Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poziv svim gledaocima Ravne gore

Filipenko

Poziv svim gledaocima Ravne gore - Page 8 Empty Re: Poziv svim gledaocima Ravne gore

Post by Filipenko Sun 12 Jun - 13:38

Zbog komunista četnike su izjednačili sa ustašama

Poziv svim gledaocima Ravne gore - Page 8 3059051_branislav-lecic-foto-zorana-jevtic-3003-rgb_ff"

Drago mi je što Radoš radi seriju koja se bavi četničkim pokretom. Mi smo zbog komunističkog nasleđa i učenja doživljavali da budu izjednačeni sa ustašama, što nema apsolutno nikakve veze.

Kakvo je vaše viđenje tog dela istorije?

- Četnici su bili antifašistički pokret, za razliku od ustaša, koji su bili fašistički. Politika posle rata je bila takva, izjednačavanje bratstva i jedinstva je na neki način veliki zločin prema srpskom narodu. Drago mi je što ovo radim zbog sadašnje situacije u svetu, u kojoj Zapad u dobroj meri utiče na politiku Srbije i ono što se danas zbiva s našim bićem u svetu. Činjenica da imamo pritisak od strane Zapada po pitanju Kosova je za mene teška, jer smo dobrim delom vaspitavani i okrenuti zapadnim vrednostima i demokratiji.

Jos jedan dirljiv deo jeste prica kako su on i njegova generacija - inace, 55. godiste - vaspitavani i odrasli na pomenutim zapadnim vrednostima i demokratiji. Poziv svim gledaocima Ravne gore - Page 8 2348298330
ficfiric

Poziv svim gledaocima Ravne gore - Page 8 Empty Re: Poziv svim gledaocima Ravne gore

Post by ficfiric Wed 10 Aug - 21:27

U, pa sad tek vidim ovu saradnju

Poziv svim gledaocima Ravne gore - Page 8 Hh10

_____

Uprava napolje!

Post by beatakeshi Wed 10 Aug - 21:34

Uuu, da mi je bilo gledati to cenjkanje oko honorara.
Sotir

Post by Sotir Wed 10 Aug - 21:52

ficfiric wrote:U, pa sad tek vidim ovu saradnju

Ковачевић?
Имао сам прилике да прочитам сценарио прошле године.
Тешко описати колико је оно лоше у стилу Радоша Бајића.
ficfiric

Post by ficfiric Sat 21 Jan - 0:28

Znaci, narednih trideset godina se rade tetovaze Nenada Jezdica? Vrh

Poziv svim gledaocima Ravne gore - Page 8 Bojnak10

_____

Uprava napolje!
Vilmos Tehenészfiú

Post by Vilmos Tehenészfiú Sat 21 Jan - 1:56

Natasa Ninkovic jedno 20 godina nije izgledala ovako.

_____
"Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

“Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
Uncle Baby Billy

Post by Uncle Baby Billy Tue 24 Jan - 15:00

šta nam kumunisti sa RTSa rade, a thread...

_____
ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama

================

Није био Данац
Баш пасуљ пребранац

Post by Sponsored content

Current date/time is Sun 29 Jan - 17:57