Vlada Srbije kad AV pobedi

Share

Re: Vlada Srbije kad AV pobedi

Post by Gargantua on Thu Jun 01, 2017 4:31 pm

video se s rogozinom

Post by паће on Thu Jun 01, 2017 4:48 pm

Kinder Lad wrote:

Sef diplomatije

Gde je i kad potpisan taj savez

Inace, znaci vec otisao da referise?

А у том сефу треба да држе Дачића под кључем и шифром...?

Савез... ваљда мисли на оно кад је Тиле пустио црвену армију да прође кроз Војводину и још понешто. Тад су чак и Бугари били савезници.

_____
памтим савршено - не сећам се кад сам последњи пут нешто заборавио
They say you can't have a cake and eat it too. Then they say "have a cake".

Post by Gargantua on Thu Jun 01, 2017 5:01 pm

spremte se spremte strateške misli

Pančevo -- Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovio da će inicirati širok društveni dijalog u vezi sa ključnim pitanjima naše zemlje, poput odnosa prema KiM i regionu.

On je naglasio da, ako se ciljevi postave strateški, onda može da se nađe i put za njihovo ostvarivanje.

Vučić je, odgovarajući na pitanje novinara u Pančevu da bliže pojasni svoju jučerašnju izjavu da je potrebno otvaranje unutrašnjeg dijaloga o KiM u kojem ćemo se osloboditi mitskog pristupa i olakog davanja onoga na šta imamo pravo, rekao da stav Srbije treba da bude usaglašen sa životnim problemima i onim što tišti naš narod na Kosovu i Metohiji, kao i sa onim što su prava naše države.

"Ali ne zaboravite na to da smo mi jedini koji o tome odlučujemo, da dobro znamo i kakva je uloga Albanaca. Potrebno je da stvari postavimo na racionalnu ravan, da na takav način razgovaramo", rekao je Vučić.

On je rekao da je svestan da će se opet pojaviti "neki geniji" koji će da mu drže tablu da je izdajnik, ali da ne brine o tome, jer, kako je naglasio, brine za budućnost Srbije. "Poštujem ja svaku crkvu, svaku versku zajednicu. To je moj posao kao predsednika Republike, kao što je bio i kao predsednika Vlade. Ali ljudi, naš posao je da brinemo o zemaljskom životu, a o nekom nebeskom neka brine neko drugi", rekao je Vučić.

Vučić je rekao i da će osim Kosova, regiona, biti otvoren dijalog i o promeni Ustava. "Ako možemo da se dogovorimo, onda smo rešili nešto i uradili nešto za svoju zemlju. Ako ne možemo, onda je još jednom propala stvar, i pokazaće se da smo uvek više brinuli o zemlji svojih dedova, umesto o zemlji svoje dece", rekao je Vučić.

Na pitanje da bude konkretniji, Vučić je rekao da to ne može da učini, jer bi na taj način unapred izneo svoj stav pre bilo kakvog razgovora. "A ja želim da otvorimo društveni dijalog koji će trajati tri meseca, šest meseci, o obe teme, i o našem odnosu prema KiM i našem odnosu prema regionu, da vidimo kakva nam je politika, gde vidimo Srbiju za 20 godina, da vidimo sadržaj te politike", rekao je Vučić.

On je podvukao da želi da u dijalogu učestvuju sve političke stranke i njihovi predstavnici, sve verske zajednice, civilno društvo, da se čuje njihov glas gde vide Srbiju.

"Kada strateški postavite ciljeve, onda ćete moći da nađete put", zaključio je Vučić.

Post by Kinder Lad on Thu Jun 01, 2017 5:07 pm

Da se prijavimo za dijalog kao forum 

_____
alt-lib

Post by No Country on Thu Jun 01, 2017 5:28 pm

Gargantua wrote:
Ali ljudi, naš posao je da brinemo o zemaljskom životu, a o nekom nebeskom neka brine neko drugi"
Овај се спремио да призна Косово. Овде се неће моћи живети од Шукија и Велетина.
Guest

Post by Guest on Thu Jun 01, 2017 5:40 pm

spremio se 2012te

Post by No Country on Thu Jun 01, 2017 5:45 pm

Ма зајебавам се, плашим мечку решетом. Вучић је као лажни самоубица, стално прети, узима залет...
Guest

Post by Guest on Thu Jun 01, 2017 5:55 pm

Kinder Lad wrote:
Gargantua wrote:

Sef diplomatije

Deklaracija o strateškom partnerstvu je potpisana 24 maja 2013 u Sociju

Post by Gargantua on Thu Jun 01, 2017 6:02 pm

Strateških partnerstava ima više, sa Kinom (2009), Italijom (2009), Francuskom (2011), i zadnje je sa Rusijom. To naravno nisu "savezi".

Post by kapetanm on Thu Jun 01, 2017 6:04 pm

Nas svi vole
Guest

Post by Guest on Thu Jun 01, 2017 6:35 pm

No Country wrote:Ма зајебавам се, плашим мечку решетом. Вучић је као лажни самоубица, стално прети, узима залет...
Samo da kazem ovo zaboravio sam. To ti je ko sa GRRR Martinom, moze da deluje kao da je mnogo edzi i da stalno nesto tu ubija glavne likove i cini neocekivane stvari, al kao uzmes da su MejDej i Snjezni zapravo glavni likovi onda su potpuno neunistivi ko u bilo kojoj drugoj epssko fantasticnoj stvari.

Ako su Vuciceva obecanja da ce dotvori milion radnih mesta za pravljenje cipova i kanal do Grcke onda stvarno lupeta, sta mu padne na um kad se upali kamera. Ako su mu ciljevi da prizna Kosovo, rasturi ostatke drzave blagostanja i stvori generalno poslovnu klimu gde treba da sibas dete ako nece da radi od svoje seste godine - onda radi sve tacno kako je obecao i po jasnom rasporedu.

Dok se mi budemo krvili ovde oko Kosova, promena ustava ce mu doneti sve tuzioce.

* sad sam gledo trejler, za novu sezonu pa sam se napalio, prascajte.
Gargantua wrote:Strateških partnerstava ima više, sa Kinom (2009), Italijom (2009), Francuskom (2011), i zadnje je sa Rusijom. To naravno nisu "savezi".
Znam bre nego pravim se pametan posto je pitao za vreme i mesto.

Inace reko je Dacic "tradicionalni prijatelji i saveznici"... Rusija jeste saveznik iz oba svetska rata i par turskih...jasno je sta radi Dacic, al nije ovo tolko outrageous

Post by No Country on Thu Jun 01, 2017 6:44 pm

Мислим, ја бих волео да се то деси из низа многоопричаних разлога, али ево спреман сам да се кладим да Вучић никада неће признати Косово (или макар не на иоле недвосмислен начин), баш као што ни Трамп неће никада сазидати зид.

Post by kapetanm on Thu Jun 01, 2017 6:49 pm

On ce ga priznati i jos ce cela Skupstina aplaudirati

Post by паће on Thu Jun 01, 2017 6:53 pm

Некад се сценаристи, у недостатку бољих идеја, сете да за финале употребе онај мекгафин са почетка заплета.

_____
памтим савршено - не сећам се кад сам последњи пут нешто заборавио
They say you can't have a cake and eat it too. Then they say "have a cake".

Post by Gargantua on Thu Jun 01, 2017 7:00 pm

Rusko carstvo nije SSSR nije Ruska federacija, plus nije bilo formalnih savezništava.

Drugo, nije autrejdžs, ne mora da bude, treba čitati pažljivo. Dačić vodi MSP dok u stvari želi da pojača svoju političku poziciju u Srbiji a to radi tako što funkcioniše maltene kao ruski agent od uticaja u Srbiji.

Post by Filipenko on Thu Jun 01, 2017 8:27 pm

Kinder Lad wrote:
Gargantua wrote:

Sef diplomatije

1807. godine blizu Deligrada, potpisan zajedničkom krvlju, pa obnavljan na veoma sličan način 1877, 1914 i 1941. godine.

Gargantua wrote:Rusko carstvo nije SSSR nije Ruska federacija, plus nije bilo formalnih savezništava.

Drugo, nije autrejdžs, ne mora da bude, treba čitati pažljivo. Dačić vodi MSP dok u stvari želi da pojača svoju političku poziciju u Srbiji a to radi tako što funkcioniše maltene kao ruski agent od uticaja u Srbiji.

Naravno da nije, u tome i jeste trik. Formalno savezništvo nije potrebno.

Post by William Murderface on Fri Jun 02, 2017 1:34 am

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by diktotar on Fri Jun 02, 2017 1:40 am

sta je sad, ne daju zapad/eu i predsednika i premijerku?

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by kapetanm on Fri Jun 02, 2017 1:50 am

Pa dobio je predsednika.

Post by beatakeshi on Fri Jun 02, 2017 11:09 am

Sad sam zbunjen, ko je ustvari Lutkar?
Guest

Post by Guest on Fri Jun 02, 2017 4:48 pm

U toku je snimanje novog VICE Meets-a sa Anom Brnabić.

liberal je nesto najgore na svetu sto postoji.

Post by William Murderface on Fri Jun 02, 2017 5:00 pm

Sta tebi ustvari znaci rec "liberal"?

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by ostap bender on Fri Jun 02, 2017 5:01 pm

prepoznaj liberala

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by No Country on Fri Jun 02, 2017 5:31 pm

Ко је девојка у ћошку? Мора да је она то митско биће, за ове друге сам поприлично сигуран да нису...
Guest

Post by Guest on Fri Jun 02, 2017 5:36 pm

Seseljeva zena.

Jasno je u kontekstu sta sam mislio pod liberal, nema teorije da cu sad da rasrpavljam sta je liberalizam, spavam po tri i po sata svaku noc.

Ovi nasi retardi sto oce im je tolko vazno da intervjuisu lezbejku, da im e smeta sto je ministarka za otpustanje ljudi u cetnikovoj vladi.

e ti.

Post by Sponsored content

Current date/time is Thu Dec 14, 2017 9:45 pm