoljno samo po sebi ako policija i tuzilastvo ne urade svoj posao


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Somlói Galuska Tue Jan 30, 2018 7:18 pm

    Jel' stvarno postoji nekakav Miroljubov fakultet? Kako je to moguće?

    et disident
    Da, kapiram.
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by disident Tue Jan 30, 2018 7:20 pm

    ficfiric wrote:
    Anđe'o wrote:Moralo bi onda da se ide zakonski, da postoji sistem izdavanja dozvola i da on kažnjava "iscelitelja" ako na bilo koji način "isceljuje", bez dozvole. Ne znam zašto se to ne radi.


    Ukucaj Alen Azaric u Youtube pa vidi ko ga promovise. Ova ga vlast nece hapsiti
    Naravno da nece jer se tu preplicu razni interesi, i ja stvarno pocinjem da teoretisem kao ovi teoreticari zavere da elitama ove zemlje odgovara glupo, staro sludjeno stanovnistvo, koje ce da usmeravaju kako zele, u svojoj nesposobnosti. Tu je alen azric legao ko kec na deset


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Guest Tue Jan 30, 2018 7:20 pm

    Anđe'o wrote:

    Usput, u Kini postoje domovi zdravlja, lekari i sve što treba iz tkz. tradicionalne medicine, i to država u potpunosti priznaje. Da li su u pravu ne znam, međutim ne može se ništa odbacivati tek tako, zdravo za gotovo.

    i u nemackoj je npr znacajan broj apoteka pola klasicna farmacijska apoteka, a pola ajurvedska i sl, sto je jasno i oznaceno i dozvoljeno, pa ne vidimo da se vise od 5-10% stanovnistva odrice zdravstvene zastite kao sto su vakcine i umesto toga lozi pilece noge i dlake od slepog misa. i vasa pelagic je svojevremeno ukazivao na to da se osim klasicnog lecenja ima u vidu i tzv narodna medicina i sl, ali ne naravno kao potpuna zamena nauci i njenim metodama protokolima i sredstvima, vec prosto kao upotreba nekih sredstava iz prirode koja zaista mogu doprineti ili lecenju ili preventivi u kod raznih stanja i bolesti. covek bi se slogirao danas kada bi video da je aktuelno svo najcrnje i najnize nadrilekarsvo iz njegovog doba.

    ne treba zaboraviti tradiciju i sklonosti drustva, pa tek nakon drugog svetskog rata je ovde pocelo masovno odvikavanje stanovnistva od magije, popovanja, brojanicarenja i molitve kao leka. danas komotno moze da se pusta kao potpuno aktuealan film krsta skanate iz 1955, u senci magije.


    nista se ovde ne desava novo, samo se bagra vraca i otima ranije im zasluzeno oduzete i skrajnute pozicije. mislim na prevarante nadrilekare i ostalu tu bandu.


    Last edited by Arkady Ivanovich on Tue Jan 30, 2018 7:23 pm; edited 1 time in total
    ficfiric

    Posts : 34117
    Join date : 2012-02-10

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by ficfiric Tue Jan 30, 2018 7:21 pm

    Центар за природњачке студије
    Заједно са још неколико пријатеља покренуо је Центар за природњачке студије, као непрофитну организацију са циљем да научно докаже и популарише библијско Стварање[4] и принципе здравог живота. Центар је најпре започео свој рад у Србији, а затим у САД.

    У оквиру Центра за природњачке студије постоје више центара и института, попут:

    Институт за природну медицину;[5]
    Институт за националну историју.[6]
    Петровић је покушао да оснује неакредитовани факултет у оквиру свог центра.[7]

    Институт за природну медицину Петровић рекламира као факултет са којим се може радити било где у свету, иако на страници факултета, у делу названом „акредитација” нигде не наводи да ли му је икада и која референтна установа издала акредитацију.[8] То га, међутим, није спречило у онлајн обуци кадрова и додељивању диплома и титула дипломираног лекара природне медицине, магистра природне медицине и доктора природне медицине.[9] Услов за добијање дипломе лекара природне медицине на овом факултету је онлајн полагање предмета као што су: основи религије, увод у медицинску терминологију, депресија, концепт природне медицине и др. Испити се полажу електронском поштом, тако што студенти одговоре на питања која су добили у документу преко електронске поште.[10]

    https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D1%80%D0%BE%D1%99%D1%83%D0%B1_%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%9B



    _____


    Uprava napolje!

    Srbija kao takva, dakle mimo Vučića - Page 2 Empty Re: Srbija kao takva, dakle mimo Vučića

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 5:51 am