Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    ko je autor? bez guglanja!

    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by ontheotherhand Thu Jan 24, 2019 12:28 pm

    Ima ponešto poente u tekstu, ovo oko resursa. Vučić i opozicija koja mu se u tom delu ne protivi će zapadu koristiti dok ne privatizuju svaki resurs od čije će dobiti najveći deo ići preko grane a Srbija dobiti februar kurac na biciklu i uništenu životnu sredinu.
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by Erős Pista Thu Jan 24, 2019 12:46 pm

    Ali što je ovaj čovek toliko opsednut (redovnim!) seksom?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16128
    Join date : 2014-11-06

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by plachkica Thu Jan 24, 2019 12:53 pm

    ima četvoro dece, seks u tim uslovima zahteva posebnu logistiku
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by Erős Pista Thu Jan 24, 2019 1:02 pm

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 3579118792 

    Verovatno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by Guest Thu Jan 24, 2019 2:08 pm

    Šali se Plačkica, a istina je nešto drugo - on ima patološku potrebu da obogaćuje jezik seksualnim aluzijama. Kada pričate sa njim, vidite da je u pitanju kompulzija, da mora to da radi. U osnovi, on tako jebe.
    паће

    Posts : 39810
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by паће Thu Jan 24, 2019 5:25 pm

    Једанаести полни орган, језик?


    _____
       "Baby formula", however, is not a recipe for "how to make a baby".
       срце пуца где је лепљено
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by Erős Pista Fri Feb 01, 2019 3:53 pm

    Nema važnijeg pravnog i političkog dokumenta od završne reči Slobodana Ružića, advokata oštećenih u suđenju za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije. Ružić je staloženo, sa stavom koji je važniji od odnosa prema konkretnom predmetnom delu, dokumentovao spregu države, političkog progona, medijskog terora i organizovanog kriminala. Pamflet „Ćuruvija dočekao bombe“ bio je pretnja celog sistema, ne samo usamljenog režimskog bota. Pamflet je bio najava realizovana likvidacijom Slavka Ćuruvije i zatiranjem tragova (Kurak i njegov gazda itd). Ako Filozofski, i bilo ko od potpisnika, bude povređen, na bilo koji način oštećen, poznata su imena koja su se poslužila manirom kriminalnog pamfleta iz 1999.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4298
    Join date : 2016-09-29

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by nalog sa ženinog laptopa Fri Feb 01, 2019 3:56 pm

    ovo je iz današnjeg danasa zdenko tomanović?


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by Erős Pista Fri Feb 01, 2019 3:58 pm

    Toplo, ali ipak promasaj.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4298
    Join date : 2016-09-29

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by nalog sa ženinog laptopa Fri Feb 01, 2019 4:13 pm

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 286371741 bas pazljivo citam novine


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Anonymous
    Guest

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by Guest Fri Feb 01, 2019 4:56 pm

    džoni s

    filozofski ga je odao, mada je bio tough call
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by Erős Pista Fri Feb 01, 2019 9:26 pm

    Jeste!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Solus_Rex

    Posts : 3502
    Join date : 2018-07-03

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by Solus_Rex Fri Feb 01, 2019 10:05 pm

    Saradnja i sukobi generacija su kodovi modernog razvoja. Nikad nisam koristio nastavničko ili naučno zvanje u karijeri koja nije akademska. "


    Uhhhhhhh jbt, napisa naučnik koji studente od dvadeset godina isteruje redovno iz lifta jer zaboga, liftovima se isključivo prevozi nauka fakulteta.


    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 3402243210


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Anonymous
    Guest

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by Guest Fri Feb 01, 2019 10:11 pm

    nije to ništa, u jednoj mojoj bivšoj firmi su bili wc za ženske, wc za muške i wc za phd
    Solus_Rex

    Posts : 3502
    Join date : 2018-07-03

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by Solus_Rex Fri Feb 01, 2019 10:12 pm

    "Osporavanja, koja su svakodnevna, podnosim ćutanjem i optimizmom. Smatram da sam legitiman predmet napada, uvreda, kleveta, nekad i kriminalnih pretnji."


    Ovo ko da piše Sandulivić, samo fali ono jer mi Republikanci...


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Solus_Rex

    Posts : 3502
    Join date : 2018-07-03

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by Solus_Rex Fri Feb 01, 2019 10:14 pm

    Kakve dodake imaju ta toaleta za Phd?


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Anonymous
    Guest

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by Guest Fri Feb 01, 2019 10:16 pm

    ne znam, nisam bio unutra
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by Nino Quincampoix Fri Feb 01, 2019 10:19 pm

    Solus_Rex wrote:Kakve dodake imaju ta toaleta za Phd?

    Ima i na FF profesorski i asistentski WC, ništa posebno jedino što je primereno čist.
    avatar

    Posts : 18178
    Join date : 2014-12-12

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by beatakeshi Fri Feb 01, 2019 10:25 pm

    Čučavac?

    Nego jel NS još u onom Bebinom Institutu ili kako se to već zove?
    Solus_Rex

    Posts : 3502
    Join date : 2018-07-03

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by Solus_Rex Fri Feb 01, 2019 10:39 pm

    Quincy Endicott wrote:
    Solus_Rex wrote:Kakve dodake imaju ta toaleta za Phd?

    Ima i na FF profesorski i asistentski WC, ništa posebno jedino što je primereno čist.
     
    Ma nema, bar ne na III i IV gde se zaključavaju iznutra. Profesrski bi pre u caffe Monumentu jer su nikotin friendly
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by Nino Quincampoix Fri Feb 01, 2019 10:43 pm

    bio je gore na V, kad se uđe u hodnik levo, pored Suzanine kancelarije. bio je zaključan
    avatar

    Posts : 18178
    Join date : 2014-12-12

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by beatakeshi Sat Feb 02, 2019 10:54 am

    "Jer, mali narod ... može obezbediti svoju budućnost, tj. ravnopravno mesto među narodima, samo ako bude stajao u prvim redovima društvenog napretka. Ukoliko u njemu ne nađe odgovarajuće mesto postaće podređeni privezak i gluva provincija ovog ili onog imperijalističkog ili hegemonističkog sistema."
    Solus_Rex

    Posts : 3502
    Join date : 2018-07-03

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by Solus_Rex Sun Feb 10, 2019 10:25 pm

    - Šta trenutno spremate?

    - Film iz ruske istorije, u saradnji sa našim i njihovim producentima, a uradio sam i još nekoliko scenarija. Od njih bih posebno istakao onaj za dugometražni film o svetom despotu Stefanu Lazareviću, urađen u saradnji sa igumanijom Pavlom iz manastira Manasija. Tu je još jedan projekat, rađen na temu srpskog stradanja u proteklih stotinak godina, prema romanu Miće Milovanovića, a kroz sudbinu i ispovest pravoslavnog monaha Prohora.

    Osim toga, osnovao sam i Institut za nacionalnu strategiju, čiji sam predsednik. Najvažniji projekat Instituta je izrada posebnog sajta, na nekoliko jezika, o stradanju dece u NDH tokom Drugog svetskog rata.
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by Erős Pista Fri Feb 15, 2019 1:41 pm

     Да би се Држава претворила у Територију прво је потребно демонтирати Државу, јер једино Држава може да се супротстави мултинационалним компанијама, односно једино она може да их принуди на неки компромис.
    Пошто су данас у моди кувари и емисије у којима се дају рецепти, ево сада рецепта за демонтажу Државе (видећете, врло је сличан рецепту за увођење тираније).
    Најпре, атомизујете друштво. Креирајте вештачке поделе: жене супротставите мушкарцима, хомосексуалце хетеросексуалцима, децу родитељима, студенте професорима, ученике наставницима, унуке декама и бакама, буџетске кориснике небуџетским корисницима, Београд, осталим деловима Србије, остале делове Србије, Београду. Затим смањите потребан ниво знања у основим и средњим школама, увећајте, до у бесвест, административне обавезе у школама и на факултетима (да људи буду запослени), понижавајте их и вређајте како бисте им изазвали фрустрације, јер их нико (Држава) неће бранити. Смањите, па укините националну историју (позовите на пуно насиља) и националну књижевност (избаците прво епику и романтизам; кажите да је застарело). Потом, наточите нечим јефтиним исто такве локалне полуинтелектуалце који ће потом уринирати по сваком центиметру културне историје властитог народа: Светом Сави, Вуку, Доситеју, романтичарима, Дучићу, Ракићу, Скерлићу, Црњанском, Андрићу, Настасијевићу, Пекићу, Павићу… апсолутно сваком: сви су фашисти. Укратко: српску књижевност свести на Изабрано дело Радомира вон Паланка.
    Затим то грејте на тихој ватри док се Држава не претвори у Територију, а онда од било које тзв. ,,власти” можете за цену бакшиша да купите а) изворе воде (нема ко да протестује) б) целу обрадиву земљу (нема ко да протестује) ц) рудна богатства (исто) д) све остало осим ваздуха. Потпомогните потом одлив домородачке биомасе (мушкараца и жена), како бисте напунили своје полупразне територије, а на ову територију одложите мигранте који вам нису потребни/тј које не можете да асимилујете. Обесхрабрујте било какав наталитет (позовите се на тзв ,,женска права” тј перманентно усађујте женама у главу да нема горе казне за жену од тога да буде мајка, те да деца само серу и плачу), а оно мало багре што се роди (дечаке и девојчице подједнако) вакцинишете чиме год хоћете (јер нико то неће проверавати); укратко, играјте се њиховим животима и пратите разултате, а затим слободно и по вољи користите природне ресурсе Територије, не размишљајући о последицама по локалне домороце (копајте никл где год га пронађете, градите микрохидроелектране где хоћете… уништавајте све што стигнете, јер сте ту само привремено). Ако се неко побуни: назовите га: а) ксенофобом б) фашистом ц) хомофобом, д) националистом, е) ,,мороном”. (И не дајте му да обуче жути прслук).


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11041
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by Летећи Полип Fri Feb 15, 2019 2:22 pm

    Da nije Milenče?


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!

    ko je autor? bez guglanja! - Page 7 Empty Re: ko je autor? bez guglanja!

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 12:36 pm