DJB - Nrdule

Share

Re: DJB - Nrdule

Post by Gotam on Sun Sep 24, 2017 2:33 pm

ostap bender wrote:

prosecna plata
os da kazes da ne moze sa 45 iljada da se plati 120 iljada skolarine, 20 iljada knjiga, 10-15 hiljada overa, prijava, osiguranja, indeksa i ostalih gluposti?

Post by ostap bender on Sun Sep 24, 2017 2:35 pm

svakave sumnutosti mi se motaju po glavi.

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by Veletin on Sun Sep 24, 2017 2:36 pm

uskok i ajduk wrote:
Veletin wrote:

Ма да, то су њихови прави ставови. Овај садашњи популизам је само хватање за сламку због цензуса.

Радуле је још као блогер захтевао бесплатне школске књиге.

https://t.co/FPT575aA0a

Post by Blind Lime Pie on Sun Sep 24, 2017 2:39 pm

Ko je ova posebna osoba

edit: aaa, Stevanovic, nisam ga odmah prepoznao.

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by ostap bender on Sun Sep 24, 2017 2:42 pm

joj, besplatni udzbenici, sterilizacija siromasnih...

_____

Post by No Country on Sun Sep 24, 2017 6:47 pm

Којом тачно логиком вртић треба да буде бесплатан, а факултет не? Ако ћемо по тврдом неолибу, и једно и друго треба да буде скупо до неба (као што је нпр. у Канади, вртић је око 1000 долара месечно, по детету, па ви видите. Интересанто, школарина на бољим факултетима је отприлике идентична.). Ако ћемо еколошки - вртић треба да буде ужасно скуп, карбон футпринт по новорођеном представнику врсте је око 60 тона годишње. 

Једина логика где вртић треба да буде бесплатан а факултет скуп - је националистичка. Треба нам што више Срба, и што глупљих.

Post by Gotam on Sun Sep 24, 2017 7:02 pm

ma kakav nacionalizam, Pavlovic luta ideoloski, vec neko vreme, Stevanovic je hardkor, Radule ima tri talking points pa ih vrti. Ovako pusteni s lanca, to su budale,al kad ih se stavi u neki sistem, kao sto ih je Vucic bio upregnuo onda su destruktivni i to je to.

Post by Miki on Sun Sep 24, 2017 7:16 pm

Lol

Post by ostap bender on Sun Sep 24, 2017 7:18 pm

arkanovo kumce

_____

Post by Gargantua on Sun Sep 24, 2017 8:47 pm

ТМ је у једној расправи на твитеру показао да не капира да је ПДВ фактичка обавеза крајњег купца а не (његове) фирме која продаје робу/услугу, па живи и даље у беспућима бизнисменске садашњости....

Post by uskok i ajduk on Sun Sep 24, 2017 8:50 pm

Аха, ево га и други снимак који има домаћи задатак да прикаже "непринципијелност" ДЈБ око политике образовања.   Увреда за интелигенцију је рећи то нема никакве везе са обећањима ДЈБ-а да ће свој деци пружити једнаке шансе. #Спиновање #Спиновање #Спиновање #Саботажа #Саботажа #Саботажа

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by William Murderface on Sun Sep 24, 2017 10:25 pm

Daj, cukni se uglavu, poceo si da preskaces.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by No Country on Sun Sep 24, 2017 10:31 pm

Завртело му се од спиновања.

Post by uskok i ajduk on Sun Sep 24, 2017 11:41 pm

Извинт'е што вас ометам у међусобном тапшању по рамену. 

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by uskok i ajduk on Sun Sep 24, 2017 11:45 pm

.... мислим, идиотски је расправљати о томе да ДЈБ заступа нешто што не заступа У плурализму, наравно, неко може да цени или не цени Радулову екипу сарадника, али је чисто спиновање приписивати им идеологију коју никад нису заступали.

_____

Post by William Murderface on Mon Sep 25, 2017 1:42 am

Jel imas ti usi?

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by ostap bender on Mon Sep 25, 2017 1:52 am

ima. sluze mu da stavi pste u njih.

_____

Post by  on Mon Sep 25, 2017 8:00 am

Služe mu da duva promaja.

Post by uskok i ajduk on Tue Sep 26, 2017 5:43 pm

Saša Radulović Retweeted
AleksandarStevanovic‏ [ltr]@Stevanovich_A[/ltr]  8h[size=1]8 hours ago
More
Molim sve genijalce kojima niko u opoziciji ne valja ili da uđu u stranke i učine ih pametnim ili da osnuju svoju.[/size]

_____

Post by паће on Tue Sep 26, 2017 5:50 pm

А па није покрио све случајеве, какав је то програмер?

Могу и да
3) заћуте
4) почну да причају да не ваља ни једна странка без обзира на то да ли је на власти или у опозицији
5) почну да причају да бар неко ваља, и без улажења
6) уђу у странку на власти

Ма има још случајева, нисам ни ја све покрио. Нпр уместо да оснују своју могу да расформирају постојећу...

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
I did it for your sake. Now give it to me. That sake of yours.

Post by uskok i ajduk on Tue Sep 26, 2017 5:55 pm

Могу, али ако грађанин XYZ не гласа ни за кога, ако не гради никакву алтернативу, а троши огромну енергију на рушење кредибилитета опозиције, онда баш и није неки генијалац.   Генијалци се препознају по томе што нуде решења.

_____

Post by Gotam on Tue Sep 26, 2017 5:57 pm

nek on prvo osnuje svoju

Post by diktotar on Tue Sep 26, 2017 5:57 pm

ja gradim alternativu, ali jos nije vreme za napalm opciju.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by uskok i ajduk on Wed Sep 27, 2017 8:18 pm

Инсајдер брани новинаре од злог Радуловића.

https://insajder.net/sr/sajt/vazno/7173/Radulovi%C4%87-opet-kritikuje-novinare-i-medije.htm
Šef poslaničke grupe Pokreta Dosta je bilo Saša Radulović ponovo je danas kritikovao medije jer, kako je rekao, nisu preneli ništa o njegovim amandmanima kojima se traže besplatni udžbenici za učenike. On je takođe uvredio i novinarku lista Politika rekavši da je njen tekst o amandmanima Pokreta dosta je bilo "sramotan i manipulatorski". Izjava Saše Radulovića pokazuje da se, osim pripadnika vlasti, i pojedini opozicioni predstavnici bave “uređivanjem medija” i diskredituju novinare.

_____

Post by uskok i ajduk on Sat Sep 30, 2017 2:07 pm

Dosta je bilo‏Verified account [ltr]@DostaJeBilo[/ltr]  23h23 hours ago
More
Dosta je bilo Retweeted Dušan Pavlović
Predložili smo obavezu direktora da obavesti roditelje nasilnika i deteta koje trpi nasilje. Vlada - ODBILA!

Dosta je bilo‏Verified account [ltr]@DostaJeBilo[/ltr]  18h18 hours ago
More
DJB iz #AleksinZakon predložio suspenziju nasilnih učenika. Ministar Šarčević: "Nije zrelo stanje za takvu kaznu".

Dosta je bilo‏Verified account [ltr]@DostaJeBilo[/ltr]  17h17 hours ago
More
.@d_pavlovic Biće teško izbaciti Kosovo iz Ustava, ali s obzirom na medijski mrak, građani neće ni znati šta se izbacuje.

_____

Post by Sponsored content

Current date/time is Thu Oct 19, 2017 9:59 pm