Vučićeva Srbija

Share

Vučićeva Srbija

Post by Kinder Lad on Fri Mar 31, 2017 4:44 pm

Photino Bird wrote:Upitaćete se kakve ovo veze ima sa Vučićevom Srbijom i Srbijom uopšte, koncert najobičniji.

Jedan od najpoznatijih bendova hard rock scene Scorpions održaće prvi koncert u Srbiji, u Kombank Areni, 7. decembra.

Nije najobičniji. Ovakvih koncerata ove godine ima kao ladne vode. Razni Ričardi Klajdermani, tribjut bendovi Kvina i slična sranja. A koncerata za klince maltene nema uopšte - pri čemu naravno mislim na mejnstrim scenu i velike i srednje velike prostore, ne na klupske događaje. 

Za mene je to signal da je platežna moć mladih ljudi drastično opala u vrlo kratkom vremenskom roku. Ovakvi događaji se prave za relativno dobro situirane ljude u srednjim godinama, dakle ljude sa mogućnošću da investiraju u zabavu. Ostali stratumi se jednostavno zabataljuju. To je vrlo loš znak jer nas istorija uči da su najveća sranja nastajala kada je veliki broj mladih ljudi naglo ostajao bez mogućnosti da radi i zaradi.

Aj daj predlog koga da im dovedu

_____
alt-lib
Guest

Re: Vučićeva Srbija

Post by Guest on Fri Mar 31, 2017 4:56 pm

muzičari kod nas uglavnom dolaze posthumno

Post by MNE on Fri Mar 31, 2017 5:09 pm

plachkica wrote:" />
samo da ne dobije prekomandu u ZG

Post by Daï Djakman Faré on Fri Mar 31, 2017 5:12 pm

Lev Abalkin wrote:muzičari kod nas uglavnom dolaze posthumno

_____
is the body not billow in veil of light ?
is it not a vast beast comprised of atomic christs ?

Post by Kinder Lad on Fri Mar 31, 2017 5:17 pm

zapravo to je ipak tacnije za bendove  bendovi kod nas stvarno dolaze posthumno. 

a posthumno muzicari dolaze tamo gd eje vece trziste, recimo nebeska srbija je ogromno trziste za posthumne posete.

_____
alt-lib

Post by diktotar on Fri Mar 31, 2017 5:55 pm

Gargantua wrote:

dobro se dobrim vraća

Tanjug | 25. 12. 2015 -

Viši sud u Novom Sadu danas je doneo rešenje o obustavljanju postupka protiv bivšeg direktora JP "Zavod za izgradnju grada" Borislava Novakovića, novosadskih biznismena Petra Matijevića i Vojislava Gajića i ostalih koji su bili osumnjičeni za malverzaciju sa građevinskim zemljištem, rekla je Tanjugu portparolka tog suda Ivana Karapandžić.

hehe 

http://rs.n1info.com/a235636/Vesti/Vesti/Borislav-Novakovic-osudjen-na-tri-i-po-godine-zatvora.html

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by diktotar on Fri Mar 31, 2017 5:58 pm

Kinder Lad wrote:
Photino Bird wrote:Upitaćete se kakve ovo veze ima sa Vučićevom Srbijom i Srbijom uopšte, koncert najobičniji.

Nije najobičniji. Ovakvih koncerata ove godine ima kao ladne vode. Razni Ričardi Klajdermani, tribjut bendovi Kvina i slična sranja. A koncerata za klince maltene nema uopšte - pri čemu naravno mislim na mejnstrim scenu i velike i srednje velike prostore, ne na klupske događaje. 

Za mene je to signal da je platežna moć mladih ljudi drastično opala u vrlo kratkom vremenskom roku. Ovakvi događaji se prave za relativno dobro situirane ljude u srednjim godinama, dakle ljude sa mogućnošću da investiraju u zabavu. Ostali stratumi se jednostavno zabataljuju. To je vrlo loš znak jer nas istorija uči da su najveća sranja nastajala kada je veliki broj mladih ljudi naglo ostajao bez mogućnosti da radi i zaradi.

Aj daj predlog koga da im dovedu

nikog. vanja bulic ce opet da vodi zam, to ce biti to.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by ontheotherhand on Fri Mar 31, 2017 10:30 pm

Lev Abalkin wrote:muzičari kod nas uglavnom dolaze posthumno

Na šta tačno misliš, kad propadnu?

Post by паће on Fri Mar 31, 2017 10:33 pm

Кад су бивши и хоће да зараде 1 цркавицу за пензију, јер паре су спискали, слава ће да прође, алкохол ће једном главе да им дође...

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
I did it for your sake. Now give it to me. That sake of yours.

Post by Kondo on Fri Mar 31, 2017 10:40 pm

Fotino bzvz paniči, to je novi stari direktor Arene Đole Noga, to je njegov stil. Sve što uključuje rizik on realocira na nekog drugog, a što se arenskog biznisa tiče, samo sigurica. Ono što je zapravo meni najzanimljivije je to što on kao sigurnicu vidi ne samo Scorpions nego i Nicka Cavea. Drugim rečima ćopavi mu se posro u karijeru.

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by Kinder Lad on Fri Mar 31, 2017 10:41 pm

E, kad je Kejv?

_____
alt-lib

Post by Blind Lime Pie on Fri Mar 31, 2017 10:47 pm

Kondo wrote:Fotino bzvz paniči, to je novi stari direktor Arene Đole Noga, to je njegov stil. Sve što uključuje rizik on realocira na nekog drugog, a što se arenskog biznisa tiče, samo sigurica. Ono što je zapravo meni najzanimljivije je to što on kao sigurnicu vidi ne samo Scorpions nego i Nicka Cavea. Drugim rečima ćopavi mu se posro u karijeru.

Ne, u pravu si delimicno, secam se kada je Leonard Koen bio na poslednjoj turneji, u Areni su bili u fazonu "ma ko ce da rizikuje sa matorim", osoba iz Arene koja mi je to pricala bila je zagrcnuta od besa jer je sve ukazivalo da bi prodali 10.000+ ulaznica. 

No, nema ni na drugim mestima stvari koje su namenjene ljudima ispod trideset godina. Znam da si upucen u scenu, ali meni posle 10+ godina pracenja izgleda da se sve targetuje za gospodje i gospodu iz Poreske uprave i Infostana, da se sete kako im je bilo lepo 1988. godine. Nista protiv njih, neka im Ricard Klajderman i Skorpionsi, ali nema drugih sadrzaja. Uostalom, pogledaj koncertni kalendar.

bold: e jesi svinja 

Last edited by Photino Bird on Fri Mar 31, 2017 10:48 pm; edited 1 time in total

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by Blind Lime Pie on Fri Mar 31, 2017 10:47 pm

Kinder Lad wrote:E, kad je Kejv?

28. oktobar

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by Hubert de Montmirail on Fri Mar 31, 2017 10:48 pm

_____
Que trépasse si je faiblis!

Post by Blind Lime Pie on Fri Mar 31, 2017 10:49 pm

ja bih klao ljude koji vole Klajdermana

_____

Post by plachkica on Fri Mar 31, 2017 10:51 pm

Otkrila sam vrat da ti olakšam.
Prošle nedelje smo tražili karte, nije ih bilo više.

Post by Blind Lime Pie on Fri Mar 31, 2017 10:52 pm

jbt kampanja za njega je bila nula, plakati A2 formata i to je to

_____

Post by Gargantua on Fri Mar 31, 2017 10:58 pm

kome smeta jak klajderman?

Post by Notorious on Fri Mar 31, 2017 11:18 pm

Oduvek sam aktivno nevolela Klajdermana, al' mogu da otkrijem vrat zbog Horovica, a malo je reći da sam oduvek volela Pavarotija, dala sam tadašnju platu na karte za beogradski koncert, tako da skroz razumem plachkicu.

Post by Kondo on Fri Mar 31, 2017 11:22 pm

u mojoj firmi je jednom davno radio lik koji je obezbedjivao klajdermana kada je prvi put svirao u SC jos pre rata, neke 1990/91 na primer
kaze da je to najveci pajdoman kog je ikada video u zivotu, da posmrkao koksa kao omanji tapir i nista od ovih drugih usual suspects tipa iron maiden, motorhead i slicno mu tada nije prilazilo na puskomet
najvise sto sam ja video je ian mc cullough, pevac echo and the bunnymen koji se zatvorio u svoju sobu posle certa u SKC i usisao 7grama koksa sam samcijat da nikoga nije ponudio, dok su njegovi iz benda sljemali zvecevo brandy... do te veceri sam bio siguran da je sve vise od par grama za noc siguran put u smrt od cuke.
fotino u pravu si, preveliki je rizik a arena ne dobija manje bendove na % sem ako im padne neki datum koji je otkazan, tako da je izvodjacu bitnije da zacepi rupu i pokrije troskove nego sama zarada. tako je arena onomad dobila rijanu, ovako nikada! jako me zanima kako ce da prodje interpol.

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by Daï Djakman Faré on Fri Mar 31, 2017 11:31 pm

ja do pre 2 sek nisam znao sta je klajderman

Last edited by Ongnonlou Dolo on Fri Mar 31, 2017 11:31 pm; edited 1 time in total

_____
is the body not billow in veil of light ?
is it not a vast beast comprised of atomic christs ?

Post by Hubert de Montmirail on Fri Mar 31, 2017 11:31 pm

ma daj jebote

_____

Post by William Murderface on Fri Mar 31, 2017 11:32 pm

Ja jos uvek ne znam.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Hubert de Montmirail on Fri Mar 31, 2017 11:32 pm

sad još reci da ne znaš ko je Andre Rieu

_____

Post by Hubert de Montmirail on Fri Mar 31, 2017 11:32 pm

et Dolo

_____