Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

Share
Guest

Re: Predsednički izbori u Srbiji 2. aprila, zvanični topik

Post by Guest on Thu Mar 23, 2017 10:55 am

Post by Zuper on Thu Mar 23, 2017 11:36 am

Pravo ludilo krece posle izbora. Tada ce Jeremic, Jankovic, Luka-Loklani fonrt, uci u fomiranje politickih organizacija i izgleda da ce skoro sve stranke da se nalaze u rasponu 4-7%(Dveri, DJB, SRS, Jeremic stranka, Jankovic stranka, Lokalni front), DS cak ispod 4% a SPS bez JS ulazi u borbu za cenzus isto ako ide sam. Jedino ako Jankovic i Lokalni front ne spoje pa mogu na oko 10% za pocetak.

Last edited by Zuper on Thu Mar 23, 2017 11:38 am; edited 1 time in total

Post by ostap bender on Thu Mar 23, 2017 11:37 am

sps se zajebao sto nije isao na predsednicke izbore. ne znam cime mali alek ucenjuje malog ivicu.

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica
Guest

Post by Guest on Thu Mar 23, 2017 12:33 pm

Krik objavio podatke o imovini kandidata.

Jankovic najcistiji.

Post by ficfiric on Thu Mar 23, 2017 12:42 pm

Filip Vukša‏ @FilipCSI  Mar 21
More
Na tramvaju gar. br. 2246 sa linije 7 ispisano je U DRUGI KRUG. Patrole policije su trenutno u GSP-ovom pogonu da bi se tram hitno farbao!

Bojan Pajtić‏ @PajticBojan 28m28 minutes ago
More
Član RIK iz LSV omogućio da se tesnom većinom (15:13) usvoji Uputstvo (suprotno odluci Ust.suda) po kome je opet moguća krađa glasova na KIM

_____

Uprava napolje!
Guest

Post by Guest on Thu Mar 23, 2017 12:44 pm

e i Beli je skroz cist, da ne bude da ga ne shvatam ozbiljno.

et ficfiric

dakle 100.000 glasova sigurno pokradeno

Post by rumbeando on Thu Mar 23, 2017 1:25 pm

Opozicija ima 100 hiljada glasova na Kosovu, a sad će imati 0?

Post by Blind Lime Pie on Thu Mar 23, 2017 1:26 pm

good point.

_____
The four of you are three of my closest friends, and one treasured acquaintance.
Dr Sheldon Cooper

Post by William Murderface on Thu Mar 23, 2017 1:31 pm

Ja mislim da se Vucic ne bi proslavio na Kosovu kad bizbori bili fer. Ne bi bilo nula, ali bi bilo slabije nego u Srbiji.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Hubert de Montmirail on Thu Mar 23, 2017 1:32 pm

Nema opozicija ali čisto sumnjam da bi izlaznost bila 90% uz 90% glasova za Vučića.

_____
Proud to be Scottish

Post by rumbeando on Thu Mar 23, 2017 1:36 pm

Na Kosovu je na parlamentarnim 2016. glasalo 46 hiljada ljudi. Ukupno je upisano 106 hiljada ljudi.
Guest

Post by Guest on Thu Mar 23, 2017 2:43 pm

zajebo sam, mislio sam sa 100-postotnom izlasnocu... nece biti tako naravno

Post by Kondo on Thu Mar 23, 2017 3:14 pm

bio sam odsutan par dana pa kasnim. ovaj napad SNS na jeremica, mislite da je to bilo soliranje ili neko tamo misli da bas jeremic krade vucicu tih par kljucnih % za preko 50% u prvom krugu?

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by Hubert de Montmirail on Thu Mar 23, 2017 3:16 pm

to je zbog što je pomenut brat

_____
Proud to be Scottish

Post by Kondo on Thu Mar 23, 2017 3:20 pm

OK, nisam ispratio taj detalj.

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by паће on Thu Mar 23, 2017 4:07 pm

Kondo wrote:bio sam odsutan par dana pa kasnim. ovaj napad SNS na jeremica, mislite da je to bilo soliranje ili neko tamo misli da bas jeremic krade vucicu tih par kljucnih % za preko 50% u prvom krugu?

Корак 1. ВЈ спомиње да АВ2 (дакле брат) стоји на челу организоване криминалне групе

2. АВ напујда добермана на ВЈову жену

3. АВ онда каже да то није лепо и да уопште није лепо да се дира у чланове породице.

4. Његов брат је и даље кримос, али је сад заштићен као члан породице.

_____
памтим савршено - не сећам се кад сам последњи пут нешто заборавио
They say you can't have a cake and eat it too. Then they say "have a cake".

Post by rumbeando on Thu Mar 23, 2017 4:27 pm

Kondo wrote:OK, nisam ispratio taj detalj.

Nije baš detalj, Jeremić je dosta puta igrao na tu kartu, evo citata koje sam pronašao za nekoliko minuta.

11.3.
Jeremić je upozorio da je ova država počela da uzima obrise kriminalne strukture. "Imamo paradržavni kriminal i ukoliko im ne budemo stali na put pretvorićemo se u kriminalnu državu", rekao je Jeremić i naglasio da "baroni ove vlasti Andrej Vučić, Nikola Petrović i Vladimir Beba Popović vuku Srbiju na dno".

„Kandidovao sam se da bih ih zaustavio. Nemam čega da se plašim. Mene nemaju u fioci. Ja sam im problem. Zato mogu da kažem ime Andreja Vučića, Nikole Petrovića i Bebe Popovića. Ne mogu da me uplaše, ne mogu da me zaustave“, istakao je Jeremić na tribini u prepunoj Sali sremskomitrovačkog pozorišta „Dobrica Milutinović“.

http://www.danas.rs/izbori.1180.html?news_id=340846&title=Jeremi%C4%87%3A+Ova+vlast+je+obe%C4%87ala+da+%C4%87e+priznati+Kosovo

13.3.
"Danas Srbijom vladaju jahači apokalipse. Ponekad stvari treba nazvati ne samo imenom, već i imenom i prezimenom. To su Andrej Vučić, Nikola Petrović i Beba Popović. Takvih jahača apokalipse neće biti u Srbiji koju ja budem vodio“, rekao je Jeremić.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=03&dd=13&nav_category=11&nav_id=1239430

20.3, dan pre saopštenja Jovanova
Prema njegovoj oceni, "Vojvodinom, u mnogim njenim delovima, danas vladaju kriminalne bande, pod manje ili više direktnom ingerencijom Andreja Vučića, brata premijera".

Jeremić smatra da je to javna tajna o kojoj se ljudi retko usuđuju da govore. On tvrdi da mu je poslata poruka da će mu od života biti napravljen pakao, ukoliko pomene tri imena u ovoj kampanji: "Andrej Vučić, Nikola Petrović i Beba Popović".

"Odlučio sam da taj, pod znacima navoda, dobronameran savet ne prihvatim", rekao je Jeremić. On je istakao da nema šta da krije pred građanima i dodao da bi oni trebalo da znaju istinu.

http://www.danas.rs/izbori.1180.html?news_id=341586&title=Jeremi%C4%87%3A+Kriminalizovana+Vojvodina

Post by Veletin on Thu Mar 23, 2017 10:18 pm

Post by Filipenko on Thu Mar 23, 2017 10:48 pm

Post by ontheotherhand on Fri Mar 24, 2017 11:57 am

Photino Bird wrote:Lepe i nasmejane, ljubazne devojcice na standu SNS. Uzeo materijal i jos se zahvalio, kako da ista odbijes takvoj deci.

Koliko godina otprilike? 

Post by William Murderface on Fri Mar 24, 2017 2:40 pm

Поводом обележавања 18. годишњице од почетка НАТО бомбардовања, председнички кандидат Вук Јеремић положио је венац на месту страдања војника Гардијске бригаде и пацијената КБЦ „Др. Драгиша Мишовић”
"Ово је дан који никада не смемо заборавити, баш као ни август 1914. и април 1941, и никада, ни под каквим околностима, не смемо поклекнути под притисцима да постанемо члан НАТО“, истакао је Јеремић.
Јеремић је рекао да у наредним годинама можемо очекивати бројне изазове и претње и за њих морамо бити спремни и према њима се зналачки постављати.
"Не мора се ни клечати, ни гинути да би се обезбедио просперитет. Ако будемо били мудри и ако будемо знали како да идемо у корак са светом, задржаћемо достојанство и бићемо у стању да напредујемо од сопственог рада, а не било чије милостиње“, поручио је Јеремић.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by kolomast on Fri Mar 24, 2017 2:55 pm

Zuper wrote:Pravo ludilo krece posle izbora. Tada ce Jeremic, Jankovic, Luka-Loklani fonrt, uci u fomiranje politickih organizacija i izgleda da ce skoro sve stranke da se nalaze u rasponu 4-7%(Dveri, DJB, SRS, Jeremic stranka, Jankovic stranka, Lokalni front), DS cak ispod 4% a SPS bez JS ulazi u borbu za cenzus isto ako ide sam. Jedino ako Jankovic i Lokalni front ne spoje pa mogu na oko 10% za pocetak.
svaka cast! uvek sam se divio tim  preciznim procentima(TM) nego derane sta trosis ti ove nedelje?

Post by Kinder Lad on Fri Mar 24, 2017 5:11 pm

William Murderface wrote:
Поводом обележавања 18. годишњице од почетка НАТО бомбардовања, председнички кандидат Вук Јеремић положио је венац на месту страдања војника Гардијске бригаде и пацијената КБЦ „Др. Драгиша Мишовић”
"Ово је дан који никада не смемо заборавити, баш као ни август 1914. и април 1941, и никада, ни под каквим околностима, не смемо поклекнути под притисцима да постанемо члан НАТО“, истакао је Јеремић.
Јеремић је рекао да у наредним годинама можемо очекивати бројне изазове и претње и за њих морамо бити спремни и према њима се зналачки постављати.
"Не мора се ни клечати, ни гинути да би се обезбедио просперитет. Ако будемо били мудри и ако будемо знали како да идемо у корак са светом, задржаћемо достојанство и бићемо у стању да напредујемо од сопственог рада, а не било чије милостиње“, поручио је Јеремић.

Dame i gospodo, kandidat SPS-a na ovim predsednickim izborima

1/1

Sto mu negde dodje i normalno.

_____
alt-lib

Post by beatakeshi on Fri Mar 24, 2017 5:26 pm

Uvek sam se pitao šta su ti vojnici radili ispred bolnice. Uzgred, u to vreme vesti o tome nije bilo u medijima (koliko se ja sećam).
Mada je to priča za neki drugi topik.
Guest

Post by Guest on Fri Mar 24, 2017 5:41 pm

Kinder Lad wrote:
William Murderface wrote:

Dame i gospodo, kandidat SPS-a na ovim predsednickim izborima

1/1

Sto mu negde dodje i normalno.
Jel kandidat Lazara Stojanovića rekao nešto na tu temu?

Post by Sponsored content

Current date/time is Thu Dec 14, 2017 4:19 pm