Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Пролазно (додајем до 10 карактера: сангвиник, колерик, идиот... јел' га сад обухватио?)

    паће

    Posts : 39819
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Пролазно (додајем до 10 карактера: сангвиник, колерик, идиот... јел' га сад обухватио?) Empty Пролазно (додајем до 10 карактера: сангвиник, колерик, идиот... јел' га сад обухватио?)

    Post by паће Mon Feb 20, 2012 12:50 pm

    Ајд, тако о пролазним стварима. Ако овај форум доживи 2013, ово ће бити лањски снег.

    Пролазно (додајем до 10 карактера: сангвиник, колерик, идиот... јел' га сад обухватио?) 66477608


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Пролазно (додајем до 10 карактера: сангвиник, колерик, идиот... јел' га сад обухватио?) Empty Re: Пролазно (додајем до 10 карактера: сангвиник, колерик, идиот... јел' га сад обухватио?)

    Post by kapetanm Mon Feb 20, 2012 10:40 pm

    Пролазно (додајем до 10 карактера: сангвиник, колерик, идиот... јел' га сад обухватио?) 73006198

    Nikad više utakmice online
    паће

    Posts : 39819
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Пролазно (додајем до 10 карактера: сангвиник, колерик, идиот... јел' га сад обухватио?) Empty Re: Пролазно (додајем до 10 карактера: сангвиник, колерик, идиот... јел' га сад обухватио?)

    Post by паће Tue Aug 25, 2015 6:06 pm

    Пролазно (додајем до 10 карактера: сангвиник, колерик, идиот... јел' га сад обухватио?) 31072011

    Ова зграда је, како видим у локалним новинама, срушена. Стајала је овако са урушеним кровом бар пет година (можда и дуже, нисам био ту). Није могла да се поправи јер је под заштитом државе, а власници, овај, хм. Ко зна да ли су им и ушли у траг, и какви су ту односи. Дакле, не може па не може да се пипне, ал' може да се сруши.

    Штета дрвета, било је на висини.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено

    Пролазно (додајем до 10 карактера: сангвиник, колерик, идиот... јел' га сад обухватио?) Empty Re: Пролазно (додајем до 10 карактера: сангвиник, колерик, идиот... јел' га сад обухватио?)

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 6:32 pm