Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Obučene žene i obučeni muškarci

    lalinea

    Posts : 3420
    Join date : 2014-10-28

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by lalinea Fri Mar 04, 2016 2:25 pm

    ne znate vi muke nas platinum blond u dusi koji smo rodjeni sa pogresnom bojom kose.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-03

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Indy Sat Mar 05, 2016 11:34 am

    OK, kamo slike sa parade? Da vidimo da li si nas dostojno predstavljala, ili jesi.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-22

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Tue Mar 08, 2016 10:15 am

    svrljam tako netom i nabasam na aljinu koja mi se svidja. vidim da su je nosile ceca aleksic, nina badric i tijana dapcevic. ne znam sad sta da mislim... je l da da je skupa ako su one prve nosilje?
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by kondo Tue Mar 08, 2016 10:19 am

    volece te i zene i muskarci....


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-22

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Tue Mar 08, 2016 10:45 am

    u pravu si. odoh sutra na lice mesta da izvidim sitovaciju.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by kondo Tue Mar 08, 2016 10:52 am

    nisam mislio na tebe nego na lalineu  Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 3579118792

    sad cu da osmotrim tvoje sanse pa se javljam, caaaos


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-11
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Tue Mar 08, 2016 11:14 am

    darling wrote:svrljam tako netom i nabasam na aljinu koja mi se svidja. vidim da su je nosile ceca aleksic, nina badric i tijana dapcevic. ne znam sad sta da mislim... je l da da je skupa ako su one prve nosilje?

    :паће: :смишља нешто: :одустаје:


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    lalinea

    Posts : 3420
    Join date : 2014-10-28

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by lalinea Tue Mar 08, 2016 2:47 pm

    Indy wrote:OK, kamo slike sa parade? Da vidimo da li si nas dostojno predstavljala, ili jesi.
    Sad sam videla ovo. Znaci, mi smo se toliko slikali i slikali i snimali i snimali i pre i tokom parade, i ja ladno nemam nijednu sliku sebe (da se vidi majca) tokom parade. Cekam da vidim da li ce neko da okaci neke zvanicne slike ili da izadje zvanican video. Imam samo ono sa zurke posle.
    Par ljudi prislo da se slika, u fazonu Srbija, Srbija! Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 1143415371


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-22

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Tue Mar 08, 2016 11:47 pm

    паће wrote:
    darling wrote:svrljam tako netom i nabasam na aljinu koja mi se svidja. vidim da su je nosile ceca aleksic, nina badric i tijana dapcevic. ne znam sad sta da mislim... je l da da je skupa ako su one prve nosilje?

    :паће: :смишља нешто: :одустаје:

    ti si sigurno mislio na kokosi, ali dobro da si odustao, jer u recniku sh jezika ms pod 1 za nosilju (i nosilicu, ovde bi jezicki cistunci bi se zgrazali da je nosilica novoizmisljena rec za nosioca u zenskom rodu, a ona odavno legitimisana u recniku) pise ona koja sto nosi, ima, poseduje, ona koja sto donosi, omogucuje. kokos nosilja je tek pod 2. 

    dobro je da sam ovde napisala za aljinu, posto sam je do jutros zaboravila, al sad sam se podsetila. dakle, akcija, pa da me zaista vole i zene i muskarci, a takodje i zivotinje.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Tue Mar 08, 2016 11:52 pm

    Daj sliku haljine!
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-22

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Wed Mar 09, 2016 12:01 am

    sramota me, cek prvo da otkrijem koliko kosta Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 1949538119
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-11
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Wed Mar 09, 2016 12:22 am

    darling wrote:
    паће wrote:

    :паће: :смишља нешто: :одустаје:

    ti si sigurno mislio na kokosi, ali dobro da si odustao, jer u recniku sh jezika ms pod 1 za nosilju (i nosilicu, ovde bi jezicki cistunci bi se zgrazali da je nosilica novoizmisljena rec za nosioca u zenskom rodu, a ona odavno legitimisana u recniku) pise ona koja sto nosi, ima, poseduje, ona koja sto donosi, omogucuje. kokos nosilja je tek pod 2.

    За (1) нисам ни знао да постоји у језику, јер нисам никад чуо. Ето и овако матор да научим нешто Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 1143415371. Кад мало боље размислим, ако је женски род од пратилац - пратиља, онда је од носилац - носиља (а не носилица, не носиљка итд).

    А ове под (2)... ено их у кокошарнику, шепуре се, чепркају и сваког дана буде добрих јаја.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-22

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Wed Mar 09, 2016 3:01 am

    sejlor wrote:Daj sliku haljine!

    https://www.instagram.com/arte_e_modabg/

    nina badric decji crtez.

    @ pace  zenki rod od pratilac je i pratilica, jednako kao pratilja. proveri u recniku, strana 861 Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 1241126653
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Mar 09, 2016 3:11 am

    napraviću ti ja ovo Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 2849097393
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-11
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Wed Mar 09, 2016 3:50 am

    darling wrote:
    @ pace  zenki rod od pratilac je i pratilica, jednako kao pratilja. proveri u recniku, strana 861 Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 1241126653

    Taj речник је изгледа пун речи за које никад нисам чуо Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 1844795956 .


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-22

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Wed Mar 09, 2016 11:24 pm

    gagorder wrote:napraviću ti ja ovo Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 2849097393

    sigurno si planirala da mi je napravis s cerom Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 1233199462 

    i meni se cini da cu je sklepati. malo sam je proucavala, deluje ko haljina koja je nacrtana na platnu haljini, nema kroja, nego je napravljena od linija i boja. moram i uzivo da je pogledam, odavde deluje ko sindza. inace, za radoznale, 28 iljada.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu Mar 10, 2016 8:22 am

    Jedna od onih stvari koje brzo izgustiras, zato po meni ne vredi toliko. Preuzme okolinu, nista drugo se pored nje ne vidi. Mislim, svaki put kad je obuces, knjizi ti se Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 1399639816
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-22

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Fri Mar 11, 2016 12:28 am

    imala sam jedno heklano paradno crno odozgo, koje je na svim mojim fotkama sa svecanih dogadjaja od 1994. do 2000.  Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 1233199462
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Mar 11, 2016 12:56 am

    Sto sam nasla suknju maminu, stofana, teget, na falte - san snova. Moj jedan drug (seljacina po pitanju zenske mode) bi rekao ko upravnica kolhoza.

    A nesto razmisljam u poslednje vreme, sve bluze, haljine i ostala garderoba od moje mame iz mladosti su cista svila, stofovi 100% vuna, itd. I to je sve domaca proizvodnja (konfekcija Rudnik, Mura) tako da kapiram da je to bilo dostupno manje-vise svima, je l? Ja sad kad bih htela svilenu bluzu morala bih da dam pola mesecne plate. O vunenim kaputima da ne govorim.
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-11
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Fri Mar 11, 2016 1:27 am

    sejlor wrote:A nesto razmisljam u poslednje vreme, sve bluze, haljine i ostala garderoba od moje mame iz mladosti su cista svila, stofovi 100% vuna, itd. I to je sve domaca proizvodnja (konfekcija Rudnik, Mura) tako da kapiram da je to bilo dostupno manje-vise svima, je l? Ja sad kad bih htela svilenu bluzu morala bih da dam pola mesecne plate. O vunenim kaputima da ne govorim.

    Да, имали смо квалитетну конфекцију, а делом и обућу. Капут се можда куповао на (тро-, шестомесечни) кредит, чешће у готовом, и трајао је годинама.

    Пре три зиме сам узео неку наизглед лагану јакну, изгледа тање (а и ја у њој Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 1403342043 ), међутим чиста вуна, нешто као мало дебља чоја за билијар али црно. Пукао сам 10.000 динџи за њу али још није наишао ветар или мраз довољно јак да ми у њој буде хладно. Све остало што сам видео од асортимана су биле неке сиве синтетичке кобасице са оним шавовима по рукавима, све једно те исто и тек нешто јефтиније од овог.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Mar 11, 2016 7:53 am

    Poliester je bio blam, toga se secam. Maminog zgadjenog izraza lica kad to vidi.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Mar 11, 2016 7:55 am

    Sintetika, pffff  Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 3402243210
    Uspesno se oducila od tog viska stava. Jebiga.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Mar 11, 2016 7:59 am

    Iiiiisto! Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 3579118792
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Mar 11, 2016 8:02 am

    Secam se neke haljine na preklop, DVF je se ne bi postidela, kajsija boje, i sive salonke od prevrnute koze. Mama ispred skole. Stikla rutinski 10, jurca uz Pop Lukinu. Sad, brate, penzionisana inteligencija jedva dobaci do viskozne mesavine. Mnogo mi je to hevi.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by kondo Fri Mar 11, 2016 11:40 am

    ta slovenačka kvalitetnija konfekcija i trikotaža nije bila tako jeftina i dostupna, naprotiv. bazična vuna još i nekako ali iole bolje varijante nisu bile baš svakodnevni izbor, kašmir da ne pominjem. to se kupovalo jednom godišnje. a nismo baš bili sirotinja, prosečna socijalistička srednja klasa, bolja državna služba. doduše otac je bio slab na murin tweed.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 20 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 9:58 am