Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Sunčane naočare

    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Sunčane naočare Empty Sunčane naočare

    Post by ontheotherhand Sun Apr 09, 2017 9:38 pm

    Gde u Beogradu ima dobar izbor i muških i ženskih, po mogućstvu što jeftinijih a što kvalitetnijih? Ne spominjite mi neke Cuttler and Gross od €500 pls. Sunčane naočare 1143415371
    Erős Pista

    Posts : 81132
    Join date : 2012-06-10

    Sunčane naočare Empty Re: Sunčane naočare

    Post by Erős Pista Sun Apr 09, 2017 9:55 pm

    Sunčane naočare 1myp7t


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 39705
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Sunčane naočare Empty Re: Sunčane naočare

    Post by паће Sun Apr 09, 2017 10:07 pm

    Да пријавим да смо већ били заборавили да смо за речени артикал имали кућни назив: хорације (по Кејну). Заборавили откако не гледамо теве (а самог Хорејшиоуа још дуже).

    Ја нашао пре две године на Ушћету за 2000 (и још госпоји приде други пар фрај, код бајвана гетванаРЖ), поларизујуће и са кесицом од микровлакна. Она своје изгубила, ја своје држим у колима. У повратку са баште један део возим према западу, без поларизујућих бих видео само размазану ентомологију на ветробрану.


    _____
       "Baby formula", however, is not a recipe for "how to make a baby".
       чудно је, дакако, да реч 'револуција' улети у такву двомисао, па је хвале вредна кад припада историји Сједињених (Северно)америчких држава, а ружна ако се спомене другде

    Sunčane naočare Empty Re: Sunčane naočare

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Tue Mar 19, 2024 11:40 am