Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Crvena zvezda by dr Čo

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Sun Jan 01, 2023 12:50 am

    grešiš za petruševa, nisi gledao prethodne utakmice. olimpijakos je sam dobio u atini.

    debelog rešavamo preko maseratija i gilde. da se ovo više ne ponavlja, deluje da se malo zaneo.

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Zvezda-ss.jpg.5a0fabacc240ac8dfb1003feb33bb572


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Zus Sun Jan 01, 2023 1:39 am

    Opasan je debeli. Može da povuče. Evo šta su za slavu popili
    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Pxl_2025
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Zus Wed Jan 04, 2023 9:09 pm

    Zus wrote:Ih bre, pa vidim da se niko iz zvezde ne žali zvanično na debeloga predsednika. Jel se ne sme ili je neki dogovor generala Tcho-aić i dotičnog oko registracije kaca kampaca

    Nejasno je do kraja šta je pravi razlog. Sve sto kazu je bulshit za ovakp dugu zabranu. Tesko je poverovati da je zbog kasnjenja. 
    Ajmo neku insajdersku.

    https://rs.n1info.com/posts/kkcz-kazna-ne-odgovara-ucinjenom-prekrsaju-bodiroga-i-glikman-da-reaguju

    Dr Cho da zaposli CROa da proceni rizik ulaganja (ulaganja?). E, sad možda je i sabotaža namenjana ulagaču. Mada je Robija onoliko branio (i našeg) ulagača.
    Očekujem neku odmazdicu ka Kkp recimo zbog skandiranja sutra protiv Monaka
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Thu Jan 05, 2023 11:35 am

    preuzimanje kluba a tu ima raznih umesanih prstiju.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 18179
    Join date : 2014-12-12

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by beatakeshi Thu Jan 05, 2023 12:09 pm

    Daj malo detalja 
    Ovo za kaznu mi nije jasno, tamo se raspisali ali vidim da ni njima nije jasno.
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Zus Thu Jan 05, 2023 12:10 pm

    1+
    boomer crook

    Posts : 36651
    Join date : 2014-10-27

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by boomer crook Thu Jan 05, 2023 1:39 pm

    kaznjeni su za laziranje podataka. koliko novca se zaradjuje i koliki % se trosi na sta a sto je protivno pravilima EL finansijskog fairplaya. vec tri godine nemacki i francuski klubovi kukaju na nas zato sto nemci kazu da igrac koji kod njih zaradjuje 300k plate vredi tri puta vise od igraca koji zaradjuje istu sumu kod nas posto se lazira porez, prinadleznosti... ovo je jos blaga kazna posto je to covicu treci prekrsaj te vrste.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36651
    Join date : 2014-10-27

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by boomer crook Thu Jan 05, 2023 1:40 pm

    spanski poluprovereni izyvori pisu kako su kaznjeni bas sada zato sto je izvrsen pritisak na EL da nekako ozbiljnije kazni zvezdu u svetlu vildoze i kepeca.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Zus Thu Jan 05, 2023 1:49 pm

    Ko se zalio, Real? Barsa?
    Onaj aut Mirotica kao da je deo tog paketa. Svakako je neozbiljno i od EL
    avatar

    Posts : 18179
    Join date : 2014-12-12

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by beatakeshi Thu Jan 05, 2023 2:10 pm

    Znači biće posla i za poresku upravu Republike Srbije. Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 3579118792
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by ficfiric Thu Jan 05, 2023 2:12 pm

    Zus wrote:Svakako je neozbiljno i od EL

    Jbg, ako se pusti Zvezdama da rade sta zele onda dobijes ovo sto imamo u ABA.

    Pogledaj npr Cibonu, kod njih letos niko nije hteo da dodje zato sto im je pretio stecaj a Cibona je u manjim dugovima od CZ i Partizana, zdravije posluje od njih. I sad se Cibona tuce sa Mornarima dok CZ i Partizan igraju EL, dolaze im Exumi i Vildoze. I ko bi uopste bio lud da ulaze u Zadar, Cibonu, Olimpiju, kad sa druge strane imas poludelog Vucica.


    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 36651
    Join date : 2014-10-27

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by boomer crook Thu Jan 05, 2023 2:31 pm

    ma to nema veze. takve stvari se stalno desavaju.

    mislim na miroticevo prestupanje


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36651
    Join date : 2014-10-27

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by boomer crook Thu Jan 05, 2023 2:32 pm

    konkretno su se zalili bajern i alba vise puta tokom poslednjih sezona.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36651
    Join date : 2014-10-27

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by boomer crook Thu Jan 05, 2023 2:40 pm

    beatakeshi wrote:Znači biće posla i za poresku upravu Republike Srbije. Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 3579118792

    ja zapravo ne znam da li je prekrsen zakon odnosno ucinjeno neko delo koje se goni po sluzbenoj duznosti. s druge strane EL ima mehanizme da penalizuje nepostovanje tih pravila.
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by ficfiric Thu Jan 05, 2023 2:41 pm

    boomer crook wrote:bajern

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 03:13:34_2022042703133416287_original_am-l


    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 36651
    Join date : 2014-10-27

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by boomer crook Thu Jan 05, 2023 3:19 pm

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 3579118792 Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 3579118792 Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 3579118792

    pa ako neko zna kako cho cho radi


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Filipenko Thu Jan 05, 2023 4:11 pm

    Kad Nemci numeju da dele stipendije jer kod njih igraci nisu profesionalno angazovani, vec se edukuju u skoli zivota...
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Thu Jan 05, 2023 7:39 pm

    boomer crook wrote:ma to nema veze. takve stvari se stalno desavaju.

    mislim na miroticevo prestupanje


    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 1727922752


    pišeš pred svedocima btw


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Thu Jan 05, 2023 10:25 pm

    pa ne, ništa nije slučajno, ni novogodišnja ćestitka EL sa svim timovima bez CZ, isto kao i 

    https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/teams/crvena-zvezda-meridianbet-belgrade/roster/red/

    gde je vlada jo na slici, a ne naš trener.

    jebate, kojem kurcu čo služi. zapali tu gildu i teraj se u kurac.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by ficfiric Fri Jan 06, 2023 11:36 am

    RUŠE NAS! Nebojša Čović pozvao navijače Zvezde na MOBILIZACIJU!

    Jasna poruka predsednika KK Crvena zvezda.

    Veliku prašinu je prethodnih dana podigla odluka Evrolige da Zvezdi do marta zabrani registraciju igrača i trenera, što je razbesnelo sve navijače crveno-bele ekipe.

    Zbog te zabrane Zvezda ne može do marta da računa na veliko pojačanje Fakunda Kampaca, a Nebojša Čović je objasnio kako je do toga došlo.

    - Nije samo Kampaco, ima tu još više igrača. Bio je u opticaju i Polonara. U svakom slučaju, videćemo. Nemam mi razloga da očajavamo, mi smo i bez Kampaca napravili ove rezultate. Ja sam znao da će doći do ovoga , imajući u vidu da mi godinama unazad imamo sudare sa "trofejnima" koji bi po svaku ceni i na neki način da se dokopaju prvih mesta. To se sve pretvorilo u jednu ružnu i odvratnu priču - rekao je Čović gostujući na "TV Pink".

    Čovićev stav je jasan, pa je zato odlučio da pozove zvezdaše na mobilizaciju.

    - Stalno se pokušava da se Zvezda sruši, da smo mi državni projekat. A onda predsednik države izađe i kaže da je država pokrila 4/5 njihovog budžeta. I sad, sezona 202/21, mi osvajamo triplu krunu i ulazimo u finansijske probleme. Priznaćete da je to nehigijenski pristup prema Zvezdi. Nemamo automobile, osiguranja, da pravimo dilove sa državom... Znam ja da oni imaju svoje histerike preko SOS kanala, čudno mi je kako ih uopšte puštaju da pričaju. Pogledajte šta se sve piše i dešava ovih dana i ko sve koristi ovu situaciju. Ruše nas i zato pozivam sve zvezdaše na mobilizaciju.

    Nastavio je Čović da pojašnjava situaciju.

    - Vi svaka četiri meseca potpisujete deklaraciju Evrolige i dajete izjavu da li dugujete ili ne. Rekli smo da ne dugujemo iz prostog razloga što su napravljeni određeni dogovori. E sad, napravljeni su dogovori da do kraja juula prošle godine izmirimo obaveze. Pretežno prema igračima i nešto prema treneru Dejanu Radonjiću. Nismo uspeli da izmirimo do kraja jula, jer taj dogovor nije ispoštovan. Mi smo poslali deklaraciju, potpisali, nažalost nismo izmirili do kraja jula. Pojavio se Volters, kad će biti pare - izmirili smo! Holins, kad će biti pare - izmirili smo. Onda se odjednom , kao i 2017. pojavio Dejan Radonjić. Interesantno je da ELPA kreće da šuška okolo, špijunira, da pita igrače koliko vam duguju, ovako ili onako. Ja sam im vrlo zahvalan na saopštenju oko Kampaca, oni treba da zaštite igrače.

    Nebojša Čović je spomenuo i Partizan, ali i španske klubove, koji su imali veliku ulogu u ovoj zabrani.

    - Onda se pojavljuje nešto što nije uobičajeno u Evroligi, a to je BAT. To je FIBA, pojavljuje se Radanov. sa 100.000 evra koliko se duguje. A znate li koliko slučajeva ima, da se duguje, između ostalog i Partizanov. Sve počinje da se ubrzava, promena trenera u Zvezdi olako shvaćena. Oni kažu "mi ćemo to da išamaramo." Mi ulazimo iz prve u petu, dođe Duško Ivanović, pokrenemo strukturu, napravi čovek 10-0, tad počinje da se shvata ozbiljno. Maksimalno ozbiljno počinju da shvataju kad smo ih išamarali u ABA, a onda kreće ekstremna ozbiljnost kada smo ih 8. decembra pobedili u prvoj istorijskoj utakmici Zvezde i Partizana u Evroligi gde smo ih pobedili. Tad kreće igranka i napad. Pojavljuje se Kampaco. Onda stepen ugroženosti i kod pojedinih španskih klubova. Kako mi to možemo da dovedemo? I umesto da se dozvoli Kampaco, onda se pravi ovakav slučaj. Mi jesmo u prekršaju, ali smo se obavezali da ćemo vratiti. Svi naši dugovi prema igračima i trenerima su pokriveni sporazuma. Tu piše da ćemo sve izmiriti do kraja prošle godone. I sve obaveze izmirujemo sa 30. decembrom 2022. godine.

    Na pitanje šta je problem, Čović je rekao da problema više nema.

    - Po nama ništa nije više problem. Neuobičajena kazna za Zvezdu, sa sprečavanjem mogućnosti registracije novih igrača. Doživljaj njihov je ovakav verovatno: "Oni su doveli Ivanovića, Vidloza je došao ranije... Eto, prevarili smo se što smo pustili da dovedu Ivanovića." Kao da neko ne želi da Zvezda bude u TOP 8. U prethodnim sezonama u ABA svašta je rađeno od naših rivala, ali se nije uspelo. Ove godine su dobili 500.000 o države da plate u EL. Sad kreće priča dalje. Kako preskočiti Zvezdu koja je neprekidna u EL i doći do licence da se Zvezda grune u stranu. Zato se prezentuje priča o Areni i ambijentu.

    Dodao je i da ne treba napadati Dejana Bodirogu, prvog čoveka Evrolige.

    - Ja sam malopre rekao. Nemojte da napadate Bodirogu, on je korektan i profesionalan čovek, profesionalno je odradio posao u dogovoru sa Zvezdom. Njegove mogućnosti su određene. Što se tiče Bodirtoge, mi smo imali nekoliko konstruktivnih razgovora. Veoma korektan i profesionalan odnos od strane njega, bez obzira na to što smo imali određenih problema ranije. Bodriroga je rekao da treba registrovati Kampaca, Glikman je rekao da nije primereno da se menadžmet lige meša u nezavisna tela. Biće interesntni susreti kad se budemo gledali u lice. Da li će sledeći korak Zvezde biti Lozana, videćemo. Na kraju krajeva, 28. februar nije daleko. Ima šta da se igra. ABA liga i Kup.

    Podsetimo, Crvena zvezda će verovatno ostati bez Kampaca do marta, pa će svoj skor u Evroligi morati da popravlja bez njega. Trenutno su crveno-beli na osam pobeda i isto toliko neuspeha, a večeras ih u 21 čas očekuje duel sa Valensijom.


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18179
    Join date : 2014-12-12

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by beatakeshi Fri Jan 06, 2023 12:09 pm

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 3579118792 Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 3137070404
    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 1336943286
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Filipenko Fri Jan 06, 2023 2:30 pm

    Totalna ili delimicna mobilizacija? Jel mu dosta 300 hiljada ili mora vise?
    bradilko

    Posts : 1104
    Join date : 2012-02-12

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by bradilko Fri Jan 06, 2023 5:13 pm

    za sad delimicna.
    najvecci je prasnik. postilo se energija na minimumu.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Filipenko Fri Jan 06, 2023 6:03 pm

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 FkDwVhcWIAEZWdW
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Zus Fri Jan 06, 2023 6:35 pm

    Ima svega i svačega, smicalica, lobiranja, udvaranja the ulagaču, pritiska i koječega još, ali Dr Cho je zajebo svaku Pr mašinu, tarot kartu, horoskop i mesečevu menu. Ovaj diskontinuitet mozga je epski. Priznajem da pomalo liči na Duleta samo  bolesnije, i ovo napadanje Radonjića je govrarija prava.


    Last edited by Zus on Fri Jan 06, 2023 6:36 pm; edited 1 time in total

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 2:31 am