Vučićeva Srbija

Share

Re: Vučićeva Srbija

Post by Kinder Lad on Mon Apr 03, 2017 10:34 pm

diktotar wrote:mozda deca protestuju protiv toga da oni studiraju posteno, a da se onda na radna mesta za struku koju zavrse zaposle stranacki degenerici kojima tad upisu fakultet i zavrse im ga na tri rate preko drzavne firme. to samo jedan primer recimo.

to je sve ok. mislim, zbog svega sto sam/smo naucili u zivotu enormno sam skeptican prema mogucnosti "spontanog" okupljanja, ali mozda na kraju ni ne bude bitno jer moze da izadje na nesto dobro.

_____
alt-lib

Post by MNE on Mon Apr 03, 2017 10:35 pm

Kinder Lad wrote:E aj majketii sa tim "pristojnim". Protiv cega se ovde protestuje, protiv rezultata izbora? Mislim, svi smo mi bili stotinama puta na ulici kad se sve sabere, ali neki cilj je uvek postojao, zahtev, nesto...

https://twitter.com/BoskoObradovic/status/848984448334999553?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.parapsihopatologija.com%2Fforums%2Findex.php%3Fshowtopic%3D20453%26page%3D162
Replying to [ltr]@BoskoObradovic[/ltr]
Djacima nije mesto na protestu jer nemaju 18 god. ni pravo glasa. Zaobijite decu jer ce vas optuzitiza zloup. dece u pol. svrhe

sve joj botovsko jbm a kad picousti razvlači klince po feketićima TV spotovima skupovima itd. to onda nije zloupotreba u pol. svrhe

Post by Kinder Lad on Mon Apr 03, 2017 10:37 pm

Ok, u redu je ovo.

_____
alt-lib

Post by diktotar on Mon Apr 03, 2017 10:39 pm

Kinder Lad wrote:
diktotar wrote:mozda deca protestuju protiv toga da oni studiraju posteno, a da se onda na radna mesta za struku koju zavrse zaposle stranacki degenerici kojima tad upisu fakultet i zavrse im ga na tri rate preko drzavne firme. to samo jedan primer recimo.

to je sve ok. mislim, zbog svega sto sam/smo naucili u zivotu enormno sam skeptican prema mogucnosti "spontanog" okupljanja, ali mozda na kraju ni ne bude bitno jer moze da izadje na nesto dobro.

nije ovo revolucija, ali neka bar mali broj ljudi potakne da se bore, borba je svaki dan, svuda kad se bunis protiv svinjarija. takve promene u glavama su takodje potrebne kao hleb nasusni.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by Santino on Mon Apr 03, 2017 10:40 pm

slobomir je pao tek kad su se i deca pobunila protiv njega i pocela da nose otpor majice u skolu.

_____
I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds

Post by William Murderface on Mon Apr 03, 2017 10:41 pm

MNE wrote:
Kinder Lad wrote:E aj majketii sa tim "pristojnim". Protiv cega se ovde protestuje, protiv rezultata izbora? Mislim, svi smo mi bili stotinama puta na ulici kad se sve sabere, ali neki cilj je uvek postojao, zahtev, nesto...

https://twitter.com/BoskoObradovic/status/848984448334999553?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.parapsihopatologija.com%2Fforums%2Findex.php%3Fshowtopic%3D20453%26page%3D162
Replying to 

[ltr]@BoskoObradovic[/ltr]

[size=38]Djacima nije mesto na protestu jer nemaju 18 god. ni pravo glasa. Zaobijite decu jer ce vas optuzitiza zloup. dece u pol. svrhe

sve joj botovsko jbm a kad picousti razvlači klince po feketićima TV spotovima skupovima itd. to onda nije zloupotreba u pol. svrhe[/size]

Ciji je komentar?

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Blind Lime Pie on Mon Apr 03, 2017 10:42 pm

Notorious wrote:
паће wrote:Било би добро да сутра, ко је препознао неког на фоткама, савата дотичног и приупита га мало откуд он тамо. Бар да сазнамо ко је организатор, ако га већ званично нема.

Moja ćerka je razgovarala sa jednim od inicijatora poziva koji su se šerovali (poznaje ga iz ranijih protestnih aktivnosti), on tvrdi da je sve zaista krenulo spontano. Ko god bio organizator, ako ga uopšte ima, većina učesnika ne zna.
Meni je ovo dovoljno, za pocetak.

_____
A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, conn a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects.
Robert E. Heinlein

Post by Kinder Lad on Mon Apr 03, 2017 10:46 pm

diktotar wrote:
Kinder Lad wrote:

nije ovo revolucija, ali neka bar mali broj ljudi potakne da se bore, borba je svaki dan, svuda kad se bunis protiv svinjarija. takve promene u glavama su takodje potrebne kao hleb nasusni.

Ne, ok, kazem, u medjuvremenu sam skapirao da je ok.

_____
alt-lib

Post by Notorious on Mon Apr 03, 2017 10:46 pm

Kinder Lad wrote:to je sve ok. mislim, zbog svega sto sam/smo naucili u zivotu enormno sam skeptican prema mogucnosti "spontanog" okupljanja, ali mozda na kraju ni ne bude bitno jer moze da izadje na nesto dobro.
Moja skepsa se graniči s paranojom 
Novo okupljanje je zakazano za sutra u 18 ispred Skupštine.

Post by diktotar on Mon Apr 03, 2017 10:47 pm

rale milenkovic hajluje svoje studentkinje sa akademije koje su na protestu, znam neke od njih, meni takodje dovoljno.

_____
Želimir Žilnik

Post by Kinder Lad on Mon Apr 03, 2017 10:48 pm

Notorious wrote:
Kinder Lad wrote:to je sve ok. mislim, zbog svega sto sam/smo naucili u zivotu enormno sam skeptican prema mogucnosti "spontanog" okupljanja, ali mozda na kraju ni ne bude bitno jer moze da izadje na nesto dobro.
Moja skepsa se graniči s paranojom 
Novo okupljanje je zakazano za sutra u 18 ispred Skupštine.

Šići?

_____
alt-lib

Post by Kinder Lad on Mon Apr 03, 2017 10:49 pm

diktotar wrote:rale milenkovic hajluje svoje studentkinje sa akademije koje su na protestu, znam neke od njih, meni takodje dovoljno.

da da, pa jbg, i meni je bilo potrebno da pročeprkam malo  mislim, i dalje nisam siguran u kom stepenu su uključeni oni koji ne bih voleo, ali dovoljno ima pozitivnih signala

_____
alt-lib

Post by Notorious on Mon Apr 03, 2017 11:06 pm

Kinder Lad wrote:Šići?

Hoću, meni i inače malo treba da se dignem na ustanak. Skepsa za skepsu, revolt za izlazak na ulicu. Naravno, sve pod uslovom da skepsa u međuvremenu ne preraste u neku neprihvatljivu izvesnost tipa desničari i sl., mada ne verujem u takvu mogućnost, sudeći po podršci klinaca čije ideološko usmerenje mi je poznato,

Post by Kinder Lad on Mon Apr 03, 2017 11:08 pm

Notorious wrote:
Kinder Lad wrote:Šići?

Hoću, meni i inače malo treba da se dignem na ustanak. Skepsa za skepsu, revolt za izlazak na ulicu. Naravno, sve pod uslovom da skepsa u međuvremenu ne preraste u neku neprihvatljivu izvesnost tipa desničari i sl., mada ne verujem u takvu mogućnost, sudeći po podršci klinaca čije ideološko usmerenje mi je poznato,

ma, pazi, ako preuzme ko treba onda nije ni bitno ko je inicijalno organizovao. a sutra ćemo svakako svi znati više.

_____
alt-lib

Post by plachkica on Mon Apr 03, 2017 11:22 pm

Ha

Ogi Radivojević‏ [ltr]@OgiRadivojevic[/ltr]  2h[size=1]2 hours ago
More[/size]
Dvoje studenata me je upravo pitalo "da li će sutra doći potpisnici @APEL100Jankovic ".

Post by Blind Lime Pie on Mon Apr 03, 2017 11:28 pm

Samo da ne dodju muzicari i glumci, da se bore protiv Vucica komikom i muzikom i lepotom, ako se.to desi, propade sve.

_____
A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, conn a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects.
Robert E. Heinlein

Post by diktotar on Mon Apr 03, 2017 11:30 pm

plachkica wrote:Ha

Ogi Radivojević‏ 

[ltr]@OgiRadivojevic[/ltr]

2h[size=1]2 hours ago
More[/size]
Dvoje studenata me je upravo pitalo "da li će sutra doći potpisnici @APEL100Jankovic ".

o ne faking neee 

btw, kao sto rekoh, najsramotnije je sto su uopste ovo i razvukli tamo kao obicne krpetine, bitno je da botine danas kukaju na unistavanje

_____
Želimir Žilnik

Post by diktotar on Mon Apr 03, 2017 11:34 pm

e a sad ce videti svog boga oni iz mup sto nisu teli onomad da pale helikopter 

_____
Želimir Žilnik

Post by Notorious on Mon Apr 03, 2017 11:41 pm

Photino Bird wrote:Samo da ne dodju muzicari i glumci, da se bore protiv Vucica komikom i muzikom i lepotom, ako se.to desi, propade sve.

Da uplišane protest k'o onomad. Valjda neće.

Post by beatakeshi on Mon Apr 03, 2017 11:45 pm

Sutra Dan studenata, biće zabavno.

Post by Kinder Lad on Mon Apr 03, 2017 11:45 pm

Kvota na dolazak muzicara i glumaca je 1,15

_____
alt-lib

Post by Notorious on Mon Apr 03, 2017 11:47 pm

Ne puštati ih da se eksponiraju po cenu imobilizacje lepljivom trakom za prvo drvo.

Post by kapetanm on Mon Apr 03, 2017 11:57 pm

Ocel biti Djoka Balasevic?

Post by diktotar on Tue Apr 04, 2017 12:00 am

_____
Želimir Žilnik

Post by Kinder Lad on Tue Apr 04, 2017 12:01 am

diktotar wrote:

Nije to Djoka, to je neki orjunashrvatski huligan

_____
alt-lib

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Aug 22, 2017 1:38 am