Саша Јанковић - У раљама кампање

Share

Саша Јанковић - У раљама кампање

Post by Kondo on Mon May 22, 2017 8:41 am

fernoux-h wrote:
Filipenko wrote:Čisto da pojasnim - prisustvo ovakvih likova u pokretu na višim funkcijama govori da je u najgorem slučaju reč o pokretu koji je žestoko mutan, a u najboljem da je žestoko izbušen od strane mutnih likova. Drugim rečima, propala stvar u startu, za nekoga ko želi fer i korektnu priču od samog starta.

Leve liberale je trebio još Valter  , valjda smo napredovali od sedamdesetih godina prošlog veka. 

Na višim funkcijama da, ali ja ne vidim kakvu to "funkciju" Prelević ima.

tebi je i borko  snaga promene, zasto bi ti smetao prelevic

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat
Guest

Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

Post by Guest on Mon May 22, 2017 8:43 am

Kondo ti to promenio misljenje o Jankovicu?

dodji se izljubimo

Post by Kondo on Mon May 22, 2017 9:55 am

pa nisam promenio, meni se on proodvratnio otkako je ejakulirao po cedomiru sa sve vojtehovskom i lukickom na svom spolovilu. 

prosto sam isuvise mator da mi pravilno rasporedjene kljucne reci u govorima budu dovoljne.

zapravo mi je nejasno sta tebi smeta kod njega, sem personala. covek je najbolja deesesovstina koja se prikazala u srbiji nakon smrti staaaaarog dss.

_____
Guest

Post by Guest on Mon May 22, 2017 10:58 am

Postoje ljudi u Dssu koji mrze Zurkorlića na način koji prevazilazi sasvim razumljivu netrpeljivost prema lokalnom kabadahiji i prelazi u šovinizam,  al baš niko tamo ne bi pokušao da ga diskredituje tako što bi rekao da ima narkomanki među tim što nose hidžab. 

Toliko odvratan može da bude samo srpski liberal. 

Dobro je što je Vučić dobio ovo,  Jankovićevo predsedništvo bi bilo nešto najgore što je zadesilo Srbiju uključujući okupacije

Post by Kondo on Mon May 22, 2017 11:23 am

ko je to rekao da ima narkomanki koje nose hidzab? i ne razumem vrednosnu konotaciju, jel to nesto negativno za narkomanke ili pozitivno za hidzabkinje?

_____

Post by William Murderface on Mon May 22, 2017 12:00 pm

Jbt, gotame, ovoliko ucitavanja, suvisnog cepidlacenja (sintaksa), izmisljanja, i totalnog nedostatka bilo kakve autorefleksije se stvarno retko vidja. Prvo, pored zivog Prelevica, ti se u kritici Jankarinog pokreta uhvatio za Corovic. Drugo, u tekstu prosto nema islamofobije, naprotiv, zena istice postovanje prema vernicama. Trece, kritikovati stil, really? Pa nije ona spisateljica, nego aktivistkinja. Cetvrto, izvukao si iz konteksta to za narkomanke - poenta naravno nije u tome da "narkomanke ne mogu da ucestvuju u javnom zivotu", nego upravo suprotno - da imaju to pravo, i da je problem sto moraju da se kriju iza hidzaba da ih palanka ne popljuje kao narkomanke.

Uz to, jel si upoznao ti nekad onog decka suvara i variva sto je trcao po forumu i vikao "NARKOOOOOOMAAANKAAAAA!", kad god se pomene izvesna dramaturskinja ovdasnja? Ponasas se kao da ga nikad nisi sreo.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by ostap bender on Mon May 22, 2017 12:27 pm

naravno, naravno, za muslimane cetnicki program a za hare kriske & ostale velimirovicevski. kada bih dobio po paru svaki put kada je dss ucestvovao/organizovao tribine o narkomaniju i sektama kupio bih biciklo irmi. no suvaru kao i uvek smeta nepokrivena zena u teheranu i pokrivena u parizu.

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by plachkica on Mon May 22, 2017 1:03 pm

Saša Janković[size=1]Verified account [ltr]@Kihot_ex_of[/ltr]  17m17 minutes ago
More[/size]
"Interesantna" novost: U nadležnom organu uprave je pre 18 dana registrovana druga organizacija pod imenom Slobodni građani Srbije.

Post by William Murderface on Mon May 22, 2017 1:05 pm

Joj, sta im rade.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Gargantua on Mon May 22, 2017 1:21 pm

Eno ZG pre dve strane napisao da u APR već ima neko sa tim imenom.

Jeste bušenje ali su mogli i na vreme da provere. Ako im nije palo napamet da se igraju i takve finte, i pored tekućeg iskustva DJBa, onda stvarno...

Post by William Murderface on Mon May 22, 2017 1:23 pm

Pa da.

_____

Post by Notorious on Mon May 22, 2017 2:17 pm

fernoux-h wrote:
Notorious wrote:S kakvom ležernošću prenebregavate ljude o kojima nemate ništa loše da kažete i sudite o celom pokretu prema onima o kojima imate loše mišljenje. Ne, nisam zakleti fan SJ, samo mi je takav pristup nefer, ma o čemu/kome se radilo.

+1

Ne podržavam SJ, štaviše oduvek sam mu želeo sve najgore (bar što se politike tiče), ali ovakav pristup je pre svega glup i pokazuje do koje mere su ovdašnji levi liberali odvojeni od realnosti.

Ne mislim da je kritizerstvo (ne kritičnost) tog tipa specifično svojstvo levih liberala. Osim iskustveno utemeljenih (i razumljivih) razloga da svi budemo pomalo paranoidni glede političkih zbivanja, pa nekad možda i preteramo (ja prva umem da impulsivno istrčim sa zaključcima pa kasnije reteriram, samo što se taj proces odvija brzo pa najčešće ne stignem da podelim inicijalne umotvorine sa drugima), kod nekih ljudi postoji i potreba da se devalvacijom tuđeg mišljenja/politike/političara iskaže vlastita posebnost, što je odraz njihove ličnosti a ne ideologije. 
Ako je tvoje mišljenje zasnovano na odnosu prema LS, a pretpostavljam da jeste, čini mi se da si samo donekle u pravu. Istina je da je većina potencijalnih glasača Borkovo prestrojavanje na levi kolosek dočekala na nož, ne sasvim opravdano, ali moraš imati u vidu da je to mnogima s razlogom izgledalo kao presvlačenje kostima za novu ulogu, prebrzo, prenaglašeno i neautentično. Nekako je ta forma uspela da potisne sadržaj/program, koji je za mene bio i ostao prihvatljiv, ali se ljudi njime nisu bavili.

edit: 
Poučeni iskustvom DJB, trebalo je da imaju par rezervnih naziva i da do poslednjeg trenutka proveravaju da li se neko već registrovao pod tim imenom. Ju, iznenađenja, Vučić pokušava da nas voza na sve načine.
Guest

Post by Guest on Mon May 22, 2017 2:39 pm

ostap bender wrote:naravno, naravno, za muslimane cetnicki program a za hare kriske & ostale velimirovicevski. kada bih dobio po paru svaki put kada je dss ucestvovao/organizovao tribine o narkomaniju i sektama kupio bih biciklo irmi. no suvaru kao i uvek smeta nepokrivena zena u teheranu i pokrivena u parizu.

Mihailovic Djuricu wrote:Nek nosi hidzab ko oce sta me boli kurac sekularna drzava je

bas tako je bilo
Guest

Post by Guest on Mon May 22, 2017 2:41 pm

Inace sistem ™ ne moze biti tolko glup da ne smeju da postoje dve ngo sa istim imenom, misilm str "na cosku" garant postoji u 500 mesta

Post by ostap bender on Mon May 22, 2017 2:42 pm

zastitnik gotama wrote:
ostap bender wrote:naravno, naravno, za muslimane cetnicki program a za hare kriske & ostale velimirovicevski. kada bih dobio po paru svaki put kada je dss ucestvovao/organizovao tribine o narkomaniju i sektama kupio bih biciklo irmi. no suvaru kao i uvek smeta nepokrivena zena u teheranu i pokrivena u parizu.

Mihailovic Djuricu wrote:Nek nosi hidzab ko oce sta me boli kurac sekularna drzava je

bas tako je bilo

jel za tebe klanje zezanje?

_____
Guest

Post by Guest on Mon May 22, 2017 2:48 pm

ne. jel tebi klanje toliko zezanje, da mozes da ga poredis sa mojim stavom da smes da nosis hidzab ako oces?

Post by Notorious on Mon May 22, 2017 2:49 pm

zastitnik gotama wrote:Inace sistem ™ ne moze biti tolko glup da ne smeju da postoje dve ngo sa istim imenom, misilm str "na cosku" garant postoji u 500 mesta

Ume da bude nezgodno ako se ne radi o STR nego o političkom pokretu. U praktičnom smislu, nezavisno od toga da li formalno može ili ne.

Post by паће on Mon May 22, 2017 2:51 pm

Notorious wrote:
Ume da bude nezgodno ako se ne radi o STR nego o političkom pokretu. U praktičnom smislu, nezavisno od toga da li formalno može ili ne.

Онда добију неки додатак у загради, као СКП(б), а?

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
pirates are guys with one eye, one leg, or both.

Post by ostap bender on Mon May 22, 2017 2:51 pm

ne nego sa tvojim podmetanjem islamofobije corovicki iz krila partije koja je urgirala da se ne uzimaju kolacici od hare-krisni (zbog droge).

_____
Guest

Post by Guest on Mon May 22, 2017 2:53 pm

et vilijam

vido sam Prelevica. Pokret cine : a) udbasi b)drugosrbijanci i c)libekovci. sta bi lose moglo da sedesi.

po mom osecanju stvari ovo je islamofobija:

Za sledbenike i poštovaoce islama, hidžab je pobeda verskog nad sekularnim, a za one koji se bave ljudskim pravima -ostvarenje ljudskog prava da dostojanstveno i javno nosi versko obeležje. Za one ciji je stav da u sekularnim državama nema mesta verskim simbolima, pa ni kada je odeca u pitanju, ali i za one koji nedovoljno poznaju islam, hidžab je postao paradigma za pretnju i opasnost.
to bi en kolter rekla.

Tome sa narkomankama nema mesta u tekstu i prakticno je prenosenje traceva, tako neozbiljan pristup problemima u Raskoj steti svima ukljucenim. I to joj nije prvi put, ona jednostavno ogovara o desavanjima u tom malom gradu. To nije ozbiljna analiza i neukusno je

Da li su novčane nagrade sada postale sredstvo ubeđivanja da muslimanke odu korak dalje i počnu nositi burke, tj. peče, kako se još zovu, koja pokrivaju cijelo lice i telo i imaju samo prorez sa providnim velom za oči, Aida Ćorović kaže da ne zna, ali da je i ona poodavno čula za te priče.
“Dokaze nemam i teško da iko može da ih ima. Ali, vjerujem gdje ima dima, ima i vatre. Znam primjere iz Novog Pazara, mladi bračni parovi, muž odjeven kao vehabija, žena sa onim crnim čadorom, burkom, ne žive kod roditelja, imaju djecu, ni jedno od njih ne radi, nikakve prihode zvanično nemaju, a opet žive od nečeg, imaju neki novac za normalan život. Niko ne zna odakle taj novac dobijaju”, kaže Ćorovićeva.

Sasvim je jasno da razlicita pravila o pragu privatnosti vaze za javnu intelektuaku, koja pretenduje na javnu funkciju nego za nepoznate i neimenovane devojke iz Novog Pazara.

Sintaksa, samo jer volim glupe liberale

Post by ostap bender on Mon May 22, 2017 2:56 pm

jel si ti pismen? koju knjigu tebi da kupimo?

_____

Post by ostap bender on Mon May 22, 2017 3:00 pm

inace potpuno je jasan ovaj napad na corovicku

_____

Post by Notorious on Mon May 22, 2017 3:03 pm

zastitnik gotama wrote:
Za sledbenike i poštovaoce islama, hidžab je pobeda verskog nad sekularnim, a za one koji se bave ljudskim pravima -ostvarenje ljudskog prava da dostojanstveno i javno nosi versko obeležje. Za one ciji je stav da u sekularnim državama nema mesta verskim simbolima, pa ni kada je odeca u pitanju, ali i za one koji nedovoljno poznaju islam, hidžab je postao paradigma za pretnju i opasnost.
to bi en kolter rekla.

Tome sa narkomankama nema mesta u tekstu i prakticno je prenosenje traceva, tako neozbiljan pristup problemima u Raskoj steti svima ukljucenim. I to joj nije prvi put, ona jednostavno ogovara o desavanjima u tom malom gradu. To nije ozbiljna analiza i neukusno je

Da li su novčane nagrade sada postale sredstvo ubeđivanja da muslimanke odu korak dalje i počnu nositi burke, tj. peče, kako se još zovu, koja pokrivaju cijelo lice i telo i imaju samo prorez sa providnim velom za oči, Aida Ćorović kaže da ne zna, ali da je i ona poodavno čula za te priče.
“Dokaze nemam i teško da iko može da ih ima. Ali, vjerujem gdje ima dima, ima i vatre. Znam primjere iz Novog Pazara, mladi bračni parovi, muž odjeven kao vehabija, žena sa onim crnim čadorom, burkom, ne žive kod roditelja, imaju djecu, ni jedno od njih ne radi, nikakve prihode zvanično nemaju, a opet žive od nečeg, imaju neki novac za normalan život. Niko ne zna odakle taj novac dobijaju”, kaže Ćorovićeva.

Sasvim je jasno da razlicita pravila o pragu privatnosti vaze za javnu intelektuaku, koja pretenduje na javnu funkciju nego za nepoznate i neimenovane devojke iz Novog Pazara.

Sintaksa, samo jer volim glupe liberale

Aida Ćorović je islamofob u meri u kojoj sam ja pravoslavofob, protiv instrumentalizacije vere i za sekularno društvo.

Post by William Murderface on Mon May 22, 2017 3:04 pm

Kakva islamofobija, sta pricas ti?

Mislim, bukvalno izmisljas stvari.

Et zg

_____

Post by Notorious on Mon May 22, 2017 3:07 pm

паће wrote:Онда добију неки додатак у загради, као СКП(б), а?

Može, SGS-ASPIDA (autentični slobodni pokret izvorne demokratske alternative)

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Aug 21, 2017 10:18 am