Vučićeva Srbija

Share

Re: Vučićeva Srbija

Post by plachkica on Mon Jun 26, 2017 1:50 am

ostap bender wrote:
Filipenko wrote:

kokainsko ludilo.

meni je u ovom prepucavanju najjače što su obojica u pravu za sve što su rekli.
(btw, kena u smederevskoj palanci ponovo preuzima vlast zahvaljujući preletima iz sns-a  )

Post by ostap bender on Mon Jun 26, 2017 2:03 am

a sta je kena njemu rekao? i otkud preletaci iz sns?

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by plachkica on Mon Jun 26, 2017 2:12 am

Post by Bluberi on Mon Jun 26, 2017 3:48 am

Filipenko wrote:
Photino Bird wrote:

i mi sad treba da navijamo za kriminalno preduzece Rodic? ne mogu da ispratim sve ove promene, naglo mi je sve to a ja sam malo tvrd covek, i sad moram da se navikavam da je pristojno i kul prozivati ljude zbog nacije i seksualnih sklonosti, jer Vucic, da je mafijaska porodica Rodic na braniku nasih sloboda i prava i tako dalje.

Naravno da ne. Mi trebamo da pripremimo kokice i pljuckamo sa strane, kao i sa visine.

Post by ficfiric on Mon Jun 26, 2017 7:45 am

ostap bender wrote:a sta je kena njemu rekao? i otkud preletaci iz sns?

Kako mislis otkud preletaci? Ta stranka je 100% sacinjena od preletaca.

_____

Uprava napolje!

Post by William Murderface on Mon Jun 26, 2017 9:15 am

Da, ali ovi lete u pogresnom smeru.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by ficfiric on Mon Jun 26, 2017 9:19 am

Zasto bi bio pogresan? Uvek se letelo od manje dostupne gomilice zrnevlja na dostupniju

_____

Uprava napolje!

Post by Zuper on Mon Jun 26, 2017 9:43 am

DS pod kontrolom Sutanovca je Vucicev igrac sa klupe. Sa time treba gledati i navodno bekstvo SNS u Smederevskoj Palanci kako bi se posteni Kena vaspostavio za novog-starog vozda iz Palanke.
Sam Sutanovac ima veliku aferu u SDPR dok je bio ministar vojni za koju je pasnjak smejurija.
To se vidi i po tome sto vise nema napada na DS po tabloidima kako je Sutanovac zaseo. Dok je bio Pajtic on nije silazio sa naslovnih.
Guest

Post by Guest on Mon Jun 26, 2017 1:14 pm

Guest

Post by Guest on Mon Jun 26, 2017 1:14 pm

Zuper wrote:DS pod kontrolom Sutanovca je Vucicev igrac sa klupe. Sa time treba gledati i navodno bekstvo SNS u Smederevskoj Palanci kako bi se posteni Kena vaspostavio za novog-starog vozda iz Palanke.
Sam Sutanovac ima veliku aferu u SDPR dok je bio ministar vojni za koju je pasnjak smejurija.
To se vidi i po tome sto vise nema napada na DS po tabloidima kako je Sutanovac zaseo. Dok je bio Pajtic on nije silazio sa naslovnih.

Evo kaze Bosko:

ider Dveri je demokratama poručio da bi se on, da je član DS, zabrinuo da li na čelu stranke ima Vučićevog čoveka ucenjenog raznim aferama iz prošlosti
Datum: 26/06/2017

0 komentara FACEBOOK [url=https://twitter.com/share?text=Bo%C5%A1ko Obradovi%C4%87: Da li je %C5%A0utanovac Vu%C4%8Di%C4%87ev %C4%8Dovek na %C4%8Delu DS?]TWITTER[/url] PINTEREST GOOGLE+

Foto: Igor Pavićević

Lider Dveri Boško Obradović optužio je predsednika Demokratske stranke Dragana Šutanovca da se ne bavi opozicionom politikom i da "čeka poziv da uleti u neku sledeću Vučićevu NATO Vladu".
On je demokratama poručio da bi se on, da je član DS zabrinuo da li na čelu stranke ima Vučićevog čoveka ucenjenog raznim aferama iz prošlosti.
"Da li je uloga Šutanovca da ovoj vlasti pomogne u sprovođenju svih zadataka njihovih zajedničkih mentora za Zapada, počevši od promene Ustava i izbacivanja Kosova i Metohije iz ustavne preambule do ulaska Srbije u NATO? Aleksandru Vučiću je potreban saradnik iz 'opozicije'? za tzv. unutrašnji dijalog o Kosovu i ulazak Srbije u NATO. Našao ih je u Čedomiru Jovanoviću i Nenadu Čanku. Sve mi se više čini i u Draganu Šutanovcu. Pod vođstvom Dragana Šutanovca DS nekako deluje mnogo manje opoziciono. Kao da Šutanovac spremno sedi na klupi i čeka poziv da uleti u neku sledeću Vučićevu NATO Vladu", kaže Obradović.
Obradović ističe da da to nije prava opozicija i postavlja pitanje da li Šutanovcu posebno smetaju Dveri.
"Dragan Šutanovac ne želi da shvati da politika Dveri danas pobeđuje širom Evrope. Evropa se promenila. Još samo Dragan Šutanovac i Aleksandar Vučić veruju u EU i slušaju naredbe iz Brisela. To više ne radi nijedna ozbiljna politička opcija u Evropi. Zato je politika Dveri danas mnogo više evropska nego politika DS pod vođstvom Šutanovca koja je zarobljena u komesarskim mantrama Centralnog komiteta iz Brisela", navodi Obradović u saopštenju.
"Ja se ne slažem sa mnogim političkim stavovima DS. Jasno vidim da u suštinskim pitanjima između SNS i DS nema nikakve političke razlike. Da je Šutanovac danas predsednik države i on bi predložio Anu Brnabić za prvu gej premijerku u jugoistočnoj Evropi. To je ta matrica. Zato DS ne sme da kritikuje Anu Brnabić, jer dolazi iz istog ideološkog korpusa i istog koncepta zapadnog mentorstva nad našim političkim liderima kome je i DS dugo služila. Sve podseća na ideju da se Šutanovac nudi da mnogo bolje služi interesima Zapada nego Vučić i da bi još brže, bolje i jače vodio Srbiju u EU po svaku cenu. Ta ideja je besmislena i nikome ne treba takva opozicija".

Post by diktotar on Mon Jun 26, 2017 1:22 pm

hehe taman da se ds podeli na sns i dveri, u sns suki balse kene, u dveri oni otkopavaci draze i cetnika.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by Zuper on Mon Jun 26, 2017 3:39 pm

zastitnik gotama wrote:
Zuper wrote:DS pod kontrolom Sutanovca je Vucicev igrac sa klupe. Sa time treba gledati i navodno bekstvo SNS u Smederevskoj Palanci kako bi se posteni Kena vaspostavio za novog-starog vozda iz Palanke.

Evo kaze Bosko:

Kasno se setio.
Ja sam to davno govorio i to bas ovde. Uostalom price o Sutanovceim akcijama u SDPR se odavno pripovedaju.

Post by Blind Lime Pie on Mon Jun 26, 2017 9:58 pm

krv ti jebem

Resor odbrane u budućoj vladi Ane Brnabić trebalo bi da vodi dosadašnji ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Aleksandar Vulin.

_____
The four of you are three of my closest friends, and one treasured acquaintance.
Dr Sheldon Cooper

Post by ficfiric on Mon Jun 26, 2017 10:15 pm

Voli dete uniformu

_____

Uprava napolje!

Post by kapetanm on Mon Jun 26, 2017 10:31 pm

Ako ako zatvori se krug svetle tradicije nase vojske

Post by William Murderface on Mon Jun 26, 2017 10:37 pm

Bravo za ekspertkinju Brnabic!

-------

http://vasudeva.forumburundi.com/viewtopic.forum?t=1012

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Sponsored content

Current date/time is Sat Dec 16, 2017 6:24 am