Vučićeva Srbija

Share

Re: Vučićeva Srbija

Post by plachkica on Mon Apr 03, 2017 7:14 pm

Sad vidim da je i u Novom Sad bilo okupljanja.

Post by Blind Lime Pie on Mon Apr 03, 2017 7:16 pm

Idite deco u majcinu, ja pomislio ovo nesto sto vredi podrzati, a oni klicu ovom baneru.

Idem da kuvam nesto.

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by diktotar on Mon Apr 03, 2017 7:16 pm

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by diktotar on Mon Apr 03, 2017 7:21 pm

_____
Želimir Žilnik

Post by Hubert de Montmirail on Mon Apr 03, 2017 7:22 pm

Nije da je to neka novost ali Vučić je baš baš opasan manijak, koji će mu kurac da organizuje ovo?

_____
Que trépasse si je faiblis!

Post by Kondo on Mon Apr 03, 2017 7:27 pm

ovo preteklo nekom od izbora pa da se ne baci. ko mi kad poslednji dan nekog projekta idemo u shopping

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by diktotar on Mon Apr 03, 2017 7:29 pm

Hubert de Montmirail wrote:Nije da je to neka novost ali Vučić je baš baš opasan manijak, koji će mu kurac da organizuje ovo?

nece se suvar sloziti sa tobom kad vidi da su u ns bili nedim i dinko  

_____
Želimir Žilnik

Post by Kondo on Mon Apr 03, 2017 7:30 pm

rusilacki nemiri jbte
natasa jeremic ne spava

_____

Post by Blind Lime Pie on Mon Apr 03, 2017 7:35 pm

izbrisao post sa fejsbuka, ne zelim da ucestvujem u ovom ni na koji nacin, spontane inicijative koje predvode bezimeni ljudi prepuni propagandnog materijala me ne zanimaju. smrdi do neba a brinem se da ne bude nekih gadnih provokacija ovde.

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama
Guest

Post by Guest on Mon Apr 03, 2017 7:37 pm

Photino Bird wrote:izbrisao post sa fejsbuka, ne zelim da ucestvujem u ovom ni na koji nacin, spontane inicijative koje predvode bezimeni ljudi prepuni propagandnog materijala me ne zanimaju. smrdi do neba a brinem se da ne bude nekih gadnih provokacija ovde.

Kako ti nije smrdelo dok nisi video onaj transparent?

Post by ontheotherhand on Mon Apr 03, 2017 7:38 pm

Ova u crvenoj jakni 

Post by diktotar on Mon Apr 03, 2017 7:39 pm

meni je jedino neprisustvo milicije cudno, a da deca ne daju kosovo me ne cudi

_____
Želimir Žilnik

Post by diktotar on Mon Apr 03, 2017 7:42 pm

a u ns je malo drugacije

_____
Želimir Žilnik

Post by Blind Lime Pie on Mon Apr 03, 2017 7:42 pm

Pržun wrote:
Photino Bird wrote:izbrisao post sa fejsbuka, ne zelim da ucestvujem u ovom ni na koji nacin, spontane inicijative koje predvode bezimeni ljudi prepuni propagandnog materijala me ne zanimaju. smrdi do neba a brinem se da ne bude nekih gadnih provokacija ovde.

Kako ti nije smrdelo dok nisi video onaj transparent?

Ako treba da objasnjavam ocigledno, koreografija lici na ekipu oko Malagurskog, a njega, sa dobrim razlogom, smatram za rezimskog placenog provokatora. Videcemo sta je ovo. Ako nema nikakvu artikulaciju osim "Vucicu pederu", ako niko od organizatora nece da se predstavi, lako moze biti provokacija sa ciljem da Vucic malo izdrami o "makedonskom scenariju".

I drugo, ne interesuje me desni populizam, izmedju toga i Vucica ja biram Vucica, rekao sam to vec sto puta.

_____

Post by Kinder Lad on Mon Apr 03, 2017 7:43 pm

plachkica wrote:mislim da iza ovog protesta stoje oni koji su organizovali drugi krug, a iza njih malagurski,
a iza njega jeremić.
ne bih se ja baš radovala.
Pazi uvek mora prvo da bude ta Vuče Vuče faza

_____
alt-lib

Post by Kondo on Mon Apr 03, 2017 7:44 pm

Photino Bird wrote:I drugo, ne interesuje me desni populizam, izmedju toga i Vucica ja biram Vucica, rekao sam to vec sto puta.

dobar izbor, zamisli tek da je vucic desni populista

_____

Post by Blind Lime Pie on Mon Apr 03, 2017 7:45 pm

Nemoj da se pravis da ne znas na sta mislim.

Uostalom videcemo sta je ovo i kako ce se artikulisati dalje.

_____

Post by Kondo on Mon Apr 03, 2017 7:47 pm

resila deca da ne idu u skolu
i mi smo radili neke slicne fore za to vreme

_____

Post by Blind Lime Pie on Mon Apr 03, 2017 7:48 pm

lol iskacu mi neki neonacisticki profili sa kolovratima, koje prati 300+ ljudi a bez licnih podataka, sa izjavama tipa 

Policija sprema napad na decu ispred skupštine! Beograđani! Svi koji ste u prilici, prikljjučite se protestu! Ne dajte Vučićevim fašističkim falangama da nam biju mladost i budućnost!

_____

Post by plachkica on Mon Apr 03, 2017 7:50 pm

Nikola Radišić‏ [ltr]@radijacija[/ltr]  12m[size=1]12 minutes ago
More[/size]
#protest #izbori2017
Policija ne daje ni novinarima do skupatine. Kazu "strogo naredjenje". Iza njega spremni zandarmi. Ljudi tek dolaze

Nikola Radišić‏ [ltr]@radijacija[/ltr]  5m[size=1]5 minutes ago

More
Odjednom razlaz. Odoshe negde, ne znam gde. Ne mogu za njima. Javite ako ih neko prati #protest #izbori2017[/size]
Guest

Post by Guest on Mon Apr 03, 2017 7:50 pm

Photino Bird wrote:
Ako treba da objasnjavam ocigledno, koreografija lici na ekipu oko Malagurskog, a njega, sa dobrim razlogom, smatram za rezimskog placenog provokatora. Videcemo sta je ovo. Ako nema nikakvu artikulaciju osim "Vucicu pederu", ako niko od organizatora nece da se predstavi, lako moze biti provokacija sa ciljem da Vucic malo izdrami o "makedonskom scenariju".

I drugo, ne interesuje me desni populizam, izmedju toga i Vucica ja biram Vucica, rekao sam to vec sto puta.

Sve je to meni jasno. Ono sto mi nije jasno jeste kako u roku od pola sata "Gotov je", kamenice i didzeridu  prelaze iz:

Photino Lord wrote:

ovo je prava stvar, ovo su pravi demonstranti, urlaju bez prestanka, loze se, izgledaju isto kao onda jbt.

u

Photino Lord wrote:
koreografija lici na ekipu oko Malagurskog

Ali ok.

Post by Blind Lime Pie on Mon Apr 03, 2017 7:50 pm

odose valjda negde u setnju. ima neko aktuelni live?

_____
Guest

Post by Guest on Mon Apr 03, 2017 7:53 pm

ja sam prvo pomislio da ovo sve vučić organizuje kako bi imao razlog da dokusuri opoziciju

u nekoj od asimovljevih zadužbina gradonačelnica terminusa harla brano kaže golanu trevizu, baš danas kada sam pobedila i kada imam sve poslanike iza sebe ste našli da me napadate (parafraziram), sutra će se već probuditi svi moji protivnici, ali danas, danas mogu da vam uradim šta hoću

Post by Blind Lime Pie on Mon Apr 03, 2017 7:54 pm

Pržun wrote:
Photino Bird wrote:

Sve je to meni jasno. Ono sto mi nije jasno jeste kako u roku od pola sata "Gotov je", kamenice i didzeridu  prelaze iz:

Photino Lord wrote:

ovo je prava stvar, ovo su pravi demonstranti, urlaju bez prestanka, loze se, izgledaju isto kao onda jbt.

u

Photino Lord wrote:
koreografija lici na ekipu oko Malagurskog

Ali ok.

ne znam gde vidis promenu, izgledaju isto kao i tada, sa istom energijom, ali koreografija (plakati, slogani) lici na ekipu oko Malagurskog.

e cuj mrzi me da polemisem dalje, rekao sam zasto mi je prica sumnjiva i spremna za Informer, ako se pokaze da nije tako, tj. ako prica bude imala neki normalan nastavak, super, idemo na ulicu sto se mene tice. isao bih i sada da sam znao da se ovo uopste desava.

_____

Post by Blind Lime Pie on Mon Apr 03, 2017 7:55 pm

Sele se na Trg.

_____

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Oct 18, 2017 9:25 am