Vučićeva Srbija

Share
Guest

Re: Vučićeva Srbija

Post by Guest on Mon May 01, 2017 12:13 am

šteta što nema osirumašenog uranijuma u prodavnicama zdrave hrane, pa da nekako doživim tih 86

Post by Veletin on Mon May 01, 2017 12:14 am

Post by паће on Mon May 01, 2017 12:18 am

Notorious wrote:Trgovina organima je svetski biznis, ima dosta relevantnih članaka na tu temu, glede uslova, donora i tako to.

Отприлике ми постаје јасна разлика између даваоца и донора.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
pirates are guys with one eye, one leg, or both.

Post by beatakeshi on Mon May 01, 2017 12:23 am

Lev Abalkin wrote:šteta što nema osirumašenog uranijuma u prodavnicama zdrave hrane, pa da nekako doživim tih 86
Ne želiš da doživiš 86.
Guest

Post by Guest on Mon May 01, 2017 12:24 am

niti imam teoretske šanse, ali to i nije bila poenta opaske, osiromašeni uranijum je gadan otrov i tu nema mesta za diskusiju

Post by ontheotherhand on Mon May 01, 2017 4:33 pm

Pitao sam ranije u nekoj od tema, čini mi se u onoj o izborima, al pošto niko nije odgovorio ajd i ovde da pokušam: što Boška O. zovete Snoško?
Guest

Post by Guest on Mon May 01, 2017 5:12 pm

Vilijam misli da je to smesno.

Post by Kinder Lad on Mon May 01, 2017 8:17 pm

Zar nije zbog prstiju?

_____
alt-lib

Post by William Murderface on Mon May 01, 2017 8:19 pm

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by ontheotherhand on Tue May 02, 2017 11:55 am

http://vukajlija.com/snosko-belic

sad tek ovo vidim

Post by otto katz on Tue May 02, 2017 1:55 pm

Tebe Snoško toliko zaintrigirao da si se bačio na istraživanje.
Inače ne volim podsmijevanje putem iskrivljavanja imena. Manite se toga, slabo je.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by Blind Lime Pie on Tue May 02, 2017 1:59 pm

Ali priznaćeš da je Malokurski veoma uspela šala?

hehe, Malokurski

_____
A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, conn a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects.
Robert E. Heinlein

Post by otto katz on Tue May 02, 2017 2:07 pm

Zaboravio sam dodati: osim kad je smiješno, hehe.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by William Murderface on Tue May 02, 2017 4:23 pm

Породице киднапованих и убијених на КиМ: Захтевамо да држава заштити "Зид плача" исто као и Параде хомосексуалаца и акције Жена у црном
уторак, 02. мај 2017.
БЕОГРАД - Породице киднапованих и убијених на Косову и Метохији не може и неће више трпети понижавање, скрнављење, свакодневне погроме над ЗИДОМ ПЛАЧА испред Народне Скипштине. 
Зар су жртве и ми породице заслужиле да свакоднавно слушамо демонстранте где узвикују вулгарне и погрдне пароле и псовке, праве буку пиштаљкама и бубњевима, на разглас пуштају музику. 
Намера Удружења породица киднапованих и убијених на Косову и Метохији постављањем ЗИДА ПЛАЧА била јасна и достојна жртава, а то је да ширу јавност упознамо са бројем жртава од Кошара до Хоргоша од стране терористичке УЋК и НАТО агресора, као и да кроз ту поставку подстакнемо државнике на наш захтев да се у Пионирском парку изгради споменик за све жртве од Кошара до Хоргоша. Желимо да свима буде јасно да од те намере и тог захтева породице никада неће одустати. 
Понашање демонстраната доказује да демонстрације нису уперене против власти, већ им је циљ рушење наших жртава, јер Сорошеви плаћеници не мирују и мислимо да се неће ни смирити, јер су жртве доказ монструозних злочина од стране терориста УЋК. Албански лоби циљано ради на убијању и уништавању управо тих доказа, јер желе да онемогуће почетак рада Суда за злочине тзв ОВК над Србима и раде на томе да он никада не почне са радом. 
Зато захтевамо да држава Србија и МУП заштити ЗИД ПЛАЧА на исти начин и истом пажњом како су били заштићени учесници параде хомосексуалаца и онако како су заштићене акције сваког 11. Јул, жена у црном на дан сећања на геноцид у Сребреници. 
Уколико држава не обезбеди адекватну заштиту Удружење ће бити приморано да 5. маја у 12:44 часова, да цео ЗИД ПЛАЧА испред Народне Скупштине прекрије црним платном. Знамо да се тиме губи наша првобитна намера, али не можемо више дозволити понижавање наших мученика. 
Зато позивамо државу да не дозволи завијање у црно оног што нам је свето,болно и трагично већ да предузме мере заштите и докаже да су жртве од државног значаја и да се односи према жртвама исто онако како се регион односи према својим жртвама. 
(РТВ)  

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by ficfiric on Tue May 02, 2017 4:25 pm

Sta imas protiv Zlobodana Siljosevica, Sranje Budjmana, Dante Cmarkovica, Kurjaka i Rugobe

_____

Uprava napolje!

Post by ficfiric on Tue May 02, 2017 4:30 pm

William Murderface wrote:
Породице киднапованих и убијених на КиМ: Захтевамо да држава заштити "Зид плача" исто као и Параде хомосексуалаца и акције Жена у црном
уторак, 02. мај 2017.
БЕОГРАД - Породице киднапованих и убијених на Косову и Метохији не може и неће више трпети понижавање, скрнављење, свакодневне погроме над ЗИДОМ ПЛАЧА испред Народне Скипштине. 
Зар су жртве и ми породице заслужиле да свакоднавно слушамо демонстранте где узвикују вулгарне и погрдне пароле и псовке, праве буку пиштаљкама и бубњевима, на разглас пуштају музику. 
Намера Удружења породица киднапованих и убијених на Косову и Метохији постављањем ЗИДА ПЛАЧА била јасна и достојна жртава, а то је да ширу јавност упознамо са бројем жртава од Кошара до Хоргоша од стране терористичке УЋК и НАТО агресора, као и да кроз ту поставку подстакнемо државнике на наш захтев да се у Пионирском парку изгради споменик за све жртве од Кошара до Хоргоша. Желимо да свима буде јасно да од те намере и тог захтева породице никада неће одустати. 
Понашање демонстраната доказује да демонстрације нису уперене против власти, већ им је циљ рушење наших жртава, јер Сорошеви плаћеници не мирују и мислимо да се неће ни смирити, јер су жртве доказ монструозних злочина од стране терориста УЋК. Албански лоби циљано ради на убијању и уништавању управо тих доказа, јер желе да онемогуће почетак рада Суда за злочине тзв ОВК над Србима и раде на томе да он никада не почне са радом. 
Зато захтевамо да држава Србија и МУП заштити ЗИД ПЛАЧА на исти начин и истом пажњом како су били заштићени учесници параде хомосексуалаца и онако како су заштићене акције сваког 11. Јул, жена у црном на дан сећања на геноцид у Сребреници. 
Уколико држава не обезбеди адекватну заштиту Удружење ће бити приморано да 5. маја у 12:44 часова, да цео ЗИД ПЛАЧА испред Народне Скупштине прекрије црним платном. Знамо да се тиме губи наша првобитна намера, али не можемо више дозволити понижавање наших мученика. 
Зато позивамо државу да не дозволи завијање у црно оног што нам је свето,болно и трагично већ да предузме мере заштите и докаже да су жртве од државног значаја и да се односи према жртвама исто онако како се регион односи према својим жртвама. 
(РТВ)  

Bednici

_____

Uprava napolje!

Post by William Murderface on Tue May 02, 2017 4:45 pm

Sramna zloupotreba žrtava. Ja stvarno ne znam kako da razumem primedbu da demonstranti "prave buku pištaljkama i bubnjevima, na razglasu puštaju muziku".

_____

Post by plachkica on Tue May 02, 2017 4:47 pm

Žele da se taj prostor tretira kao groblje, ne kom jedino tišina i pesma popova
izražava dostojanstvo.
Bulšit.

Post by Veletin on Tue May 02, 2017 4:49 pm

E, sada treba podneti prijavu nadležnim službama za uklanjanje panoa.

Post by William Murderface on Tue May 02, 2017 4:50 pm

?

_____

Post by Blind Lime Pie on Tue May 02, 2017 4:55 pm

William Murderface wrote:Sramna zloupotreba žrtava. Ja stvarno ne znam kako da razumem primedbu da demonstranti "prave buku pištaljkama i bubnjevima, na razglasu puštaju muziku".
Onako kako se jedino moze razumeti, kao primitivan pokusaj kompromitacije bilo kakvih protesta na toj lokaciji.

_____
A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, conn a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects.
Robert E. Heinlein

Post by Veletin on Tue May 02, 2017 4:55 pm

William Murderface wrote:?

Traže od države da zaštiti panoe, neka onda izvade dozvolu za njihovo postavljanje.

Post by Blind Lime Pie on Tue May 02, 2017 4:58 pm

William Murderface wrote:Sramna zloupotreba žrtava. Ja stvarno ne znam kako da razumem primedbu da demonstranti "prave buku pištaljkama i bubnjevima, na razglasu puštaju muziku".
Od pocetka je jasno sta je namera i motiv Sima Spasica , tj njegovih sefova - kompromitacija bilo kakvih antirezimakih protesta na tom mestu. Drago mi je da je najzad pokazao karte.

_____
Robert E. Heinlein

Post by Kinder Lad on Tue May 02, 2017 4:59 pm

a "pogrome"???

_____
alt-lib

Post by Blind Lime Pie on Tue May 02, 2017 5:00 pm

A i dalje ne razumem kako su se tako lako zaboravile devedesete, kada su isto kao i sada poveravali opskurnim likovima da intervenisu u javnom prostoru na ovaj nacin.

_____
Robert E. Heinlein

Post by Sponsored content

Current date/time is Sat Aug 19, 2017 1:43 am