Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji

Guest

Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji - Page 3 Empty Re: Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji

Post by Guest on Mon Oct 09, 2017 7:38 pm

uradio sam sve to.

pas je mnogo sladak, to je saglasje.
Guest

Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji - Page 3 Empty Re: Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji

Post by Guest on Mon Oct 09, 2017 7:48 pm

kao i obicno. raspitaj se po firmi komsiluku jbg, pitaj babe i dede sto prodaju nesto po ulici u komsiluku da im das oglas sa slikom na papiru pa nek vide ljudi kad prolaze, msm neko ce se pre tako odluciti nego da vidi samo papir na banderi, tako vide oni sto nisu na fb grupama za udomljavanje, ne znam sta bih pametno smislio.
Erős Pista

Post by Erős Pista on Mon Oct 09, 2017 7:55 pm

Pitaj i u obližnjim prodavnicama hrane za zverove dal' hoće da okače oglas u izlog.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
Guest

Post by Guest on Mon Oct 09, 2017 7:56 pm

tacno, to su dobre ideje... hvala..

sutra sve to Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji - Page 3 1143415371
Guest

Post by Guest on Mon Oct 09, 2017 10:16 pm

Mislim da ne pametujem sad mnogo oko nevazne stvari, ali mi je dosta zanimljivo iskustvo, posto obicno ne koristim fejs na taj nacin, ne delim peticije, ne zovem ljude da lajkuju, generalno pricam uvek sa istih 10-15 ljudi.

Moj post ima 153 share-a. Nek svako ima po 500 prijatelja, plus grupa SPANS ima 25 hiljada clanova. Sto bi se ono reklo ima ingejdzmenta, pun mi je teleofn notifikacija ceo dan, al apsolutno nikakvog delanja.
Guest

Post by Guest on Mon Oct 09, 2017 10:21 pm

Ocu reci, meni se cini da se Vucic nece bas na internetu srusiti Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji - Page 3 1399639816
Erzsébet Biszak

Post by Erzsébet Biszak on Mon Oct 09, 2017 10:43 pm

Tako to i inace ide. Moras biti uporan

_____
dust your house
Guest

Post by Guest on Tue Oct 10, 2017 11:49 am

Gotam wrote:Mislim da ne pametujem sad mnogo oko nevazne stvari, ali mi je dosta zanimljivo iskustvo, posto obicno ne koristim fejs na taj nacin, ne delim peticije, ne zovem ljude da lajkuju, generalno pricam uvek sa istih 10-15 ljudi.

Moj post ima 153 share-a. Nek svako ima po 500 prijatelja, plus grupa SPANS ima 25 hiljada clanova. Sto bi se ono reklo ima ingejdzmenta, pun mi je teleofn notifikacija ceo dan, al apsolutno nikakvog delanja.

da si okacio rasnog psa usijalo bi se od "kad mogu doci" "jel ima papire" i sl. 

ako te ne mrzi mozes psicu da napravis poseban blog, neki tumblr npr, pa da tako nekoga privuces, klasicne objave za "obicne" pse su maltene nevidljive, bez obzira gde ih okacis. pokazi malo marketinskih vestina Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji - Page 3 1399639816
паће

Post by паће on Tue Oct 10, 2017 1:09 pm

diktotar wrote:

da si okacio rasnog psa usijalo bi se od "kad mogu doci" "jel ima papire" i sl. 

ako te ne mrzi mozes psicu da napravis poseban blog, neki tumblr npr, pa da tako nekoga privuces, klasicne objave za "obicne" pse su maltene nevidljive, bez obzira gde ih okacis. pokazi malo marketinskih vestina Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji - Page 3 1399639816

Онда узме да прочита то што је објавио, одушеви се и задржи куче.

Као кад је зет узео да прода моја стара кола, па их је прво темељно средио, са све вађењем подне простирке, осећало се на мемлу након што је било потопљено кад је био ураган Ида. И још га навоштио*... реко немој ми ни слике показивати, да се не предомислим.

----
* навоштити, енгр. навоскирати

_____
  Ствари боље ходају кад не мислиш на продају (ДЛМ)

so you don't like being pissed off. how about on?
Ointagru Unartan

Post by Ointagru Unartan on Tue Oct 10, 2017 1:42 pm

diktotar wrote:
ako te ne mrzi mozes psicu da napravis poseban blog, neki tumblr,  npr, pa da tako nekoga privuces,

I nalog na forumu, da ne bude posle

WM: "Gotame, nevidjeno lupas".
G:"Nije Gotam, psic ovde"

_____
"Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

My Moon Che Gavara.
Erzsébet Biszak

Post by Erzsébet Biszak on Tue Oct 10, 2017 1:45 pm

pa ne treba mu poseban nalog za to Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji - Page 3 1399639816

_____
dust your house
Guest

Post by Guest on Tue Oct 10, 2017 1:48 pm

diktotar wrote:

mozes psicu da napravis poseban blog, neki tumblr npr,
ovaj svet mora propasti.

Donecu ga veceras kod nas, ako ne budem opet na poslu do 11, spremljena je kosarica, hrana, one kapi za kosti i sve to...
Erzsébet Biszak

Post by Erzsébet Biszak on Tue Oct 10, 2017 1:49 pm

jeee, gotam ima dva psaa Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji - Page 3 1233199462

_____
dust your house
Guest

Post by Guest on Tue Oct 10, 2017 2:21 pm

Gotam wrote:
diktotar wrote:

mozes psicu da napravis poseban blog, neki tumblr npr,
ovaj svet mora propasti.

Donecu ga veceras kod nas, ako ne budem opet na poslu do 11, spremljena je kosarica, hrana, one kapi za kosti i sve to...

jbg, zasto bi se u moru objava istih i slicnih neko zakacio bas za tvoju, ja serem isto po svemu tome i po ljudima, pa kad sam jednog psa tako uzo trazio sam nekog koji dugo ceka i za kojeg niko ne pita, jer mi je u principu bilo svejedno kolki je i kaki je. spans ima svoje pse npr od kojih neki nikad nisu ni docekali udom, a neki tek posle nekoliko godina. drugi opet odu za dan, jbg.
паће

Post by паће on Tue Oct 10, 2017 2:32 pm

diktotar wrote:
neki nikad nisu ni docekali udom, a neki tek posle nekoliko godina. drugi opet odu za dan, jbg.

Однесе их невидљива рука?

_____
  Ствари боље ходају кад не мислиш на продају (ДЛМ)

so you don't like being pissed off. how about on?
Kinder Lad

Post by Kinder Lad on Tue Oct 10, 2017 2:33 pm

Ointagru Unartan wrote:
diktotar wrote:
ako te ne mrzi mozes psicu da napravis poseban blog, neki tumblr,  npr, pa da tako nekoga privuces,

I nalog na forumu, da ne bude posle

WM: "Gotame, nevidjeno lupas".
G:"Nije Gotam, psic ovde"

pfff, znacemo po promenjenom avataru

Spoiler:

Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji - Page 3 Kosovo-je-srbija-stefan-stojanovic-21

_____
alt-lib
Guest

Post by Guest on Tue Oct 10, 2017 2:36 pm

паће wrote:
diktotar wrote:
neki nikad nisu ni docekali udom, a neki tek posle nekoliko godina. drugi opet odu za dan, jbg.

Однесе их невидљива рука?

mhm

Guest

Post by Guest on Sun Oct 15, 2017 3:54 pm

javio se neko za psa Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji - Page 3 1949538119
Erzsébet Biszak

Post by Erzsébet Biszak on Sun Oct 15, 2017 4:00 pm

Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji - Page 3 1399639816

_____
dust your house
Dobosz Esterházy

Post by Dobosz Esterházy on Sun Oct 15, 2017 6:00 pm

Gotam wrote:javio se neko za psa Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji - Page 3 1949538119

Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji - Page 3 48ACD

_____
uzmi me nežno dok sam još tu
Erős Pista

Post by Erős Pista on Sun Oct 15, 2017 6:02 pm

Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji - Page 3 3579118792

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Guest

Post by Guest on Sun Oct 15, 2017 6:06 pm

Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji - Page 3 1399639816 Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji - Page 3 1399639816 Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji - Page 3 1399639816

necemo ga dati ipak, sad je nas...
Erős Pista

Post by Erős Pista on Sun Oct 15, 2017 6:11 pm

Udomi usvoji da tuzna njuska ne postoji - Page 3 3579118792

Tako smo i kao pokušavali da udomimo mačku br 2.

_____

Guest

Post by Guest on Sun Oct 15, 2017 6:24 pm

To obicno najbolje ispadne tako
Erzsébet Biszak

Post by Erzsébet Biszak on Sun Oct 15, 2017 6:46 pm

jeee! super!

_____
dust your house

Post by Sponsored content

Current date/time is Sun May 31, 2020 3:50 am