Karadjoke ☃

Share

Re: Karadjoke ☃

Post by Filipenko on Wed Feb 24, 2016 11:40 pm

POZDRAV IZ NIKARAGVE Srpski princ se opija i bahati

Kraljević preko društvenih mreža poslao pozdrave iz SAD i Nikaragve uz pomoć fotografija na kojima se opija s devojkama i valja po podu.

Princ Aleksandar III Karađorđević (33) ne prestaje sa ispadima koji šokiraju javnost i njegove pratioce na društvenim mrežama. On je pre nekoliko nedelja napustio Srbiju, otišao za Ameriku, a iz Amerike u Nikaragvu, gde se predstavlja kao instruktor surfovanja.

Aleksandar III se bez pardona hvali na društvenim mrežama svojim raskalašnim ponašanjem, ali pod imenom Aleks Rok. Ali, fotografije iz svakodnevnog života više priliče nekom učesniku rijalitija ili starletanu nego jednom plemiću.

Na jednoj slici se može videti Karađorđević kako ispija pivo i pratioce „pozdravlja“ srednjim prstom. Na drugoj se valja po podu pored nepoznate devojke, a na sledećoj ga ta ista devojka grize za go stomak. Na više fotografija se vidi da naslednik Karađorđevića i te kako uživa u alkoholu, a svoje kapacitete dokazuje tako što viski sipa u ogromnu čašu. Kao raspušteni tinejdžer, a ne ozbiljan momak od 33 godine!

Na jednoj fotografiji na Instagramu Aleksandar poziva svoje prijatelje da provedu sedam dana u Nikaragvi:

- Da li ste zainteresovani da provedete nedelju u Nikaragvi? Biću tamo od 2. februara kao instruktor surfovanja i joge na plaži. Molim vas, dođite, trebaju nam privlačni parovi ovde!  - piše princ prijateljima.

Podsetimo, u oktobru 2015. internet su zapalile fotografije „slatkog života“ Aleksandra III i Petra III. Na fotografijama smo mogli da ih vidimo u gangsterskim pozama s pištoljem, polunage. Na jednoj je Aleksandar preko torzoa napisao: „Ja sam glup i ja sam srećan“ dok ga nepoznata devojka liže.

Aleksandar III Karađorđević školovao se u San Francisku, ali se tokom poplava 2014. godine vratio u Srbiju i rešio da ostane. Tokom 2015. godine otvorio je tekila bar, ali mu je taj posao propao. „Blic“ je povodom foto-sešna princa Aleksandra kontaktirao s Belim dvorom zbog komentara, ali ga do kraja dana nismo dobili.

Zašto njega zovu "Aleksandrom trećim"? Ne samo da se radi o građanskoj familiji pa samim tim titular ne ide, već se radi i o mlađem sinu, što bi se reklo - slaboj krvi. Stoga on neće biti nikakav treći Aleksandar. Broj ide uz tzv. prestolonaslednika, a to je Petar, i to tek kad preuzme presto. Zapravo, hipotetički da ova pijandura dođe na presto, bio bi Aleksandar II, pošto njegov ćale Aleksandar nije nikakav kralj.

Post by ficfiric on Wed Feb 24, 2016 11:45 pm

Kasnis

Inace, nadjoh taj tekst iz oktobra, koji se pominje u tekstu

Teleprompter.rs ekskluzivno objavljuje fotografije mladih srpskih prinčeva loze Karađorđevića kako se bahate po Srbiji i svetu o trošku poreskih obveznika. 

Šta dobijete kada spojite novac poreskih obveznika Srbije i plavu krv? Dobijete bahate prinčeve loze Karađorđevića – Petra III i Aleksandra III Karađorđevića.
Kao i svaki pravi srpski princ, pre nego što dodirne srpsku krunu, mora prvo dodirnuti pištolj. Kakav je to srpski princ bez mafijaških gena?

Petar III (FOTO: Kurir)

Gangster III Karađorđević (Petar III)
Kao i svaki pravi srpski princ, pre nego što dodirne srpsku krunu, devojka mora da mu poliže njegove plave bradavice. Kakav je to srpski princ bez bluda?

Aleksandar III (FOTO: Novosti)

Aleksandar III

Petar III
Dok se tata Aleksandar Karađorđević i maćeha Katarina baškare u Belom dvoru o trošku poreskih obveznika, sinovi Aleksandar III i Petar III ili voze besna kola po svetu ili klošare po Beogradu o trošku tih istih građana Srbije koji jedva krpe kraj s krajem zbog smanjenih plata i penzija.

Aleksandar III

Klošar III Karađorđević (Petar III)
Kada je reč o redosledu nasleđivanja krune, Petar III – kraljevski klošar sa pištoljem je prvi na spisku posle oca Aleksandra Karađorđevića, zatim sledi princ Filip, pa na kraju Aleksandar III – princ sa nadraženim bradavicama.

Hoće i da lete za “dž”
Sredinom septembra meseca mediji su pisali da je princ Aleksandar Karađorđević tražio od “Er Srbije” da besplatno preveze 260 kilograma tereta, ali je odbijen.
Karađorđeviću je odbijanje teško palo i vrlo neprijatno se ponašao.
– Vikao je da se više nikada neće voziti “Er Srbijom”. Bilo je veoma nedolično, rekao je tada sagovornik “Blica”.
Čak se iz političkih krugova urgiralo da se izađe u susret prestolonasledniku, ali menadžment avio-kompanije nije hteo da popusti.
Podsetimo da je kraljevska porodica 2013. godine imala sklopljen ugovor sa tadašnjim “Jatom” kojim im je bilo omogućeno da dobiju avio-karte u vrednosti od 35.000 evra.

http://teleprompter.rs/kraljevski-skandal-bahati-naslednici-srpske-krune-foto.html

_____

Uprava napolje!

Post by plachkica on Wed Feb 24, 2016 11:50 pm

Fini mladići, iz dobre kuće.

Post by Filipenko on Thu Feb 25, 2016 12:05 am

Post by xie saike on Thu Feb 25, 2016 10:06 pm

e ali zato ovde stize 

http://www.princeofwales.gov.uk/news-and-diary/12407/our-view

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by Filipenko on Thu Feb 25, 2016 10:27 pm

Što mu Glavaš ne održi predavanje u Osijeku o međuverskom dijalogu, ološ neopevana.

Nisam znao da imamo groblje vojnika Komonvelta u Beogradu. Zašto tu nisu izgrađeni stanovi ili industrijski objekti?

Dobra mu je i međuversko-dijaloška poseta Prizrenu. Pretpostavljam da će mu tom prilikom predstaviti brojne albanske pravoslavne manastire iz 12. 13. i 14. veka.

Post by Filipenko on Thu Mar 03, 2016 1:44 am

Šta je otimanje Kosova osim manje neprijatnosti među visokorođenima...

When Prince Charles and his wife, the Duchess of Cornwall, visit Belgrade on their tour of former Yugoslavia, they will be reaffirming the British state’s desire for closer ties to Serbia – damaged by their opposing views on Kosovo.

Post by Filipenko on Tue Mar 08, 2016 10:20 pm

Post by No Country on Tue Mar 08, 2016 11:19 pm

Ово ми је омиљени топић, bar none.

Post by Veletin on Tue Mar 08, 2016 11:24 pm

Filipenko wrote:.....

zašto nema ćaćiin portret na zidu

Post by beatakeshi on Tue Mar 08, 2016 11:57 pm

Ovo prvi put da se Premijerkovica ovako istakinje?

Post by Filipenko on Wed Mar 09, 2016 1:09 pm

Veletin wrote:
Filipenko wrote:.....

zašto nema ćaćiin portret na zidu  

Otac nije bio kralj. Naravno, on to neće da ističe u javnosti, niti će da se buni ukoliko mu ćaću iko smatra kraljem, baš kao što se ćaća nije bunio da neki ljudi ovde ginu u njegovo ime, ali uzurpator Petar nikada nije bio krunisan, nikada nije položio zakletvu u skupštini (što su preduslovi da postane kralj), a došao je na vlast državnim udarom uz podršku određenih vojnih krugova.

Post by паће on Wed Mar 09, 2016 2:25 pm

Ја б' те војне кругове укинуо. Они ионако више воле четвртасто.

_____
Вештица Мизога и вештица Андрога питају чији си
Mom, do you want to play, or yes?

Post by beatakeshi on Wed Mar 09, 2016 2:50 pm

Okruglo pa na ćoše

Post by Filipenko on Wed Mar 09, 2016 4:22 pm

Na moje nemalo iznenađenje, postojala je i Kleopatra Karađorđević.

Post by ficfiric on Fri Mar 11, 2016 10:21 pm

_____

Uprava napolje!

Post by Filipenko on Sat Mar 12, 2016 2:52 pm

Dobio je i odgovor...

Vučić Karađorđeviću: Prvo ti plati struju...

Ub -- Premijer Srbije Aleksandar Vučić poručio je prestolonasledniku Aleksandru Karađorđeviću, povodom njegove najave da će tužiti državu, da najpre plati struju.

Prvo ti plati struju koju si dužan Srbiji, pa onda tuži koga hoćeš", rekao je premijer i dodao da će pokušati pristojno da odgovori na pitanje novinara kako komentariše najavu tužbe Karađorđevića.

On je izneo podatak da Karađorđević duguje EDB-u i EPS Snabdevanju oko 70.000 evra. 

Prema njegovim rečima, država je dala objekat Karađorđevićima na koriššćenje, a taj objekat propada, jer se ne održava, i plaćala je sve, pa je red da i prestonolanslednik plati struju

“Platite struju, pa kukajte na državu“, podvukao je Vučić. 

On je primetio da "svi žele, vole i hoće da napadnu državu, kada im padne na pamet, uz kuknjavu i žalopojke, što je "nacionalni sport u Srbiji". 

“Ne možemo da dođemo u Kalinovac i kažemo seljacima da duguju za struju a on duguje 70.000 evra“, zaključio je Vučić. 

Podsetimo, prestolonaslednik je u intervjuu za Večernje novosti rekao da čeka da se njegovoj porodici vrati ono što je nezakonitim ukazon iz 1947. godine oduzeto, kao i da će se obratiti Evropskom sudu za ljudska prava u Strazburu ukoliko to država ne učini.

A Informer, koji je merodavniji od monarhizmu sklonog glasila B92, kaže da je odgovor zapravo izgledao ovako:

- Ti, genije, prvi plati stuju koju duguješ, pa onda da razgovaramo. Prvo plati 44 miliona koje duguješ EDB-u i 44 miliona koje dugujepš EPS-u, pa onda možemo da razgovaramo.
Guest

Post by Guest on Sat Mar 12, 2016 3:09 pm

Filipenko wrote:
Prvo ti plati struju koju si dužan Srbiji, pa onda tuži koga hoćeš", rekao je premijer i dodao da će pokušati pristojno da odgovori na pitanje novinara kako komentariše najavu tužbe Karađorđevića.
Nisam siguran da do kraja razumem ovo....
Guest

Post by Guest on Sat Mar 12, 2016 3:18 pm

Члан 36.
Јемчи се једнака заштита права пред судовима и другим државним органима, имаоцима јавних овлашћења и органима аутономне покрајине и јединица локалне самоуправе.
Свако има право на жалбу или друго правно средство против одлуке којом се одлучује о његовом праву, обавези или на закону заснованом интересу.

Deo sa placanjem struje mi izmice ipak jebiga..

Post by plachkica on Sat Mar 12, 2016 3:19 pm

Šta ima tu da razumeš, to je druga epizoda serijala: Plati struju Kamberi!
Guest

Post by Guest on Sat Mar 12, 2016 3:22 pm

znaci bice sutra tekst Vesne Rakic Vodinelic o tome u Pescaniku?

Post by plachkica on Sat Mar 12, 2016 3:33 pm

Pa ne znam, a iskrena da budem nadam se da se ništa neće dati (namerno kažem dati umesto vratiti) ovim ljudima. Ne mogu biti objektivna. Jebe mi se za njih.
Problem je što je ovo drugi put izgovorena rečenica: plati struju (pa nas tuži), što bi imalo smisla da je Vučić službenik EPS-a ili EDB-a, a kako nije imalo bi se šta prigovoriti.
Klasični Vučićev spin. Očekujem u narednom periodu da od EPS-a zatraži spiskove svih dužnika, (novinara, političara...) i da po potrebi maše tim papirima: Pajtiću, plati struju pa menjaj Ustav! Draga Brankice, plati struju pa nas pitaj! ...

I sve to nema veze sa porodicom iz naslova topika, kako rekoh, jebe mi se za njih.
(A i njima za mene.)
Guest

Post by Guest on Sat Mar 12, 2016 3:37 pm

Meni se jebe za Kamberija*i Karadjordjevica podjednako, al mi i ovo smeta podjednako

* osobito jer ne mislim da jedan glasac Kamberija vredi kao sest glasaca Cedomira Jovanovica.

Post by plachkica on Sat Mar 12, 2016 3:42 pm

U suštini se slažemo.
Ovo je normalizacija jednog nezakonitog ponašanja. Jeste problem što će malo ko reagovati
jer su u pitanju Karađorđevići.
Guest

Post by Guest on Sat Mar 12, 2016 3:45 pm

mnogo lep dan na forumu sa svima se sve slazem, dobro Bluberi mi reko da sam takav kakav sam, al stvarno jesam

Post by Sponsored content

Current date/time is Sun May 20, 2018 12:17 pm