Karadjoke ☃

Share

Re: Karadjoke ☃

Post by ficfiric on Thu Mar 17, 2016 11:43 pm

ognica efimera wrote:kod posete novom sadu trazio je da poseti onaj lopata isceliteljski centar koviljskog manastira

Mislim da u Kovilju ne rade lopatama, bar ja nisam cuo nista slicno

_____

Uprava napolje!

Post by ostap bender on Thu Mar 17, 2016 11:49 pm

Kondo wrote:super je princ carls, duvajte ga komunci i metalci

metalci?

Post by zvezda je zivot on Thu Mar 17, 2016 11:53 pm

+1.

danas sam sreo dve osobe koje nisu nikakvi rojalisti a sreli su se s carlsom ovih dana i odusevljeni su preko svake mere, kako prijatan covek, ljubopitljiv otvoren.

btw kolko nas na ovom forumu koji nismo ni komunci ni metalci? <5

Post by Filipenko on Thu Mar 17, 2016 11:55 pm

Kinder Lad wrote:Princ Čarls je to što je, možete ga mrzeti kao antimonarhisti i levičari i to je legitimno. Ali čovek nije ni najmanje neprijateljski raspoložen prema Srbiji. Naprotiv.

Mi ga ne mrzimo kao antimonarhisti, niti kao levičari. Jednostavno je neprijatno gostiti takvu spodobu, koja je pri tome došla preko Hrvatske i zapućuje se ka mafijaškim tvorevinama Crnoj Gori i Kosovu, gde će da ih hrabri na bolju budućnost. To da li je on neprijateljski raspoložen prema Srbiji je nebitno. Nisam ni ja neprijateljski raspoložen prema Britaniji, već smatram da će sve doći na svoje mesto kada Škotskoj bude pripojen Jorkšir i Nortamlerlend, Vels dobije zasluženu nezavisnost, a Kent, Veseks i Eseks dobiju zasluženu državnost nakon tisućljetnje okupacije od strane Midlandsa. Naravno, da sve bude popločano ODKB bazama odakle će ruski, kineski i indijski kontigenti nadzirati svoje interesne sfere.

E onda ću ja izigravati pomiritelja među običnom rajom, i pozivati na politički proces izmirenja diveći se posebnosti anglikanizma dok ločem usred Novog Lenjingrada u Houses of Supreme Soviet, nedaleko od trga Staljingradske bitke i statue maršala Rokosovskog pokraj Big Bena.

Post by ostap bender on Thu Mar 17, 2016 11:56 pm

kako vas lako zavede aristokratija!

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by ostap bender on Thu Mar 17, 2016 11:58 pm

ja ga uopste ne mrzim vec zivim za svet gde ce svaki covek biti princ (ili princeza).

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by Filipenko on Thu Mar 17, 2016 11:58 pm

zvezda je zivot wrote:

+1.

danas sam sreo dve osobe koje nisu nikakvi rojalisti a sreli su se s carlsom ovih dana i odusevljeni su preko svake mere, kako prijatan covek, ljubopitljiv otvoren.

To su verovatno glasači demokratske stranke kojima je pristojnost najbitnija stvar na ovom svetu. To su isti oni ljudi koji će da kritikuju američke korporacije i izbegavanje plaćanja poreza, a Đoković im je car. Da su rođeni preko okeana, glasali bi za Hilari Klinton. Sve u svemu, nedostojnici.

Last edited by Filipenko on Fri Mar 18, 2016 12:00 am; edited 2 times in total

Post by zvezda je zivot on Thu Mar 17, 2016 11:59 pm

@ostap e to je drugo. koga aristokratija ne zavodi taj je vec mrtav covek kaze prust.

@Filipenko, ja se svojih prijatelja ne odricem!

Post by Kinder Lad on Fri Mar 18, 2016 12:01 am

Filipenko wrote:
Kinder Lad wrote:Princ Čarls je to što je, možete ga mrzeti kao antimonarhisti i levičari i to je legitimno. Ali čovek nije ni najmanje neprijateljski raspoložen prema Srbiji. Naprotiv.

Mi ga ne mrzimo kao antimonarhisti, niti kao levičari. Jednostavno je neprijatno gostiti takvu spodobu, koja je pri tome došla preko Hrvatske i zapućuje se ka mafijaškim tvorevinama Crnoj Gori i Kosovu, gde će da ih hrabri na bolju budućnost. To da li je on neprijateljski raspoložen prema Srbiji je nebitno. Nisam ni ja neprijateljski raspoložen prema Britaniji, već smatram da će sve doći na svoje mesto kada Škotskoj bude pripojen Jorkšir i Nortamlerlend, Vels dobije zasluženu nezavisnost, a Kent, Veseks i Eseks dobiju zasluženu državnost nakon tisućljetnje okupacije od strane Midlandsa. Naravno, da sve bude popločano ODKB bazama odakle će ruski, kineski i indijski kontigenti nadzirati svoje interesne sfere.

E onda ću ja izigravati pomiritelja među običnom rajom, i pozivati na politički proces izmirenja diveći se posebnosti anglikanizma dok ločem usred Novog Lenjingrada u Houses of Supreme Soviet, nedaleko od trga Staljingradske bitke i statue maršala Rokosovskog pokraj Big Bena.

Šta on ima s tim što je rasturena Jugoslavija?

Post by No Country on Fri Mar 18, 2016 12:02 am

ficfiric wrote:
ognica efimera wrote:kod posete novom sadu trazio je da poseti onaj lopata isceliteljski centar koviljskog manastira

Mislim da u Kovilju ne rade lopatama, bar ja nisam cuo nista slicno
Тај лик је из Лознице. Изгледа да је имао и неких дефинитивних успеха у одвикавању.

Post by zvezda je zivot on Fri Mar 18, 2016 12:06 am

ostap bender wrote:ja ga uopste ne mrzim vec zivim za svet gde ce svaki covek biti princ (ili princeza).

lol komunci

Post by ostap bender on Fri Mar 18, 2016 12:07 am

ja cu da budem finn, ti budi jake. dete vec tovim vremenom za avanturu i sovjetskim autorima za decu.

_____

Post by beatakeshi on Fri Mar 18, 2016 12:10 am

Jel bolji Čarls ili Novak?

Post by ostap bender on Fri Mar 18, 2016 12:14 am

ne znam ali neumesno je odusevljavati se engleskim plemstvom samo dan nakon svetog patrika.

_____

Post by Kinder Lad on Fri Mar 18, 2016 12:16 am

Inače, sam plan posete tj izbor država govori više od bilo čega drugog.

_____
alt-lib

Post by ostap bender on Fri Mar 18, 2016 12:19 am

Kinder Lad wrote:Inače, sam plan posete tj izbor država govori više od bilo čega drugog.

ex-yu?

Post by Bluberi on Fri Mar 18, 2016 12:20 am

Smorilo me monarhijsko ludilo u Srbiji.

Post by plachkica on Fri Mar 18, 2016 12:21 am

Kinder Lad wrote:Inače, sam plan posete tj izbor država govori više od bilo čega drugog.

Next-yu?

Post by ostap bender on Fri Mar 18, 2016 12:22 am

plachkica wrote:

Next-yu?

touche!

Post by beatakeshi on Fri Mar 18, 2016 12:23 am

Nadam se da će Naša Kralj sad da se pomami pa da traži referendum.

Post by Kinder Lad on Fri Mar 18, 2016 12:23 am

ostap bender wrote:

ex-yu?

Pa, mislim, nije posetio Zagreb pored Budimpešte i Beča, niti Beograd u sklopu posete Sofiji i Bukureštu. A čak ni Prištinu posle, recimo, Tirane. Ovo je politička, državna, poseta, sajmovi meda su PR. Siguran sam da postoji poruka, nema šanse da je došao da razgleda Pantovčak i Kalemegdan.

_____
alt-lib

Post by beatakeshi on Fri Mar 18, 2016 12:30 am

Ma on je potpuni bezveznjak, sve te njegove posete su smuti pa prospi, tupava propaganda ničega.

Post by Kinder Lad on Fri Mar 18, 2016 12:33 am

beatakeshi wrote:Ma on je potpuni bezveznjak, sve te njegove posete su smuti pa prospi, tupava propaganda ničega.

ne

Post by Bluberi on Fri Mar 18, 2016 12:37 am

Onda jebiga nije najbolje objasnio cilj posete ovim našim vladajućim tupanima i svom tom propratnom kamarilom.

Post by Kinder Lad on Fri Mar 18, 2016 12:38 am

Bluberi wrote:Onda jebiga nije najbolje objasnio cilj posete ovim našim vladajućim tupanima i svom tom propratnom kamarilom.

zašto misliš?

Post by Sponsored content

Current date/time is Sun Feb 18, 2018 6:18 am