Саша Јанковић - У раљама кампање

Share

Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

Post by Blind Lime Pie on Tue Jul 18, 2017 5:09 pm

meni je bilo dosta smešno kad je odrezao kaznu Tadiću za alkohol na utakmici. to mi je ličilo na klasično PR dupeuvlakaštvo. ove druge stvari ne znam, samo se prisećam te zgode.

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by Kondo on Tue Jul 18, 2017 5:11 pm

Photino Bird wrote:

taaaj!

dobro bice da sam ja digao ruke od sistema pa ni ne ocekujem da bi ZG mogao da bude neko nepovezan, na ovaj ili onaj nacin. samo sam zapravo hteo da kazem da lik nije djuka, martinovic ili slicno, kao sto se obilato i nekontrolisano ucitavalo.

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by Blind Lime Pie on Tue Jul 18, 2017 5:13 pm

ne verujem da bi na tu poziciju stavili nekakvo govedo tog kalibra, pošto je našim zapadnim prijateljima stalo da ustanova ZG bude makar nominalno košer.

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by Kondo on Tue Jul 18, 2017 5:15 pm

a pa pasalic je zicer za to, ide on vise od decenije po diplomatskim prijemima i dobro se nosi, kakav ambasadorski basibozuk duzi beograd on ce da im bude ko kvisko.

_____

Post by Blind Lime Pie on Tue Jul 18, 2017 5:24 pm

već dugo pričam da velika opasnost od ove vlasti leži u postepenom kooptiranju ljudi koji imaju šta da ponude u profesionalnom smislu. za pet godina su prešli put od polupismene rulje do režima koji počinje da objedinjuje društvenu elitu. ljudi žele da žive i rade i polako im prilaze, pošto veruju da nemaju drugu mogućnost da se profesionalno iskažu.

na kraju tog procesa imaćemo daleko umiveniju vlast od ove sada, delotvorniju u mnogim oblastima i ekstremno opasnu.

_____

Post by Veletin on Tue Jul 18, 2017 5:49 pm

Корумпирани партијаш, шта вам је, каква елита.

Post by Blind Lime Pie on Tue Jul 18, 2017 5:54 pm

To je lenjo razmišljanje, svakome možeš tako lupiti etiketu i pustiti ga dalje niz konvejer. Poenta je da ovaj lik pripada znatno višem ešelonu nego nekakvi Babići i ostala govna, a ipak pristaje da bude deo ekipe. Biće kod nas mnogo iznenađenja.

_____

Post by Kondo on Tue Jul 18, 2017 6:05 pm

pa to je ono zbog cega su mene pljuvali pre 5 godina kada sam pisao da vucic ne treba u startu otpisivti jer ce on vesto da odigra popunjavanje svoje nepostojece infrastrukture kadrom koji bi isto to radio za vlast sa daleko demokratskijim legitimitetom nego sto je njegova. ono sto su ljudi bliski njemu tada znali je da je ocajnicki trazen svaki kredibilan i upotrebljiv kadar, to se nije krilo. zapravo mislim da je sustinski premalo takvih / manje nego sto sam ocekivao / uslo u sve to.

_____

Post by Miki on Tue Jul 18, 2017 6:42 pm

Za mene je to dobar proces, a ne loš. Umiveni SNS nije isto što i neumiveni. Za mene je najveća opasnost SNS razvaljivanje životnih nivoa ala Slina ministar, kurve sa splavova pomoćnice konzula i slične stvari. Naravno, razumem i vaš ugao, sa vaše političke pozicije.

Post by Miki on Tue Jul 18, 2017 6:45 pm

Ali bih se takođe složio sa Kondoom, da se taj proces i ne odvija baš nešto lol

Post by Blind Lime Pie on Tue Jul 18, 2017 6:58 pm

Miki wrote:Za mene je to dobar proces, a ne loš. Umiveni SNS nije isto što i neumiveni. Za mene je najveća opasnost SNS razvaljivanje životnih nivoa ala Slina ministar, kurve sa splavova pomoćnice konzula i slične stvari. Naravno, razumem i vaš ugao, sa vaše političke pozicije.

Umiveni SNS znači - SNS koji je sposoban da ostvari svoj program. Probaj da zamisliš ovako koordinisanu brutalnost prema radnicima prve godine vladavine SNS.

_____

Post by Veletin on Tue Jul 18, 2017 7:04 pm

Photino Bird wrote:To je lenjo razmišljanje, svakome možeš tako lupiti etiketu i pustiti ga dalje niz konvejer. Poenta je da ovaj lik pripada znatno višem ešelonu nego nekakvi Babići i ostala govna, a ipak pristaje da bude deo ekipe. Biće kod nas mnogo iznenađenja.

Океј.

Post by Veletin on Wed Jul 19, 2017 12:31 pm

Ево, Бошкић у парламенту рече да је Заштитник сомелијера заштитио судију којег му је као старешини органа, уз сведочење десетак сведока, неколико жена писмено и усмено пријавило због сексуалног узнемиравање и понуде да у замену за интимно дружење склони њихове предмете. Држао је пријаве у фиоци док случај није доспео у медије, али су учињена дела из пријава већ застарела, тако да судија није могао бити процесиран од стране Високог савета судства.

Post by Kondo on Wed Jul 19, 2017 1:00 pm

jel moguce?

_____

Post by uskok i ajduk on Fri Jul 21, 2017 6:39 pm

Змај 2.0 wrote:ДЈБ је своју колону направио. Објавио своје црвене линије, програм у 20 тачака за Београд и људе. Покушали смо да иницирамо такве разговоре с Сашом Јанковићем и Вуком Јеремићем. Већ дуже од месец дана, Саша Јанковић одбија тројни састанак. Као и за председничке изборе, рекао сам му да је сарадња ДЈБ и ПСГ оно што бирачи желе: нови људи и нова политика. На последњем састанку је рекао да би он да направи једну колону са Тадићем и Шутановцем, да неће Живковића, а ми сви други да будемо у другој колони (шта год то значило) и то је наравно његово право. Очигледно је да има проблем како то да саопшти јавности па отеже и тражи простор.

http://dostajebilo.rs/trazi-se-iskrenost-kredibilitet-i-jasan-cilj/

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by kapetanm on Fri Jul 21, 2017 6:45 pm

Tja. Kao svojevremeno Radule i Prangija je devojka za jedno leto. Mislim da bi sad, na gradskim izborima dobio i on par procenata, ne vise

Post by uskok i ajduk on Fri Jul 21, 2017 7:01 pm

Ово није точно у погледу Радуловића, он је извршио снажан интелектуални утицај на целу опозициону сцену (насловна НИН-а је у суштини тријумф Радуловићевих идеја, левица, десница, власт, интелектуалци, сви су почели да крадуцкају од Радуловог светоназора, што је фина појава, ако се бар нешто од идеја оствари) Док је Јанкара, по свему судећи, интелектуално празњикав калкулант и плагијатор.

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by No Country on Fri Jul 21, 2017 7:22 pm

Ајде ми наведи једно два примера Радуловог "оригиналног" светоназора. Смеха ради.

Post by beatakeshi on Fri Jul 21, 2017 7:27 pm

Kako ćemo da obeležimo godišnjicu tužbe DJB protiv DW?

Post by паће on Fri Jul 21, 2017 7:59 pm

beatakeshi wrote:Kako ćemo da obeležimo godišnjicu tužbe DJB protiv DW?

Ја спремио дункл тегет фломастер, ви нађите довољно велик календар, па да свечано обележимо датум.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
I did it for your sake. Now give it to me. That sake of yours.

Post by uskok i ajduk on Sat Jul 22, 2017 8:54 am

No Country wrote:Ајде ми наведи једно два примера Радуловог "оригиналног" светоназора. Смеха ради.

Змај 2.0 wrote:Demokratija je diktatura nezavisnih institucija sistema. Partokratija nije demokratija. Partokratija je samo drugi oblik totalitarizma.

Змај 2.0 wrote:Sloboda postoji u prirodi. Ali ne izgleda mnogo lepo. Definitivno nije humano. Jedina regulacija koja postoji je da jači i brži proždire slabijeg i sporijeg. Smrt je osnovni mehanizam prirodne selekcije. Svet je nehuman, nije primeren čoveku, bez regulacije. Društvo teži humanim rešenjima. Jer su ona po meri čoveka, ne po meri prirode i njenih prostih zakona prirodne selekcije koji su bukvalno liberalni. Tražimo humano liberalno.

_____

Post by William Murderface on Sat Jul 22, 2017 12:00 pm

Kakvo budalisanje.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by beatakeshi on Sat Jul 22, 2017 12:08 pm

Ne slažem se, u pitanju je budalesanje.

Post by паће on Sat Jul 22, 2017 12:12 pm

Господо, дајте се коригирајте, онако политички. Будалирање или будалесирање, на избор.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
I did it for your sake. Now give it to me. That sake of yours.

Post by Miki on Sat Jul 22, 2017 12:16 pm

Da je Radulović bio aktivan početkom devedesetih bio bi neki neseljački tehno savvy Šešelj. Da je bio aktivan tridesetih imao bi shemu koji deo Jevrejskog gena je kriv za,sve i išao bi kombijem po Bavarskoj sa Pavlovićem i Džazilom i pokazivao je na trgovima

Post by Sponsored content

Current date/time is Sun Oct 22, 2017 11:15 pm