Саша Јанковић - У раљама кампање

Share

Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

Post by Hubert de Montmirail on Sun May 21, 2017 7:32 pm

Božo Prelević?

Doviđenja.

_____
Que trépasse si je faiblis!

Post by William Murderface on Sun May 21, 2017 7:33 pm

Da, on je bas mutan lik.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Kondo on Sun May 21, 2017 7:37 pm

Saša Janković? 

Doviđenja.

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by Gargantua on Sun May 21, 2017 7:51 pm

ko će prvi da okači borata koji pita "do you have policies?"

Post by diktotar on Sun May 21, 2017 7:53 pm

imaju, samo pristojno

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by Hubert de Montmirail on Sun May 21, 2017 8:36 pm

Još jedan udbaški bušan kurton, ne znam ni sam koji mi je bio kurac.

_____
Que trépasse si je faiblis!

Post by diktotar on Sun May 21, 2017 8:49 pm

manje vise je sve bilo jasno od momenta "i tako ja 90 neke bas nisam znao sta cu i dodju iz ministarstva da me zovu da radim onako skroz nepoliticki poso"

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by Gargantua on Sun May 21, 2017 9:01 pm

Nakon osnivačke skupštine, otvorićemo se za učlanjenje svih ljudi koji imaju volje i vere da u svojoj zemlji možemo da živimo kao građani, a ne podanici i koji u prošlosti nisu kršili prava građana niti donosili odluke koje su nanele teško zlo ovom društvu i državi. Borićemo se i da jednog dana imamo samo takve ljude na državnim pozicijama. Pokret će biti opredeljen ka društvu socijalne pravde - dakle fer raspodeli društvenog bogatstva, jednakim šansama, ekonomiji zasnovanoj na modernizaciji, a ne jeftinom manuelnom radu; vraćanju značaja obrazovanju, kulturi, nauci... na učešću građana u odlučivanju i na uređenju društva zakonima, a ne voljom vladara. Očekujem da ćemo i na narednim izborima imati najveći broj glasova osvojen na fer način, još veći nego na predsedničkim - izjavio je Janković za "Blic".

Post by plachkica on Sun May 21, 2017 9:04 pm

Je l Prelević toliko bitan i jak lik?
Pitam, ne znam skoro ništa o njemu.

Post by Notorious on Sun May 21, 2017 9:40 pm

S kakvom ležernošću prenebregavate ljude o kojima nemate ništa loše da kažete i sudite o celom pokretu prema onima o kojima imate loše mišljenje. Ne, nisam zakleti fan SJ, samo mi je takav pristup nefer, ma o čemu/kome se radilo.

Post by plachkica on Sun May 21, 2017 9:43 pm

Meni je samo Aida Ćorović ok.
(O Škori ne znam ništa.)
Marković i Teodorović, ldp + djb, građanski nacionalizam.
Nadala sam se da će u vrhu biti Maja Stojanović, Čička pokušala da ignorišem,
ali teško ide. Vojtehovski bolje da ne komentarišem.

No opet, videćemo.

Post by Notorious on Sun May 21, 2017 10:01 pm

Ni ja ne znam mnogo, Aida mi je odlična, ono što znam o većini drugih, sem Prelevića, Čička i donekle Vojtehovski, nije za diskvalifikaciju. Moguće je i da ne znam dovoljno, ali za neke ljude, uključujući i Maju, verujem da se ne bi zaletali u mutne vode.

Post by ficfiric on Sun May 21, 2017 10:14 pm

U pokret ce se, osim pojedinaca, uclanjivati i organizacije - bumo videli ko ce se sve ukljuciti. Za pocetak, sigurno ce Nova pristupiti pokretu

_____

Uprava napolje!

Post by Blind Lime Pie on Sun May 21, 2017 10:23 pm

Notorious wrote:S kakvom ležernošću prenebregavate ljude o kojima nemate ništa loše da kažete i sudite o celom pokretu prema onima o kojima imate loše mišljenje. Ne, nisam zakleti fan SJ, samo mi je takav pristup nefer, ma o čemu/kome se radilo.

Probaj da napravis tortu sa jednim pokvarenim jajetom. Sva ostala su dobra, samo jedno je trulo.
Bozo Prelevic je zastrasujuci lik.

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by Notorious on Sun May 21, 2017 10:25 pm

et ficfiric

Nemam ideju kako zamišljaju da pomire društvo socijalne pravde sa programom NS, to nisu detalji nego vrlo ideološka pitanja, ako organizacijama koje čine pokret jedini zajednički sadržalac bude rušenje Vučića, biće na dobrom putu da se pretvore u nefunkcionalnu političku papazjaniju.

Post by plachkica on Sun May 21, 2017 10:28 pm

ficfiric wrote:U pokret ce se, osim pojedinaca, uclanjivati i organizacije - bumo videli ko ce se sve ukljuciti. Za pocetak, sigurno ce Nova pristupiti pokretu

Mislim da od ovoga nema ništa.
Ceo dan članovi Nove podbadaju, prilično neprijatno.

Post by Blind Lime Pie on Sun May 21, 2017 10:31 pm

plachkica wrote:Je l Prelević toliko bitan i jak lik?
Google "prelevic.treci metak", za pocetak. Glasnogovornik ubilackog deep state-a, opasan, mutan lik nespojiv sa bilo kakvim emancipatorskim politickim pokretom.

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by William Murderface on Sun May 21, 2017 10:33 pm

Moj problem sa Prelevićevim učešćem nije u tome što o njemu imam loše mišljenje, nego u tome što ima vrlo mutnu biografiju, a pritom mi uopšte nije jasno šta donosi za sto. Nije on neki iskusan političar, finansijer, ili nešto slično, neko takav se mora progutati, ali uopšte mi nije jasno šta on ovde traži.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by William Murderface on Sun May 21, 2017 10:35 pm

Photino Bird wrote:
plachkica wrote:Je l Prelević toliko bitan i jak lik?
Google "prelevic.treci metak", za pocetak. Glasnogovornik ubilackog deep state-a, opasan, mutan lik nespojiv sa bilo kakvim emancipatorskim politickim pokretom.

Ma da, nije to Tanja Vojtehovski, ovo je mnogo ozbiljniji nivo gadosti.

_____

Post by Notorious on Sun May 21, 2017 10:35 pm

Photino Bird wrote:
Probaj da napravis tortu sa jednim pokvarenim jajetom. Sva ostala su dobra, samo jedno je trulo.

Nekako računam na to da ostali raspolažu zdravim razumom i da neće dozvoliti mućkovima da pokvare tortu, pokvarenost nije obavezno prelazna. Ako omoguće Preleviću da utiče na pokret, onda su listom ili nesposobni ili kvarni ili korumpirani, ili sve zajedno, i ne zavređuju da se njima više bavimo. I sama se pitam otkud on u priči, ali ne bih da prejudiciram.

Post by Blind Lime Pie on Sun May 21, 2017 10:38 pm

Kako to mislis "ako omoguce"? They just did.

_____

Post by Notorious on Sun May 21, 2017 10:41 pm

Kako, time što je među osnivačima? Stvarno ne znam.

Post by ostap bender on Sun May 21, 2017 10:45 pm

prelevic je bio izuzetno angazovan i oko animacije cele sudijsko/advokatske branse oko 5/10. odnosno aktivno je radio na pripremi petog. ovo ne govorim niti da bi branio prangiju ili gadio peti oktobar vec samo radi razumevanja konteksta i nacina na koji se formiraju razliciti politicki akteri.

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by Gargantua on Sun May 21, 2017 10:48 pm

Notorious wrote:
Photino Bird wrote:

Nekako računam na to da ostali raspolažu zdravim razumom i da neće dozvoliti mućkovima da pokvare tortu, pokvarenost nije obavezno prelazna. Ako omoguće Preleviću da utiče na pokret, onda su listom ili nesposobni ili kvarni ili korumpirani, ili sve zajedno, i ne zavređuju da se njima više bavimo. I sama se pitam otkud on u priči, ali ne bih da prejudiciram.

zdravim razumom do... pristojne srbije.

dva problema - čičkoliki likovi, za koje, što reče vilijam, ne znam šta hoće, i drugi - nejasna ideologija, nejasan profil.

nekakvo profilisanje će doći, vremenom, kroz političku borbu, ali će biti taktičko i vođeno motivom kako, khm, situirana srbija samo želi da institucije prorade u datom trenutku.

Post by ficfiric on Sun May 21, 2017 10:49 pm

Notorious wrote:et ficfiric

Nemam ideju kako zamišljaju da pomire društvo socijalne pravde sa programom NS, to nisu detalji nego vrlo ideološka pitanja, ako organizacijama koje čine pokret jedini zajednički sadržalac bude rušenje Vučića, biće na dobrom putu da se pretvore u nefunkcionalnu političku papazjaniju.

Videcemo koliko ce biti sirok taj pokret i sta ce biti zajednicki sadrzalac tog clastva. Za mene Nova+Goran Markovic+Vlado Gergiev+ostatak mogu biti max najmanje zlo. Voleo bih kad bi se kroz pokret probila i neka prihvatljivija opcija.

Aida je vec bila u skupstini. 2014. kad sam zaokruzivao DS na listicu, moj glas sam dao njoj ali je nisam bas primecivao u skupstini. Moj glas nece pnovo dobiti, dacu ga nekom ko zeli da se bori za svoje stavove

_____

Uprava napolje!

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Oct 23, 2017 7:18 pm