Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

Share

Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

Post by No Country on Tue Mar 21, 2017 7:18 pm

Kinder Lad wrote:Ponovo - nije ni cudo sto neko ko je van Srbije ne moze ovo da prati. Ovo je bilo kome tesko da prati. Najsumanutiji izbori od 2000. A ono sto je najsmesnije je da se normalno odvija kampanja i sve po redu i zakonu, Vucic bi najverovatnije komotno pobedio u drugom krugu.
Да знаш. Озбиљно разматрам одмор од форума, док не прођу избори.

Post by Filipenko on Tue Mar 21, 2017 7:18 pm

To beše Đinđićev veliki prijatelj, jel' da?

Inače, nastavljaju, boli ih uvo.

LAŽNE SUZE NATAŠE JEREMIĆ! Pred novinarima cmizdrila, odmah potom NASMEJANA PRAVILA SELFIJE!

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Tue Mar 21, 2017 8:08 pm

Mikro Alek wrote:Vučić: Dvostruki aršini, niko ne brani moju porodicu

Premijer i predsednički kandidat Aleksandar Vučić ocenio je da su reakcije na uvrede, koju je predstavnik SNS izrekao na račun novinarke Nataše Jeremić, pokazale da su u Srbiji na delu "licemerje najgore vrste i dvostruki aršini" i zapitao zbog čega se te reakcije nisu javljale kada su mediji iznosili neistine na račun njegove porodice.

Na konferenciji za novinare u Vladi Srbije, Vučić je rekao da će, kao premijer, zaštititi sve koji su ugroženi i kojima se preti nasiljem, ali da je on uputio izvinjenje supruzi predsedničkog kandidata Vuka Jeremića, Nataši Jeremić, a da još niko nije uputio izvinjenje njegovoj porodici.

"Ja sam (izvinjenjem) uradio svoj posao, i kao predsednik vlade i kao predsednik stranke, i za to nema nikakvog opravdanja. Ali nemojte da od jedne izjave zaboravljate hiljade i hiljade mnogo gorih izjava", rekao je Vučić.

On je rekao da je uputio izvinjenje u ime stranke, iako ništa lično nije uradio, ali da ubuduće niko više neće smeti da govori ni o čijoj porodici, pod pretnjom isključenja iz Srpske napredne stranke.

"A kažite mi svi, šta je to uradio moj brat, sin, moj otac? To su svaki dan vaše teme... Evo, naslov na Beti je gde radi i čime se bavi moj brat. Bavi se time, kad već hoće da znaju, a nikada nije dobio 600.000, 750.000 ili sedam miliona kao neki kandidati... Živi u stanu koji je kupio na kredit, koji i danas plaća. Živi pošten život, kao svaki drugi čovek, i ništa mu nisu našli, sve su slagali", rekao je Vučić.

Vučić je rekao da je optužba na račun Nataše Jeremić "jedna glupost" iz njegove stranke, ali da se to ne može meriti sa "hiljadama rečenica" protiv njega i njegove porodice, kojih se nikada nisu odrekli njegovi protivnici.

"Ponosan sam na to što se suprotstavljamo medijskoj-sorosevskoj aždaji i na to što ću nastaviti da se borim. Izvinjavam se što nisam doveo članove svoje porodice, da pokažem da su živi ljudi, da ovde plaču. Šta je moj brat uradio, hajde kažite mi?", rekao je Vučić.

On je dodao da mu nikada ne bi palo na pamet da ispred nekih novina, sa kojima se ne slaže, organizuje demonstracije, kao što čine neki drugi kandidati, i naveo da je ponosan na to što svi novinari mogu da mu postave pitanje, odnosno što su njegove konferencije "oaze slobode".

Post by William Murderface on Tue Mar 21, 2017 8:39 pm

Pa jel ovo moguce?

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by diktotar on Tue Mar 21, 2017 8:41 pm

pa zna on kome se obraca, brojcano nadmocnoj bate bre sta je bre bate bre srbiji

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik
Guest

Post by Guest on Tue Mar 21, 2017 8:44 pm

ja mislim da se on ipak malo pogubio i da preteruje sasvim dovoljno da lepo zbuni deo svojih glasača
Guest

Post by Guest on Tue Mar 21, 2017 8:45 pm

Treba odgledati tu konferenciju, i govor tela dok on sve to govori. Svestan je da je zasro.

Post by Hubert de Montmirail on Tue Mar 21, 2017 8:47 pm

Inače, glede Jeremićeve ekipe, možda je treba čitati u ključu ranije pominjanih navodnih sukoba između 1 brata i Veselinovića.

_____
Que trépasse si je faiblis!

Post by Hubert de Montmirail on Tue Mar 21, 2017 8:56 pm

Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Aleksandar Vulin izjavio je danas da najoštrije osuđuje "dezavuisanje poziva visokog kriminala".
- Zna se da je visoki i organizovani kriminal vazda časno služio i crkvi i narodu. Čak ni sitniji tajkuni ne zaslužuju da ih ovako povlače po blatu za potrebe kampanje, a kamoli narkokarteli. Dosovski kandidati treba da se stide, a mi treba da vratimo dostojanstvo i kartelima, i ratnim zločincima.
Na pitanje novinara da prokomentariše emotivnu konferenciju Jeremićeve supruge, ministar je rekao:
- Došao sam s vama hleb da delim.

_____
Que trépasse si je faiblis!
Guest

Post by Guest on Tue Mar 21, 2017 9:00 pm

ja ne umem da prepričam šta sam sad pročitao

Post by kapetanm on Tue Mar 21, 2017 9:12 pm

Samo da prilozim svoje misljenje da ovi bez krvi nece otici ma kad izgubili, na ovim ili sledecim izborima. Sasvim sam siguran

Post by ficfiric on Tue Mar 21, 2017 9:36 pm

A ko bi ratovao za Vucica? Sto da krvare bez potrebe kad mogu pretrcati kod Jeremije ili se otcepiti

_____

Uprava napolje!
Guest

Post by Guest on Tue Mar 21, 2017 9:41 pm

@kapetan

I Djoka Vukadinovic to misli. Ne slazem se sa vama. Mislim da ce se ova ekipa jako brzo raspasti cim bude jasno da je izgubila. I to ne kao kod Slobe, kada se morao prvo dogoditi peti oktobar. Cim u buducnosti dodju izbori kada ce biti nejasno da li ce ovaj ostati na vlasti, ogromna vecina  ce gledati da otvore pregovore i sa drugom stranom. Trazice prasnjavu clansku kartu DS po fijokama itd. I to ce Pusiju biti kraj, jer mu model vladavine stoji na apsolutnoj poslusnosti. A ko ce njega apsolutno da slusa, i maltretira opoziciju koja za mesec dana moze biti vlast. Policija ce za ovog da mrdne malo sutra. Nisu za Milosevica koji im je jos i davao neke privilegije.

A sto se Pusija tice, ja stvarno ne mogu da zamislim njegov opstanak u Srbiji posle gubitka vlasti. Po vise osnova. Mozda pobegne u Mosku.

Last edited by Pržun on Tue Mar 21, 2017 9:46 pm; edited 1 time in total

Post by ostap bender on Tue Mar 21, 2017 9:45 pm

ovi ce se raspasti ali ne znaci da nece biti haosa i veceg diskontinuiteta nego nakon milosevicevog pada.

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica
Guest

Post by Guest on Tue Mar 21, 2017 9:51 pm

Ok, o tome treba brinuti kada za to dodje vreme. Ali pre toga...

Spoiler:

Post by Gargantua on Tue Mar 21, 2017 10:31 pm

https://twitter.com/DaZivimSan/status/844286571247480832

Carski

neće da kopira gif direktno, idite na link
Guest

Post by Guest on Tue Mar 21, 2017 10:33 pm

Što me guraš Vuciću u naručje zar ti nije žao? :-)

Post by William Murderface on Tue Mar 21, 2017 10:35 pm

Gargantua wrote:https://twitter.com/DaZivimSan/status/844286571247480832

Carski

Ne mogu na link. Sta je u pitanju?

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Gargantua on Tue Mar 21, 2017 10:40 pm

^^ Preživećemo

@wm

Scena iz Otpisanih kada Prle cepa neki poster sa zida, samo je sad poster Vučićeva izborna 6ica

Post by William Murderface on Tue Mar 21, 2017 10:41 pm

Aha, videh to. Dobra je fora.

_____

Post by паће on Tue Mar 21, 2017 10:42 pm

Где беше она тема о лошим препричима филмова?

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
I did it for your sake. Now give it to me. That sake of yours.

Post by William Murderface on Tue Mar 21, 2017 10:43 pm

_____

Post by Kinder Lad on Tue Mar 21, 2017 11:02 pm

Gargantua wrote:https://twitter.com/DaZivimSan/status/844286571247480832

Carski

"Beli" 

_____
alt-lib
Guest

Post by Guest on Tue Mar 21, 2017 11:44 pm

паће wrote:Где беше она тема о лошим препричима филмова?

Bas i ja htedoh da postavim prepric za neki film. I intrigantno mi je kako svaki pokusaj loseg preprica za Rocky Horror podseca na Vucicevu vladavinu.

Post by kapetanm on Tue Mar 21, 2017 11:52 pm

Pržun wrote:@kapetan

I Djoka Vukadinovic to misli. Ne slazem se sa vama. Mislim da ce se ova ekipa jako brzo raspasti cim bude jasno da je izgubila. I to ne kao kod Slobe, kada se morao prvo dogoditi peti oktobar. Cim u buducnosti dodju izbori kada ce biti nejasno da li ce ovaj ostati na vlasti, ogromna vecina  ce gledati da otvore pregovore i sa drugom stranom. Trazice prasnjavu clansku kartu DS po fijokama itd. I to ce Pusiju biti kraj, jer mu model vladavine stoji na apsolutnoj poslusnosti. A ko ce njega apsolutno da slusa, i maltretira opoziciju koja za mesec dana moze biti vlast. Policija ce za ovog da mrdne malo sutra. Nisu za Milosevica koji im je jos i davao neke privilegije.

A sto se Pusija tice, ja stvarno ne mogu da zamislim njegov opstanak u Srbiji posle gubitka vlasti. Po vise osnova. Mozda pobegne u Mosku.
Ma kakva Moskva, to je zadnje mesto gde bi ga zagrlili.
Medjutim, stojim pri crnom vidjenju njegovog odlaska. Kontekst je drugaciji nego 5 oktobra kad su Slobini njega pustili niz vodu zbog blokade poslova i zatvaranja tokova novca. Osim toga one koji su onda dolazili ceo svet je posmatrao ka pobedniike nad zlom. Ovde je ceo front mahom nepismenih koji vrlo dobro znaju da im nikad nece biti tako dobro kao sad i da ih niko nigde ne sputava. Ma dajte zar 1 Slina moze biti na celu necega bilo gde da preleti
Suvise je interesa isprepleteno od vrha do lokala, narod je hipnotisan i vec smo sad Koreja. Ne bi me zacudilo da je ovaj danas pred novinarima nekog od njih i upucao i rekao eto pa sta, i ja trpim.
Edit: sad sagledavam da su mi recenice prekratke ko na razglednici i malo nepovezane- pisem na mobilnom i ne snalazim se

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Oct 18, 2017 5:47 am