DJB - Nrdule

Share

Re: DJB - Nrdule

Post by zvezda je zivot on Tue Mar 28, 2017 12:58 am

Photino Bird wrote:Reakcije na ovaj thug life su nepogrešiv lakmus ličnog stila i kućnog vaspitanja. Bukvalno ne bih mogao više da budem prijatelj sa nekim ko se loži na ovo. Zamisli da si takva jedna zlobna malograđanska zamlata kojoj je super to što se two-bit stečajac, koji izdržava svoju strančicu putem fiktivnih faktura za usluge, istresao na rendom starijoj ženi na pijaci. Kakva su onda tvoja interesovanja, šta su tvoji dometi i stremljenja jbt, kako možeš da budeš tako ontološki mlitav i nedorečen, da ti je ovo kul. Jebem ti vreme ako u njemu ovo istresanje na ženi na pijaci prolazi kao idealizam Bog te jebo da te ne jebo.

lepo sazeto. dodje mi da te citiram na fejsu.

_____
I just might be a black Bill Gates in the making

Pričam o onoj muzici koja ostaje čak i onda kada dragi ljudi odlaze.
Guest

Post by Guest on Tue Mar 28, 2017 1:00 am

Ako se ne varam bio je neko na ppou ko je reko da je odlučio da glasa za Radulovića kad je čuo da je grub prema vozačima

Post by Miki on Tue Mar 28, 2017 1:20 am

Par onih najvatrenijih preostalih DJB botova na PPP treba poslati ne u gulag, nego u Kolimu.

Post by Miki on Tue Mar 28, 2017 1:24 am

Ali jedini pravi preostali čist bastion drkanja na DJB je reddit serbia. Mislim, ok, na PPP je čak i u doba hajpa bilo opozicije, a tek sad, ali ovamo je hajp i dalje u fulu, kontam da je to baš najtvrđe jezgro mladih IT&co govnara.
Guest

Post by Guest on Tue Mar 28, 2017 1:31 am

Reddit je hipstersko leglo. Inace gresis ako mislis da je PPP prelezao DJB maniju. Trenutno je nepopularno biti radulovicevac, pa se malo opreznije nastupa (shy Radule voter). Medjutim, cim ovaj ostvari neku vecu politicku pobedu, slobodnije ce se pokazivati entuzijazam za njega.

Post by Miki on Tue Mar 28, 2017 1:34 am

Ne, ne mislim da je preležao, potpuno si u pravu, ima tu nekoliko shy djb votera, oni su mi na svoj način možda i gadniji od ovih jurišnika vernih i dalje. 

Ali ipak postoji i jasna opozicija Radulu, i uvek je i postojala.

Post by Notorious on Tue Mar 28, 2017 2:09 am

Photino Bird wrote:Reakcije na ovaj thug life su nepogrešiv lakmus ličnog stila i kućnog vaspitanja. Bukvalno ne bih mogao više da budem prijatelj sa nekim ko se loži na ovo. Zamisli da si takva jedna zlobna malograđanska zamlata kojoj je super to što se two-bit stečajac, koji izdržava svoju strančicu putem fiktivnih faktura za usluge, istresao na rendom starijoj ženi na pijaci. Kakva su onda tvoja interesovanja, šta su tvoji dometi i stremljenja jbt, kako možeš da budeš tako ontološki mlitav i nedorečen, da ti je ovo kul. Jebem ti vreme ako u njemu ovo istresanje na ženi na pijaci prolazi kao idealizam Bog te jebo da te ne jebo.

Ne ontološki mlitav i nedorečem, nego ontološki ljigav. 
Trebalo je i da onako fajterski mrdne ramenima ka njoj, hajpu ne bi bilo kraja.

Post by Miki on Tue Mar 28, 2017 2:21 am

Notorius došla sveže sa preganjanja sa deempatizovanim budalama.

"Brt šta, pa reko joj je neću, šta, mora brate da se otvoreno kaže da si protiv partokratije, Radule je otvoren brt hur dur"

Post by No Country on Tue Mar 28, 2017 3:14 am

Utvara wrote:https://twitter.com/d_pavlovic/status/846321497417363456

Toeto, očajna i stara baba te pita na pijaci da li će joj zaposliti sina, ti joj ladno odbrusiš i thug life-uješ™. Advokati, IT menadžeri, kreativni direktori i sitni preduzetnici lajkuju.

Onda ona ode u SNS i zaposli sina.

Startap kreativni IT menadžeri su tužni jer niko neće da glasa za Radula

Jer nije njegovo da nalazi sirotinji posao. To će tržište magijski da učini.
Мислим да је сцена режирана, да ствар буде најгора. Мало је пречист тон, и њен и његов.

За случај да је ипак документарно, онда га жена заправо подјебава. Онако лагано, народски, као онај чувени сељак Вука Драшковића - ево сине шта ми заправо мислимо о вама, политичарима... Што онда његову реакцију чини још глупљом.

Post by Miki on Tue Mar 28, 2017 3:42 am

Ima jedan momenat kad prebaci ženi da ga ne gleda u oči i naredi joj da ga gleda u oči, kao ja gledam ljude u oči gledajte me u oči, i to je zamalo izgubio kontrolu nad ovim svojim snishodljivim nastupom i  ošinuo babu ful radulom.

Za to ne znam šta bih mu uradio. Filipenko će znati jel ima nešto gore od Kolime.

Post by Miki on Tue Mar 28, 2017 3:45 am

1:35 gledanje u oči. Btw jel ovo uopšte ista baba haha
https://www.youtube.com/watch?v=yLF0oMyqqPk&feature=youtu.be

Post by ostap bender on Tue Mar 28, 2017 7:37 am

necu da ti zaposlim sina

https://www.theguardian.com/books/2017/mar/19/interview-edouard-louis-the-end-of-eddy-front-national-marine-le-pen-kim-willsher

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by uskok i ajduk on Tue Mar 28, 2017 9:00 am

Notorious wrote:
Trebalo je i da onako fajterski mrdne ramenima ka njoj

Какав морални склоп треба да има особа која је до јуче писала ово:

Notorius wrote:Moja saradnica se žali kako ne može da nagovori majku da ne glasa za Vučića (oduvek glasa za SPS, oni podržavaju Vučića i to je to), pa smo, između ostalih, razmatrale i opciju da joj kaže kako će imati problema sa nadređenima (sa mnom) ako ne priloži dokaz da su svi iz familije glasali za Jankovića 

А онда се наједном трансформише у заштитника добрих баки.

Господин Радуловић никога није увредио. Ни бакицу са пијаце, ни било кога другог.

И ако господин Радуловић не уђе у други круг - гласам за Вучића.
Јер је Вучић покварен на један много рационалнији начин
За разлику од Јанковићеваца који су ирационално покварени.

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by Blind Lime Pie on Tue Mar 28, 2017 9:02 am

Šešeljevac glasa za Vučića, čudna mi čuda 

_____
A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, conn a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects.
Robert E. Heinlein

Post by uskok i ajduk on Tue Mar 28, 2017 9:06 am

Њет, ја сам ускоковац, грађански патриота. Ничији. И свој.  

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by William Murderface on Tue Mar 28, 2017 9:20 am

Ako se secas, ja sam ti odavno pisao da si ti ustvari progutao Vucicevu pricu hool, line and sinker i da je tvoja prica zapravo njegova prica. Ne osudjujem, samo konstatujem. Dakle, nije bas nikakvo iznensdjenje sto ces glasati za Vucica. To jeste tvoja pozicija.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Notorious on Tue Mar 28, 2017 9:23 am

uskok i ajduk wrote:
Notorious wrote:
Trebalo je i da onako fajterski mrdne ramenima ka njoj

Какав морални склоп треба да има особа која је до јуче писала ово:

Notorius wrote:Moja saradnica se žali kako ne može da nagovori majku da ne glasa za Vučića (oduvek glasa za SPS, oni podržavaju Vučića i to je to), pa smo, između ostalih, razmatrale i opciju da joj kaže kako će imati problema sa nadređenima (sa mnom) ako ne priloži dokaz da su svi iz familije glasali za Jankovića 

А онда се наједном трансформише у заштитника добрих баки.

Господин Радуловић никога није увредио. Ни бакицу са пијаце, ни било кога другог.

И ако господин Радуловић не уђе у други круг - гласам за Вучића.
Јер је Вучић покварен на један много рационалнији начин
За разлику од Јанковићеваца који су ирационално покварени.

Osoba koja namerno previdi i propusti da citira poslednju rečenicu ne bi li se zgražavala nad nečijom moralnošću je, da prostiš, mufljuz.
edit: ili šešeljevac, dođe mu na isto

Last edited by Notorious on Tue Mar 28, 2017 9:40 am; edited 1 time in total

Post by Filipenko on Tue Mar 28, 2017 9:35 am

William Murderface wrote:Ako se secas, ja sam ti odavno pisao da si ti ustvari progutao Vucicevu pricu hool, line and sinker i da je tvoja prica zapravo njegova prica. Ne osudjujem, samo konstatujem. Dakle, nije bas nikakvo iznensdjenje sto ces glasati za Vucica. To jeste tvoja pozicija.

Tako je. Umiveni ili ogoljeni naprednjak i dalje ostaje - naprednjak. Sa Šešeljem kao rezervnom opcijom.

Post by Blind Lime Pie on Tue Mar 28, 2017 9:38 am

čitam reakcije na klip kao što je "pa tačno, nije posao predsednika da zapošljava" i "to je isečeno, sigurno je tu bilo još razgovora" i ne razumem da li autori tih misli razumeju da medijski sadržaj nije čista stvarnost već njena interpretacija, nešto što je posredovanoradi određenog estetskog, informativnog ili propagandnog cilja.

da pojednostavim, da li razumeju da Kasandra nije prava ličnost?

_____
A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, conn a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects.
Robert E. Heinlein

Post by uskok i ajduk on Tue Mar 28, 2017 9:50 am

А ја уопште не разумем како се разговор двоје, одраслих, пунолетних људи, разговор без повлађивања, са јасно заузетим ставовима, може на било који начин тумачити као малтретирање или "истресање".

Можда треба да се на неко време повучем са форума.
Постаје све досадније. 

_____
Guest

Post by Guest on Tue Mar 28, 2017 10:04 am

ne postoji politička opcija zbog koje valja zaboraviti na ljude, nismo mi ovde da bi država bila prosperitetna, nismo mi ovde da bi poslodavac imao koga da zapošljava kako bi ostvario profit, niti je bilo kome ovde uloga da bude trpni objekat, ma koliko siromašan bio, aman nije mi jasno kako ne razumeš čemu služe ljudi, nisu oni stvoreni da bi meni bili vozači, nosači, potrošači, glasači

toj ženi je važno da joj sin nađe posao, pa majku mu, bar pokaži da to razumeš ako si političar, bar pokaži empatiju, nisu svi jebeni preduzetnici

Post by Filipenko on Tue Mar 28, 2017 10:09 am

Što taj nezaposleni ne osnuje udruženje građana i fakturiše sebi 100 hiljada evra koje dobije od države na usluge štampanja propagandnih materijala?

Post by Blind Lime Pie on Tue Mar 28, 2017 10:14 am

uskok i ajduk wrote:А ја уопште не разумем како се разговор двоје, одраслих, пунолетних људи, разговор без повлађивања, са јасно заузетим ставовима, може на било који начин тумачити као малтретирање или "истресање".

Можда треба да се на неко време повучем са форума.
Постаје све досадније. 

U realnosti je ovo bio razgovor između babe raspoložene da podjebava i drčnog, jezičavog političara i sve je tu verovatno bilo sasvim na mestu, baš kao što kažeš. Sa druge strane, čak i da je ta žena zakupac skupe tezge na pijaci i da joj je egzistencija sasvim lepo rešena to i dalje nije u ovoj posranoj zemlji garancija da će joj sin pronaći posao i otići iz roditeljskog doma i prema takvim stvarima treba imati elementarnog poštovanja, pošto ne može svako da rešava svoju egzistenciju putem obavljanja državnih sinekura kao što je imenovanje za stečajnog upravnika i potom putem pisanja fiktivnih faktura (eh, kada sam ja pisao o tome da DJB muti sa kampanjskim novcem, mislim godinu dana pre Rujevića)

Prilično me čudi da moram da objašnjavam ovo, ali ovde nije reč o samom događaju već o klipu, tačnije interpretaciji tog događaja. Hajde da si jedini u tome pa da kažem Uskok ekscentrik, navikli smo već, ali ima vas baš dosta koji kao da ne razumete interpretativnu prirodu vizuelnih medija (biram šta prikazujem, i to sa određenim ciljem, u ovom slučaju da pokažem kako se Radule bori protiv parazita, i to odozdo, tamo gde obitavaju "žrtve tranzicije")

_____
Robert E. Heinlein

Post by uskok i ajduk on Tue Mar 28, 2017 10:34 am

Lev Abalkin wrote:

toj ženi je važno da joj sin nađe posao, pa majku mu, bar pokaži da to razumeš ako si političar, bar pokaži empatiju, nisu svi jebeni preduzetnici
Баш зато кажем да је то равноправан разговор двоје пунолетних људи. Где је емпатија за Радуловића што у недељу ујутру води политичке разговоре по пијацама уместо да проводи време са својом децом? Да га је баш брига за ту жену не би одвајао време за њу. Емпатија мора да иде у оба смера. Повлађивање/улизивање није емпатија. Баба је грађанка Србије једнако као и Радуловић, ништа ни боља, ни лошија од њега, он није изнад ње, ни она изнад њега. Да јој је обећавао куле и градове третирао би је као поданицу.

_____
Guest

Post by Guest on Tue Mar 28, 2017 10:38 am

pročitaj post g. Photina, ja tu nemam šta da dodam

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Aug 18, 2017 4:31 pm