Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    među japancima

    Anonymous
    Guest

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by Guest Sat Nov 10, 2018 12:54 pm

    disident wrote:Brate aj me dovedi na dve nedelje da i meni jednom svane u zivotu , kakav brak kakvi bakraci

    Ne trebam ti ja za to. Srpskim pasošima ne treba viza za boravak do 90 dana. Uzmeš neki jeftiniji hotel, svi hoteli imaju WiFi besplatan, svoj laptop, uloguješ sa na te sajtove (opšte raspoložive) i profitiraš, ako ti je seks sa Japankama koje su u tome cilj.
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by disident Sat Nov 10, 2018 12:59 pm

    Jes, al trenutno imam za kartu do pristine :v 
    cek bas da vidim cenu aviona i hotela


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by kondo Sat Nov 10, 2018 1:02 pm

    600e avion, na sejlu 500.
    airbnb oko 50e pristojan, hotel od 60e.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by disident Sat Nov 10, 2018 1:03 pm

    guglatoru :v
    jedino da skrpim za kartu pa tamo da nadjem neku radnjicu kojoj treba radnik ili fizikalac


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by Guest Sat Nov 10, 2018 1:30 pm

    disident wrote:guglatoru
    jedino da skrpim za kartu pa tamo da nadjem neku radnjicu kojoj treba radnik ili fizikalac

    Nema to. Nije kao Meksikanci dođu (kako dođu) u Ameriku. Zaboravi tu ideju.
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by disident Sat Nov 10, 2018 1:41 pm

    Pa da me zemo jugi pogura


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by Guest Sat Nov 10, 2018 2:08 pm

    disident wrote:Jes, al trenutno imam za kartu do pristine 

    Samo sam jednom bio u Prištini, da zamenim napukli prozor pilotske kabine na DC-9. YU-AHP, "devetka".

    Veze druge sa Kosovom nemam.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by Sotir Sat Nov 10, 2018 5:49 pm

    Преко Москве је најјевтиније (логично, најкраћи пут).

    Велика ставка ти је и локални превоз, од аеродрома 1000-2000 јена (тренутно 1 јен=0,9 динара), по граду превоз метроом од неких 120 јена+по броју станица.
    clone of yoyogi

    Posts : 133
    Join date : 2012-02-10

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by clone of yoyogi Thu Nov 15, 2018 10:11 pm

    Da li je moguće da se Yoyo-sensei nije javio sa najpovoljnijom trasom sa Thai Airways? I nije napisao da je ovo sa cenama đubre googlatorsko sa interneta? Da mu se nije nešto desilo? (pu-pu-pu-dalekobilo)


    _____
    完璧な
    bela maca

    Posts : 10960
    Join date : 2014-10-28

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by bela maca Thu Nov 15, 2018 10:13 pm

    ćut ne prizivaj


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by Ointagru Unartan Fri Nov 16, 2018 10:53 am


    A Japanese minister in charge of cybersecurity has provoked astonishment by admitting he has never used a computer in his professional life, and appearing confused by the concept of a USB drive.

    Yoshitaka Sakurada, 68, is the deputy chief of the government’s cybersecurity strategy office and also the minister in charge of the Olympic and Paralympic Games that Tokyo will host in 2020.

    In parliament on Wednesday however, he admitted he doesn’t use computers.

    “Since the age of 25, I have instructed my employees and secretaries, so I don’t use computers myself,” he said in a response to an opposition question in a lower house session, local media reported.

    He also appeared confused by the question when asked about whether USB drives were in use at Japanese nuclear facilities.

    https://www.theguardian.com/world/2018/nov/15/japan-cyber-security-ministernever-used-computer-yoshitaka-sakurada

    Zvuci poznato?


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by Mr.Pink Fri Nov 16, 2018 10:55 am

    pazi, taj koji ne koristi racunare u zivotu zaista je najsigurniji lik u sajber prostoru


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by Mr.Pink Fri Nov 16, 2018 10:56 am

    usb je kancer sto se tice sigurnosti, takodje


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    паће

    Posts : 39817
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by паће Fri Nov 16, 2018 11:10 am

    Mr.Pink wrote:usb je kancer sto se tice sigurnosti, takodje

    То ти је кад цела библиотека и добар део кинотеке могу да стану у џеп. Нема шансе да можеш да спречиш незадовољног радника (кога чак ни не зовеш радник, јер то је лик који нешто ради, вреди и значи, него га зовеш запосленим, дакле трпним придевом) да мало прошета флешку, нарочито ако је нека од оних у облику кармина, упаљача, дилда или тако неке дрангулије.

    Или да комплет забраниш да се на мрежу каче машине на којима ниси увео комплетну забрану измењивих дискова, ФТП, РДП и још неке протоколе. И онда ти неко напросто устовари фајл у свој веб мејл, што иначе мораш да дозволиш да би могли да шаљу документа.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by Mr.Pink Fri Nov 16, 2018 11:24 am

    ma da. ne samo da se zabrani nego ako neki pametnjakovic i pokusa da nesto uradi, da se oglasi protivpozarni alarm, a onda u roku od 2 minuta stvore tu dva izbacivaca splavarska sa pitanjem 'a kud si ti poso'

    Anonymous
    Guest

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by Guest Sat Nov 17, 2018 12:45 pm

    clone of yoyogi wrote:Da li je moguće da se Yoyo-sensei nije javio sa najpovoljnijom trasom sa Thai Airways? I nije napisao da je ovo sa cenama đubre googlatorsko sa interneta? Da mu se nije nešto desilo? (pu-pu-pu-dalekobilo)

    Znaš li ti za bend "Zabranjeno Pušenje". Nemoj to da radiš sa takvim podaničkim nickom.
    Anonymous
    Guest

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by Guest Sat Nov 17, 2018 1:00 pm

    Let Tokyo - Bangkok, ANA (All Nippon Airways). Posle sumanutog boravka u Japanu, gde su više vodili svoje kamere nego sebe, neko ništa nije shvatio.

    Nijedno sedište nije spušteno. Dnevni let, po danu.

    među japancima - Page 8 2018plavicuperak02

    Osim ova dva. Necivilizovani googlatori i lonliplanetaši, prave budale od sebe. Plava kosa, to nisu Azijati

    među japancima - Page 8 2018plavicuperak03

    "Pa da, stranci", misle ostali u kabini, ako su to primetili.
    clone of yoyogi

    Posts : 133
    Join date : 2012-02-10

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by clone of yoyogi Sat Nov 17, 2018 4:58 pm

    yoyogi wrote:
    Znaš li ti za bend "Zabranjeno Pušenje". Nemoj to da radiš sa takvim podaničkim nickom.

    Sensei, ako dozvolite:
    Prvo - piše se "Zabranjeno pušenje", malo slovo p.
    Drugo - na kraju Vaše prve rečenice treba da stoji znak pitanja (?) umesto tačke.
    Treće -  Vaša otvorenost u vezi sa Vašom fasciniranošću felacijom je za svaku pohvalu, pogotovo imajući u vidu poslovičnu tradicionalnost i zatvorenost japanskog društva. Doduše, patrijarhat u nekoj formi može da bude deo objašnjenja. Neka cveta 1000 cvetova, poštujem Vaš izbor, opredeljenje, fetiš, šta god, ali na Vašu žalost seksualni kontakt (bilo koje vrste) sa muškarcima nije nešto što me privlači.


    _____
    完璧な
    паће

    Posts : 39817
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by паће Sat Nov 17, 2018 5:33 pm

    Клонимире, свака ти дала. Све сам то хтео да му кажем још док ми није био међу невидљивима, ал' издало би ме стрпљење, а и речитост, па се нисам ни залетао.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Anonymous
    Guest

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by Guest Sun Nov 18, 2018 1:23 am

    Klone moj, pa ti i jezičar ste se izgleda zamilovali? Bilo nešto?
    clone of yoyogi

    Posts : 133
    Join date : 2012-02-10

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by clone of yoyogi Sun Nov 18, 2018 8:53 am

    Sensei, ako dozvolite:
    Prvo - kaže se "hvala".
    Drugo - opet, za Vaše dobro, kao kad ste tvrdili i ubeđivali sve da sam ja noskich sa ppp: pročitajte dobro ono na šta odgovarate pre nego što istovarite sadržaj koji ste unapred pripremili. Kao što sam napisao ranije - pozdravljam Vašu otvorenost po pitanju Vaše fascinacije felacijom, a tu sad dodajem i Vašu očiglednu uzbuđenost kad su u pitanju muško-muški homoseksualni odnosi. Zaista je za svaku pohvalu što tradicionalnost, zatvorenost i ipak pomalo patrijarhalnost japanskog društva nije suzbila u Vama te želje i osećanja, ja to pozdravljam od srca, kao i Vašu hrabrost da ipak javno (ako pisanje na internetu pod izmišljenim nadimkom možemo smatrati javnim, identitet je ipak sakriven crnim pravougaonikom preko očiju) pišete o tome. Bravo! Kao što sam napisao (a Vi niste pročitali, očigledno), na Vašu žalost seksualni kontakt (bilo koje vrste) sa muškarcima nije nešto što me privlači.


    _____
    完璧な
    паће

    Posts : 39817
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by паће Sun Nov 18, 2018 9:55 am

    Клонимире, Јандекс тврди да твој потпис, 完璧な, значи "савршен" на јапанском, и "Све је готово." на кинеском. Подозревам, на основу свог скромног искуства са вештачком интелигенцијом (која је, држим, истог квалитета као и соцко вештачки зуби), да би то могло значити и хепиенд какав се оглашава на крају филмова (титлованих или снимљених) на хрватском.

    Јесам ли на правом трагу?


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    clone of yoyogi

    Posts : 133
    Join date : 2012-02-10

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by clone of yoyogi Sun Nov 18, 2018 12:20 pm

    паће wrote:Клонимире, Јандекс тврди да твој потпис, 完璧な, значи "савршен" на јапанском, и "Све је готово." на кинеском. Подозревам, на основу свог скромног искуства са вештачком интелигенцијом (која је, држим, истог квалитета као и соцко вештачки зуби), да би то могло значити и хепиенд какав се оглашава на крају филмова (титлованих или снимљених) на хрватском.

    Јесам ли на правом трагу?
    Donekle ste na pravom tragu, gos'n paće.
    Namera mi je bila da piše "besprekorno" na japanskom, ali ja sam samo neuki googlator-šoderaš i bolje od ovog nisam umeo.


    _____
    完璧な
    Anonymous
    Guest

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by Guest Sun Nov 18, 2018 1:23 pm

    Ova dvojica, ni jedan ni drugi ne znaju ni gde je Japan. A opet, ovde izgledaju pozvani da konfrontiraju nekoga ko živi i radi u Japanu.

    Srpska posla, nema tu mnogo šta da se priča.

    Njima pevaljke drže "predavanja" na Megatrendu, a lujke o svetu.

    Paće, jako sam razočaran tvojim stavovima. Osim, da sam te nekako izazvao da me mrziš.
    Možda, da si, kao dosadnjaković, držao banku pa sad više nisi?
    Anonymous
    Guest

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by Guest Tue Nov 20, 2018 2:30 pm

    Tokyo, Imperial palace.

    Googlatori to nađu, a to je u stvari ovako. Ništa se ne vidi

    među japancima - Page 8 2014citytour07

    Ovo je najbliže što može da se priđe, do ove portirnice. Ne zna se ni na kojoj je strani sveta ta Palata

    među japancima - Page 8 2014citytour09

    Ove dve lujke, turistkinje, kakve su im ovo velike knjige? Rat i mir? Ne, to je Lonely planet, sudeći po tagovima.

    među japancima - Page 8 2014citytour109

    One su mislile da će Palata biti odmah tu, kao Taj Mahal, a ostavljene su na livadi, nema ništa.

    među japancima - Page 8 2014citytour10

    Kako one veze nisu imale gde su a tek koliko pojma nemaju oni koji slušaju njihova kasnija "predavanja" o Japanu.

    među japancima - Page 8 Empty Re: među japancima

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 5:23 pm