Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Jadranska liga

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by kondo Wed Jun 08, 2022 11:30 am

    trenutna razlika izmedju nas i vas je sto nebojsa covic iskreno voli basket dok ne znam da li bi to rekao za ostoju, andreja vucica i nenada kovaca (u romingu). zapravo znam ali ajd. mi bar znamo da navijamo za snajperistu i otimaca hleba iz usta srbske kosovske dece, a vi? barem da vam kompenzuje to u kvadratima u beogradu na vodi, range roverima ili barem high end samsung telefonima pa da znam zasto se raspravljamo oko nemoguceg dok su jedino sto mi imamo prazne limenke.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36649
    Join date : 2014-10-27

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by boomer crook Wed Jun 08, 2022 12:15 pm

    lol. covic i navijaci zvezde su doslovce jedna od poluga moci ovog rezima. kada kazem navijaci zvezde ne mislim na tebe vec na ultrakop ekipu koja evo vec treci put, nepogresivo vodjena rasljama neznanja, pogadja istu vodovodnu cev na banjici.

    covic je inace sa tom ekipom jako jako jako usko povezan i zato je policija isla u zeleznik, jos pre integracije, kada su ti likovi zapalili kola sudijama nakon druge utakmice finala domace lige izmedju zvezde i partizana. 

    to nije imalo veze sa tadasnjim sefovima kkcz vec sa onim koji je to zeleo da postane i vec tada gradio bazu moci medju navijacima.

    a to sta covic iskreno voli... pa nista. on zeli mnogo toga ali jebiga ne voli nista.



    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    zvezda je zivot

    Posts : 6957
    Join date : 2014-11-07

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by zvezda je zivot Wed Jun 08, 2022 1:32 pm

    boomer crook wrote:
    a to sta covic iskreno voli... pa nista. on zeli mnogo toga ali jebiga ne voli nista.

    uf, ovo sam ja

    (nisam gledo utakmice, vidim da je zvezda pobedila sto je nacelno dobro, ali ovo za covica me pogodilo u centar)


    _____
    ova zemlja to je to
    boomer crook

    Posts : 36649
    Join date : 2014-10-27

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by boomer crook Wed Jun 08, 2022 1:37 pm

    ne, ne ti volis nista 

    Jadranska liga - Page 26 62859_0


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by kondo Wed Jun 08, 2022 1:44 pm

    Neka pisanja ovde ladno kao ovaj cirkularni mejl

     
     

    Moje ime je XY i hteo bi da prijavim nesto sto se dogadja meni, mom detetu i porodici o cemu bi voleo da porazgovaram sa ljudima upoznatim sa ovim problemom i da pronadjem nachin da se od toga odbranim jer je problem ozbiljan i zahteva strucnu intervenciju.
     Radi se o fenomenu poznatom kao "Targeted Individuals" ili "Havana Syndrome" medju ljudima kojima se to dogadja. Neki od drugih sinonima su Brain initiative; Fourth technological revolution; New World Order; ima dosta razlicitih imena ali je sustina ista super kompjuteri pomocu satelitskih komunikacionih mreza kotrolisu telo i um zrtava.
    To je satelitski sistem neruroloskog oruzja od koga nema nachina pobeci sakriti se bilo gde na planeti, pa zato trazim pomoc kod vas kao civil, odbranu od ovog zla na institucionalnom nivou jer sam sa svoje strane probao sve sto je u mojoj moci, za sada neuspesno, a dete mi je izlozeno i dalje.
     
    To se manifestuje fizickim bolovima po raznim delovima tela, od ostrih uboda do tupih teskih bolova ili pritiska na organe, osecaj pritiska po kozi celog tela sa osecajem neprijatnosti i anksioznosti nemogucnosti da se zaspi ili budjenjem ovim metodama usred noci vise puta posle cega niti ste budni niti spavate ali nema odmora. 
     
    Drugi deo je psihotronicki uticaj na svest emocije i neuropatoloske psihosomatske pojave koje svoje razorno dejstvo razvijaju tokom trajanja vremena i nagomilavaju posledice kaskadno. Meni se to dogadja od 2018 godine i posledice osecam jace nego sto bi to voleo da priznam, zbog cega vam izmedju ostalog i pisem.
     
    Taktika biranja zrtvi se sastoji u njihovoj pretpostavci da zrtva nece moci da opise sta joj se dogadja, bez toga da bude institucionalizovana od strane porodice na prvom mestu a onda i blize okoline. Ako se to ne desi onda pojacavaju destruktivno dejstvo sa namerom da izazovu samoubistvo ili incidente kriminal nasilje koje bi targetovani u nervnom rastrojstvu pomracenog uma izvrsio.
     
    Do svega ovoga je doslo zbog skupa ljudi oko Liberalno Demokratske Partije(YYY i Cedomir Jovanovic) za koje se ispostavlja da su Beogradski ogranak CIA, koji su me stavili na takozvanu "terorist watch list" NSA CIA, samo iz razloga zato sto im se ne svidjam licno i verovatno za novac od trgovine ljudima, sto bi znacilo da njima ne trebaju dokumenti kojima bi obrazlozili te trvrdnje o teroristi i dokaz ranijeg ponasanja u skladu sa time, vec samo na rec svojih saradnika, ili agenata ili kao u mom slucaju gradskih traceva, mogu da pocnu mucenje ovim oruzanim sistemom, zapravo mi deluje da su ohrabreni da prijavljuju ljude na taj nacin ljude iz finansiskih pobuda vise nego iz istinske zabrinutosti za svoju bezbednost, sto ih cini vec teroristima ili kriminalnom grupom.
     
    XXX (B92) je direktno odgovoran, on je kako bi pokazao svoju moc trazio od Cedomira Jovanovica i YYY(inace vlasnika kluba drugstore u kome sam radio) da me ubace u program, njih dvoje to rade direktno od kuce na laptopima povezani cloud tehnologijom sa software-om koji ovo sve kontrolise, tu su takodje ZZZ, WWW (brat pokojnog premijera Djindjica), kao i mladji deo te grupe koji aktivno ucestvuje u targetovanju i "gang stalking" operacijama za pare:Ilija Milosevic, Danko Runic, Dragana Dobric, Nemanja Rasovic, Suzana Zlatanovic(Luna Lu)Bane Jovancevic, Maja Atanasijevic (zipa yoma) Vladimir Takac Milica Kolaric Marko Prokic Djordje Prokic i mnogi drugi koji znaju za ovo i raduju se svom udelu.
     
    Nadam se uskorom kontaktu.
     
    Moj telefon +38160...
     
    Pozdrav, XY.
     


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36649
    Join date : 2014-10-27

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by boomer crook Wed Jun 08, 2022 1:45 pm

    tvoja samokriticnost je dirljiva. tako je i vucic trepcuci slao znak za pomoc morzeovom azbukom na onoj danilovoj sedeljci sa pucanjem i pevanjem.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by kondo Fri Jun 17, 2022 4:39 pm

    ovako se izlazi sa vrućeg terena a ne onako kako to rade lesor i panter. danas je godišnjica btw.



    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 33876
    Join date : 2012-02-10

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by ficfiric Fri Jun 17, 2022 5:34 pm

    Nego, pocinje finale Superlige, da vidimo hoce li CZ uspeti da se izbori protiv FMP-a u Cokijevoj ligi


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by Filipenko Fri Jun 17, 2022 5:50 pm

    Vesna protiv Nebojse.

    Ipak, najteze je Filipu Covicu, legendarnom igracu oba kluba. Kako da se opredeli Jadranska liga - Page 26 4135669698
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by kondo Fri Jun 17, 2022 10:40 pm

    pogledaj malo bolje klip koji sam postavio. zapravo je smehotresno da je ciganska petorka na terenu za poslednji napad - lesor, lazić, davidovac, čović.... dobro i beron bili.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 33876
    Join date : 2012-02-10

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by ficfiric Fri Jun 24, 2022 4:26 pm



    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by kondo Wed Jan 11, 2023 7:18 pm

    Jadranska liga - Page 26 FmNFrnIXoAE_vMX?format=jpg&name=small


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Bleeding Blitva

    Posts : 3708
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by Bleeding Blitva Sat Jan 28, 2023 4:16 pm

     Navijači Zadra srpskom košarkašu rekli da je debela svinja. Poludio je
    Gagić je poludio na kraju utakmice, kod rezultata 84:75, te je agresivno krenuo prema sucima dok su ga suigrači i osoblje zadržavali. Brojni mediji pišu da su mu navijači uzvikivali da je "debela svinja", a Gagić im je pri odlasku s terena odgovorio pokazivanjem srednjeg prsta.

    Fatshaming umisto poslovičnih traktora


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    ficfiric

    Posts : 33876
    Join date : 2012-02-10

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by ficfiric Tue Feb 07, 2023 9:28 pm



    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18178
    Join date : 2014-12-12

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by beatakeshi Tue Feb 07, 2023 9:39 pm

    Moram priznati da mi je nejasno zašto dve sekunde ne braniš zonom.
    A ono Borčevo faul u napadu kao vrata.
    ficfiric

    Posts : 33876
    Join date : 2012-02-10

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by ficfiric Mon Mar 13, 2023 10:39 pm



    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by kondo Mon Mar 13, 2023 11:37 pm

    nova pravila košarke jadranske lige



    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by kondo Mon Mar 13, 2023 11:49 pm



    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by kondo Fri May 12, 2023 3:50 pm

    šta nam rade

    javor i pukl u pioniry

    https://sportal.blic.rs/kosarka/aba-liga/saopstenje-kk-crvena-zvezda-pred-polufinale-aba-lige-i-meceve-sa-ekipom-buducnosti/2023051212103297231

    idem na tekmu da šoram u kesu pa da gađam ovu dvojicu


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 33876
    Join date : 2012-02-10

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by ficfiric Sun Jun 11, 2023 1:19 pm

    Jadranska liga - Page 26 FySo7v8XgAAIUur?format=jpg&name=900x900


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by Zus Sun Jun 11, 2023 3:47 pm

    Javor, hordov, pukl ftw
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by kondo Sun Jun 11, 2023 4:56 pm

    i boltauzer

    what possibly could go wrong


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by kondo Sun Jun 11, 2023 11:37 pm

    naivan je batica

    mada ako bude slomljenih kostiju lesora i ledeja, složio bi se


    Jadranska liga - Page 26 FyXSUipXsAAYrBC?format=jpg&name=medium


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by Zus Mon Jun 12, 2023 6:10 pm

    Anticipacija Pezruševa - trt na budžu.
    Fini pritisak. Videćemo sutra v areni
    ficfiric

    Posts : 33876
    Join date : 2012-02-10

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by ficfiric Mon Jun 12, 2023 7:04 pm

    Sutra? Znaci, pristali na odlaganje?


    _____


    Uprava napolje!

    Jadranska liga - Page 26 Empty Re: Jadranska liga

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 2:04 pm