Vučićeva Srbija

Share

Re: Vučićeva Srbija

Post by ficfiric on Wed May 03, 2017 2:47 pm

William Murderface wrote:et fic

Dadada, ima smisla. Tako je. On će nastupati svuda (u svojstvu predsednika stranke, ofkors!, sve po pravilima!) i najavljivati nekog gradonačenika iznenađenja, i onda će to biti ili neko skroz bezličan, ili, kao što kažeš, niko. Kandidat će biti on sam.

Samo mu problem pravi to sto gradonacelnik moze biti samo neko od odbornika a imena kandidata moraju biti na listi, ali to je bio slucaj i pre tri godine pa se opet nije znalo ko ce biti gradonacelnik

_____

Uprava napolje!

Post by zastitnik gotama on Wed May 03, 2017 2:48 pm

Photino Bird wrote:

za mene je ovo magijsko razmišljanje. nekakva deep state operativa odštampa fotke ratnih žrtava (ne pitajući porodice tih žrtava i vređajući majke žrtava ako se usude da traže da fotka bude skinuta) i nakači ih na aluprofile kako bi unapred kompromitovala bilo kakve proteste protiv ratnih zločinaca koji su sada na vlasti i koji su velikim delom direktno krivi za te pogibije, i sada taj pano nešto znači. to jednostavno tiho treba uništiti uz ponizno izvinjenje porodicama žrtava. uopšte nemam razumevanje za rasuđivanje da je dovoljno odštampati osobu poginule ili nestale osobe i okačiti je bilo gde, sa bilo kakvim motivom, pa makar i najnižim mogućim, da bi to odjednom postao spomen na žrtve.
+1

Samo da dodam, ako bi se pak pojavila incijativa da se izgradi dostojanstveno obelezje i da ono ne bude privatni vec javni,drzavni poduhvat (na primer da gardisti drze strazu pred obelezjem), sasvim sigurno bi bilo ljudi u nasoj javnosti koji bi imali problem sa tim i koji bi insistirali da obelezje nekako odslikava kompleksnost kosovoskog pitanja, odnosno Milosevicevu krivicu.
ficfiric wrote:
William Murderface wrote:Ma skloniće se Mali, idu izbori, on je nepopularan, dakle mora da ode, it's that simple. To je jedina stvar koja je Vučiću bitna. Živo me zanima samo koga će kandidovati.

Lista ce se zvati Aleksandar Vucic i izbegavace da kaze ko je kandidat za gradonacelnika, kao i na svim izborima do sada. Samo, nisam siguran da cemo saznati to ime ni posle izbora posto mislim da nece dobiti te izbore
+1

Post by William Murderface on Wed May 03, 2017 2:48 pm

et fić

Kako to beše? Mali nije bio odbornik, zar ne? Ili jeste?

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by ficfiric on Wed May 03, 2017 2:54 pm

William Murderface wrote:et fić

Kako to beše? Mali nije bio odbornik, zar ne? Ili jeste?

Morao je biti, samo sto je bilo nekoliko kandidata za gradonacelnika a Vucic nije hteo da kaze ko ce biti

_____

Uprava napolje!

Post by zastitnik gotama on Wed May 03, 2017 2:55 pm

Da,  sigurno je bio,  od odbornika se bira..

Post by William Murderface on Wed May 03, 2017 2:56 pm

Aha, ok, da. Pa nakrcaće listu nekima sa onog spiska 650, nekim profesorima, glumcima, itd.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by beatakeshi on Wed May 03, 2017 2:57 pm

zg wrote:Milosevicevu krivicu.
Pa nije to bila privatna Miloševićeva inicijativa.

Post by ficfiric on Wed May 03, 2017 2:59 pm

William Murderface wrote:Aha, ok, da. Pa nakrcaće listu nekima sa onog spiska 650, nekim profesorima, glumcima, itd.

Ma da.

Evo vesti posle izbora, Blic nagadja/pusta balon da ce Mali biti gradonacelnik a Vesi i Vucic odgovaraju

http://www.blic.rs/vesti/politika/sinisa-mali-novi-gradonacelnik-beograda/95qklrl
Vesić: Možemo i sami

Sekretar Privremenog veća Goran Vesić objasnio je da je potpuno izvesno da će naprednjaci moći sami da formiraju gradsku vlast.

- Bićemo prva gradska vlast koja neće imati potrebu da pravi bilo kakve kompromise, nego ćemo jasno moći da sprovedemo svoj program - rekao je Vesić.

On je takođe odbio da navede ko će voditi Beograd, i dodao da će odluku o tome doneti stranka.

Lider naprednjaka Aleksandar Vučić nije želeo da otkrije ko će biti kandidat za prvog čoveka grada i zamolio je za malo strpljenja.

- Javnost će o tome biti obaveštena za nekoliko dana - kazao je Vučić.

Onima koji nisu verovali i ne veruju u projekat “Beograd na vodi” lider naprednjaka je poručio da će SNS to napraviti.

- Uradićemo da naša zemlja bude drugačija, da se svi građani ponose Srbijom onako kako se ja večeras ponosim ostvarenim rezultatima - kazao je sinoć Vučić.

_____

Uprava napolje!

Post by William Murderface on Wed May 03, 2017 3:01 pm

Da, pa onda oprobani recept. Zato mu i treba da se Mali što pre skloni, da nikoga ne asocira na SNS i ostavi slobodan teren za bilo koju fantaziju.

_____

Post by ostap bender on Wed May 03, 2017 3:06 pm

treba gaziti po vesicu dok umisljeni alisetr kembel ne propisa majcino mleko.

gaziti = insistirati na korupciji i umesanosti u zlocin.

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by ficfiric on Wed May 03, 2017 3:10 pm

Jos malo o 2014. i necu vise

http://www.nspm.rs/hronika/blic-ko-su-kandidati-za-gradonacelnika-beograda.html?alphabet=l

Srpska napredna stranka predala je juče Gradskoj izbornoj komisiji izbornu listu za izbore u Beogradu 16. marta, a prva na listi je potpredsednica stranke Zorana Mihajlović. Potpredsednik SNS Nebojša Stefanović, za koga se kao i za ministarku Mihajlović spekulisalo da je budući gradonačelnik, izjavio je da se na listi nalaze, pored naprednjaka i predstavnici SDPS, SPO, Nove Srbije i Pokreta socijalista, ali i dva člana Privremenog organa Siniša Mali i Goran Vesić.

U vezi Sline, secam se da je argument bio i njegov doktorat

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2014&mm=04&dd=08&nav_category=11&nav_id=834027

Beograd -- Predsednik SNS Aleksandar Vučić rekao da će novi gradonačelnik Beograd biti ili predsednik Privremenog organa Siniša Mali ili ministar pravde Nikola Selaković.

Last edited by ficfiric on Wed May 03, 2017 3:11 pm; edited 1 time in total

_____

Uprava napolje!

Post by beatakeshi on Wed May 03, 2017 3:11 pm

Zmija se bije u glavu, a glava nije Vesić, on je papirna maramica, kao i Gašić, Babić, Mali...

Post by ficfiric on Wed May 03, 2017 3:23 pm

_____

Uprava napolje!

Post by plachkica on Wed May 03, 2017 3:26 pm

Na kog Miloša misli?

Sigurno smo negde nekako ubili nekog Miloša, ali kog tačno?

Post by zastitnik gotama on Wed May 03, 2017 3:26 pm

Misli Obilića 

Post by ficfiric on Wed May 03, 2017 3:31 pm

Milosa Zutica u "Na putu izdaje"?

_____

Uprava napolje!

Post by beatakeshi on Wed May 03, 2017 3:35 pm

Ovo k'o Vuk Drašković kad priča kako su ga ubili.

Post by Filipenko on Wed May 03, 2017 3:40 pm

ficfiric wrote:

"Živ je, dakle ne vredi ništa" 

Post by Veletin on Wed May 03, 2017 7:43 pm

"Ljudi smo, dogovorićemo se"
Naslućivao sam da će ministar ovih dana posetiti Agenciju.  

Министар одбране посетио Агенцију

Током посете Агенцији за борбу против корупције министар одбране Зоран Ђорђевић нагласио је значај рада Агенције за борбу против корупције као независног државног органа и водеће институције у борби против корупције.
Учесници састанка в.д. директора Верка Атанасковић и министар одбране Зоран Ђорђевић разменили су мишљења и истакли неколико изазова. Наиме, у организационој структури Министарства одбране постоје унутрашње јединице које могу носити ризик од корупције, те је неопходно да поред већ постојећих службеника министарства који се сматрају функционерима по Закону о Агенцији за борбу против корупције у обзир, између осталих, буду узети и генерали и војни службеници на положају.
Постигнут је договор да ће Агенција за борбу против корупције и Министарство одбране предузети неопходне кораке, како би и та лица у Нацрту закона о Агенцији за борбу против корупције, била обухваћена појмом јавног функционера, односно, под контролом и надлежношћу Агенције за борбу против корупције

Post by William Murderface on Thu May 04, 2017 3:11 pm

Oh

Beograd -- Andreja Mladenović, lider Samostalnog DSS, trebalo bi uskoro da bude izabran za gradonačelnika Beograda umesto Siniše Malog, saznaje B92.

_____

Post by zastitnik gotama on Thu May 04, 2017 3:14 pm

gnjilo govno.

Post by ostap bender on Thu May 04, 2017 3:17 pm

sdssk

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by zastitnik gotama on Thu May 04, 2017 11:14 pm

Policajac iz Bačke Palanke suspendovan je nakon privođenja sina Zvezdana Jovanovića. Pre suspenzije, Jovanović je napisao pismo ministru policije i tražio od njega da "zauzda besne pse iz redova MUP-a u Bačkoj Palanci".

Na dojavu da se ispred jednog kafića u Bačkoj Palanci prodaje droga, zajedno s interventnom policijom, reagovao je i policajac Dalibor Karanović. Prišao je grupi mladića i tražio im da se legitimišu. Jedini koji je to odbio da učini bio je Nemanja Jovanović, sin nekadašnjeg zamenika komandanta JSO Zvezdana Jovanovića.
„Tada su sva lica izvadila lične karte, osim jednog lica, to je bio N.J. koji nije izvadio ličnu kartu. Tad sam rekao policajcima iz interventne da ga sprovedu do policijske stanice da bi utvrdili o kome se radi. Nakon utvrđivanja identiteta, lice je pušteno odmah napolje i to je to što se tiče tog događaja“, kaže Dalibor Karanović, suspendovani policijski službenik.
S tom verzijom događaja nije se složila majka privedenog, Olivera Jovanović koja policiji u Bačkoj Palanci podnela pritužbu na postupanje prema svom sinu, navodeći da je Karanović prilikom legitimisanja repetirao pištolj. Kasnije je policiji navela da je to i ispričala svom suprugu, koji se, prema njenim rečima, jako uznemirio i rekao joj da će se obratiti nadležnima.
Toje i učinio 12. februara, pismom upućenim ministru policije:
„S obzirom na to da sam u situaciji u kojoj se trenutno nalazim, i nisam u mogućnosti da zaštitim pojedine članove svoje porodice, prinuđen sam da vam se obratim i najljubaznije vas zamolim da zauzdate pojedine besne pse iz redova MUP-a u Bačkoj Palanci. Te ukoliko ništa ne preduzmete da sprečite te besne pse, koji u kontinuitetu već duže vreme vrše pogrom, organizuju krvničko prebijanje mog sina i bez ikakvog razloga na javnom mestu repetirajući pištolj stavljaju mu na glavu i maltretirajući ga na druge načine – lično vas, dok ste na čelu Ministarstva, i Ministarstvo, smatraću odgovornim za makakvu neprijatnost ili nesreću koja se ubuduće desi članovima moje porodice“, navodi se u pismu Zvezdana Jovanovića.
Na pitanje N1 da li Jovanovićevo pismo vidi kao pritisak na nezavisnost policije, ministar unutrašnjih poslova nije odgovorio, ali u pismenom odgovoru tvrdi da je postupak protiv Karanovića pokrenut pre nego što mu se Jovanović obratio:
„Pismo Zvezdana Jovanovića, koje sam dobio u februaru, nije imalo uticaja na rad Sektora unutrašnje kontrole, s obzirom da je ova organizaciona jedinica postupak kontrole rada policijskog službenika D.K. iz Bačke Palanke pokrenula još prošle godine. Tačnije, Sektor unutrašnje kontrole MUP-a Srbije je 15. decembra, postupajući po pritužbi majke oštećenog, pokrenuo postupak kontrole i naložio Policijskoj upravi u Novom Sadu da se ispitaju navodi iz pritužbe o nezakonitom i nepravilnom postupanju prema njenom sinu“, kaže se u pismu ministra unutrašnjih poslova.
Tačno je da je postupak pokrenut 15. decembra, ali je Policijska uprava u Novom Sadu još 31. januara procenila da su navodi o nezakonitom postupanju Karanovića neosnovani.
Stefanović, međutim, objašnjava da taj izveštaj nije sadržao detaljnu proveru činjenica, pa je naložena neposredna provera. Supruga Zvezdana Jovanovića tako je dala iskaz Sektoru unutrašnje kontrole samo dan nakon pisma koje je njen muž poslao ministru, a Karanović je svega tri nedelje nakon toga suspendovan.
„Ja mislim da sam ja jedini koji je suspendovan zbog ovako nečega. Ne znam da li je ikad iko u policijskoj stanici suspendovan zbog ovakve stvari. Ništa mi nije bilo jasno, pošto sam ja 2016. imao najbolje rezultate u policijskoj stanici, trebalo je da dobijem nagradu za najboljeg policajca, gde je poslat predlog koji je stopiran, isto iz nepoznatih razloga. Umesto da dobijem nagradu, ja sam suspendovan. Zbog jedne lične karte“, kaže Karanović.
Ne zbog jedne lične karte, već zbog uticaja moćnog oca, smatra ovaj sindikalac, koji apeluje na Tužilaštvo da prilikom istrage protiv policajca obrati pažnju na Jovanovićevo pismo:
„Ako im bude svaki moćni otac mogao da interveniše na taj način, onda više nećemo imati Tužilaštvo. Onda ćemo imati tužillaštvo samo za ljude koji nemaju te veze, koji nemaju očeve iza sebe, za decu koja nemaju očeve iza sebe“, navodi Blažo Marković iz Sindikata policije i policijskih starešina.
Slučaj u kom se Karanović tereti za zlostavljanje i mučenje prošle nedelje prebačen je u Osnovno javno tužilaštvo u Novom Sadu, nakon što je tužilac iz Bačke Palanke, nakon saslušanja 11 svedoka, tražio svoje izuzeće iz ovog postupka.
Odgovor zbog čega, N1 nije dobio u Tužilaštvu.

Post by William Murderface on Thu May 04, 2017 11:17 pm

Usro se Slina.

_____

Post by diktotar on Fri May 05, 2017 11:13 am

jbg brt, kad su vam bazicna primanja nvo od strane vlade. a i ko sa govnima spava posran se probudi. 

Predrag Azdejković‏ [ltr]@azdejkovic1[/ltr]  4m4 minutes ago
[size=1]More
[/size]
Već dva meseca @VladaKLJMP duguje preko 3 miliona dinara nevladinim organizacijama koje je ugovorom naterala da taj novac unapred potroše!

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by Sponsored content

Current date/time is Sat Jun 24, 2017 5:39 am