Vučićeva Srbija

Share

Re: Vučićeva Srbija

Post by kapetanm on Wed 21 Jun 2017, 22:30

Ja bi svima ukinuo socijalnu pomoc pa nek se obrate SNS

Post by William Murderface on Wed 21 Jun 2017, 22:32

Nema potrebe, sam SNS to već uveliko radi. Smisao celog projekta je upravo u tome da se sve socijalne funkcije izmeste iz države na stranku.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by plachkica on Wed 21 Jun 2017, 23:21

http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/portalnews/vucic-za-nedeljnik-imam-i-u-porodici-ljude-koji-su-bili-protiv-ane/

[size=56]Vučić za Nedeljnik: Imam i u porodici ljude koji su bili protiv Ane[/size]
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u prvom velikom intervjuu za neki štampani medij za Nedeljnik je govorio o mandatarki i pravcu nove vlade Srbije, o problemima u SNS-u, o nasledniku u stranci, o Kosovu, medijima i novinarima, o fontani na Slaviji, slučaju Savamala i sudbini Siniše Malog, o opoziciji, o konferencijama za novinare, o izborima u Beogradu... Pročitajte šta je rekao o Ani Branabić
[size=18]"Moj izbor je Ana Brnabić! I neka ljudi procenjuju kako hoće. Video sam pretnje i uvrede Velimira Ilića. A ako je pitanje: da li Srbija Velimira Ilića ili Srbija Ane Brnabić, čini mi se da Srbija treba da bude slobodna za sve ljude, da gura napred, a ne Srbija u kojoj će da dodaju još malo ašova i da kopaju još dublje".
"Čovek iz SNS-a se javio na Predsedništvu i rekao: 'Ja ću da glasam za Anu zato što si ti tako rekao, ali biće mi teško, jer mi je otac sveštenik.'", rekao je u velikom intervjuu za novi broj Nedeljnika predsednik Aleksandar Vučić, priznajući da su "i neki u njegovoj porodici bili bili protiv".
Vučić je rekao da "nećemo imati "dvoglavog" premijera, ali je logično da će Ivica Dačić više da se bavi političkim pitanjima, pošto se važnim političkim pitanjima bavio i dok je on bio premijer".
"Znam da ću posle izbora Ane Brnabić imati manju popularnost u Srbiji. Imam u porodici neke koji su protiv. Ali kada smo pravili SNS, ja sam rekao Tomislavu da ćemo da pravimo široku narodnu političku partiju koja treba da prihvati ljude sa svih različitih nivoa. I liberalne demokrate, građanske demokrate, ljude koji su nacionalno opredeljeni, socijaliste, komuniste.
Sve su te razlike kod nas sklonjene jer se bavimo budućnošću. Kada se pokrene tema četnika i partizana, imate NebojšuStefanovića i Aleksu Jokića koji su iz partizanskih porodica, ali i Maju Gojković i Zoranu Mihajlović koje su iz četničkih porodica i koje odmah kažu - siti smo komunističkih neistina. I to je sve u SNS-u. I to mora da ostane u SNS-u, kad pravite partiju "adenauerskog" tipa, gde imate 30 plus, 40 plus, ili 50 plus podršku".
[/size]

Post by ostap bender on Wed 21 Jun 2017, 23:35

jadan slina. sindrom nocnog portira.

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by William Murderface on Wed 21 Jun 2017, 23:38

Ma bre, Slina je bio u stranci čoveka koji je hteo da zabije glogov kolac u Titov grob, pa mu to tad nije smetalo. Dede partizana se setio kad mu je Vučić rek'o da mora da glumi dežurnog partizana i da posle svake nove rehabilitacije gunđa na tv-u kako mu se to uopšte ne sviđa.

Vučić im je bukvalno podelio uloge. Ču, Slini smetaju etnici, daj jebote.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by ostap bender on Wed 21 Jun 2017, 23:40

pa malo se zajebavam

_____

Post by William Murderface on Wed 21 Jun 2017, 23:41

Ma znam, nego sam morao da primetim.

_____

Post by ostap bender on Wed 21 Jun 2017, 23:42

no, pazi, nevencana supruga je dosta davno, jos dok su dveri bile samo tribina, vodila neke novinare kod njih (bila tzv. stringer) i tamo je prisustvovala honest-to-god cVp raspravi.

_____

Post by ficfiric on Wed 21 Jun 2017, 23:42

Svi su oni stajali mirno na himna SRS-a "Spremte se spremte"

_____

Uprava napolje!

Post by Zuper on Wed 21 Jun 2017, 23:42

plachkica wrote:http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/portalnews/vucic-za-nedeljnik-imam-i-u-porodici-ljude-koji-su-bili-protiv-ane/

[size=56]Vučić za Nedeljnik: Imam i u porodici ljude koji su bili protiv Ane[/size]
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u prvom velikom intervjuu za neki štampani medij za Nedeljnik je govorio o mandatarki i pravcu nove vlade Srbije, o problemima u SNS-u, o nasledniku u stranci, o Kosovu, medijima i novinarima, o fontani na Slaviji, slučaju Savamala i sudbini Siniše Malog, o opoziciji, o konferencijama za novinare, o izborima u Beogradu... Pročitajte šta je rekao o Ani Branabić
[size=18]"Moj izbor je Ana Brnabić! I neka ljudi procenjuju kako hoće. Video sam pretnje i uvrede Velimira Ilića. A ako je pitanje: da li Srbija Velimira Ilića ili Srbija Ane Brnabić, čini mi se da Srbija treba da bude slobodna za sve ljude, da gura napred, a ne Srbija u kojoj će da dodaju još malo ašova i da kopaju još dublje".
"Čovek iz SNS-a se javio na Predsedništvu i rekao: 'Ja ću da glasam za Anu zato što si ti tako rekao, ali biće mi teško, jer mi je otac sveštenik.'", rekao je u velikom intervjuu za novi broj Nedeljnika predsednik Aleksandar Vučić, priznajući da su "i neki u njegovoj porodici bili bili protiv".
Vučić je rekao da "nećemo imati "dvoglavog" premijera, ali je logično da će Ivica Dačić više da se bavi političkim pitanjima, pošto se važnim političkim pitanjima bavio i dok je on bio premijer".
"Znam da ću posle izbora Ane Brnabić imati manju popularnost u Srbiji. Imam u porodici neke koji su protiv. Ali kada smo pravili SNS, ja sam rekao Tomislavu da ćemo da pravimo široku narodnu političku partiju koja treba da prihvati ljude sa svih različitih nivoa. I liberalne demokrate, građanske demokrate, ljude koji su nacionalno opredeljeni, socijaliste, komuniste.
Sve su te razlike kod nas sklonjene jer se bavimo budućnošću. Kada se pokrene tema četnika i partizana, imate NebojšuStefanovića i Aleksu Jokića koji su iz partizanskih porodica, ali i Maju Gojković i Zoranu Mihajlović koje su iz četničkih porodica i koje odmah kažu - siti smo komunističkih neistina. I to je sve u SNS-u. I to mora da ostane u SNS-u, kad pravite partiju "adenauerskog" tipa, gde imate 30 plus, 40 plus, ili 50 plus podršku".
[/size]

To se krace zove mafija.
Vidim da je nasao novu zabavu sa Adenauerom. Nema veze sto lupeta glavno da nesto vrti kao pametno.

Post by William Murderface on Wed 21 Jun 2017, 23:47

ostap bender wrote:no, pazi, nevencana supruga je dosta davno, jos dok su dveri bile samo tribina, vodila neke novinare kod njih (bila tzv. stringer) i tamo je prisustvovala honest-to-god cVp raspravi.

Ne, ne, daleko od toga da među nacionalistima ne postoje neslaganja po tom pitanju. I Dveri su se u međuvremenu pomerile na poziciju "dva pokreta otpora", i svojatanja partizana kao dokaza srpskog urođenog antifašizma. Samo ne može Tito, Jugoslavija i socijalizam, inače može partizani. Ko na Kecmanovoj priredbi.

_____

Guest

Post by Guest on Thu 22 Jun 2017, 07:58

Jes i ja sam pričao s Dverjanima koji su na strani partizana,  samo to obično bude u fazonu "partizani su autentičan izraz narodnog otpora okupaciji". 

I tako neideološki
Guest

Post by Guest on Thu 22 Jun 2017, 08:01

НОВИ ПАЗАР - Интернационални универзитет у Новом Пазару саопштио је данас да је Влада Србије усвојила закључак којим се потврђује валидност диплома тог универзитетта на свим нивоима - основним, мастер и докторским студијама.
У саопштењу достављеном медијима се наводи да је Влада Србије закључак донела 19. јуна ове године.
Према том закључку, како се наводи, дипломе ће бити потврђиване у континуитету од оснивања Универзитета, уз констатацију да се студијски програми ове високошколске установе сматрају акредитивним до оконцања процеса акредитације.
„Овим су отклоњене и последње недоумице око акредитације овог универзитета, пошто се у закљуцку нагласава валидност диплома у акредитационом поступку, као и свим другим приликама”, наводи се у саопштењу ИУ. (Танјуг)

Post by Filipenko on Thu 22 Jun 2017, 08:08

Vučić: Kurir je partijski bilten, to ne komentarišem kao štampu

Post by ficfiric on Thu 22 Jun 2017, 08:43

_____

Uprava napolje!

Post by Zuper on Thu 22 Jun 2017, 08:54

Mafija

Post by beatakeshi on Thu 22 Jun 2017, 11:31

Država.

Post by Daï Djakman Faré on Thu 22 Jun 2017, 11:49

plachkica wrote:I to mora da ostane u SNS-u, kad pravite partiju "adenauerskog" tipa, gde imate 30 plus, 40 plus, ili 50 plus podršku".[/size][/size][/size]

_____
is the body not billow in veil of light ?
is it not a vast beast comprised of atomic christs ?

Post by Gargantua on Thu 22 Jun 2017, 13:34

Evo uslikan ceo intervju, uživajte...

Spoiler:

Post by Blind Lime Pie on Thu 22 Jun 2017, 13:35

hehe Gargantua a đe su ti boldovi

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by Gargantua on Thu 22 Jun 2017, 13:40

Ulenjili se

Mnogo je ovo bolesno

Post by Blind Lime Pie on Thu 22 Jun 2017, 13:47

Uličar najobičniji, dripac.

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Thu 22 Jun 2017, 14:32

Gargantua wrote:Mnogo je ovo bolesno
+1
ali bar jednom da vidim da mu neko kaže "to nije odgovor na pitanje" kad krene da reaguje na pitanja svojim pitanjima

hajlajt: sam ću otići sa vlasti
pa jbt

ufff i ovo o Malom jebotesunce... pa najmlađi poslanik, ministar, premijer... ne treba ja ovo da čitam više od po jedne strane sa debelim pauzama između.

Post by паће on Thu 22 Jun 2017, 14:42

Djamolidine Abdoujaparov wrote:
ne treba ja ovo da čitam više od po jedne strane sa debelim pauzama između.

Ето видиш да ти не треба здравствено, не треба лекар. Сам знаш шта ти шкоди здрављу.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
I did it for your sake. Now give it to me. That sake of yours.

Post by ostap bender on Thu 22 Jun 2017, 14:50

chadda liberalna levica  

eto toliko ima kontakta sa realnoscu

_____

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue 17 Oct 2017, 20:28